IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.08, 23:18
Żurawski zachowuje sie jak mały dzieciak najpierw krzyczy ze chce grac
regularnie by jechać na euro a gdy już jest taka możliwość (przejście do
Larisy) to płacze że może i tak nie pojechać... takim gadaniem pokazuje że się
boi że jest słabszy od innych i myśli że takim ryczeniem w mediach dostanie
powołanie na euro.GRAJ CHŁOPIE I POKAŻ KLASE a nie jęczysz jak stara baba
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka