Dodaj do ulubionych

Szymkowiak kończy karierę

    • Gość: alek Szymkowiak kończy karierę IP: *.vlan.euronet.net.pl 30.12.06, 12:38
      niech sobie kończy.
      • Gość: henrykblajet Re: Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.07, 02:03
        Wielki talent od dwóch podań w meczu iprzewracania się po dotknięciu,zwykły
        cienias.Powinien sie cieszyć ze Turki kazali mu troche pograć.BO innej lidze
        np.u angoli, hiszpanów,francuzów,siedziałby na ławie lub trybunie.PAJAC.
    • Gość: Kwiatek Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 12:51
      Szkoda że nie puścili go gdzie indziej:(
      • rudestus0700 Re: Szymkowiak kończy karierę 30.12.06, 13:09
        Przykro mi to pisać gdyż w pewnej przynajmniej mierze zgadzam się z tymi
        głosami, które mówiły o tym, że był to dobry piłkarz. Ale jeśli 30 letni
        piłkarz, który w dodatku grał niedawno w reprezentacji nagle kończy karierę to
        coś jest nie tak. A moim zdaniem problem tkwi w psychice pana Mirka. Piłkarz
        absolutnie, ale to absolutnie nie powinien się poddawać z tego powodu, że inny
        trener nie widzi dla niego miejsca w jedenastce. Z drugiej strony Turcja,
        wiadomo, że to bardzo specyficzny kraj, daleko do domu, zupełnie inna mentalność
        (a wiem co mówię), ale widziały gały co brały. Jak to jest, że zawodnik nie może
        "wymusić" na klubie transferu? Chyba raczej nie chce. Szymkowiak mógłby przecież
        grać w Polsce. Może byłby to dla niego nowy impuls, a pewnie troszkę by sobie
        dorobił. Przykład Piotra Reissa jest tu idealny, nie do końca satysfakcjonująca
        kariera na Zachodzie, powrót do Polski i nagłe odrodzenie. Ale trzeba chcieć, a
        nie spoczywać na wątpliwych w tym wypadku wobec możliwości Szymkowiaka laurach.
        Z tych to powodów nie żal, a śmiech mnie ogarnia na myśl o tym co zrobił
        Szymkowiak. A szkoda go...
    • Gość: joy Re: Szymkowiak kończy karierę IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 30.12.06, 12:54
      Dopiero co był wielką nadzieją polskiej piłki.
      • Gość: R Re: Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 13:39
        Szymek gdy gral w Wisle, w szafce mial proporczyk Widzewa. Ciekawe czy Grzelu tez sobie powiesi?:)
      • Gość: R Szymek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 13:40
        Szymek gdy gral w Wisle, w szafce mial proporczyk Widzewa. Ciekawe czy Grzelu tez sobie powiesi?:):)
    • Gość: rzk Szymkowiak kończy karierę IP: *.adsl.highway.telekom.at 30.12.06, 13:25
      miekka faja i tyle.
    • Gość: ZiB Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 13:33
      Szymek, daj spokoj! Widzew czeka
    • Gość: Ewa Re: Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 13:37
      Szymek, Widzwiaku kochany. Nie rob tego!
      • Gość: Gosciniak Re: Mieczak i tyle !!!! IP: *.dip.t-dialin.net 30.12.06, 14:09
        Tesknota go chwycila, kon by sie usmial wez sie do roboty pokaz ze jestes dobry
        to odpowiedni klub sie po ciebie zglosi, szkoda a tak w niego wierzylem.
        Mirek wez sie do pracy a wszystko bedzie dobrze!!!!!
    • Gość: mario Troche to niepoważne ze strony Szymka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 14:41
      mam wrażenie,że wielka kariera piłkarska troche go przerosła, może jest już tym
      wszystkim zmęczony, ale z drugiej strony wiedział co robi podpisując tak długi
      kontrakt.
    • Gość: robertk572 z N.Y Szymek-czys ty sie z koniem na rozumy pomienial? IP: *.cable.mindspring.com 30.12.06, 17:38
      Szymek-chlopie,czys ty sie z koniem na rozumy pomienial?
      • Gość: Szyman Re: Szymek-czys ty sie z koniem na rozumy pomieni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 19:47
        Widzew czeka
    • adam81w do czego doprowadzil naszego gracza obcy klub !!! 30.12.06, 21:18
      do czego doprowadził naszego gracza obcy klub !!!

      macie. kazaliście mu wyjeżdzać i w tym dziadoskim trabzonie zniechęcił się do
      piłki. Macie swoje: wyjedź za granicę zrobisz

      karierę. Pamietam jak stado baranów w momencie gdy Szymek miał tę ofertę z
      Trabzonu mówiło mu w komentarzach: "wyjedź jak

      najszybciej, uciekaj stąd, powinienieś wyjechać 20 lat temu, w Polsce nigdy
      niczego sie nie nauczysz, w naszej lidze nigdy

      nie podniesiesz swoich umiejętności, wszędzie tylko nie w naszej lidze, jak
      zostaniesz w Polsce zawalisz sobie karierę,

      polski minimalista, będziesz głupi jak zostaniesz, w Polsce wszystko jest gorsze
      niż za granicą, wyjedż proszę to tak boli

      patrzeć jak dobry piłkarz gra w polskiej lidze itd".
      Zawsze jak pojawia się propozycja, choćby i tylko dziennikarska, dla polskiego
      gracza by wyjechał do jakiegoś zagranicznego

      klubu i gdy tylko rusza machina namawiaczy do wyjazdu to niektóre z wypowiedzi
      namawiaczy przypominają mi scenę z filmu
      "300 mil do Szwecji". Jest to film o ucieczce dwóch młodych chłopców z
      Prlowskiej Polski. W jednej ze wzruszających scen

      rodzice telefonują do chłopców, którzy są już w Szwecji. Ojciec ze łzami w
      oczach mówi jednemu z chłopców: "Nigdy tu nie

      wracajcie. Zostańcie tam. Słyszysz?". Pamiętacie? To ja sie pytam czy obecna
      sytuacja w polskiej lidze jest tak dramatyczna

      jak w Polsce z czasów, w którym dzieje się ten film?
      Klub gdy Szymek tam przechodzil walczyl o LM teraz broni sie przed spadkiem.
      Awans sportowy. Klub wyprzedawal od poczatku

      najlepszych graczy z druzyny. Wszystkim dali dziady odejsc tylko nie naszemu
      graczowi. Zmarnowali mu kariere. A przeciez mogl

      jeszcze grac. Co ja mowie. Moze jeszcze grac. W polskiej lidze taki gracz to
      czyste złoto. Ma niesamowite doświadczenie: 6

      MP, 2PP, 1PL, 1SP - 242 mecze w lidze 27 goli; 33 mecze w reprezentacji 3 gole;
      mistrz Europy U-16 w 1993. Ma dopiero 30 lat.
      Nie powinnismy dopuścić do tego by gracz, który może tyle wnieść do naszej ligi
      wyjeżdżał. My Polacy też zasługujemy na dobrą

      ligę.
    • Gość: miszon nieładnie, leniuszek ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.06, 10:36
      CHyba go pogrzało. POjechał do jakiejś wioski na końcu świata, nie może się
      wybić, trudno, jego wina, widocznie za słaby na lepszy klub. Ale to nie powód,
      żeby kończyć karierę. Czyżby nie chciało mu się grać już i złapał lenia,
      podobnie jak kilku "gwiazdorów" z IO w Barcelonie, którzy w wieku 28 lat
      praktycznie zakończyli kariery? (np. Ryszard Staniek albo Wojciech Kowalczyk)
    • Gość: K Szymkowiak kończy karierę IP: *.static.metro.comel-it.com 02.01.07, 22:56
      MIREK GRAJ WRÓC DO POLSKI WISŁA CZEKA CO TY ROBISZ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka