Gość: darek Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.dclient.hispeed.ch 26.03.08, 22:15 Mamy tylko dwoch napastnikow grajacych na srednim europejskim poziomie Jelenia i Wichniarka oraz ofensywnego pomocnika Smolarka. Benek otworz oczy, prosze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawidoff Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:16 jedno słowo - żenada Odpowiedz Link Zgłoś
patman ===================Niescenście=== ================ 26.03.08, 22:17 Teraz już Leo wie, kogo nie powinien zabrać na mistrzostwa. A jak to tanio wyjdzie, gdy będzie można zarezerwować mniej o 23 pokoi hotelowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: usta prawdy Panowie!! Spokojnie!! IP: *.173.9.142.tesatnet.pl 26.03.08, 22:18 Całe szczęście jedziemy na mistrzostwa EUROPY he he he ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doniu Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:19 Nic nie idzie, Boruc był bez szans w tych 3 akcjach, Smolarek piłek nie dostaje. Co jak co Polska nie gra dobrze, ale kibice NASZA DUMA. Najlepsi kibice na świecie!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balls 10 euro na 4 mecze IP: 79.97.29.* 26.03.08, 22:19 Estonia v Canada Estonia 2.37 Win - Malta v Liechtenstein Malta 2.20 Win Ukraine v Serbia Ukraine 2.00 Win - Poland v USA Poland 1.80 Pending 10 euro postawione na te cztery mecze, nie podniosloby Wam cisnienia? Pozdrawiam.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gm Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.dyn.optonline.net 26.03.08, 22:20 A ja naprawde podziwiam Leo. Nie wiele mozna zrobic z zawodnikami ktozy nie umieja takich podstaw jak przyjac i podac pilke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tsubasa Re: Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:22 Austria wygrywa z Holandią. Ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia co do naszej roli na Euro? Będzie jak zwykle. Dobre eliminacje i totalny wstyd na imprezie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: usta prawdy Wyjście jest jedno: IP: *.173.9.142.tesatnet.pl 26.03.08, 22:26 Polskie papiery dla Ribery'ego, Adebayora, Toniego, Lamparda i Makelele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lejkonik Re: Wyjście jest jedno: IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.03.08, 22:31 musielibyśmy Małopolske im w zastaw oddac, żeby na coś tak głupiego się zgodzili.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frodo Tak samo Engela i Janasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:47 Oni mieli ten sam cienki materiał. Ich też powinno się podziwiać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DSD Trzeba wyjsc z naszego drewnianego pudelka... IP: 144.92.199.* 26.03.08, 22:23 ... i dac ogloszenie w France Football, BBC i paru inny mediach o zasiegu swiatowym: 'Reprezentacja ktora awansowala na Mistrzostwa Europy poszukuje zawodnikow ktorzy nie zagrali z zadnej druzynie narodowej. Gwarantujemy zalatwienie paszportu w 48 godzin. Zgrupowanie przed Mistrzostwami odbedzie sie za granica, wiec nie musicie nawet przyjezdzac do naszego kraju'. Moze zglosi sie kilkunastu jako-tako solidnych Brazylijczykow, Argentynczykow i Wlochow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G.W.Bush Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.dsl.bell.ca 26.03.08, 22:23 Dalismy wam popalic jak Talibana w Afganistanie...haha Koniec wizji Leo...nawet to nie pomoglo, szkoda na niego pieniedzy. Donka Tuska bylo wprowadzic z Zurawia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jf Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.acn.waw.pl 26.03.08, 22:25 żenada ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek Re: Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na IP: 83.12.16.* 26.03.08, 22:31 Totalna "wioska" jak za Janasa. Przykre ale nie mamy czego szukać na Euro. Nawet Leo nie przekonał naszych piłkarzy do gry nowoczesnej, szybkiej. Dalej gramy futbol anarchiczny (wolno, spokojnie piłka na "młyn" i tyle). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Bronek Mila IP: *.telpol.net.pl 26.03.08, 22:26 Czy tylko mnie gra Bronowickiego przypomina Sebastiana Milę "z najlepszych lat"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gm Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.dyn.optonline.net 26.03.08, 22:27 Tutaj rownie dobrze moglo byc 0-6. Ale moze to lepiej dostac prysznic teraz niz jechac na ME jak "World Beaters" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Wasilewski.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:29 ...czy zagral gorsze spotkanie? DRAMAT...Wolny po Jego glupim faulu- bramka.. Nie upilnowal swojego goscia-bramka...Ciekawe czy ta pilka w murze nie przeszla przy Jego brzuchu ? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyleo Buuuchacha no jest w końcu jak trzeba.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:32 Bo już wszyscy myśleli że kopaczki jadą na Euro po złoto, buuuachacha, będzie wpier.. w trzech meczach i baju baju..zajebiście!!! Liczy się tylko Legia!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sdert Re: Wasilewski.... IP: *.nwrknj.east.verizon.net 26.03.08, 22:46 Gosc chyba mial ze 10 kilo nadwagi, wygladal jak Golota bez roku treningu. Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 teraz se za to chłopcy 26.03.08, 22:32 poużywają w łaźni buahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ossa Re: teraz se za to chłopcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:40 Bronowicki Wasilewki Dudka Brożek Piszczek i jeszcze kilku po prostu dno!!kibice tez tragedia(dobrze ze dzisiaj nie mieli nozy) po prostu klapa!! Lisowski i Rzeźniczak do kadry napewno lepiej zagraja niz bronowicki i wasilewski!!nadal nie chcecie Rogera??według mnie srodka pola to w naszej reprezentacji kompletnie nie bylo jedynie Lewy byl pewny bardzo dobrze zagrał Bąk i Radomski chyba jedyny pewny punkt dzisiejszej druzyny!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc 11... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:32 11 fajtłap w bialo-czerwonych stronach kompletnie bez ambicji i umiejetnosci! na euro wole kibicowac komu innemu. Odpowiedz Link Zgłoś
bekkouche Polaków mecz z USA: Polska muerto... 26.03.08, 22:33 Żenada...Graliście gorzej niż ASPN po najebce całonocnej. Dno total. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jordi Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: 81.219.211.* 26.03.08, 22:34 Co za teks "nie mamy składu na EURO" po jednym meczu taki komentarz, gdzie obiektywizm, fakt zagraliśmy słaby mecz ale chyba lepiej zagrać słaby bez konsekwencji niż na turnieju. Rany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.uscs.susx.ac.uk 26.03.08, 22:39 I teraz ktos niech mi powie ze nie jest Pechowy Stadion w Krakowie !! Nastepny mecz w Poznaniu Poprosze my zawodnikow bardziej zdopinujemy !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejs I po co ta żydowska histeria? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:39 Przegrali i co z tego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re:Zlamali wam gnaty Niemcy.... IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.08, 22:48 korespondencyjnie.Radze wam , ratujcie co jeszcze idzie.Piszcie petycje do tego waszego kurdupla , by odebral temu holenderskiemu hochsztaplerowi ten medal, ktory ostatnio dostal.Co prawda ta blacha nie jest nic warta ,ale zawsze , na zlom albo innego glupka ozdobic - przyda sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polnische Banditen modlcie si edo Mahometa bo tylko on was jeszcze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:52 ...słucha Fryce. No i cieszcie się, że do porażki z Polakami na waszym terenie aż 72 dni - które można wykorzystać na napinke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giotto Re: modlcie si edo Mahometa bo tylko on was jeszc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:56 > aż 72 dni - które można wykorzystać na napinke. chyba na napitke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leo(n) Re: Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na IP: *.cust.tele2.se 26.03.08, 22:44 Nie ma napastnikow, nie ma obroncow (w powietrzu nie istnielismy), nie ma pomocy, i nie ma bramkarza. Jest tylko gruby Hamburger. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gawino Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.eranet.pl 26.03.08, 22:44 Ocena Polakow max 6 - min 0 Artur Boruc 2, Marcin Wasilewski 2 - dno w obronie, Jacek Bak 3, Arkadiusz Radomski 3, Michal Golinski 3+, Grzegorz Bronowicki 2, Lukasz Piszczek 1, Wojciech Lobodzinski 3+, Dariusz Dudka 3, Mariusz Lewandowski 3, Jacek Krzynowek 4, Ebi Smolarek 3, Maciej Zurawski 1, Lukasz Gargula 3+. Pawel Brozek 0, Radoslaw Matusiak 3+ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skog Re: Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na IP: *.net.autocom.pl 26.03.08, 22:55 Dla mnie Lewaadowski zdecydowane 4 był najlepszy na boisku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Żydy z wyborczej, świętujcie zwycięstwo z Chile IP: *.chello.pl 26.03.08, 22:45 swojej reprezentacji, a od Polski łapy precz, już się zaczyna judzenie... Odpowiedz Link Zgłoś
janka2006 Re: Żydy z wyborczej, świętujcie zwycięstwo z Chi 26.03.08, 22:46 Gość portalu: f napisał(a): Gdzie ma podjechać karetka ?? Podaj adres. > swojej reprezentacji, a od Polski łapy precz, już się zaczyna judzenie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sanitariusz Wyłśij pod URM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:54 Urząd Rady Ministrów Odpowiedz Link Zgłoś
janka2006 Re: Żydy z wyborczej, świętujcie zwycięstwo z Chi 26.03.08, 22:47 Gdzie ma podjechać karetka słuchaczu Radia co ma ryja?? Gość portalu: f napisał(a): > swojej reprezentacji, a od Polski łapy precz, już się zaczyna judzenie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giotto Re: Żydy z wyborczej, świętujcie zwycięstwo z Chi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:54 aleś dowalił. przecież przegrali gorsi. Odpowiedz Link Zgłoś
janka2006 Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo 26.03.08, 22:45 Współczuję LEO, nie mam do niego pretensji, to piłkarze grali jak nogi !! LEO trzymaj się !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.cable.ubr14.brad.blueyonder.co.uk 26.03.08, 22:52 trzeba sobie jasno powiedziec,w 73 dni cudu nie da sie zrobic.jestesmy tylko druga liga europejska,wiec na co mozna liczyc na ME.mysle ze potrzeba nam z 10 lat na zmiane filozofii gry w pilke w naszym wykonaniu,bo to co teraz gramy to jest nieszczescie.a co do dzisiejszego meczu,krotko....zenada i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palestina 3 do zera z takimi pedalami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:53 tzn ze kadra domaga sie podwyzki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: derfraf Kroili ich jak kelnerow IP: *.nwrknj.east.verizon.net 26.03.08, 23:22 . Odpowiedz Link Zgłoś