Gość: xxx IP: 82.139.47.* 22.01.07, 19:18 Oni dopiero robią dobre transfery... Lyon jest naprawdę mocny... BRAWO!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ppp To ironia, czy tylko bzdury? IP: *.cable.ubr06.edin.blueyonder.co.uk 22.01.07, 21:32 Houllier ściągnął swojego liverpoolskiego pupilka z rozbieżnym zezem. Oj biedni ci kibice Lyonu siedzący za bramką. Czy Baros jest naprawdę warty 3 miliony więcej niż Carew? Villa ubiła niezły targ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp Pomyłka przy kwocie transferu! IP: *.cable.ubr06.edin.blueyonder.co.uk 22.01.07, 21:34 No cóż... Bywa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fruhling Re: Baros w Lyonie IP: *.34.broadband7.iol.cz 24.01.07, 10:51 Kiedy juž ci analfabeci w redakcji się nauczą czytać i nie skreślać nazwisk? Baros jest Baroš czyli Barosz, Čech nie jest Cech ale Czech.I średnio ćwiczony bernardyn by to się nauczył wcześniej i lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Sikorski Baros w Lyonie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 09:34 Baros to jeden z najlepszych piłkarzy myśle że w Lyonie odnajdzie swoją forme z euro 2004 Odpowiedz Link Zgłoś