kartman16 Re: Stefan Majewski następcą Janasa? 20.06.06, 14:30 po prostu pan Listkiewicz chce miec kontrole nad wszystkim aby kasa szła do jego kieszeni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wa trener Listkiewicz IP: *.zep.com.pl 20.06.06, 14:41 Może sam Listkiwicz będzie trenerem??!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Halluciano Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.icpnet.pl 20.06.06, 14:46 Te doniesienia brzmią wiarygodnie. Tak właśnie działa PZPN, taka jest polska piłka nożna. Strach przed poniesieniem odpowiedzialności za złe decyzje, strach przed tym, że nie będzie pieniędzy na wojaże "działaczy", strach przed tzw. opinią publiczną,etc. We wszystkim tym brakuje tylko jednego: troski o to, by polski futbol był na - juz nawet nie światowym - poziomie, który nie będzie się powodował, że kibice będą się wstydzić. Majewski trenerem reprezentacji? A są jakiekolwiek rzeczowe argumenty ZA???!!! Hegemon Listkiewicz dokona z przestrachu kosmetycznej zmiany, zafunduje nam sparingi z Owcami, San Marino, Luksemburgiem (dobrze, że nie z Watykanem...) i będziemy udawać, że jesteśmy "naprawdę dobrą" drużyną aż do najbliższych ME lub MŚ, gdzie znowu będzie blamaż. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Widzewa Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.toya.net.pl 20.06.06, 14:50 Stefan jest dobrym trenerem i niech sie spełni na stanowisku selekcjonera reprezentacji, aczkolwiek wolałbym np. Scolariego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WK Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: 156.17.12.* 20.06.06, 14:51 A może Szymon Majewski? Lepiej nie będzie ale weselej. Odpowiedz Link Zgłoś
44_m Re: Stefan Majewski następcą Janasa? 20.06.06, 14:55 Zamienił stryjek siekierkę na kijek. ALBO KASPERCZAK, ALBO PIOTR NOWAK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.bb.online.no 20.06.06, 14:57 Tylko nie Majewski!!!! Po cholere mamy zatrudniac jakiegos trenera sredniej klasy jak jest Kasperczak??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Colson Nie pozwolimy listkowi sie mieszac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 15:03 Kto pozwala Listkowi decydowac koniec tego niech wybiora najlepszego a nie z ukladami!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUBBA Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.planters.net 20.06.06, 15:14 wiecej zeczy zmeniaja.... wiecej zeczy zostaje tak samych.... Jak zwykle reka reke myje! Precz z PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIEZNANY Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.echostar.pl 20.06.06, 15:34 MAJEWSKI za JANASA.Widzew pewnie jest ZA. Ale dla mnie to niewystarczający powód- w Polsce ten trener ma "renome", jednak na zagraniczne boiska bedzie za słaby. Czy panu L. brak oleju w głowie. Nawet ludzie nie znający sie na piłce szydzą z niego i jego decyzji wytykając wszystkie błedy palcem. Ale naszego kochanego prezesa otacza dziwna aura spokoju, optymizmu i dumy. Ciekawe, czy gdyby piłkarzom tez nie bybyłoby szkoda kasy to nie oceniali by swoich możliwości nadwyrost- nominacja do kadry nie oznacza, że jest sie super nie wiadomo kim- rezygnacja do nie dyshonor. Gdybym miał na to jakis większy wpływ nie poparł bym p.Majewskiego-sorrry za cienki bolek jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: Stefan Majewski następcą Janasa? NIE!!!! IP: *.216.41.6.conversent.net 20.06.06, 15:38 DO cholery, czy my nie moglibysmy choc raz najac DOBREGO trenera? Takiego co trenuje druzyne, a nie tylko klania sie w pas Listkowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kklp Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.komorniki.sdi.tpnet.pl 20.06.06, 15:49 Ciekawy jestem dlaczego nikt nie wymienił jeszcze jako kandydata na trenera kadry Bobo Kaczmarka? Jest w chwili obecnej chyba do wzięcia, ma dobry warsztat, i przede wszystki potrafi pracować z przeciętniakami, co już wielokrotnie udowadniał. Pod jego okiem rozwijało się wielu dobrych piłkarzy, robili znaczące postępy. Co do Henia Kasperczaka i Darka Wdowczyka, dla mnie są numerem dwa i trzy. Majewski to totalne nieporozumienie. Trener z zagranicy moim zdaniem też nic nie osiągnie, wystarczy popatrzeć na formę naszych piłkarzy po wyjeździe za granicę, chyba że obieca naszym kopaczom lukratywne kontrakty w klubach swoich kolegów po fachu, bo to jedyna rzecz która działa na nasze gwiazdy. Czy Polscy piłkarze rozwijają się po wyjeździe, pod okiem tych "wspaniałych trenerów"? Co do piłkarzy to bardzo mnie dziwi spadek formy wszystkich najlepszych piłkarzy eliminacji (Żurawski, Krzynówek, Szymkowiak, Dudek, Frankowski, Kosowski). Jakim sposobem wszyscy mieli kryzys w jednym momencie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.216.41.6.conversent.net 20.06.06, 15:49 Coz to do jasnej cholery znaczy, ze dla Listka trener Majewski bylby bardziej "wygodny"? Czy on szuka trenera reprezentacji, czy partnera do lozka? Zadaniem prezesa PZPN jest najecie NAJLEPSZEGO z dostepnych trenerow a nie jakiegos sykofanta, ktory bedzie bil przed nim poklony. A jesli nie, to faktycznie trzeba ten PZPN rozpedzic na cztery wiatry, nawet kosztem sankcji FIFA. Bo inaczej nigdy sie nic nie zmieni. KJM, to juz skandal, zeby wprost mowic o tym, jaki trener pozwoli Listkiewiczowi miec wiekszy wplyw na kadre. Jesli Listkiewicz chce miec wplyw, niech najpierw zrobi sobie uprawnienia a potem startuje do konkursu. Szlag by to trafil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doobie wstyd byc Polakiem i sluchac IP: *.dsl.irvnca.pacbell.net 20.06.06, 17:07 jak glupio podchodzimy do selekcji nowego trenera. Kasperczak bez konkurencji jest najlepszym kandydatem w kraju, ale wyglada na to ze Listkiewicz i jego klika znowu to spieprza. Czy ktokolwiek w PZPN rozumie ze dobra druzyna narodowa to wspaniala reklama dla calego narodu i to nie tylko na arenie sportowej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stan1000 Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 17:26 Ktoś robi sobie żart.Następny do brania.Mamy lepszych trenerów!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: Majewski ,czy Kasperczak następcą Janasa? IP: *.sympatico.ca 20.06.06, 18:31 tylko trener z licencja zagraniczna i dyplomem! kto to posiada? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fuss Listkiewicz Lord Protektor IP: *.chello.pl 20.06.06, 18:37 Zabawna sytuacja. Listkiewicz chce pozostawić Janasa, bo jest wygodny. Jeżeli Janas poda się do demisji to Listkiewicz chce trenera z Polski, ponieważ lepiej będzie się mu porozumieć z takim trenerem. Pytanie tylko czy to prezes ma się rozumieć z trenerem czy piłkarze? Z tego co wiem Listkiewicz nie gra na boisku. Z Kasperczakiem też trudno się porozumieć, ponieważ pan Henryk ma raczej mentalność zachodniego trenera. Moja propozycja wygląda następująco: wprowadzić zarząd komisaryczny w PZPN, który dopiero podejmie decyzję o wyborze trenera. Oczywiście to są tylko mrzonki, więc trenerem zostanie "człowiek bez przeszłości". Smutne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RATUNKU!!!!!!!! Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:02 Brakuje tylko takiego nieudacznika,jak Majewski.Listkiewicz-odejdź-Twój czas minął. Zmarnowałeś go. KASPERCZAK NA TRENERA!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RATUNKU!!!!!!!! Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 19:02 Brakuje tylko takiego nieudacznika,jak Majewski.Listkiewicz-odejdź-Twój czas minął. Zmarnowałeś go. KASPERCZAK NA TRENERA!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio Re: Boniek zastepca Listkiewicza? IP: *.dip.t-dialin.net 20.06.06, 19:09 Listkiewicz W*Y*P*I*E*R*D*A*L*A*J. Mamy dosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janasniewidze Re: Stefan Majewski następcą Janasa? IP: 62.233.165.* 20.06.06, 19:42 "poza tym Listkiewiczowi będzie się z nim znacznie łatwiej porozumieć" co to zdanie ma znaczyć ??? ja wysiadam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melon Kolejny poroniony pomysł Listkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 20:14 odwołać Prezesa natyczmiast Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic calcio No tak przecież ma dużo wspólnego z Wronkami IP: 217.153.180.* 21.06.06, 08:00 Prowadził Amicę a to argument przeważający. Przecież Wronieckie Towarzystwo musi pozostac odejść ma tylko Janas a gdzie się reszta ma podziać? no oczywiście trzeba wziąć trenera, który ich zna i zostawi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komitet wyzwolenia Mila , Kosowski moze jakis wywiadzik... IP: *.207.99-84.rev.gaoland.net 21.06.06, 13:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: left Dyskusja jest bezprzedmiotowa. IP: *.net5.pl / 62.29.168.* 21.06.06, 14:06 Pierwszy warunek: żaden Polak! Niech to będzie ktoś spoza układów, nieskażony ,pożal się Boże, "polską myślą szkoleniową". Jakiś porządny Niemiec albo Czech...Tyle że Misza Iglasty nigdy do tego nie dopuści, bo głównym kryterium doboru trenera repry jest to, czy lubi go prezes.Majewski, Smuda, Wdowczyk - to są kolejne dwa lata stracone. A Kasperczak jest już zaklepany przez Senegal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt Majewski NIeeeeeeee////// Kasperczak TaaaaaK IP: *.acn.waw.pl 22.06.06, 19:10 Majewski NIEEEEEE ////// Kasperczak TAAAK Odpowiedz Link Zgłoś