Dodaj do ulubionych

Baros w Lyonie

IP: 82.139.47.* 22.01.07, 19:18
Oni dopiero robią dobre transfery... Lyon jest naprawdę mocny... BRAWO!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ppp To ironia, czy tylko bzdury? IP: *.cable.ubr06.edin.blueyonder.co.uk 22.01.07, 21:32
      Houllier ściągnął swojego liverpoolskiego pupilka z rozbieżnym zezem. Oj biedni
      ci kibice Lyonu siedzący za bramką.

      Czy Baros jest naprawdę warty 3 miliony więcej niż Carew? Villa ubiła niezły
      targ.
      • Gość: ppp Pomyłka przy kwocie transferu! IP: *.cable.ubr06.edin.blueyonder.co.uk 22.01.07, 21:34
        No cóż... Bywa!
    • Gość: Fruhling Re: Baros w Lyonie IP: *.34.broadband7.iol.cz 24.01.07, 10:51
      Kiedy juž ci analfabeci w redakcji się nauczą czytać i nie skreślać nazwisk?
      Baros jest Baroš czyli Barosz, Čech nie jest Cech ale Czech.I średnio ćwiczony
      bernardyn by to się nauczył wcześniej i lepiej.
    • Gość: Piotrek Sikorski Baros w Lyonie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 09:34
      Baros to jeden z najlepszych piłkarzy myśle że w Lyonie odnajdzie swoją forme z
      euro 2004

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka