Gość: kurek Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 17:14 4 mecze to jest smieszne ale dobre i to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KUBA Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 17:20 Ale sensacja!!!!!!!!!! Bedzie "ekstraliga" w TV!!!!!! Tak wysoki poziom jaki prezentuja kopacze to naprawde warto ogladac za kazde pieniadze he,he,he.Ja mam problem z glowy-ogladam ligi zagraniczne i tu sie dowiedzialem na czym polega gra w pilke.Wnaszej pilce lubie ogladac rozgrzewki kopaczy:lekki bieg,wymachy rak i nog {musza byc krzywe}potrzasanie glowa,kilka przysiadow i wyrzucenie z gardziolka-uffff,uffff,pozniej nonszalancki podbieg pod trybune kibolkow i ponownie trucht na krzywych nozkach w strone srodka klepiska.Wlosy na GEL a jak jest ich malo to przepaska{patrz Majdan} choiciaz nie jest to zasada.A przed meczem obowiazkowo znak krzyza na piersi{jakby sie to spelnialo to mamy mistrzostwo GLOBU i EUROPY}A na koniec meczu zal bo sedzia zawinil,byl deszcz,i klepisko nierowne!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MEDALIK Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 18:01 DO PSZENNOBURACZANYCH CHAMOW!CANAL+ TO JEST POTEGA CANAL+ NAJLEPSZY JEST!!!PRECZ Z UBECKIM POLSATEM I ITI! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jlkl Transmisje dla wybranych i wszystkich! IP: *.e-wro.net.pl 30.01.08, 18:14 Chcąc , nie chcąc , profesjonala transmisja kosztuje . A ta rewalizacja między C+TP a PolsatITI , sprowdza się do przyciągnięcia klienta na swoją stronę, oferta PolsatITI krzywdziła by abonetów canal+, którzy dodatkowo musieli by płacić ,za to co mieli w jednej cenie.Choć obecnie sytuacja wygląda tak ,że będzie można oglądać wszystkie mecze na żywo,a to oznacza że dodatkowy kanał będzie trzeba dopłacać lub pozostać można przy 3-ech live i płacić tyle samo co dziś. Wiadomo też że płacenie za oglądanie meczów Tv , JEST tańsze , niż płacenie za wstęp na stadion. Pozatym najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich by było gdyby TP , udestepniło sygnał w necie , nie tylko swoim klientą , i wtedy np. klient TP by płacił mniej , a ktoś z zewnątrz ,za wybrany mecz np.6zł z vatem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hertw Re: Transmisje dla wybranych i wszystkich! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 19:07 Idź już spać,bo Ci się mylą nie tylko litery,nie tylko słowa,ale i sens całej wypowiedzi.Może Ty sam wiesz o co Ci chodzi,ale lepiej sobie odpocznij i napisz to jeszcze raz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.lodz.mm.pl 30.01.08, 19:02 znowu mamy zamknięty krąg oglądajacych.Możemy iść na mecz i dostać w łeb,albo specjalnie kupić platformę C+ lub koniecznie zmienić dostawcę internetu. Gratulację dla włodarzy polskiej pilki za jej propagowanie.No ijeszcze społeczna misja TVP i aż 4 mecze w sezonie na żywo.Toż to rozpusta. Pozdrawiam i życzę w dalszym ciągu dobrego samopoczucia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Honza Nie chcę C+ ani TP. IP: 193.194.132.* 30.01.08, 19:09 Nie zapłacę im za to. Wspaniały kontrakt ale głównie dla p.Placzyńskiego. Dla kibiców jak zwykle kupa i naganianie w stronę żabojadzkich korporacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: Nie chcę C+ ani TP. IP: *.eastwest.com.pl 30.01.08, 20:15 Przepraszam, ale co myślałeś, że tvn i polsat dadzą mecze w otwartym kanale po wiadomościach. Nic za darmo Odpowiedz Link Zgłoś
maderic Dobrze ze nic nie zostalo dla TVN i Polsatu 31.01.08, 05:47 Agenci znow mysleli ze zgarnia cala pule. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malwin Pytanie do osob w temacie: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 20:23 tak czytam i nie moge zrozumiec: po co w tym przypadku jest posrednik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaj Re: Pytanie do osob w temacie: IP: 81.219.42.* 30.01.08, 21:01 Gość portalu: malwin napisał(a): > tak czytam i nie moge zrozumiec: po co w tym przypadku jest posrednik? no wlasnie po to zebys sie pytal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaro Re: Pytanie do osob w temacie: IP: *.spray.net.pl 31.01.08, 01:09 Pośrednik jest potrzebny. Canal+ nie wiedziałby bez niego, że istnieje coś takiego jak liga polska. A liga polska w żaden sposób nie znalazłaby canalu+ w gęstwinie warszawskich ulic. Dlatego należy zapłacić parę milionów marży. Za taką usługę każdy warszawski taryfiarz wziąłby max. 28 złotych. Chyba tylko za to ponieważ obie firmy maja etatowych prawników więc sporządzenie umowy nie kosztowałoby nic ponad to, co już płacą za obsługę prawną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ludź Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 20:43 >Można ją będzie odbierać przez gniazdko telefoniczne - czy to na >ekranie komputera, czy telewizora. Normalnie wymiękam, jak dziennikarz jest ignorantem. Videostrada to usługa, która polega na transmisji sygnału tv przez modem livebox, a następnie dekoder i po eurozłączu do telewizora. Do tego nie da się podłączyć komputera w celu oglądania telewizji. Co za pajac to pisał, chociaż mógł zajrzeć na stronę tepsy i poczytać instrukcję obsługi lub zadzwonic na infolinię tepsową. Nie odbiera się videostrady przez gniazdko telefoniczne, bo to czy kabel telefoniczny jest zakończony gniazdkiem, czy zakończony wtyczką RJ-11, to nie ma wogóle znaczenia, a ważniejsze są urządzenia i jakość linii telefonicznej, a dokładniej kabla. Odpowiedz Link Zgłoś
dj80 Nie jestem fanem C+, ale... 30.01.08, 21:08 miesięczny abonament to równowartość 4 paczek przyzwoitych papierosów. Dla niepalących: 4 piwka w średniej klasy klajpie w średniej wielkości mieście. Za to otrzymjemy naprawdę dobry towar. Nie mam porównania do Polsatu Sport, ale jeśli chodzi o porównanie transmisji z N, to przebijają ich o głowę. Pozdr DJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zakaz palenia w kl Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.versanet.de 30.01.08, 21:35 Zakaz palenia w klubach i knajpach od zaraz!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurek Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 21:39 kasa tylko o to chodzi nawet jesli sie podzielą to co to zmieni ze oprocz 4 meczów w tvp zobaczymy kilka wiecej np.w tv4 czy pulsie tak mi przynajmiej nos mowi tvn nie pokaze ligi chyba ze w nsport to samo polsat nic w otwartym polsacie chyba ze w tv4 i w polsacie sport jak w przypadku siatki i wielu rzeczy ciekawy jestem oferty tpsa.C+ obecnie monopolizuje rynek a nikt z tym nie zrobi porządku czy nie lepiej bylo wybrac tanszą oferte która słuzy wiekszej dostepnosci ale tradycyjnie szarych kibicow ma sie w nosie nie kazdego stac na c+ chociaz ten kanał to wydatek rzędu 20 zl czyli nawet pakiet familijny w polsacie to juz 55 zł czyli kanał mogł byc niewypałem Odpowiedz Link Zgłoś
turysta86 C+ 39zł/miech 30.01.08, 22:00 Od grudnia C+ dostępny za 39zł/miesiąc, czy to tak dużo? Według mnie warto wydać te pieniądze, bo towar jaki za nie otrzymujemy jest naprawdę dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areq Re: C+ 39zł/miech IP: *.171.65.147.crowley.pl 31.01.08, 06:50 Tak,ale dodaj do tego jeszcze minimum podstawowy abonament. Co nie zmienia faktu ,że dla prawdziwego kibica to grosze.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ed Re: C+ 39zł/miech IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.08, 10:31 bez żadnego dodatkowego abonamentu jest to opcja dla tych którzy chcą tylko paczke C+ możesz mieć polsat, n, i dokupić za 39 PLN C+, C+ Film, C+Sport poza OE, dostajesz NBA, najlepsze ligi zagraniczne, Euroligę koszykówki, najlepszy kanał filmowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosa Miklas nie pyskuj IP: *.chello.pl 30.01.08, 23:09 Miklas czyli Legia, czyli TVN czyli ITI niech nie pyskuje bezczelnie. TVN precz od ligowej piłki! Wy już, nieudacznicy, się popisaliście żenującym magazynem ligowym w TVN /reklamówką Legii/. A raczej ten program z racji żenującego poziomu był antyreklamą Legii, ale też niestety antyreklamą ligowej piłki. TVN precz od ligowej piłki! Ta telewizja powinna mieć urzędowy zakaz jakiegokolwiek monopolu na transmisje ligowe gdyż jest jednocześnie właścicielem Legii i z programu piłkarskiego chce zrobić reklamówkę Legii! Won TVN! Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: Miklas nie pyskuj 31.01.08, 11:36 Zgodzę się z tobą, że TVN dał ciała w prowadzeniu magazynu - po prostu badziewie. Natomiast nie zgodzę się z tym, że trzeba im zabronic transmisji ligowych z powodu posiadania ligowej druzyny. Podobnie jest we Francji, tam C+ ma wiekszosciowe udzialy w PSG. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABeCe Internet dla Agory IP: *.chello.pl 31.01.08, 00:33 I wszystko jasne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areq Polska liga rządzi na C+ IP: *.171.65.147.crowley.pl 31.01.08, 06:55 Ja się już nie mogę doczekać inauguracji.Oglądam nawet jak Odra gra z Sosnowcem.Co z tego,że poziom niski? Ale to NASZA POLSKA liga!!! Emocji nigdy nie brakuje,a jest na C+ pokazane w takiej formie ,że żadna z telewizji w Polsce nawet się do tego poziomu nie zbliżyła. P.S.Mam się może podniecać meczami Kilmarnock-Aberdeen albo Lens- Caen??Wolę już nawet drugoligowców ale NASZYCH. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karny Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.ols.vectranet.pl 31.01.08, 09:13 1) Pośrednik 5 % od 125 milionów,po co?Za dużo mają pieniędzy 2) Jak kupując taki pakiet za taką cenę to masz na wyłączność i nie trzeba się dzielić ale każdy mógł sobie kupić.... 3) Pazerność klubów nie ma granic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piłkarz Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.chello.pl 31.01.08, 09:38 Bardzo proszę działaczy zwiąku piłki nożnej,ażeby zechcieli wyjaśnić,na co Beenhakker przeznacza swoje miesięczne świadczenia? Może buduje jakiś stadion? Bo dzieciom śląskim,imponującego prezentu nie zrobił! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyzioX Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: 83.136.224.* 31.01.08, 10:15 Nie oglądałem OE od kilku lat i dalej oglądać nie będę. Ale szczerze mówiąc nie żałuję. Nie będę płacił kasy za taki kmiot. Wole poogladać Bundesligę Odpowiedz Link Zgłoś
senny GRANDA 31.01.08, 10:43 Wypisuję się z C+. Nie będą moimi pieniędzmi płacić za OE, czyli gromadę nieudaczników przewracającą się o własne nogi w sprzedanych meczach. Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: GRANDA 31.01.08, 11:38 Dobrze, ze Ciebie nikt nie oglada w pracy, pewnie efekt podobny albo jeszcze gorszy od naszych futbolistów Odpowiedz Link Zgłoś
senny Re: GRANDA 31.01.08, 11:43 Co ma pirnik do wiatraka. Moja praca jest weryfikowana na bieżąco. Za złe wyniki kop w dupę. C+ z moją kasę wspomaga leni i nieudaczników nie pytając mnie o zdanie. Więc właśnie ich kopnę w d.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wosa Multipakiet dla kogo ? IP: *.e-wro.net.pl 31.01.08, 13:01 Wygląda na to że PolsatITI , nie dają za wygraną i za pośrednictwem Legii(właściel ITI), chcą uzyskać przynajmniej dostęp do Multipakietu. Co w oczywisty sposób krzywdziło by TPSA ,której zyski właśnie przychodziły by z obsługi Multipakietu. A przecież abonenci N i CYROWEGO POLSATU mogą skorzystać z odrębnego pakietu Canal+ , płacąc 39zł/m , skolej w kablówkach(np.Vectra) można oglądać jako dodatkową opcje Canal+ za 29 zł. Gdyby sygnał MULTIPAKIETU , miał być dostępny dla wszystkich zainteresowanych , to chyba najtaniej by on kosztował w TPSA i C+. Mi się wydaje , jednak że najlepszym rozwiązaniem w sporze jest może stworzenie przez CANAL+ , specjalnego kanału dla ab. N i P.C. , np.Canal+Sport 3 ( jeden mecz live co tydzień+powtórki).Bo chyba nie po to C+TP , kupiły prawa , by teraz dzielić się z konkuręcją . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yuss Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.ifd.uni.wroc.pl 31.01.08, 13:30 Moze ktos wreszcie napisze skad w Sportfive znalezli sie tacy jak Placzynski, a w Ekstraklasie Rusko. Skad ci panowie weszli w ten biznes. Odpowiedz Link Zgłoś