Gość: alek Szymkowiak kończy karierę IP: *.vlan.euronet.net.pl 30.12.06, 12:38 niech sobie kończy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henrykblajet Re: Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.07, 02:03 Wielki talent od dwóch podań w meczu iprzewracania się po dotknięciu,zwykły cienias.Powinien sie cieszyć ze Turki kazali mu troche pograć.BO innej lidze np.u angoli, hiszpanów,francuzów,siedziałby na ławie lub trybunie.PAJAC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kwiatek Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 12:51 Szkoda że nie puścili go gdzie indziej:( Odpowiedz Link Zgłoś
rudestus0700 Re: Szymkowiak kończy karierę 30.12.06, 13:09 Przykro mi to pisać gdyż w pewnej przynajmniej mierze zgadzam się z tymi głosami, które mówiły o tym, że był to dobry piłkarz. Ale jeśli 30 letni piłkarz, który w dodatku grał niedawno w reprezentacji nagle kończy karierę to coś jest nie tak. A moim zdaniem problem tkwi w psychice pana Mirka. Piłkarz absolutnie, ale to absolutnie nie powinien się poddawać z tego powodu, że inny trener nie widzi dla niego miejsca w jedenastce. Z drugiej strony Turcja, wiadomo, że to bardzo specyficzny kraj, daleko do domu, zupełnie inna mentalność (a wiem co mówię), ale widziały gały co brały. Jak to jest, że zawodnik nie może "wymusić" na klubie transferu? Chyba raczej nie chce. Szymkowiak mógłby przecież grać w Polsce. Może byłby to dla niego nowy impuls, a pewnie troszkę by sobie dorobił. Przykład Piotra Reissa jest tu idealny, nie do końca satysfakcjonująca kariera na Zachodzie, powrót do Polski i nagłe odrodzenie. Ale trzeba chcieć, a nie spoczywać na wątpliwych w tym wypadku wobec możliwości Szymkowiaka laurach. Z tych to powodów nie żal, a śmiech mnie ogarnia na myśl o tym co zrobił Szymkowiak. A szkoda go... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joy Re: Szymkowiak kończy karierę IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 30.12.06, 12:54 Dopiero co był wielką nadzieją polskiej piłki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 13:39 Szymek gdy gral w Wisle, w szafce mial proporczyk Widzewa. Ciekawe czy Grzelu tez sobie powiesi?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Szymek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 13:40 Szymek gdy gral w Wisle, w szafce mial proporczyk Widzewa. Ciekawe czy Grzelu tez sobie powiesi?:):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzk Szymkowiak kończy karierę IP: *.adsl.highway.telekom.at 30.12.06, 13:25 miekka faja i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZiB Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 13:33 Szymek, daj spokoj! Widzew czeka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Szymkowiak kończy karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 13:37 Szymek, Widzwiaku kochany. Nie rob tego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosciniak Re: Mieczak i tyle !!!! IP: *.dip.t-dialin.net 30.12.06, 14:09 Tesknota go chwycila, kon by sie usmial wez sie do roboty pokaz ze jestes dobry to odpowiedni klub sie po ciebie zglosi, szkoda a tak w niego wierzylem. Mirek wez sie do pracy a wszystko bedzie dobrze!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Troche to niepoważne ze strony Szymka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 14:41 mam wrażenie,że wielka kariera piłkarska troche go przerosła, może jest już tym wszystkim zmęczony, ale z drugiej strony wiedział co robi podpisując tak długi kontrakt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robertk572 z N.Y Szymek-czys ty sie z koniem na rozumy pomienial? IP: *.cable.mindspring.com 30.12.06, 17:38 Szymek-chlopie,czys ty sie z koniem na rozumy pomienial? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szyman Re: Szymek-czys ty sie z koniem na rozumy pomieni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 19:47 Widzew czeka Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w do czego doprowadzil naszego gracza obcy klub !!! 30.12.06, 21:18 do czego doprowadził naszego gracza obcy klub !!! macie. kazaliście mu wyjeżdzać i w tym dziadoskim trabzonie zniechęcił się do piłki. Macie swoje: wyjedź za granicę zrobisz karierę. Pamietam jak stado baranów w momencie gdy Szymek miał tę ofertę z Trabzonu mówiło mu w komentarzach: "wyjedź jak najszybciej, uciekaj stąd, powinienieś wyjechać 20 lat temu, w Polsce nigdy niczego sie nie nauczysz, w naszej lidze nigdy nie podniesiesz swoich umiejętności, wszędzie tylko nie w naszej lidze, jak zostaniesz w Polsce zawalisz sobie karierę, polski minimalista, będziesz głupi jak zostaniesz, w Polsce wszystko jest gorsze niż za granicą, wyjedż proszę to tak boli patrzeć jak dobry piłkarz gra w polskiej lidze itd". Zawsze jak pojawia się propozycja, choćby i tylko dziennikarska, dla polskiego gracza by wyjechał do jakiegoś zagranicznego klubu i gdy tylko rusza machina namawiaczy do wyjazdu to niektóre z wypowiedzi namawiaczy przypominają mi scenę z filmu "300 mil do Szwecji". Jest to film o ucieczce dwóch młodych chłopców z Prlowskiej Polski. W jednej ze wzruszających scen rodzice telefonują do chłopców, którzy są już w Szwecji. Ojciec ze łzami w oczach mówi jednemu z chłopców: "Nigdy tu nie wracajcie. Zostańcie tam. Słyszysz?". Pamiętacie? To ja sie pytam czy obecna sytuacja w polskiej lidze jest tak dramatyczna jak w Polsce z czasów, w którym dzieje się ten film? Klub gdy Szymek tam przechodzil walczyl o LM teraz broni sie przed spadkiem. Awans sportowy. Klub wyprzedawal od poczatku najlepszych graczy z druzyny. Wszystkim dali dziady odejsc tylko nie naszemu graczowi. Zmarnowali mu kariere. A przeciez mogl jeszcze grac. Co ja mowie. Moze jeszcze grac. W polskiej lidze taki gracz to czyste złoto. Ma niesamowite doświadczenie: 6 MP, 2PP, 1PL, 1SP - 242 mecze w lidze 27 goli; 33 mecze w reprezentacji 3 gole; mistrz Europy U-16 w 1993. Ma dopiero 30 lat. Nie powinnismy dopuścić do tego by gracz, który może tyle wnieść do naszej ligi wyjeżdżał. My Polacy też zasługujemy na dobrą ligę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miszon nieładnie, leniuszek ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.06, 10:36 CHyba go pogrzało. POjechał do jakiejś wioski na końcu świata, nie może się wybić, trudno, jego wina, widocznie za słaby na lepszy klub. Ale to nie powód, żeby kończyć karierę. Czyżby nie chciało mu się grać już i złapał lenia, podobnie jak kilku "gwiazdorów" z IO w Barcelonie, którzy w wieku 28 lat praktycznie zakończyli kariery? (np. Ryszard Staniek albo Wojciech Kowalczyk) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Szymkowiak kończy karierę IP: *.static.metro.comel-it.com 02.01.07, 22:56 MIREK GRAJ WRÓC DO POLSKI WISŁA CZEKA CO TY ROBISZ Odpowiedz Link Zgłoś