Gość: Ania Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.06.08, 23:09 To był gwałt Webba na Polskiej Reprezentacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uhahany Nie zwalniać Beenhakera kibice piszcie petycje do IP: *.sdl.vectranet.pl 12.06.08, 23:10 PZPN...jak beenhaker zostanie zwolniony to nie będzie tej ciągłości w zarządzaniu druzyną wszystko od poczatku i chlew na MŚ i euro 2012.. Bierzmy przykład z Niemców oni raptem kilku szkoleniowcow mieli przez kilkadziesat lat a Poland co 2 lata zmienia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BZ Re: Nie zwalniać Beenhakera kibice piszcie petycj IP: *.city-net.pl 12.06.08, 23:29 A, oprócz tego od tysiąca lat cały czas prą na wschód i kto wie i czy im się nie uda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:10 Mieli 90 min. Gdyby nie Boruc była by kompletna leżanka! Sędzia naprawił własny błąd uznając bramkę z ewidentnie spalonego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabloo Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:30 jaki bład kris sedziowie nie sa od naprawiania błedow tylko od sedziowania a nie rozstrzygania komu dać bramke zastanow sie o czym piszesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobrze jest Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.08, 23:11 dobrze jest. jest postęp. Pierwszy mecz 0:2, drugi 1:1, to trzeci wychodzi 2:0 a tyle nam trzeba (bo Austria ze słabymi Niemcami wygra) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo ludzie bywaly gorsze przekrety sedziow na imprezac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:13 imrezach swiatowych jak np na mistrzostwach swiata w korei w meczu korea hiszpania gdzie na oczach calego swiata sedzia wyruch.al hiszpanow Odpowiedz Link Zgłoś
germanio Re: ludzie bywaly gorsze przekrety sedziow na imp 12.06.08, 23:20 Ja pamietam mecz Wlochy-Australia. Bylo caly czas 0:0, a sedzie w ostatniej minucie dal Wlochom karnego i w ten sposob Italiance kupili sobie mistrza. Teraz cos sedziowie nie chca makaraniarzom pomagac... Odpowiedz Link Zgłoś
rslkl Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... 12.06.08, 23:13 panowie i panie kiedys kibice zniszczyni FRISKA , zakonczczmy kariere tego angielskiego PINDOLA WEBBA trzeba smiecia z pilki wyzucic zeby nikogo niekrzywdzil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabloo Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:24 mysle ze uefa po analizie jego "pracy" nie pozwoli mu sedziowac na imprezach tej rangi bo albo pozwala sie grac ostrzej albo na nic sie nie pozwala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ImI ... chance IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.08, 23:18 Poland - Croatia II 2:0 Austria - Germany 1:0 1. Croatia 6 3:3 2. POLSKA 4 3:3 3. Autria 4 2:2 4. Germany 3 3:3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DonBolano Strajk hydraulików w Wielkiej Brytanii - jutro? IP: *.SLOWIANKA.ds.uni.wroc.pl 12.06.08, 23:18 Strajk hydraulików w Wielkiej Brytanii - jutro? ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snskr Re: Strajk hydraulików w Wielkiej Brytanii - jutr IP: *.chello.pl 12.06.08, 23:21 Orzechowski: "Odebrać Howardowi Webbowi obywatelstwo!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twety Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: *.eranet.pl 12.06.08, 23:19 webb na euro2012 zostaniesz odstrzelony Odpowiedz Link Zgłoś
jazdek2 Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw 12.06.08, 23:20 No co ty . Za mało bolesne . Niech przed śmiercią żałuje za ten jeden , jedyny grzech . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. PZPN Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: 91.66.236.* 12.06.08, 23:30 ale Ty madry jestes dwa bledy sedziowskie jeden dla nas za bramke i drugi dla austriakow za faul i tyle remis a z chorwacja dostaniemy becki hahaha :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyfutbol Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: 91.66.236.* 12.06.08, 23:23 Stary nie podniecaj sie tak bylismy ciency jak barszcze oprocz jak juz tu wymienilem paru zawodnikow szkoda znow mialem nadzieje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrowka29 Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: 83.238.173.* 12.06.08, 23:28 ty Sopranos stul pysk jak nie masz o czymś zielonego pojecia to sie nie odzywaj!!! oczywiscie ze zasluzylismy poprostu mamy pecha ze gralismy z gospodarzem:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szacun łapał za koszulke w polu karnym?? - łapał! KARNY ! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.06.08, 23:29 co,Lewandowski nie mysli? - a kiedys mozna bylo zrobic aborcje bez problemu. Niestety, pani Lewandowska.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabloo Re: łapał za koszulke w polu karnym?? - łapał! KA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:44 nie łapał masował austriakowi sutka co by sie rozluznil praktyki tego typu sa niedozwolone ale przepisy o tym nie mowia wiec zolta kartke dostal Bak bo kapitan i na to pozwolil a sedzia byl zazdrosny i podyktowal karnego hehehe ....to tak dla rozluzniemia emocji Odpowiedz Link Zgłoś
keltoi Kienast popychał Bąka? Popychał. Gdzie nasz karny? 13.06.08, 00:20 Hę? Ślepota? Chyba wybiórcza... :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przegladajacy n-k Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.SLOWIANKA.ds.uni.wroc.pl 12.06.08, 23:35 Hehe ;) Ktos niezle mysli. Wlasnie sie pojawil profil sedziego Webba na naszej klasie :D nasza-klasa.pl/profile/14536526 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: volf a ja napiszę... IP: *.168.wmc.com.pl 12.06.08, 23:45 graliśmy jak Mistrzowie Europy a sędziowskie i biznesowe układy wywalają nas z mistrzostw... Żenada. Zaspamujmy UEFĘ!!! Dość już tych "pomyłek" Chcemy oglądać piłkarzy a nie sedziów. I nich się Listek nie tłumaczy że omyłki sędziów są naturalnym elementem futbolu, bo nie są. tak jak bójki kibiców nie są. Wynocha nieuczciwi sędziowie, chcemy czystego sportu. Jestem za ty, żeby nie grać z Chorwacją tylko wrócić do domu... Nie chcę żebyśmy za 4 lata awansowali nieuczciwie kosztem np.Holendrow bo jakiś pajac uzna, że to będzie lepszy interes dla UEFY!!! Sport to dla mnie honor, ambicja, emocje - a nie pieniądze... Taki futbol p..rzę, nie chcę tak przegrywać ani wygrywać. WSTYD MI ZA UEFĘ!!! fck zróbmy coś żeby ta banda zgniłków nie przyjechała do nas zarabiać kasy za 4 lata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `ad i koniec IP: *.aster.pl 12.06.08, 23:47 no to przegralismy z UEFA... Na pocieszenie, w 2012 będziemy sędziować pod siebie i Ukrainę. Zakupiony sędzia: bezcenne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek2 Re: i koniec IP: *.w83-112.abo.wanadoo.fr 12.06.08, 23:54 A skad ta pewnosc ??? Mam nadzieje ze UEFA odbierze Polsce i Ukrainie organizacje mistrzostw .... Jesli nie bedzie to TOTALNA kopromitacja Polski ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:51 karny na euro 2008 dla austrii www.allegro.pl/show_item.php?item=382267369 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 00:03 Życzyłbym sobie, żeby teraz sędzia podyktował karnego w 93 minucie dla Austrii przy stanie 0:0 z Niemcami... Polska wtedy będzie prowadzić 2:0 z Chorwacją... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabloo Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 00:09 TOM- ZGADZAM SIE ALE PO DWOCH KARNYCH W 92 I 94 MINUCIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikipedysta Strona sędziego na wikipedii przed cenzurą IP: *.chello.pl 13.06.08, 00:06 img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk spalcie wieden... IP: *.chello.pl 13.06.08, 00:09 ... spalcie londyn. do tej pory bylem przeciwnikiem chuliganerii ale po tym co pokazal ten pseudo arbiter juz wiem po co sa nasi kibice-chuligani. pokazcie na co was stac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: webb Screen z Wikipedii, ostra jazda z Austriakami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 00:43 mojalegia.republikafutbolu.pl/2008/06/13/ok-ulzyjmy-sobie-na-ostro-o-austriakach-wikipedia-o-howardzie-webbie/ heh, nic dodac, nic ujac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja pier...ole Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: *.chello.pl 13.06.08, 01:14 www.japier...ole.com - "pier...olenie tygodnia" - wpisujemy opinie o Howardzie Webbie :(:(:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AS102 Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.chello.pl 13.06.08, 01:16 co to znaczy nie ma znaczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś przeklinak Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: *.enterpol.pl 13.06.08, 01:37 jak, k..wa, czytam niektóre wypowiedzi, to się zastanawiam, od kiedy niektórzy "kibice" oglądają polską reprę? od poprzedniego meczu, bo to jest, k..wa, teraz modne?? co to ma znaczyć, że "przez 30 minut graliśmy słabo, to się nam należało" - no żesz k.., przypominam tym "kibicom" że mecze piłki nożnej trwają minut 90, do ch..a, i przez pozostałe 60 minut to nasi byli lepsi. albo teksty, że "grał tylko Boruc, mamy za słabą drużynę". a co to Boruc nie jest częścią drużyny?? siłę zespołu określa tylko, k..wa, sprawność napastników?? i weźcie już, k..wa, nie pier..lcie, że sprawiedliwości stało się za dość, bo my zdobyliśmy gola ze spalonego a oni z karnego. gdyby austryjacy tego wyrównującego gola też zdobyli ze spalonego, to można by było mówić o sprawiedliwości, ale podyktowanie niesprawiedliwego karnego w 93 minucie było zwykłym skur..syństwem. kawał ch.ja nie sędzia!! Odpowiedz Link Zgłoś
horacy13 Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... 13.06.08, 04:57 No i Webb'owi spala Polacy z Sheffield dom. W najgorszym razie, na najblizszej interwencji dostanie taki wpie.. o jakim nawet nie myslal. Ale to i tak marne pocieszenie, bo znow Anglicy nas wyrzucili za burte (choc bardziej pasuje okradli)z wielkiej imprezy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: panna_dy słusznie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.08, 09:02 racja! nie zasłużyliśmy na zwycięstwo..chybaże sam boruc.. Odpowiedz Link Zgłoś