Gość: Rafal
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
12.11.07, 18:10
Eh, szanowny panie Rafale Stecu. Brak słów, wszystkie Pana teksty, felietony i
najróżniejsze wypociny świadczą o jednym. O kompletnym braku znajomości tematu
o którym tak nieudolnie pan pisze męcząc wszystkich polskich kibiców. Ja w
swoim życiu kibicowskim nie raz, nie dwa, ale znacznie częściej spotkałem się
z sytuacją, że to właśnie owi chuligani, kibole, czy jak tam ich pan jeszcze
chce nazywac pilnowali porządku na trybunie, aby nikt nie przeskakiwał płotu
na konkretnym meczu, aby nikt nie próbował trząść owym płotem, aby nikt nie
rzucał rac na boisko itp... Powiem panu szczerze, niechce mi sie z panem
prowadzić dyskusji, gdyż jest pan kompletnie niezaznajomiony z tematem o
ktorym pan pisze. Albo może i dlatego, że poprostu jestem zbyt leniwy.
Bez pozdrowien.