Dodaj do ulubionych

Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje S...

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.11.07, 18:10
Eh, szanowny panie Rafale Stecu. Brak słów, wszystkie Pana teksty, felietony i
najróżniejsze wypociny świadczą o jednym. O kompletnym braku znajomości tematu
o którym tak nieudolnie pan pisze męcząc wszystkich polskich kibiców. Ja w
swoim życiu kibicowskim nie raz, nie dwa, ale znacznie częściej spotkałem się
z sytuacją, że to właśnie owi chuligani, kibole, czy jak tam ich pan jeszcze
chce nazywac pilnowali porządku na trybunie, aby nikt nie przeskakiwał płotu
na konkretnym meczu, aby nikt nie próbował trząść owym płotem, aby nikt nie
rzucał rac na boisko itp... Powiem panu szczerze, niechce mi sie z panem
prowadzić dyskusji, gdyż jest pan kompletnie niezaznajomiony z tematem o
ktorym pan pisze. Albo może i dlatego, że poprostu jestem zbyt leniwy.
Bez pozdrowien.
Obserwuj wątek
    • Gość: kibol Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje S.. IP: *.echostar.pl 12.11.07, 19:13
      przestańcie wsioki z pięknej (czy z pięknego ??) bielska białej
      używać słowa kibol w sensie negatywnym. my tu w poznaniu eszyscy
      chodzący na mecze to kibole, chociaż jesteśmy bardzo porządnymi
      ludzmi. w naszej gwarze kibic to kibol i odpieprz się pan panie stec
      od tego słowa. pisz pan lepiej kibic legii albo żyleciarz a od nas
      się odp... och przepraszam tak mówić nieładnie szczególnie na
      stadionie, odczep się pan albo spieprzaj dziadu. acha apropo
      brzydkich słów, proponuje żeby przypomniał pan sobie zapis rozmowy
      pana michnika z gudzowatym i to co i jak o pana redakcyjnych
      kolegach mówił pana szef. pozdrawiam wszystkich kiboli z poznania.
      na pochybel tym patałachom wiaruchna
      • ukropp kibol, kibic, szalikowiec - BELKOT 13.11.07, 10:23
        ja sie boje chodzic na mecze pilki noznej, bo tam jest bandytyzm.
        kordony policji i prewencji przed kazdym takim wydarzeniem,
        regularne informacje o ofiarach i kosztach kolejnego transportu
        bydla tylko to potwierdzaja.
        nie interesuje mnie socjopatologia na poziomie podzialu na ultrasow,
        hooliganow, kiboli, zyleciarzy itp... jest prosty podzial na ludzi
        szanujacych innych ludzi i zwierzeta, ktore chca skrzywdzic innych.
        nie ma miejsca na agresywne bydleta wsrod ludzi. nie mam miejsca na
        gradacje. to jest czarnobiale. reszta to belkot oddalajacy swiat
        pilki noznej od normalnego swiata, w ktorym ludzie nie zyja w stanie
        ciaglej wojny z innymi ludzmi. w ktorym chodza na mecze by przezywac
        sukcesy i porazki swojej druzyny i by ja wspierac, tak jak to sie
        dzieje np na meczach siatkowki.

        belkot, belkot, belkot i brak dzialania. i ze strony pseudodzialaczy
        pzpn jak i glownie ze strony ludzi, ktorzy chodza na mecze i
        akceptuja to co widza...7
        belkot
        • Gość: Motor na plus Prawdziwe Koszty społeczne IP: 83.238.201.* 13.11.07, 11:05
          Można sie spierać o podziały na kibiców,zadymiarzy,ultrasów i
          karmiące matki...ale chyba jedno sie sprowadza do kosztów.Może ktoś
          rzetelnie poda ile kosztuje zabezpieczenie meczów policję,ile
          zniszczono sprzętu,ilu zostało rannych kibiców i policji.To mozna
          wyliczyć plus powiedzmy PKP czy inne frmy transportu.Ale teraz też
          niech ktoś poda ilu zgineło ludzi przez pijakow na drogach,ilu
          zostało zadzganych przez piackie burdy,ile osób zmarło bo czekało na
          zabieg w kolejce do lekarza czy ile grup spólecznych straciło 10-tk
          milionów złotych przez debilne decyzje "władzy".Najprostsze zmiany
          tablic,resortów po wyborach czy kupowanie nowych samochodów i
          różnego rodzaju niepotrzene wydatki to rocznie dziesiątki milionow
          złotych wyrzucanych w bloto.To że ktoś krzyknie k.....a nie jest
          dobre to że ktoś komuś da w gębe i będzie niszczył mienie też nie
          jest dobre...ale jest MEDIALNE.Taka jest prawda że wokół nas wydaje
          się astronomiczne kwoty na bzdury i społeczeństwo ponosi straty
          nieporównywalnie większe do tych co robią często góra 50 osóbowe
          grupki bandytów.Jeśli liczylismy straty to policzmy
          zyski...garmażerka,stoiska z pamiątkami,transport,bilety,noclegi itd
          itd to sa setki tysięcy zotych na plus...tego już nikt nie liczy
          • Gość: lejzab Re: Prawdziwe Koszty społeczne IP: *.cst.tpsa.pl 13.11.07, 14:12
            uważaj, bo ukręcisz temu kotu ogon.
          • ukropp owszem liczyl... 13.11.07, 14:55
            ktos to liczy i dlatego do tej pory sie na to zezwala.
            degenerujac idee sportu i kibicowania.

            transport drogowy, do ktorego pijesz tez jest medialny, wystarczy spojrzec na
            relacje z "dlugich weekendow". gina ludzie i sa straty - jest tylko jedna
            roznica: na drogach nie widujesz stad pijanych idiotow obijajacych innych
            uczestnikow ruchu i probujacych ich celowo zabic lub okaleczyc tylko dlatego, ze
            maja rejestracje ze slaska czy pomorza... kultywowana i akceptowana agresja to
            jest ten problem z pilka.

            i jeszcze raz zadam to pytanie. czy nie moze byc jak na meczach siatkowki? tez
            sie sprzedaje super proporczyki i inne fajne gadgety...
            • Gość: w Re: owszem liczyl... IP: *.cable.ubr02.dund.blueyonder.co.uk 13.11.07, 17:52
              Pilka na nozna to nie siatkowka.To ze sie boisz na mecz tzn ze nigdy tam nie byles i wierzysz w bzdury m.in. steca albo jestes pedalem.Pozatym co to jest gadget?Jak cos gadżet ale tez nie brzmi zbyt po polsku.
              • ukropp Re: owszem liczyl... 13.11.07, 23:55
                "To ze sie boisz na mecz..." to tez niezbyt po polsku, a pedalem nie
                jestem - nic na ten temat nie wiem. Moze moj facet cos powie :)

                A tak serio to sie boje, bo bylem na paru i atmosfera strachu mi nie
                odpowiada. Bo mieszkam pod Wawka i jezdzac przy stadionie Legii i
                Polonii sie napatrzylem na stada "kulturalnych kibicow
                wymieniajacych argumenty z lokalnymi oddzialami policji". Bo
                nasluchalem sie od znajomych "kiboli" (sorka poznaniaki) histo-ryjek
                i napatrzylem na ich poobijane geby i polamane nosy. Bo jezdzilem
                pociagami z fajnymi spiewajacymi panami, ktorym widac duszno bylo,
                bo okna wybijali, zeby sniegu do srodka napadalo...

                Pilka nozna to faktycznie nie siatkowka (i nie wrobelek, skoro tak
                porownujemy), nie rozumiem tylko czemu skoro sa dwie druzyny i w
                jednej dyscyplinie i w drugiej to w morde za "zly" szalik mozna
                dostac na pilkarskim widowisku? Moze to cos nie tak z dyscyplina :P
                • Gość: w Re: owszem liczyl... IP: *.cable.ubr02.dund.blueyonder.co.uk 14.11.07, 00:16
                  z pedalem to moze przesada ale nie lubie jak ktos mowi ze na meczach jest niebezpiecznie.w Krakowie na Wisle na pewno mozna czuc sie bezpiecznie.atmosfera jest inna niz w teatrze i inna niz na meczu siatkowki ale to jasne bo pilka rozpala wieksze emocje.pozatym siatkowka czy innymi sportami interesuje sie w polsce i na swiecie mniej ludzi(mowie o normalnych krajach a nie ameryce czy zoltych), to o niej sie dyskutuje, nia sie zyje nie ma wiec sensu tego porownywac,takze atmosfery na stadionach.chuligani to rzeczywiscie ogromny problem,w dodatku zle rozwiazywany jak dotychczas-nawet proba pana steca jest nad wyraz nieudolna.nie mozna jednak wrzucac wszystkich do jednego worka-ultrasow i bandytow co probuje sie robic i ilustruje wszelkie artykuly zdjeciem grupy szalikowcow a przeciwstawia im tzw pikniki.i jedni i drudzy sa na stadionach potrzebni.
                  • Gość: Jimek (TTTTUUURRR) "Kibole z zylety" - buehehehehe. Zabierac foremki IP: *.abbott.com 14.11.07, 17:39
                    i do domu. Juz dawno po dobranocce. Drogi kolego - kibicu. Na
                    stadion przychodzi sie obejzec mecz pilkarski. A widownia
                    ZOBOWIAZANA jest przestrzegac regul i prawa ustanowionego przez jego
                    organizatora. Jezeli reguly lub ograniczenia Ci nie odpowiadaja,
                    jest proste rozwiazanie NIE PRZYCHODZ na mecz. Zajmij sie innym
                    hobby, a zamiast meczow ogladaj seriale przyrodnicze. Jezeli lubisz
                    sie drzec zaloz zespol heavy-metalowy, jak lubisz ogien i
                    fajerwerki - zostan strazakiem. Pozdrowienia zza wielkiej wody...
    • Gość: ja bo co? oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 19:27
      przecież żaden kibic Legii nigdy nie będzie z tobą chciał zamienić dwóch zdań,
      więc nie staraj się w ten sposób uwiarygodnić swoich kolejnych popłuczyn
      • Gość: zet Re: oj stec, stec IP: *.chello.pl 13.11.07, 10:28
        no tak, jak się nie ma argumentów to pozostają teksty w stylu: "żaden prawdziwy kibic", "obraza honoru kibica" itp. itd. wszystko dlatego, że w rzeczowej dyskusji (a taką jest ten wywiad) kibolstwo nie daje rady, lol
        • Gość: 666 [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 11:27
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Red_Devil Re: oj stec, stec IP: *.ds.pg.gda.pl 13.11.07, 11:32
            dziecko neostrady się dorwało klawiatury xD
        • Gość: monolog monolog IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.11.07, 16:32
          naprawdę wierzysz, że Stec przeprowadził tą rozmowę? chyba co najwyższej ze sobą...
      • orba Re: oj stec, stec 13.11.07, 13:35
        No wiec nie masz racji - jestem kibicem Legii od lat i ze Stecem z checia bym
        podyskutowal, tym bardziej, ze w wielu kwestiach sie z nim nie zgadzam. Ale
        slusznosc rozpoczetej przez niego dyskusji jest dla mnie niepodwazalna. Jesli
        chcemy byc krajem europejskim, to europejskie standardy musimy wprowadzac
        wszedzie - nie tylko w urzedach ;P rowniez na stadionach. Ja sie nie boje
        chodzic na Zylete, ale przestalo mnie to bawic, odkad dominuje dzialanie na
        szkode druzyny. Jestem kibicem Legii Warszawa, a nie klakierem Starucha. Sorry.
    • kibol_antystec stec gada sam ze sobą - stec(K) bzdur 12.11.07, 19:36
      coraz bardziej sięga dna ten tzw.dziennikarz
      • Gość: piknik Re: stec gada sam ze sobą - stec(K) bzdur IP: *.jmdi.pl 12.11.07, 22:19
        debatę wygrywa redaktor Stec.Jestem kibicem i cieszę się,że jest wreszcie
        dziennikarz który walczy o kulturę na stadionach, żeby nie trzeba było się
        wstydzić tego że jest się kibicem.
        • Gość: monolog Re: stec gada sam ze sobą - stec(K) bzdur IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.11.07, 16:34
          debatę? dobre sobie....
      • Gość: Rav24wawa Re: stec gada sam ze sobą - stec(K) bzdur IP: 217.8.161.* 14.11.07, 12:30
        Nie sam ze sobą tylko ze mną. A wiedzy facetowi naprawdę można pozazdrościć, co
        nie znaczy, że we wszystkim musimy - MY KIBICE - się z nim zgadzać.
    • Gość: osioł dalej barany nakręcajcie spiralę nienawiści IP: *.aster.pl 13.11.07, 09:29
      może czas się uspokoić?
    • Gość: wesoly_emigrant Moze ktos mi wytlumaczy? IP: 163.244.63.* 13.11.07, 09:35
      Dlaczego policja toleruje zachowania chuliganow i prawie na nie
      pozwala? Dlaczego nie uzywa gumowych kul, gazu lzawiacego, polewania
      zimna woda dokladnie tak jak traktuje sie bydlo, za kazdym razem jak
      bezmozgowcy zaczyna sie rozkrecac?
      Dlaczego policja jest tak lagodna w starciach z debilami niszczacymi
      stadiony, przystanki, sklepy, samochody - jednym slowem wlasnosc
      innych ludzi?
      Dlaczego stadiony staly sie miejscem odreagowania frustracji
      zyciowych nieudacznikow, a nie bezpiecznym miejscem dla prawdziwych
      kibicow?
      Pytan jest wiele, ale zaraz zostane zwyzywany od nietolerancyjnych
      oszolomow, co coz dla tych teskniacych za rozumem polglowkow
      wiekszosc rzeczy jest niezrozumiala.

      Do kibica z Poznania:
      Mieszkam za granica i mialem okazje poznac ludzi z WLKP. Sa jedyna
      grupa wyrozniajacych sie Polakow. Agresja i poczucie wyzszosci wobec
      innych zostalo wyssane z mlekiem matki. Skad to sie bierze?

      Tyle pytan...





      • Gość: eve.kks Re: Moze ktos mi wytlumaczy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 16:41
        No wiesz tak to jest. :P Ja bym nie powiedziała, że z mlekiem matki. U mnie
        tylko ja w domu jestem fanką Lecha. No i co z tego, że dopinguję Lecha, a nie
        lubię Legii. Mieszkam w Wielkoposce, w Poznaniu niedaleko stadionu, wiec magia
        stadionu emanuje... :)
      • Gość: mrdex o poznaniakach IP: 89.100.192.* 13.11.07, 23:38
        wielu to zauwazylo.
    • Gość: ragnarsson [...] IP: *.csk.pl 13.11.07, 09:54
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: czlowiek Pilka nozna, sport dla idiotow. IP: 129.35.231.* 13.11.07, 09:56
      Pilka nozna ile mozna, pilka kopana jest po.., od grania w pile dostajesz
      kile. :P
      • Gość: slusarz Re: Pilka nozna, sport dla idiotow. IP: *.icpnet.pl 13.11.07, 10:01
        Od kiedy kibol ma znaczenie negatywne? Wielu kibiców tak na siebie mówi.
      • Gość: Sportowiec Re: Pilka nozna, sport dla idiotow. IP: *.olsztyn.mm.pl 13.11.07, 10:11
        Powiadasz że piłka nożna jest bezsensu???Zapewne dla Ciebie tak,już
        Wyobrażam Sobie Jak Wyglądasz.Wielki Tłuścioch dla którego wysiłkiem
        jest sięgnięcie po pilota...Tylko byś siedział w Fotelu i Obżerał
        się i pasożytował na Zdrowym Organizmie Społeczeństwa.Kij Ci w Oko
        Grubasie.I zapamiętaj Sobie Sport to ZDROWIE!!!
        • Gość: mat Re: Pilka nozna, sport dla idiotow. IP: 89.174.32.* 13.11.07, 11:58
          Wg. ostatnich badań ludzie otyli są bardziej inteligentni od tych pozbawionych
          otyłości, więc może Twój oponent ma jednak rację ;) Ale w koncu w sporcie nie
          chodzi o zbytnie głowkowanie ;) No, może szachy :)
    • Gość: Legia to MY ! Legia to MY ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 10:08
    • Gość: Rafalek Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje S.. IP: *.sgh.waw.pl 13.11.07, 10:11
      Gratulacje ! Ostatni "wywiad" Pana Steca pokazuje, że wśród kibiców Żylety jest
      wielu myślących ludzi, którzy kochają klub, dopingują piłkarzy z całych sił. Tak
      trzymać! Doceniam pracę zarządu Legii i myślę że kiedyś doczekam czasu kiedy
      będę mógł na mecz mojego klubu zabrać i żonę i dziecko. Dlaczego mecze Legii na
      Legii nie mogą wyglądać tak jak mecze Reprezentacji na tym samym stadionie.
      Mnóstwo szalików i bardzo głośny ale kulturalny doping - bez rac i zadymy. Da
      się zrobić? Brawo dla prawdziwych kibiców - nie dla kiboli !
    • Gość: Red_Devil Brawo! IP: *.ds.pg.gda.pl 13.11.07, 10:11
      Cieszę się, że wreszcie ktoś zajął się tym problemem na poważnie. Niestety,
      jestem pewien, że niedługo cała sprawa ucichnie, a kluby, liga, PZPN i rząd nie
      zajmą się tą kwestią. :/
      Czy aż tak trudno wprowadzić identyfikatory i elektroniczne bramki na
      stadionach? To powinien być wymóg dopuszczenia do Ekstraklasy.
      Sam kibicuję drużynie angielskiej i jestem zachwycony angielskim stylem
      kibicowania, bez pirotechniki. Mnie ona osobiście jakoś nie podnieca, a raczej
      przypomina chuligankę. :>
      Niestety, musi jeszcze wiele czasu upłynąć, by coś się u nas zmieniło, jak to ze
      wszystkim;-)

      Życzę powodzenia w akcji, panie Rafale!

      PS: Co trzeba zrobić, by mieć wywiad w GW? :D:D:D
      • Gość: ragnarsson niektórym wszystko się kojarzy IP: *.csk.pl 13.11.07, 10:15
        -Tobie race kojarzą z chuliganką...
        -tow. delegatowi Tomaszewskiemu wszystko, nawet czerwona pięść,
        kojarzy się z rasizmem
        -redakcji GW Simon Mol kojarzy się z bojownikiem o wolność i
        demokrację
        -kibicom fryzura red.Steca zaś kojarzy się z mopem
        • Gość: Red_Devil Re: niektórym wszystko się kojarzy IP: *.ds.pg.gda.pl 13.11.07, 11:30
          dobre, dobre :)
    • stoova Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje 13.11.07, 10:27
      Ta... owi kibole pilnowali pikników, żeby nie robili burd na trybunach, nie
      przeskakiwali przez płot i nie rzucali rac. Starówkę jakiś czas temu też pewnie
      pikniki zdemolowali.
    • Gość: Nemo Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje IP: *.acn.waw.pl 13.11.07, 10:44
      Na Legię chodzę od roku 1972, czyli z punktu widzenia
      aktualnych "kiboli" od zawsze. Widziałem na swoje własne oczy
      i "Konia" Żmijewskiego i Kazia Deynę, Grotyńskiego, czyli wszystkich
      legendarnych piłkarzy najpierw WKS, potem CWKS, a dziś Legii.
      Ganiałem, też, a i owszem i kibiców ŁKS-u, czasem i nieboszczki
      Gwardii Warszawa (klub milicyjny, tak jak Wisła Kraków he, he...) i
      paru innych, więc aniołkiem nie byłem. Ale, z perspektywy lat mogę
      napisać, że poziom kibicowania spadł drastycznie, choć doceniam te
      wszystkie show z flagami, racami itp. Kibole to jest totalna hołota,
      ludzie, którzy są ludzi jako gatunek biologiczny, bo trudno znaleźć
      odpowiednie słowo. Zgraja pijanych meneli, pospolitych bandytów i
      oprychów. Właściwie chodzenie na mecze to dla nich perekst do tego,
      żeby się schlać, naćpać i jeszcze dać komuś w mordę. Sport jest
      nieistony, bo czemu niby mają służyć tzw. ustawki? O poziomie
      drużyny decyduje to, co dzieje się na boisku, a nie czy paru
      prymitywnych byczków nawkłada sobie po mordach.
      Sposób na to bydło jest jeden: dożywotni, egzekwowany konsekwentnie
      zakaz stadionowy. Piłka bez tej hołoty da sobie radę. Inna sprawa,
      że ani PZPN, ani władze poszczególnych klubów szczególnie się nie
      przykładają do zrobienia porządku, bo było nie było, ta zgraja
      oprychów na mecze przychodzi i jakieś bilety kupuje. Sądzę jednak,
      iż per saldo bardziej się opłaca pozbycie sie kiboli, niż tolerwanie
      ich. W Wielkiej Brytanii to już zrozumieli, w Niemczech też, może i
      pora na nas? Pozdrawiam.
      • Gość: Prawie jak Piknik Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje IP: *.lhsystems.pl 13.11.07, 15:32
        Popieram wypowiedź poprzednika w 100%. Aktualnie stadiony stały się miejscem na
        nachlanie się, naćpanie, czy cokolwiek tam jeszcze. Wystarczy iść godzine przed
        meczem pod stadion i obejść go dookoła ile grupek stoi i na szybkiego pije
        flaszke czy piwko bo inaczej " to nie będzie to samo", ile na ziemi leży butelek
        itd.. a najgorsze jest to, że ludzie z browarami pootwieranymi plus kilka w
        siatce przechodzą sobie pewnie obok policji (ups przepraszam milicji jak to
        zwykli mówić kibole) i ona nie interweniuje. Jestem z Gdańska i jestem na każdym
        meczu i obserwuje to na własne oczy, 90% młyna nachlana na maxa, wszyscy
        spokojnie sobie paradują z piwkiem pod stadionem. Później dopiszą sobie
        ideologię i bronią jej rękoma i nogami, a jak ktoś próbuje coś zmienić (czytaj
        władze Legii, redaktor Stec to oczywiście odpowiadają atakiem bez żadnych
        argumentów.
        Panowie huligani do których pije pan Stec niedługo wszystko się zmieni, zmiany
        idą w dobrym kierunku (Cracovia, Legia, Korona,...) i mam nadzieje, że ci
        naprawdę odważni ludzie, których zresztą podziwiam nie poddadzą się i starczy im
        sił.
        Trzymam kciuki
      • swidt Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje 14.11.07, 02:34
        A uciekales kiedys przed kibicami LKSu?
        Tak pytam, bo nie wiem czy to rowniez sprawialo Ci przyjemnosc?
    • Gość: (gość portalu) wszystkich KIBOLI, ktorzy maja za nic sport a... IP: *.cutec.de 13.11.07, 10:47
      ...przylaza zeby demolowac, terroryzowac, uzywac przemocy (siekiery kastety i
      inne narzedzia etc.) wpuscic na stadion (np 10-lecia, i tak potem pojdzie do
      rozbiorki), dostarczyc w/w juz sprzetu zamknac za nimi drzwi i pozwolic
      dzialac... zwyciezcow dobic. innej rady nie widze na ta gangrene spoleczenstwa!
      czy jestescie podobnego zdania?
      • Gość: raganrsson wypowiedź godna komunisty IP: *.csk.pl 13.11.07, 10:51
        Pol Pot, Lenin czy CHE Guevarra przyklasnęliby Twojemu wspaniałemu
        pomysłowi
        • Gość: lejzab Re: wypowiedź godna komunisty IP: *.cst.tpsa.pl 13.11.07, 14:17
          jesteś w mylnym błędzie. Pol Pot kazałby ich otoczyć i zacząć strzelać. a kolega
          chciał tylko stworzyć kibolom warunki do zrobienia tego co lubią najbardziej,
          tak żeby nie szkodzili postronnym ludziom. godne pochwały.
    • Gość: Motor a na fotce gościu w barwach Motoru Lublin..... IP: 83.238.201.* 13.11.07, 10:55
      Szalik można było kupić na 2 bazarah pod targiem po 25 zł:)...pisany
      gotykiem"Bandyci Wschodniej Polski".Napis głupawy i dziecinny no
      ale...taka retoryka "wojenna" i nic nie znacząca no może dla
      15letnich dresów.Co ciekawe dla osób kolekcjonujących szaliki
      itp...była to tylko jedna wersja szalika w porównaniu do innych
      serii które były nagminnie kopiowane i trochę zmieniane....a tak na
      poważnie to fotki,teksty że piłkarze grają ambitnie jak mało kto a
      grają za pół darmo.Klub jak na polskie warunki znany i medialny.Może
      jakiś pan sponsor w końcu by się skusił...
    • Gość: Kobieta Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje S.. IP: *.olsztyn.mm.pl 13.11.07, 10:59
      Stec, ty się najpierw do ludzi doprowadź, a potem sie pchaj do
      telewizji. Wyglądasz jakbys z jaskini wyszedł przed chwilą, feeee!
      Przez ciebie nie ogladam skrótów LM!!!!
      • Gość: vicentee Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.11.07, 11:46
        No chyba jesteś śmieszny, posunicie tvp odniosnie zaproszenia Steca do komentowania skrótów ligi mistrzów bylo najlepszym ostatnio krokiem w tvp. Moze i jest kontrowersyjny dla niektórych bo otwarcie mowi o bandytyzmie na stadionach, natomiast wiedze na temat futbolu ma ogromną i mowi o niej z pasją. Moze wolałbyś w studio szanownego pana karierowicza Engela czy kolejnego pupilka tvp redaktora Stefana Szczepłka?
        • Gość: asz Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje IP: 150.254.108.* 13.11.07, 12:52
          No nie żartuj!!! Stec w studiu LM tak przynudza, że nie da się go słuchać. Nie
          wiem o czym ma mówić, odpowiada krótko i nieciekawie, plącze się i często
          przerywa. Słuchając jego wypowiedzi zastanawiam się czy to on sam pisze te swoje
          felietony, bo wygląda jakby połowy słów używanych w tekstach nigdy nie użył.
          • Gość: abadoon Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 16:00
            Nie rób z siebie pajaca. Skoro chodzisz na mecze tylko po to żeby zdobyć
            akceptacje takiego samego bydła jak Ty to jak możesz biedaku wiedzieć o czym
            mówi Stec w telewizji. Każdy kto choć trochę zna sie na piłce potrafi docenić
            jego wiedzę i umiejętność czytania gry.
            Jego wiedza taktyczna i zrozumienie nowoczesnego footballu jest lepsza niż
            większości przedstawicieli tak zwanej polskiej myśli szkoleniowej i myślę, że
            spokojnie mógłby sprobować swoich sił jako trener...
            (nie tylko w CM lub FM :P )
    • matrek Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje 13.11.07, 11:00
      Gość portalu: Rafal napisał(a):

      > Eh, szanowny panie Rafale Stecu. Brak słów, wszystkie Pana teksty, felietony i
      > najróżniejsze wypociny świadczą o jednym. O kompletnym braku znajomości tematu
      > o którym tak nieudolnie pan pisze męcząc wszystkich polskich kibiców. Ja w
      > swoim życiu kibicowskim nie raz, nie dwa, ale znacznie częściej spotkałem się
      > z sytuacją, że to właśnie owi chuligani, kibole, czy jak tam ich pan jeszcze
      > chce nazywac pilnowali porządku na trybunie, aby nikt nie przeskakiwał płotu
      > na konkretnym meczu, aby nikt nie próbował trząść owym płotem, aby nikt nie
      > rzucał rac na boisko itp...


      Ci sami ktorzy zrobili zadyme w wilnie?
    • bergman1 dlaczego nie używają ostrej amunicji?przecież ci b 13.11.07, 11:02
      andyci zagrażają dzieciom i innym kibicom.
    • Gość: bejk a niech se pajacują kogo to obchodzi IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.07, 11:11
      niech się bawią w tej swojej piaskownicy z racami, tasakami, pałkami, niech się
      bawią z policjantam w indian i kowbojów, boże mój, jak inaczej nie potrafią to
      trudno. Polska pilka to i tak dno więc na mecze mnie nie ciągnie, nic nie tracę,
      mam ciekawsze zajęcia i nie potrzebuję się dowartościowywać latając z banda
      pajaców za innymi kibolami i psami.
    • Gość: ikis gadał Stec do obrazu... IP: 193.27.6.* 13.11.07, 11:15
      ... albo pił do lustra... Na jedno wychodzi :-)
      Panie Stec; Pan chce wychowywać kibiców? Z czym do ludzi? Facet
      nawet nie wie o czym pisze.
      Więcej samokrytyki albo trzeźwości... Jak się rok temu skończyło
      studia to od biedy można zaczać pracować w szkole ale pod wrunkiem
      że się ma wykształcenie pedagogiczne... I łatwo nie jest,
      zapewniam :-)
      A on chce wychowywać kibiców! Pewnie chce żeby jego pisanina trafiła
      pod strzechy... korepetytor, wieszcz i mesjasz nam się objawił :-)))
      Facet popada w smieszność.
      • Gość: RAv24wawa Re: gadał Stec do obrazu... IP: 217.8.161.* 14.11.07, 12:36
        Ja jesteś gościu taki mądry to sam zaproponuj jakieś rozwiązania - wypisywać
        głupoty w necie każdy może
    • Gość: prezes Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje S.. IP: 212.244.252.* 13.11.07, 11:16
      Każde chamstwo można wyeliminować. Kiedyś chciałbym zabrać dziecko
      na mecz, i jak mu wytłumacze, że banda debili wyzywa sie i wali się
      po głowie. Mam propozycję. Czemu policja ma strzelać do nich z
      gumowych kul? Nan dachu stadionu posadzić snajpera i jak zacznie sie
      zadyma to strzelić do jednego.
      Gwarantuje że reszta ucieknie.
      • Gość: Panicz Re: Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje IP: *.eastwest.com.pl 14.11.07, 13:19
        A tym kims bedzie twoj syn/brat/przyjaciel, ktory przypadkiem sie tam znalazl...
        gratuluje
    • Gość: Bartek Tylko w Sport.pl: Kibic z "Żylety" przepytuje S.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.07, 11:25
      Brzmi to jak najlepszy artykul propagandowy z czasow PRLu, gdy autor sam siebie
      utwierdzal w pewnym danym przekonaniu. Juz po pierwszym akapicie odechcialo mi
      sie czytac. Chlopaki z Lazienkowskiej, trzymajcie sie !!
    • Gość: Stanisław 58 Jestem Spokojnym kibicem, przeczytajcie!!!! IP: *.promag.com.pl 13.11.07, 11:29
      Jestem Spokojnym kibicem -z pewnego miasta gdzieś w Polsce, dorosłym
      facetem, chodze na mecze z dziećmi.
      W powyższym artykule, martwi mnie za czesto używany brzydki wyraz na
      (L)
      Wyobraźcie sobie, ze kibice i piłka to nie tylko (L)i warszafka,
      takie artykuly publikujcie sobie w lokalnych madiach, reszty Polski
      to nie interesuje!!!
      • Gość: kixx Re: Jestem Spokojnym kibicem, przeczytajcie!!!! IP: *.acn.waw.pl 13.11.07, 17:22
        a kto ci go kazal przeczytać?
        zmusili cie?
        kto ci kazal kupic gazete z tym artykulem?
        zenada
    • archie0007 Tylko w Sport.pl: bzdura z racami 13.11.07, 11:30
      pisanie o racach jako wielkim zagrożeniu to śmieszna rzecz. mamy lub
      mieliśm w lidze korupcję, pseudokibice prowadzą regularne bitwy,
      kluby odpadają z pucharów. A my o racach. Śmieszne w gruncie rzeczy.
      Karać za złe używanie rac, ale nie zakazyać ich. To proste i
      logiczne. Jak widać za proste jak na Polskę.
    • Gość: Jonek [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.07, 11:35
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka