Dodaj do ulubionych

OE: Zagłębie S - Cracovia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.08, 19:04
cracovia rozpie.. to slabe jak ch.. zaglebie CRACOVIa PANY
Obserwuj wątek
    • Gość: obiektywny OE: Zagłębie S - Cracovia IP: *.adsl.inetia.pl 05.04.08, 19:06
      Kto wie, może ktoś w trakcie meczu przeczyta jeszcze i skorzysta. Może - choćby po meczu czytając wyciągnie wnioski... Jeżeli o skorzystanie chodzi: inna relacja live jest na stronach Zagłębia Sosnowiec: zaglebie.sosnowiec.pl/live/live.php Być może - też na stronach Cracovii? Cóż, niby nie ma się co czepiać przy emocjach sportowych, gdy na tempo się pisze i każdy ma upodobania. Przecież - w poważniejszych sprawach musimy się godzić z tym, że media "ustawiają relacje wiarygodnie jak im wygodnie". Zauważmy jednak. W I połowie tego meczu były 4 rożne dla Zagłębia, 3 dla Cracovii. Relacja "minuta po minucie" zauważyła wszystkie 3 dla Cracovii. Żadnego dla Zagłębia. Pewnie, można powiedzieć, to przecież relacja "darmowa", mecz mało atrakcyjny, należy się cieszyć, że w ogóle coś jest. Ale też - można by powiedzieć, skoro robimy relację, to róbmy z grubsza chociaż trzymając się kanonów przyzwoitości. Ale - pewnie bardziej chodzi o informowanie, jakie nam wygodne, by "udowodnić tezę"?
    • Gość: *** I co pajacu cabaju,,, IP: 77.236.11.* 05.04.08, 19:17
      koniec passy cieniasie!!!! cracovia sprzedawczyki II liga!!!!!!
      • Gość: mariuszkrk Re: I co pajacu cabaju,,, IP: *.zax.pl 06.04.08, 00:21
        wal sie na cycecw..u... hej hej cracovia
        • Gość: bb Re: I co pajacu cabaju,,, IP: *.chello.pl 06.04.08, 13:16
          MORDA NAPINACZU PIE..NY , ;// KTO SPIE..L Z PERONU JAK DOZJEZDZALISMY ?
          OCZYWISCIE wisla
          • Gość: Jerry Re: I co pajacu cabaju,,, IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 06.04.08, 20:44
            Ech... co za barachlo, nawet mi sie nie chcialo czytac relacji do
            konca, takie badziewo obie druzyny.I po co zajmuja miejsce lepszym w
            ekstraklasie?
    • Gość: car insurance car insurance IP: 66.35.7.* 14.04.08, 04:54
      vwnemco-w9bia1e-tw6q0299-0 home owners insurance
      finance.groups.yahoo.com/group/term-life-insurance_/#1
      [url=stop.to/carinsurance#3]car insurance[/url]
      andmuchmore.com/lowcostautoinsurance#4
      [homeinsurance.way.to#5 home insurance]
      "whole life insurance":wholelifeinsurance.browser.to#6
      [LINK fun.to/onlineautoinsurance#7]online auto insurance[/LINK]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka