Dodaj do ulubionych

Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow...

IP: *.dyn.grandenetworks.net 26.07.07, 23:30
to nie wina klubow
Obserwuj wątek
    • Gość: alek taka jest polska- to nie wina klubow IP: *.dyn.grandenetworks.net 26.07.07, 23:31
      to nie wina klubow
    • Gość: zenon Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.199.63.155.tesatnet.pl 26.07.07, 23:59
      Nazwisko Burkhardt trzeba jeszcze umieć napisać, panie Szadkowski
      • Gość: dupek Re: Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalent IP: *.c3-0.nyw-ubr3.nyr-nyw.ny.cable.rcn.com 27.07.07, 01:20
        czepiasz sie slowek
        wszyscy wiedza okogo chodzi
        ale ty czepialski jestes
    • Gość: legła Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow... IP: *.elpos.net 27.07.07, 00:02
      ten Jóźwiak to super scout ;D oby więcej takich w Legii
    • Gość: Bruno Re: Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalent IP: *.mclink.it 27.07.07, 00:07
      Polskie kluby nie szukaja mlodych zdolnych w kraju. Wymaganie od nich poszukiwania graczy na MS jest jest totalnym nieporozumieniem. Przeciez jutro, albo pojutrze przyjedzie pod brame klubu autobus z brazylijczykami albo nigeryjczykami to sie cos wybieze;) Beda sami mlodzi, zdolni i gotowi do gry na dowolnej pozycji. Zaoszczedzi sie na biletach, dietach i hotelach, a kibiceitak beda szczesliwi.
    • Gość: pacal Podstawy zawodu do powtórki, autorze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 00:22
      > My chcemy piłkarza od zaraz, a załatwienie wizy i reszty formalności pochłania
      > masę czasu - tłumaczy Jóźwiak. Pogorzelczyk dodaje, że łatwiej się
      > zaaklimatyzować graczowi z Europy niż z Afryki.
      > [...]
      > W skali mikro realizujemy projekt we Wronkach. Mamy tam internat, niczego
      > chłopcom nie brakuje. W przyszłości chcemy działać jak Ajax Amsterdam, który
      > dba nie tylko o piłkarza, ale także o jego rodzinę - mówi dyrektor sportowy
      > Lecha.

      Nie każdy wie, że tajemniczy "Pogorzelczyk" i "dyrektor sportowy Lecha" to jedna
      i ta sama osoba.

      Nie wypadałoby wcześniej napisać coś więcej niż od razu z samego nazwiska walić?
      Np. "Dyrektor sportowy Lecha Marek Pogorzelczyk dodaje, że..."

    • Gość: Jarek A może by tak szkolić polskich chłopców.... IP: *.spray.net.pl 27.07.07, 00:57
      Żebyśmy za 10 lat, na przykład, nie musieli oglądać znów występu 11 polskich,
      20-letnich drwali, którym piłka generalnie tylko przeszkadza w realizacji
      misternego planu taktycznego.
    • Gość: gosciu555 Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.WEH.andrew.cmu.edu 27.07.07, 02:41
      kogo to obchodzi. jak na razie to powinni wyczyscic pzpn. to jest priorytet
      numer 1. jak beda dobre warunki do pilki to bedzie dobra pilka.

      pzpn powinien byc hubem poprawy cultury and warsztatu coachingu w polsce.

      i nie srajcie w wlasne gniazdo bo to niczego nie poprawia.
    • Gość: Kris Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.chello.pl 27.07.07, 07:51
      Panie skaut Jóźwiak. A może warto się przejechać do Milanówka, Piaseczna,
      Otwocka? Pan tam nie dojechał. Jasne, ze do Kanady wycieczka będzie ciekawsza.I
      można zabrać rodzinę na koszt klubu. Takich skautów jak Pan, w normalnym klubie
      np. w angielskim jest 10. Oni pracują, Pan markuje pracę.
      • Gość: Jerry Re: Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalent IP: 212.160.138.* 27.07.07, 10:47
        Ty chyba nie zrozumiałeś tego artykułu. Przecież Jóźwiak NIE pojechał do
        Kanady. Skad wiesz, czy nie jeździł po okolicahc Warszawy?
        Poza ym artykuł to jest zwykła czepialstwo, przecież Liczka wyraźnie
        powiedział, że kluby czeskie nie puszczą najzdolniejszej młodzieży za grosze.
        A przy okazji to chciałbym przypomnieć, że to Legia kupiła za grosze
        Fabiańskiego i janczyka apotem sprzedała ich za niezłą kasę, jak na polskie
        warunki. Porównywalny interes zrobiła tylko Wisła Kraków na Błaszczykowskim.
    • Gość: bartek Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.instytut.com.pl 27.07.07, 09:00
      Gratuluje Legii takiego skuta
    • Gość: Pit77 Jirsak w Wiśle to co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 10:04
      Przyszedł z ligi czeskiej. Gość ma papiery na granie i miejmy nadzieję, że
      rozwinie się w naszym kraju jak należy.
    • Gość: jano Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 12:16
      Co z pana Jóźwiaka za skaut?? Po takich wypowiedziach klub powinien sie go
      pozbyć. Może pan J. mysli że młodzi zawodnicy sami będą do niego na kolanach
      przychodzić i błagać o grę w Legii? Panie Jóźwiak i inni pseudo-skauci o
      utalentowanego piłkarza trzeba powalczyć. Skora nasze talenty wyjeżdżają do
      klubów niemieckich, hiszpańskich czy też angielskich, to my sprowadzajmy
      utalentowanych chłopców ze wschodu europy i z azji. Ciekawe ilu młodych i
      zolnych koreańczyków czy tez japończyków można by było zatrudnić u nas. A
      zatrudnienie takiego kolesia z japonii to sa dodatkowe zyski w postaci pieniędzy
      za pamiątki sprzedane tam. A jak wiadomo japończycy lubują się w tym jak żaden
      inny naród. ZACZNIJCIE MYŚLEĆ!!!!!
      • Gość: Bobolobo Re: Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalent IP: *.redco.pl 27.07.07, 12:56
        Jak go mianowali skautem jakiś czas temu to od razu załamałem ręce. Jak to
        brzmi wogóle? Marek Jóźwiak- typowy bezmózgi boiskowy drwal miałby być skautem.
        Do tego trzeba rzutkich, przebojowych ludzi- Jóźwiak pewno rozglądnął się raz,
        dwa i zniechęcił i na wszystko teraz ma gotowe wytłumaczenie, czemu się nie
        da...

        Niemniej MŚ-20 to idealny moment jest na zobaczenie wielu interesujących
        zawodników z egzotycznych nawet krajów, dla których sama możliwość gry w
        Europie to spora szansa i napewno nie wybrzydzaliby, że to tylko Polska...
        Argument, że za drodzy- ma rację! Ale chyba tylko w przypadku Brazylijczyków,
        Argentyńczyków i powiedzmy 6 drużyn z Europy. Tyle, że jest jeszcze 16
        pozostałych...
    • Gość: b_o_b safari IP: *.toya.net.pl 27.07.07, 13:02
      to już handel ludźmi czy jeszcze nie ??? To polowanie na zawodników przypomina
      mi safari. Stwierdzenie 5 odmówi a 6 nie świadczy tylko o - w końcu upolujemy
      jakiegoś jelenia(nie mówię o znanym piłkarzu).
    • Gość: tutejszyn Polskie kluby nie potrafią sprowadzać utalentow.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 13:16
      mam wrażenie ze tym dziennikarzom się wydaje że gdyby sie zajęli polskimi klubami to od razu by sponsorów sprowadzili, zwalczyli korupcję, oczyscili srodowisko i wogóle OE byłaby lepsza od premiership:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka