Dodaj do ulubionych

Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis...

    • Gość: kurek Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 17:14
      4 mecze to jest smieszne ale dobre i to
    • Gość: KUBA Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 17:20
      Ale sensacja!!!!!!!!!! Bedzie "ekstraliga" w TV!!!!!! Tak wysoki poziom jaki
      prezentuja kopacze to naprawde warto ogladac za kazde pieniadze he,he,he.Ja mam
      problem z glowy-ogladam ligi zagraniczne i tu sie dowiedzialem na czym polega
      gra w pilke.Wnaszej pilce lubie ogladac rozgrzewki kopaczy:lekki bieg,wymachy
      rak i nog {musza byc krzywe}potrzasanie glowa,kilka przysiadow i wyrzucenie z
      gardziolka-uffff,uffff,pozniej nonszalancki podbieg pod trybune kibolkow i
      ponownie trucht na krzywych nozkach w strone srodka klepiska.Wlosy na GEL a jak
      jest ich malo to przepaska{patrz Majdan} choiciaz nie jest to zasada.A przed
      meczem obowiazkowo znak krzyza na piersi{jakby sie to spelnialo to mamy
      mistrzostwo GLOBU i EUROPY}A na koniec meczu zal bo sedzia zawinil,byl deszcz,i
      klepisko nierowne!!!!
    • Gość: MEDALIK Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 18:01
      DO PSZENNOBURACZANYCH CHAMOW!CANAL+ TO JEST POTEGA CANAL+ NAJLEPSZY JEST!!!PRECZ
      Z UBECKIM POLSATEM I ITI!
    • Gość: jlkl Transmisje dla wybranych i wszystkich! IP: *.e-wro.net.pl 30.01.08, 18:14
      Chcąc , nie chcąc , profesjonala transmisja kosztuje . A ta
      rewalizacja między C+TP a PolsatITI , sprowdza się do przyciągnięcia
      klienta na swoją stronę, oferta PolsatITI krzywdziła by abonetów
      canal+, którzy dodatkowo musieli by płacić ,za to co mieli w jednej
      cenie.Choć obecnie sytuacja wygląda tak ,że będzie można oglądać
      wszystkie mecze na żywo,a to oznacza że dodatkowy kanał będzie
      trzeba dopłacać lub pozostać można przy 3-ech live i płacić tyle
      samo co dziś. Wiadomo też że płacenie za oglądanie meczów Tv , JEST
      tańsze , niż płacenie za wstęp na stadion. Pozatym najlepszym
      rozwiązaniem dla wszystkich by było gdyby TP , udestepniło sygnał w
      necie , nie tylko swoim klientą , i wtedy np. klient TP by płacił
      mniej , a ktoś z zewnątrz ,za wybrany mecz np.6zł z vatem.
      • Gość: Hertw Re: Transmisje dla wybranych i wszystkich! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 19:07
        Idź już spać,bo Ci się mylą nie tylko litery,nie tylko słowa,ale i sens całej wypowiedzi.Może Ty sam wiesz o co Ci chodzi,ale lepiej sobie odpocznij i napisz to jeszcze raz...
    • Gość: tomek Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.lodz.mm.pl 30.01.08, 19:02
      znowu mamy zamknięty krąg oglądajacych.Możemy iść na mecz i dostać w
      łeb,albo specjalnie kupić platformę C+ lub koniecznie zmienić
      dostawcę internetu.
      Gratulację dla włodarzy polskiej pilki za jej propagowanie.No
      ijeszcze społeczna misja TVP i aż 4 mecze w sezonie na żywo.Toż to
      rozpusta.
      Pozdrawiam i życzę w dalszym ciągu dobrego samopoczucia
    • Gość: Honza Nie chcę C+ ani TP. IP: 193.194.132.* 30.01.08, 19:09
      Nie zapłacę im za to.
      Wspaniały kontrakt ale głównie dla p.Placzyńskiego.
      Dla kibiców jak zwykle kupa i naganianie w stronę żabojadzkich
      korporacji.
      • Gość: fan Re: Nie chcę C+ ani TP. IP: *.eastwest.com.pl 30.01.08, 20:15
        Przepraszam, ale co myślałeś, że tvn i polsat dadzą mecze w otwartym kanale po
        wiadomościach. Nic za darmo
        • maderic Dobrze ze nic nie zostalo dla TVN i Polsatu 31.01.08, 05:47
          Agenci znow mysleli ze zgarnia cala pule.
    • Gość: malwin Pytanie do osob w temacie: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 20:23
      tak czytam i nie moge zrozumiec: po co w tym przypadku jest posrednik?
      • Gość: jaj Re: Pytanie do osob w temacie: IP: 81.219.42.* 30.01.08, 21:01
        Gość portalu: malwin napisał(a):

        > tak czytam i nie moge zrozumiec: po co w tym przypadku jest posrednik?

        no wlasnie po to zebys sie pytal
      • Gość: Jaro Re: Pytanie do osob w temacie: IP: *.spray.net.pl 31.01.08, 01:09
        Pośrednik jest potrzebny. Canal+ nie wiedziałby bez niego, że istnieje coś
        takiego jak liga polska. A liga polska w żaden sposób nie znalazłaby canalu+ w
        gęstwinie warszawskich ulic.
        Dlatego należy zapłacić parę milionów marży.
        Za taką usługę każdy warszawski taryfiarz wziąłby max. 28 złotych.
        Chyba tylko za to ponieważ obie firmy maja etatowych prawników więc sporządzenie
        umowy nie kosztowałoby nic ponad to, co już płacą za obsługę prawną.
    • Gość: ludź Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 20:43
      >Można ją będzie odbierać przez gniazdko telefoniczne - czy to na >ekranie komputera, czy telewizora.

      Normalnie wymiękam, jak dziennikarz jest ignorantem.
      Videostrada to usługa, która polega na transmisji sygnału tv przez modem livebox, a następnie dekoder i po eurozłączu do telewizora. Do tego nie da się podłączyć komputera w celu oglądania telewizji.
      Co za pajac to pisał, chociaż mógł zajrzeć na stronę tepsy i poczytać instrukcję obsługi lub zadzwonic na infolinię tepsową.
      Nie odbiera się videostrady przez gniazdko telefoniczne, bo to czy kabel telefoniczny jest zakończony gniazdkiem, czy zakończony wtyczką RJ-11, to nie ma wogóle znaczenia, a ważniejsze są urządzenia i jakość linii telefonicznej, a dokładniej kabla.
    • dj80 Nie jestem fanem C+, ale... 30.01.08, 21:08
      miesięczny abonament to równowartość 4 paczek przyzwoitych papierosów. Dla niepalących: 4 piwka w średniej klasy klajpie w średniej wielkości mieście. Za to otrzymjemy naprawdę dobry towar. Nie mam porównania do Polsatu Sport, ale jeśli chodzi o porównanie transmisji z N, to przebijają ich o głowę.

      Pozdr
      DJ
    • Gość: Zakaz palenia w kl Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.versanet.de 30.01.08, 21:35
      Zakaz palenia w klubach i knajpach od zaraz!!!!!!!!
    • Gość: kurek Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 21:39
      kasa tylko o to chodzi nawet jesli sie podzielą to co to zmieni ze
      oprocz 4 meczów w tvp zobaczymy kilka wiecej np.w tv4 czy pulsie tak
      mi przynajmiej nos mowi tvn nie pokaze ligi chyba ze w nsport to
      samo polsat nic w otwartym polsacie chyba ze w tv4 i w polsacie
      sport jak w przypadku siatki i wielu rzeczy ciekawy jestem oferty
      tpsa.C+ obecnie monopolizuje rynek a nikt z tym nie zrobi porządku
      czy nie lepiej bylo wybrac tanszą oferte która słuzy wiekszej
      dostepnosci ale tradycyjnie szarych kibicow ma sie w nosie nie
      kazdego stac na c+ chociaz ten kanał to wydatek rzędu 20 zl czyli
      nawet pakiet familijny w polsacie to juz 55 zł czyli kanał mogł byc
      niewypałem
    • turysta86 C+ 39zł/miech 30.01.08, 22:00
      Od grudnia C+ dostępny za 39zł/miesiąc, czy to tak dużo? Według mnie warto wydać
      te pieniądze, bo towar jaki za nie otrzymujemy jest naprawdę dobry.
      • Gość: areq Re: C+ 39zł/miech IP: *.171.65.147.crowley.pl 31.01.08, 06:50
        Tak,ale dodaj do tego jeszcze minimum podstawowy abonament.
        Co nie zmienia faktu ,że dla prawdziwego kibica to grosze....
        • Gość: ed Re: C+ 39zł/miech IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.08, 10:31
          bez żadnego dodatkowego abonamentu

          jest to opcja dla tych którzy chcą tylko paczke C+

          możesz mieć polsat, n, i dokupić za 39 PLN C+, C+ Film, C+Sport

          poza OE, dostajesz NBA, najlepsze ligi zagraniczne, Euroligę
          koszykówki, najlepszy kanał filmowy
    • Gość: Łodzianin a może jednak "rządzi", co? IP: *.4web.pl 30.01.08, 22:10
    • Gość: kosa Miklas nie pyskuj IP: *.chello.pl 30.01.08, 23:09
      Miklas czyli Legia, czyli TVN czyli ITI niech nie pyskuje bezczelnie. TVN precz
      od ligowej piłki! Wy już, nieudacznicy, się popisaliście żenującym magazynem
      ligowym w TVN /reklamówką Legii/. A raczej ten program z racji żenującego
      poziomu był antyreklamą Legii, ale też niestety antyreklamą ligowej piłki.
      TVN precz od ligowej piłki! Ta telewizja powinna mieć urzędowy zakaz
      jakiegokolwiek monopolu na transmisje ligowe gdyż jest jednocześnie właścicielem
      Legii i z programu piłkarskiego chce zrobić reklamówkę Legii! Won TVN!
      • viornisko Re: Miklas nie pyskuj 31.01.08, 11:36
        Zgodzę się z tobą, że TVN dał ciała w prowadzeniu magazynu - po prostu
        badziewie. Natomiast nie zgodzę się z tym, że trzeba im zabronic transmisji
        ligowych z powodu posiadania ligowej druzyny. Podobnie jest we Francji, tam C+
        ma wiekszosciowe udzialy w PSG.
    • Gość: ABeCe Internet dla Agory IP: *.chello.pl 31.01.08, 00:33
      I wszystko jasne...
    • Gość: areq Polska liga rządzi na C+ IP: *.171.65.147.crowley.pl 31.01.08, 06:55
      Ja się już nie mogę doczekać inauguracji.Oglądam nawet jak Odra gra
      z Sosnowcem.Co z tego,że poziom niski? Ale to NASZA POLSKA liga!!!
      Emocji nigdy nie brakuje,a jest na C+ pokazane w takiej formie ,że
      żadna z telewizji w Polsce nawet się do tego poziomu nie zbliżyła.
      P.S.Mam się może podniecać meczami Kilmarnock-Aberdeen albo Lens-
      Caen??Wolę już nawet drugoligowców ale NASZYCH.
    • Gość: Karny Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.ols.vectranet.pl 31.01.08, 09:13
      1) Pośrednik 5 % od 125 milionów,po co?Za dużo mają pieniędzy
      2) Jak kupując taki pakiet za taką cenę to masz na wyłączność i nie trzeba się
      dzielić ale każdy mógł sobie kupić....
      3) Pazerność klubów nie ma granic
    • Gość: piłkarz Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.chello.pl 31.01.08, 09:38

      Bardzo proszę działaczy zwiąku piłki nożnej,ażeby
      zechcieli wyjaśnić,na co Beenhakker przeznacza swoje
      miesięczne świadczenia? Może buduje jakiś stadion?
      Bo dzieciom śląskim,imponującego prezentu nie zrobił!
    • Gość: dyzioX Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: 83.136.224.* 31.01.08, 10:15
      Nie oglądałem OE od kilku lat i dalej oglądać nie będę. Ale szczerze
      mówiąc nie żałuję. Nie będę płacił kasy za taki kmiot. Wole
      poogladać Bundesligę
    • senny GRANDA 31.01.08, 10:43
      Wypisuję się z C+. Nie będą moimi pieniędzmi płacić za OE, czyli gromadę nieudaczników przewracającą się o własne nogi w sprzedanych meczach.
      • viornisko Re: GRANDA 31.01.08, 11:38
        Dobrze, ze Ciebie nikt nie oglada w pracy, pewnie efekt podobny albo jeszcze
        gorszy od naszych futbolistów
        • senny Re: GRANDA 31.01.08, 11:43
          Co ma pirnik do wiatraka. Moja praca jest weryfikowana na bieżąco. Za złe wyniki kop w dupę.
          C+ z moją kasę wspomaga leni i nieudaczników nie pytając mnie o zdanie. Więc właśnie ich kopnę w d..
    • Gość: wosa Multipakiet dla kogo ? IP: *.e-wro.net.pl 31.01.08, 13:01
      Wygląda na to że PolsatITI , nie dają za wygraną i za pośrednictwem
      Legii(właściel ITI), chcą uzyskać przynajmniej dostęp do
      Multipakietu. Co w oczywisty sposób krzywdziło by TPSA ,której zyski
      właśnie przychodziły by z obsługi Multipakietu. A przecież abonenci
      N i CYROWEGO POLSATU mogą skorzystać z odrębnego pakietu Canal+ ,
      płacąc 39zł/m , skolej w kablówkach(np.Vectra) można oglądać jako
      dodatkową opcje Canal+ za 29 zł. Gdyby sygnał MULTIPAKIETU , miał
      być dostępny dla wszystkich zainteresowanych , to chyba najtaniej by
      on kosztował w TPSA i C+. Mi się wydaje , jednak że najlepszym
      rozwiązaniem w sporze jest może stworzenie przez CANAL+ ,
      specjalnego kanału dla ab. N i P.C. , np.Canal+Sport 3 ( jeden mecz
      live co tydzień+powtórki).Bo chyba nie po to C+TP , kupiły prawa ,
      by teraz dzielić się z konkuręcją .
    • Gość: yuss Canal+ i TPSA zwycięzcami przetargu na transmis.. IP: *.ifd.uni.wroc.pl 31.01.08, 13:30
      Moze ktos wreszcie napisze skad w Sportfive znalezli sie tacy jak Placzynski, a
      w Ekstraklasie Rusko. Skad ci panowie weszli w ten biznes.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka