Gość: alek IP: *.dyn.grandenetworks.net 26.07.07, 23:30 to nie wina klubow Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alek taka jest polska- to nie wina klubow IP: *.dyn.grandenetworks.net 26.07.07, 23:31 to nie wina klubow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.199.63.155.tesatnet.pl 26.07.07, 23:59 Nazwisko Burkhardt trzeba jeszcze umieć napisać, panie Szadkowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dupek Re: Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalent IP: *.c3-0.nyw-ubr3.nyr-nyw.ny.cable.rcn.com 27.07.07, 01:20 czepiasz sie slowek wszyscy wiedza okogo chodzi ale ty czepialski jestes Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legła Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow... IP: *.elpos.net 27.07.07, 00:02 ten Jóźwiak to super scout ;D oby więcej takich w Legii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bruno Re: Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalent IP: *.mclink.it 27.07.07, 00:07 Polskie kluby nie szukaja mlodych zdolnych w kraju. Wymaganie od nich poszukiwania graczy na MS jest jest totalnym nieporozumieniem. Przeciez jutro, albo pojutrze przyjedzie pod brame klubu autobus z brazylijczykami albo nigeryjczykami to sie cos wybieze;) Beda sami mlodzi, zdolni i gotowi do gry na dowolnej pozycji. Zaoszczedzi sie na biletach, dietach i hotelach, a kibiceitak beda szczesliwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal Podstawy zawodu do powtórki, autorze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 00:22 > My chcemy piłkarza od zaraz, a załatwienie wizy i reszty formalności pochłania > masę czasu - tłumaczy Jóźwiak. Pogorzelczyk dodaje, że łatwiej się > zaaklimatyzować graczowi z Europy niż z Afryki. > [...] > W skali mikro realizujemy projekt we Wronkach. Mamy tam internat, niczego > chłopcom nie brakuje. W przyszłości chcemy działać jak Ajax Amsterdam, który > dba nie tylko o piłkarza, ale także o jego rodzinę - mówi dyrektor sportowy > Lecha. Nie każdy wie, że tajemniczy "Pogorzelczyk" i "dyrektor sportowy Lecha" to jedna i ta sama osoba. Nie wypadałoby wcześniej napisać coś więcej niż od razu z samego nazwiska walić? Np. "Dyrektor sportowy Lecha Marek Pogorzelczyk dodaje, że..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek A może by tak szkolić polskich chłopców.... IP: *.spray.net.pl 27.07.07, 00:57 Żebyśmy za 10 lat, na przykład, nie musieli oglądać znów występu 11 polskich, 20-letnich drwali, którym piłka generalnie tylko przeszkadza w realizacji misternego planu taktycznego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciu555 Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.WEH.andrew.cmu.edu 27.07.07, 02:41 kogo to obchodzi. jak na razie to powinni wyczyscic pzpn. to jest priorytet numer 1. jak beda dobre warunki do pilki to bedzie dobra pilka. pzpn powinien byc hubem poprawy cultury and warsztatu coachingu w polsce. i nie srajcie w wlasne gniazdo bo to niczego nie poprawia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.chello.pl 27.07.07, 07:51 Panie skaut Jóźwiak. A może warto się przejechać do Milanówka, Piaseczna, Otwocka? Pan tam nie dojechał. Jasne, ze do Kanady wycieczka będzie ciekawsza.I można zabrać rodzinę na koszt klubu. Takich skautów jak Pan, w normalnym klubie np. w angielskim jest 10. Oni pracują, Pan markuje pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalent IP: 212.160.138.* 27.07.07, 10:47 Ty chyba nie zrozumiałeś tego artykułu. Przecież Jóźwiak NIE pojechał do Kanady. Skad wiesz, czy nie jeździł po okolicahc Warszawy? Poza ym artykuł to jest zwykła czepialstwo, przecież Liczka wyraźnie powiedział, że kluby czeskie nie puszczą najzdolniejszej młodzieży za grosze. A przy okazji to chciałbym przypomnieć, że to Legia kupiła za grosze Fabiańskiego i janczyka apotem sprzedała ich za niezłą kasę, jak na polskie warunki. Porównywalny interes zrobiła tylko Wisła Kraków na Błaszczykowskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.instytut.com.pl 27.07.07, 09:00 Gratuluje Legii takiego skuta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit77 Jirsak w Wiśle to co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 10:04 Przyszedł z ligi czeskiej. Gość ma papiery na granie i miejmy nadzieję, że rozwinie się w naszym kraju jak należy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jano Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 12:16 Co z pana Jóźwiaka za skaut?? Po takich wypowiedziach klub powinien sie go pozbyć. Może pan J. mysli że młodzi zawodnicy sami będą do niego na kolanach przychodzić i błagać o grę w Legii? Panie Jóźwiak i inni pseudo-skauci o utalentowanego piłkarza trzeba powalczyć. Skora nasze talenty wyjeżdżają do klubów niemieckich, hiszpańskich czy też angielskich, to my sprowadzajmy utalentowanych chłopców ze wschodu europy i z azji. Ciekawe ilu młodych i zolnych koreańczyków czy tez japończyków można by było zatrudnić u nas. A zatrudnienie takiego kolesia z japonii to sa dodatkowe zyski w postaci pieniędzy za pamiątki sprzedane tam. A jak wiadomo japończycy lubują się w tym jak żaden inny naród. ZACZNIJCIE MYŚLEĆ!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobolobo Re: Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalent IP: *.redco.pl 27.07.07, 12:56 Jak go mianowali skautem jakiś czas temu to od razu załamałem ręce. Jak to brzmi wogóle? Marek Jóźwiak- typowy bezmózgi boiskowy drwal miałby być skautem. Do tego trzeba rzutkich, przebojowych ludzi- Jóźwiak pewno rozglądnął się raz, dwa i zniechęcił i na wszystko teraz ma gotowe wytłumaczenie, czemu się nie da... Niemniej MŚ-20 to idealny moment jest na zobaczenie wielu interesujących zawodników z egzotycznych nawet krajów, dla których sama możliwość gry w Europie to spora szansa i napewno nie wybrzydzaliby, że to tylko Polska... Argument, że za drodzy- ma rację! Ale chyba tylko w przypadku Brazylijczyków, Argentyńczyków i powiedzmy 6 drużyn z Europy. Tyle, że jest jeszcze 16 pozostałych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b_o_b safari IP: *.toya.net.pl 27.07.07, 13:02 to już handel ludźmi czy jeszcze nie ??? To polowanie na zawodników przypomina mi safari. Stwierdzenie 5 odmówi a 6 nie świadczy tylko o - w końcu upolujemy jakiegoś jelenia(nie mówię o znanym piłkarzu). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tutejszyn Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 13:16 mam wrażenie ze tym dziennikarzom się wydaje że gdyby sie zajęli polskimi klubami to od razu by sponsorów sprowadzili, zwalczyli korupcję, oczyscili srodowisko i wogóle OE byłaby lepsza od premiership:D Odpowiedz Link Zgłoś