Dodaj do ulubionych

Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo

    • Gość: darek Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.dclient.hispeed.ch 26.03.08, 22:15
      Mamy tylko dwoch napastnikow grajacych na srednim europejskim
      poziomie Jelenia i Wichniarka oraz ofensywnego pomocnika Smolarka.
      Benek otworz oczy, prosze
    • Gość: dawidoff Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:16
      jedno słowo - żenada
    • patman ===================Niescenście=== ================ 26.03.08, 22:17
      Teraz już Leo wie, kogo nie powinien zabrać na mistrzostwa. A jak to tanio wyjdzie, gdy będzie można zarezerwować mniej o 23 pokoi hotelowych.
    • Gość: usta prawdy Panowie!! Spokojnie!! IP: *.173.9.142.tesatnet.pl 26.03.08, 22:18
      Całe szczęście jedziemy na mistrzostwa EUROPY he he he ;)
    • Gość: doniu Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:19
      Nic nie idzie, Boruc był bez szans w tych 3 akcjach, Smolarek piłek nie dostaje.
      Co jak co Polska nie gra dobrze, ale kibice NASZA DUMA. Najlepsi kibice na
      świecie!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: balls 10 euro na 4 mecze IP: 79.97.29.* 26.03.08, 22:19
      Estonia v Canada
      Estonia 2.37 Win -
      Malta v Liechtenstein
      Malta 2.20 Win
      Ukraine v Serbia
      Ukraine 2.00 Win -
      Poland v USA
      Poland 1.80 Pending

      10 euro postawione na te cztery mecze, nie podniosloby Wam cisnienia?
      Pozdrawiam..
    • Gość: gm Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.dyn.optonline.net 26.03.08, 22:20
      A ja naprawde podziwiam Leo. Nie wiele mozna zrobic z zawodnikami
      ktozy nie umieja takich podstaw jak przyjac i podac pilke.
      • Gość: tsubasa Re: Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:22
        Austria wygrywa z Holandią. Ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia co do naszej roli
        na Euro?

        Będzie jak zwykle. Dobre eliminacje i totalny wstyd na imprezie.
        • Gość: usta prawdy Wyjście jest jedno: IP: *.173.9.142.tesatnet.pl 26.03.08, 22:26
          Polskie papiery dla Ribery'ego, Adebayora, Toniego, Lamparda i Makelele.
          • Gość: lejkonik Re: Wyjście jest jedno: IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.03.08, 22:31
            musielibyśmy Małopolske im w zastaw oddac, żeby na coś tak głupiego się zgodzili..
      • Gość: frodo Tak samo Engela i Janasa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:47
        Oni mieli ten sam cienki materiał. Ich też powinno się podziwiać
    • Gość: DSD Trzeba wyjsc z naszego drewnianego pudelka... IP: 144.92.199.* 26.03.08, 22:23
      ... i dac ogloszenie w France Football, BBC i paru inny mediach o
      zasiegu swiatowym: 'Reprezentacja ktora awansowala na Mistrzostwa
      Europy poszukuje zawodnikow ktorzy nie zagrali z zadnej druzynie
      narodowej. Gwarantujemy zalatwienie paszportu w 48 godzin.
      Zgrupowanie przed Mistrzostwami odbedzie sie za granica, wiec nie
      musicie nawet przyjezdzac do naszego kraju'. Moze zglosi sie
      kilkunastu jako-tako solidnych Brazylijczykow, Argentynczykow i
      Wlochow...
    • Gość: G.W.Bush Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.dsl.bell.ca 26.03.08, 22:23
      Dalismy wam popalic jak Talibana w Afganistanie...haha
      Koniec wizji Leo...nawet to nie pomoglo, szkoda na niego pieniedzy.
      Donka Tuska bylo wprowadzic z Zurawia.
    • Gość: jf Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.acn.waw.pl 26.03.08, 22:25
      żenada ...
      • Gość: Radek Re: Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na IP: 83.12.16.* 26.03.08, 22:31
        Totalna "wioska" jak za Janasa. Przykre ale nie mamy czego szukać na Euro. Nawet
        Leo nie przekonał naszych piłkarzy do gry nowoczesnej, szybkiej. Dalej gramy
        futbol anarchiczny (wolno, spokojnie piłka na "młyn" i tyle).
    • Gość: . Bronek Mila IP: *.telpol.net.pl 26.03.08, 22:26
      Czy tylko mnie gra Bronowickiego przypomina Sebastiana Milę "z najlepszych lat"?
    • Gość: gm Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.dyn.optonline.net 26.03.08, 22:27
      Tutaj rownie dobrze moglo byc 0-6. Ale moze to lepiej dostac
      prysznic teraz niz jechac na ME jak "World Beaters"
    • Gość: Ania Wasilewski.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:29
      ...czy zagral gorsze spotkanie? DRAMAT...Wolny po Jego glupim faulu-
      bramka.. Nie upilnowal swojego goscia-bramka...Ciekawe czy ta pilka
      w murze nie przeszla przy Jego brzuchu ? ;-)
      • Gość: antyleo Buuuchacha no jest w końcu jak trzeba.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:32
        Bo już wszyscy myśleli że kopaczki jadą na Euro po złoto,
        buuuachacha, będzie wpier.. w trzech meczach i baju
        baju..zajebiście!!!
        Liczy się tylko Legia!!!!
      • Gość: sdert Re: Wasilewski.... IP: *.nwrknj.east.verizon.net 26.03.08, 22:46
        Gosc chyba mial ze 10 kilo nadwagi, wygladal jak Golota bez roku
        treningu.
    • sznicel4 teraz se za to chłopcy 26.03.08, 22:32
      poużywają w łaźni
      buahahahahahaha
      • Gość: ossa Re: teraz se za to chłopcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:40
        Bronowicki Wasilewki Dudka Brożek Piszczek i jeszcze kilku po prostu
        dno!!kibice tez tragedia(dobrze ze dzisiaj nie mieli nozy) po prostu
        klapa!!
        Lisowski i Rzeźniczak do kadry napewno lepiej zagraja niz bronowicki
        i wasilewski!!nadal nie chcecie Rogera??według mnie srodka pola to w
        naszej reprezentacji kompletnie nie bylo jedynie Lewy byl pewny
        bardzo dobrze zagrał Bąk i Radomski chyba jedyny pewny punkt
        dzisiejszej druzyny!!
    • Gość: gosc 11... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:32
      11 fajtłap w bialo-czerwonych stronach kompletnie bez ambicji i umiejetnosci!

      na euro wole kibicowac komu innemu.
    • bekkouche Polaków mecz z USA: Polska muerto... 26.03.08, 22:33
      Żenada...Graliście gorzej niż ASPN po najebce całonocnej. Dno total.
    • Gość: jordi Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: 81.219.211.* 26.03.08, 22:34
      Co za teks "nie mamy składu na EURO" po jednym meczu taki komentarz, gdzie
      obiektywizm, fakt zagraliśmy słaby mecz ale chyba lepiej zagrać słaby bez
      konsekwencji niż na turnieju. Rany
    • Gość: Wojtek Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.uscs.susx.ac.uk 26.03.08, 22:39
      I teraz ktos niech mi powie ze nie jest Pechowy Stadion w Krakowie !! Nastepny
      mecz w Poznaniu Poprosze my zawodnikow bardziej zdopinujemy !!
    • Gość: Europejs I po co ta żydowska histeria? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:39
      Przegrali i co z tego?
      • Gość: Johann Re:Zlamali wam gnaty Niemcy.... IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.08, 22:48
        korespondencyjnie.Radze wam , ratujcie co jeszcze idzie.Piszcie
        petycje do tego waszego kurdupla , by odebral temu holenderskiemu
        hochsztaplerowi ten medal, ktory ostatnio dostal.Co prawda ta blacha
        nie jest nic warta ,ale zawsze , na zlom albo innego glupka ozdobic -
        przyda sie.
        • Gość: Polnische Banditen modlcie si edo Mahometa bo tylko on was jeszcze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:52
          ...słucha Fryce. No i cieszcie się, że do porażki z Polakami na waszym terenie
          aż 72 dni - które można wykorzystać na napinke.
          • Gość: giotto Re: modlcie si edo Mahometa bo tylko on was jeszc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:56
            > aż 72 dni - które można wykorzystać na napinke.

            chyba na napitke
    • Gość: Leo(n) Re: Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na IP: *.cust.tele2.se 26.03.08, 22:44
      Nie ma napastnikow, nie ma obroncow (w powietrzu
      nie istnielismy), nie ma pomocy, i nie ma
      bramkarza. Jest tylko gruby Hamburger.
    • Gość: Gawino Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.eranet.pl 26.03.08, 22:44
      Ocena Polakow max 6 - min 0
      Artur Boruc 2, Marcin Wasilewski 2 - dno w obronie, Jacek Bak 3,
      Arkadiusz Radomski 3, Michal Golinski 3+, Grzegorz Bronowicki 2,
      Lukasz Piszczek 1, Wojciech Lobodzinski 3+, Dariusz Dudka 3, Mariusz
      Lewandowski 3, Jacek Krzynowek 4, Ebi Smolarek 3, Maciej Zurawski 1,
      Lukasz Gargula 3+. Pawel Brozek 0, Radoslaw Matusiak 3+
      • Gość: skog Re: Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na IP: *.net.autocom.pl 26.03.08, 22:55
        Dla mnie Lewaadowski zdecydowane 4 był najlepszy na boisku.
    • Gość: f Żydy z wyborczej, świętujcie zwycięstwo z Chile IP: *.chello.pl 26.03.08, 22:45
      swojej reprezentacji, a od Polski łapy precz, już się zaczyna judzenie...
      • janka2006 Re: Żydy z wyborczej, świętujcie zwycięstwo z Chi 26.03.08, 22:46
        Gość portalu: f napisał(a):

        Gdzie ma podjechać karetka ?? Podaj adres.


        > swojej reprezentacji, a od Polski łapy precz, już się zaczyna judzenie...
        • Gość: Sanitariusz Wyłśij pod URM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:54
          Urząd Rady Ministrów
      • janka2006 Re: Żydy z wyborczej, świętujcie zwycięstwo z Chi 26.03.08, 22:47
        Gdzie ma podjechać karetka słuchaczu Radia co ma ryja??


        Gość portalu: f napisał(a):

        > swojej reprezentacji, a od Polski łapy precz, już się zaczyna judzenie...
      • Gość: giotto Re: Żydy z wyborczej, świętujcie zwycięstwo z Chi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:54
        aleś dowalił. przecież przegrali gorsi.
    • janka2006 Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo 26.03.08, 22:45
      Współczuję LEO, nie mam do niego pretensji, to piłkarze grali jak nogi !! LEO
      trzymaj się !!
    • Gość: kris Polaków mecz z USA i z boiskiem Z czuba i na żywo IP: *.cable.ubr14.brad.blueyonder.co.uk 26.03.08, 22:52
      trzeba sobie jasno powiedziec,w 73 dni cudu nie da sie
      zrobic.jestesmy tylko druga liga europejska,wiec na co mozna liczyc
      na ME.mysle ze potrzeba nam z 10 lat na zmiane filozofii gry w pilke
      w naszym wykonaniu,bo to co teraz gramy to jest nieszczescie.a co do
      dzisiejszego meczu,krotko....zenada i tyle.
    • Gość: palestina 3 do zera z takimi pedalami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 22:53
      tzn ze kadra domaga sie podwyzki?
      • Gość: derfraf Kroili ich jak kelnerow IP: *.nwrknj.east.verizon.net 26.03.08, 23:22
        .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka