Dodaj do ulubionych

List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu...

    • Gość: heh List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.07, 17:30
      jakos gazeta nie raczyła opublikowac listu polemizujacego z
      artykułem na temat kibicow czy kiboli Legii ot i cała obiektywnosc
      gazety i bezstronność
    • Gość: (L) ka List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: *.pmcnet.pl 05.11.07, 17:46
      Ale sie usmialem. Koles jestes Bogiem hahhahaha
      • Gość: paw Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.07, 17:55
        U mnie w pokoju też często czuć marihuanę i nikt jakoś nie cierpi. A narkotyki
        na stadionach były zawsze w postaci alkoholu. Ot, co.
    • Gość: ja Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 18:02
      za mądrze piszesz, ale jeśli jesteś kibicem to zbierz więcej takich jak ty i
      kibicujcie Legii, niech na stadionie nie rządzi grupka zdziczałych bandytów!!!
    • Gość: ptrx Fajny Artykuł napisałes stefan!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 18:26
      geatuluje
    • Gość: Kibic Czuje maryche bo ma smaka!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 19:00
      Jak w temacie, rozglądajcie się na Żylecie na następnym meczu i jak zobaczycie
      typa co wącha powietrze, dajcie mu zaciągnąć bucha! A jak się upali, to mu w
      karczycho za ten list!
    • Gość: MÓJ głos z Żylety Zapach trawki nie oznacza handlu! IP: *.chello.pl 05.11.07, 19:09
      Ja nie lubię kłamać w przeciwieństwie do dziennikarzy piszących o
      kibicach Legii - dlatego przyznaję - często na Żylecie czuć zapach
      marihuany, wczoraj na ruchu też. O czym to świadczy? Czyż nie o tym,
      że ludzie omijają ochronę i wnosza w bieliźnie czy skarpetach ów
      specyfik? Alez nie! Wg działaczy i dziennikarzy na Żylecie kwitnie
      handel trawką, stąd potem ona pachnie. Nie wiem czego wam współczuć
      dranie - głupoty czy braku skrupułów przy kłamaniu jak z nut :/
    • Gość: Praski bandzior Redaktorze... IP: *.acn.waw.pl 05.11.07, 20:21
      przestań pieprzyć ,że to list kibica bo wiem ,że to wypociny redaktorka z
      GW.Taki sam "list" to i ja mogę napisać ale "jako kibic" Wisły ,Lecha czy innego
      dowolnego klubu i niby wszyscy w to uwierzą?Po co podszywasz się pod kibica
      Legii?Przepraszam,głupie pytanie bo powód jest oczywisty.Z setek tysięcy kibiców
      w Polsce tylko na Legii są sami bandyci i degeneraci i tylko tam rzuca się
      ..urwami i zażywa narkotyki.Hahaha.Szczerze podziwiam wielkość głupoty tych co
      łyknęli tą zgrabnie skonstruowaną prowokację i zwyczajne kłamstwo.

      Teraz moja bajeczka.----->

      List policjanta z Warszawy:policja to narkomanii.

      Jestem wiernym pracownikiem policji z komendy na ul.Umińskiego w
      Warszawie.Zawsze stałem na straży prawa i niszczyłem otaczające nas zło i zawsze
      myślałem ,że wszyscy policjanci mają takie założenia.Okazało się ,że tak nie
      jest.Jest tu ogromna grupa ludzi,którzy tylko wykorzystują swoją pozycję.Często
      kiedy wchodziłem do toalety czułem bardzo wyrażny zapach marihuany a na umywalce
      znajdowałem resztki białego proszku.Nie wiedziałem do kogo mam się zgłosić i
      opowiedzieć o tym ale po zastanowieniu udałem się do mojego przełożonego i jemu
      przedstawiłem sytuację.Obiecał zająć się sprawą ale....Jakiś tydzień po tej
      wizycie zgarneliśmy z ulicy dilera kokainy ale zamiast zdać narkotyki jako dowód
      w sprawie okazało się ,że "przejmuje" je mój przełożony a cała sprawa z
      zatrzymaniem ucichła.Nie wiedziałem o co chodzi ale dowiedziałem się niebawem
      gdy w toalecie mój przełożony właśnie z dwoma innymi policjantami raczyli się
      towarem wcześniej aresztowanego dilera.Dowiedziałem się też ,że policjanci
      zarabiają na przejętych narkotykach sprzedając je dziennikarzom GW aby mieli
      lepszą wyobrażnię i swoimi bajeczkami niszczyli i oczerniali kibiców Legii.Dalej
      kocham pracę w policji ale nie mogę już znieść panującej tam atmosfery obłudy i
      zakłamania.
      • Gość: Mokkotów Dolny Re: Redaktorze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 21:03
        hehehe... szczerze mowiac to predzej uwierzylbym w powyzsza historyjke niz w
        bzdury mr Steca. co wiecej, doszukiwalbym sie prawdy w tej historii ;D
        • Gość: Praski bandzior Re: Redaktorze... IP: *.acn.waw.pl 05.11.07, 23:01
          Wiesz na pewno ,że musiałem z wiadomych względów zaznaczyć ,że to bajka a nie
          fakty.Po co mi więcej "szczurków" na karku,starczą mi te co już mi przeszkadzają.
    • Gość: ja, bo co? oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 21:10
      weź się człowieku zdecyduj, jesteś w końcu kibicem Legii z Żylety, fanką Wisły
      czy po prostu fetujesz kakę?
      • Gość: Praski bandzior Re: oj stec, stec IP: *.acn.waw.pl 05.11.07, 23:14
        Ależ celne uderzenie!Stec na deskach!Hehehe
        • Gość: peter kien Re: oj stec, stec IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.11.07, 09:16
          nie wydaje mi się żeby to pan stec pisał o jaraniu, bo sam chyba lubi maszka od
          czasu do czasu przyjąć, czy nie? taki młodzieżowy styl przecież i fryzurka
          akurat :D pozdrówki!
    • Gość: Bandyta z BIE(L)AN List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: *.chello.pl 05.11.07, 21:12
      No to Gó.. prawda znowu się się popisała brawo Stec ponownie możemy przeczytać
      STEC BZDUR w twoim wykonaniu.
    • Gość: Górne E List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: *.aster.pl 05.11.07, 22:25
      wezcie idzcie z tym szajsem... kłamcy i prowokatorzy bajkopisaze... nie macie
      juz co wymyslec...
    • Gość: Kami(L) Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.aster.pl 05.11.07, 23:46
      Wstydził byś się nazywać legionistą !!! I jak jesteś taki odważny to się przedstaw.
    • Gość: puch4cz czujesz marihuane?? IP: *.dslextreme.com 06.11.07, 00:23
      buahaha no już to widzę, kibole najpierw się zbakają a potem na zadymę dawaj,
      lol..... koleś, nie chrzań.
    • Gość: KSN Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 11:00
      Mnie w tym liście cholernie zastanwaia jedna rzecz. W jaki sposób kolega Krzysiu
      miał dostęp do magazynku flag, ze wie jakie tam zapachy sie unosiły?

      Chętnie uzyskam odpowiedz na blogu Pana Rafał "antykibola" Steca
    • Gość: fifol List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: 150.254.84.* 06.11.07, 11:25
      Jestem Kibcem Lecha Poznań
      Mógłbym powiedzieć że wali mnie w trąbkę to co wybiórcza wyprawia teraz z ległą
      i że dobrze im ale nie powiem.
      Bo to co w tym tygodniu rozpętała wybiórcza z panem stecem w roli wykonawcy woła
      o pomstę do nieba.
      Wiadomo że są oni mistrzami manipulacji medialnej i nic takiego co robią nie
      dzieje się z przypadku czy z ich dobrej woli.
      Ta cała sytuacja ma raczej ścisły związek z tym co PO próbowało przeprowadzić po
      wyborach, ze związkami PO+ITI+Agora.
      Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o jedno.
      A kibice i publika jest tylko elementem tej gry.
      Myślę że chodzi o wyczyszczenie środowiska kibicowskiego bo walterowcy poczuli
      się urażeni okrzykami które obraziły jego eminencję waltera i stwierdzono że
      trzeba raz na zawsze zrobić z tym porządek.

      Kibice zawsze mieli prawo do wyrażania swojej opinii w okrzykach bo piłka jest
      dla kibiców a nie dla Pana Waltera i Steca !!!
      Piłka nożna to my
      Grupa ITI stwierdziła ze zarobi sobie na tym pieniądze a nie tak jak większość
      inwestorów np. Amica wypromuje swoją markę. W Polskich warunkach piłka nożna nie
      będzie jeszcze długo dochodowa, może tylko służyć budowie wizerunku firmy i
      promocji marki.
      Swoimi decyzjami zaszkodzili ległej np. sprzedaż jańczyka, niewyszkolonego
      małolata który w polskiej lidze mógł wymiatać a teraz nie wiadomo co się z nim
      stanie ( i bardzo dobrze :) niech spadną do III ligi)

      Powtórzę jeszcze raz, piłka nożna żyje i jest dla KIBICÓW !!! A tacy ludzi jak
      Walter i pachołek Stec tylko żerują (STEC = Huba Polskiej Piłki :)
      • mr_pope Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try 06.11.07, 12:27
        A tak szczerze, naprawdę kibicom Legii wydaje się, że nie mają sobie nic do
        zarzucenia i tak jak oni się zachowuja powinien zachowywać się każdy kibic?
      • Gość: LP Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 15:37
        Przepraszam za tego bambra fifola w imieniu kibiców Lecha. Pisze się
        Legia, nie legła. Trochę szacunku !!! Jak Legia spadnie do III ligi
        to na jakie mecze będziesz chodził? Bo pewnie pojawiasz się na meczu
        tylko z nimi. Wstyd mi, że Lech ma też takich kibiców. Jak nie
        potrafisz i nie wiesz o co chodzi to nie wypowiadaj się dzieciaku.
        • Gość: jacool Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 21:43
          Jak to z kim będzie grała? Z normalnymi drużynami!!!
          Legła Warszawa to nie jest drużyna godna polskiej ligi
          Jeżeli nie niepotrafisz wyobrazić sobie polskiej ekstraklasy bez ległej z
          warszawy oznacza że jesteś jej kibicem
          poczytaj więc trochę o historii tego klubu a będziesz widział o co chodzi !!!

          HISTORIA CENTRALNEGO WOJSKOWEGO KLUBU SPORTOWEGO LEGIA WARSZAWA

          www.youtube.com/watch?v=0VBdhTmck4o
          www.legia-wa-wa.prv.pl/
        • Gość: Rudy Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 21:45
          Sorry koleś czy jest jakaś zgoda pomiędzy Lechem a Legią o której nie wiem?
          Bo nie bardzo kumam twój komentarz z tymi przeprosinami
          piszesz z jakiegoś szałasu koło łazienkowskiej?
    • Gość: mr x teraz Górnik i LEch maja doping non stop wy sie IP: 83.238.82.* 06.11.07, 23:04
      nie liczycie juz
    • Gość: pypekk reasumując IP: *.bgkcredit.com 07.11.07, 11:59
      reasumując "kibice" Legii to dno. komu wy i co chcecie udowodnic?
      przeciez klub doskonale sobie bez Was poradzi. kibicują mu PRAWDZIWI
      kibice a nie jacys barbarzyncy ze znacznym zanikiem mozgu.

      pozdr dla Zarządu Legii !
    • Gość: jarek nie czytać artykuł sponsorowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 16:19
      nie czytać artykuł sponsorowany
      nie zgadzam się z tym bo sam jestem kibicem Legii ,i ten artykuł mija się z prawdą czuję tu aromat Gazety Wyborczej tak jak by to pisał pan Steca lub Sarzało lub też innych kolegów z redakcji którzy strasznie nie lubią Mojego Klubu ciekawszy artykuł ukazuje news na stronie sympatyków Legii
      www.legialive.pl/news/25375_Publikacja_List_kibolki_z_Zylety.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka