Dodaj do ulubionych

Stefan Majewski następcą Janasa?

    • kartman16 Re: Stefan Majewski następcą Janasa? 20.06.06, 14:30
      po prostu pan Listkiewicz
      chce miec kontrole nad wszystkim aby kasa szła do jego kieszeni
    • Gość: wa trener Listkiewicz IP: *.zep.com.pl 20.06.06, 14:41
      Może sam Listkiwicz będzie trenerem??!!
    • Gość: Halluciano Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.icpnet.pl 20.06.06, 14:46
      Te doniesienia brzmią wiarygodnie. Tak właśnie działa PZPN, taka jest polska
      piłka nożna. Strach przed poniesieniem odpowiedzialności za złe decyzje, strach
      przed tym, że nie będzie pieniędzy na wojaże "działaczy", strach przed tzw.
      opinią publiczną,etc. We wszystkim tym brakuje tylko jednego: troski o to, by
      polski futbol był na - juz nawet nie światowym - poziomie, który nie będzie się
      powodował, że kibice będą się wstydzić. Majewski trenerem reprezentacji? A są
      jakiekolwiek rzeczowe argumenty ZA???!!! Hegemon Listkiewicz dokona z
      przestrachu kosmetycznej zmiany, zafunduje nam sparingi z Owcami, San Marino,
      Luksemburgiem (dobrze, że nie z Watykanem...) i będziemy udawać, że jesteśmy
      "naprawdę dobrą" drużyną aż do najbliższych ME lub MŚ, gdzie znowu będzie blamaż.
    • Gość: Kibic Widzewa Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.toya.net.pl 20.06.06, 14:50
      Stefan jest dobrym trenerem i niech sie spełni na stanowisku selekcjonera
      reprezentacji, aczkolwiek wolałbym np. Scolariego.
    • Gość: WK Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: 156.17.12.* 20.06.06, 14:51
      A może Szymon Majewski? Lepiej nie będzie ale weselej.
    • 44_m Re: Stefan Majewski następcą Janasa? 20.06.06, 14:55
      Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
      ALBO KASPERCZAK, ALBO PIOTR NOWAK.
    • Gość: Chris Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.bb.online.no 20.06.06, 14:57
      Tylko nie Majewski!!!! Po cholere mamy zatrudniac jakiegos trenera sredniej
      klasy jak jest Kasperczak???
    • Gość: Colson Nie pozwolimy listkowi sie mieszac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 15:03
      Kto pozwala Listkowi decydowac koniec tego niech wybiora najlepszego a nie z
      ukladami!!!!!!!!!!!!!!1
    • Gość: BUBBA Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.planters.net 20.06.06, 15:14
      wiecej zeczy zmeniaja.... wiecej zeczy zostaje tak samych.... Jak zwykle reka
      reke myje! Precz z PZPN.
    • Gość: NIEZNANY Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.echostar.pl 20.06.06, 15:34
      MAJEWSKI za JANASA.Widzew pewnie jest ZA. Ale dla mnie to niewystarczający
      powód- w Polsce ten trener ma "renome", jednak na zagraniczne boiska bedzie za
      słaby. Czy panu L. brak oleju w głowie. Nawet ludzie nie znający sie na piłce
      szydzą z niego i jego decyzji wytykając wszystkie błedy palcem. Ale naszego
      kochanego prezesa otacza dziwna aura spokoju, optymizmu i dumy. Ciekawe, czy
      gdyby piłkarzom tez nie bybyłoby szkoda kasy to nie oceniali by swoich
      możliwości nadwyrost- nominacja do kadry nie oznacza, że jest sie super nie
      wiadomo kim- rezygnacja do nie dyshonor. Gdybym miał na to jakis większy wpływ
      nie poparł bym p.Majewskiego-sorrry za cienki bolek jesteś
    • Gość: MM Re: Stefan Majewski następcą Janasa? NIE!!!! IP: *.216.41.6.conversent.net 20.06.06, 15:38
      DO cholery, czy my nie moglibysmy choc raz najac DOBREGO trenera?
      Takiego co trenuje druzyne, a nie tylko klania sie w pas Listkowi?
    • Gość: kklp Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.komorniki.sdi.tpnet.pl 20.06.06, 15:49
      Ciekawy jestem dlaczego nikt nie wymienił jeszcze jako kandydata na trenera
      kadry Bobo Kaczmarka? Jest w chwili obecnej chyba do wzięcia, ma dobry
      warsztat, i przede wszystki potrafi pracować z przeciętniakami, co już
      wielokrotnie udowadniał. Pod jego okiem rozwijało się wielu dobrych piłkarzy,
      robili znaczące postępy. Co do Henia Kasperczaka i Darka Wdowczyka, dla mnie są
      numerem dwa i trzy. Majewski to totalne nieporozumienie. Trener z zagranicy
      moim zdaniem też nic nie osiągnie, wystarczy popatrzeć na formę naszych
      piłkarzy po wyjeździe za granicę, chyba że obieca naszym kopaczom lukratywne
      kontrakty w klubach swoich kolegów po fachu, bo to jedyna rzecz która działa na
      nasze gwiazdy. Czy Polscy piłkarze rozwijają się po wyjeździe, pod okiem
      tych "wspaniałych trenerów"? Co do piłkarzy to bardzo mnie dziwi spadek formy
      wszystkich najlepszych piłkarzy eliminacji (Żurawski, Krzynówek, Szymkowiak,
      Dudek, Frankowski, Kosowski). Jakim sposobem wszyscy mieli kryzys w jednym
      momencie?
    • Gość: MM Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.216.41.6.conversent.net 20.06.06, 15:49
      Coz to do jasnej cholery znaczy, ze dla Listka trener Majewski bylby bardziej
      "wygodny"? Czy on szuka trenera reprezentacji, czy partnera do lozka?

      Zadaniem prezesa PZPN jest najecie NAJLEPSZEGO z dostepnych trenerow a nie
      jakiegos sykofanta, ktory bedzie bil przed nim poklony. A jesli nie, to
      faktycznie trzeba ten PZPN rozpedzic na cztery wiatry, nawet kosztem sankcji
      FIFA. Bo inaczej nigdy sie nic nie zmieni.

      KJM, to juz skandal, zeby wprost mowic o tym, jaki trener pozwoli Listkiewiczowi
      miec wiekszy wplyw na kadre. Jesli Listkiewicz chce miec wplyw, niech najpierw
      zrobi sobie uprawnienia a potem startuje do konkursu. Szlag by to trafil.
    • Gość: doobie wstyd byc Polakiem i sluchac IP: *.dsl.irvnca.pacbell.net 20.06.06, 17:07
      jak glupio podchodzimy do selekcji nowego trenera. Kasperczak bez konkurencji
      jest najlepszym kandydatem w kraju, ale wyglada na to ze Listkiewicz i jego
      klika znowu to spieprza. Czy ktokolwiek w PZPN rozumie ze dobra druzyna
      narodowa to wspaniala reklama dla calego narodu i to nie tylko na arenie
      sportowej?
    • Gość: stan1000 Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 17:26
      Ktoś robi sobie żart.Następny do brania.Mamy lepszych trenerów!!!!
    • Gość: Bolek Re: Majewski ,czy Kasperczak następcą Janasa? IP: *.sympatico.ca 20.06.06, 18:31
      tylko trener z licencja zagraniczna i dyplomem! kto to posiada?
    • Gość: Fuss Listkiewicz Lord Protektor IP: *.chello.pl 20.06.06, 18:37
      Zabawna sytuacja. Listkiewicz chce pozostawić Janasa, bo jest wygodny. Jeżeli Janas poda się do demisji to Listkiewicz chce trenera z Polski, ponieważ lepiej będzie się mu porozumieć z takim trenerem. Pytanie tylko czy to prezes ma się rozumieć z trenerem czy piłkarze? Z tego co wiem Listkiewicz nie gra na boisku. Z Kasperczakiem też trudno się porozumieć, ponieważ pan Henryk ma raczej mentalność zachodniego trenera. Moja propozycja wygląda następująco: wprowadzić zarząd komisaryczny w PZPN, który dopiero podejmie decyzję o wyborze trenera. Oczywiście to są tylko mrzonki, więc trenerem zostanie "człowiek bez przeszłości". Smutne...
    • Gość: RATUNKU!!!!!!!! Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:02
      Brakuje tylko takiego nieudacznika,jak Majewski.Listkiewicz-odejdź-Twój czas
      minął. Zmarnowałeś go. KASPERCZAK NA TRENERA!!!!!!
    • Gość: RATUNKU!!!!!!!! Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:02
      Brakuje tylko takiego nieudacznika,jak Majewski.Listkiewicz-odejdź-Twój czas
      minął. Zmarnowałeś go. KASPERCZAK NA TRENERA!!!!!!
      • Gość: misio Re: Boniek zastepca Listkiewicza? IP: *.dip.t-dialin.net 20.06.06, 19:09
        Listkiewicz W*Y*P*I*E*R*D*A*L*A*J.

        Mamy dosc.
    • Gość: janasniewidze Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: 62.233.165.* 20.06.06, 19:42
      "poza tym Listkiewiczowi będzie się z nim znacznie łatwiej porozumieć"

      co to zdanie ma znaczyć ??? ja wysiadam.
    • Gość: Melon Kolejny poroniony pomysł Listkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 20:14
      odwołać Prezesa natyczmiast
      • Gość: kibic calcio No tak przecież ma dużo wspólnego z Wronkami IP: 217.153.180.* 21.06.06, 08:00
        Prowadził Amicę a to argument przeważający. Przecież Wronieckie Towarzystwo
        musi pozostac odejść ma tylko Janas a gdzie się reszta ma podziać? no
        oczywiście trzeba wziąć trenera, który ich zna i zostawi.
        • Gość: komitet wyzwolenia Mila , Kosowski moze jakis wywiadzik... IP: *.207.99-84.rev.gaoland.net 21.06.06, 13:09
    • Gość: left Dyskusja jest bezprzedmiotowa. IP: *.net5.pl / 62.29.168.* 21.06.06, 14:06
      Pierwszy warunek: żaden Polak! Niech to będzie ktoś spoza układów,
      nieskażony ,pożal się Boże, "polską myślą szkoleniową". Jakiś porządny Niemiec
      albo Czech...Tyle że Misza Iglasty nigdy do tego nie dopuści, bo głównym
      kryterium doboru trenera repry jest to, czy lubi go prezes.Majewski, Smuda,
      Wdowczyk - to są kolejne dwa lata stracone. A Kasperczak jest już zaklepany
      przez Senegal.
    • Gość: zgrzyt Majewski NIeeeeeeee////// Kasperczak TaaaaaK IP: *.acn.waw.pl 22.06.06, 19:10
      Majewski NIEEEEEE ////// Kasperczak TAAAK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka