Dodaj do ulubionych

Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią...

    • Gość: Ania Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.06.08, 23:09
      To był gwałt Webba na Polskiej Reprezentacji.
    • Gość: uhahany Nie zwalniać Beenhakera kibice piszcie petycje do IP: *.sdl.vectranet.pl 12.06.08, 23:10
      PZPN...jak beenhaker zostanie zwolniony to nie będzie tej ciągłości w
      zarządzaniu druzyną wszystko od poczatku i chlew na MŚ i euro 2012..
      Bierzmy przykład z Niemców oni raptem kilku szkoleniowcow mieli przez
      kilkadziesat lat a Poland co 2 lata zmienia...
      • Gość: BZ Re: Nie zwalniać Beenhakera kibice piszcie petycj IP: *.city-net.pl 12.06.08, 23:29
        A, oprócz tego od tysiąca lat cały czas prą na wschód i kto wie i
        czy im się nie uda
    • Gość: kris Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:10
      Mieli 90 min. Gdyby nie Boruc była by kompletna leżanka! Sędzia naprawił
      własny błąd uznając bramkę z ewidentnie spalonego!
      • Gość: pabloo Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:30
        jaki bład kris sedziowie nie sa od naprawiania błedow tylko od sedziowania a nie
        rozstrzygania komu dać bramke zastanow sie o czym piszesz
    • Gość: dobrze jest Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.08, 23:11
      dobrze jest.

      jest postęp.

      Pierwszy mecz 0:2, drugi 1:1, to trzeci wychodzi 2:0

      a tyle nam trzeba (bo Austria ze słabymi Niemcami wygra)
    • Gość: kolo ludzie bywaly gorsze przekrety sedziow na imprezac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:13
      imrezach swiatowych jak np na mistrzostwach swiata w korei w meczu korea
      hiszpania gdzie na oczach calego swiata sedzia wyruch.al hiszpanow
      • germanio Re: ludzie bywaly gorsze przekrety sedziow na imp 12.06.08, 23:20
        Ja pamietam mecz Wlochy-Australia. Bylo caly czas 0:0, a sedzie w ostatniej
        minucie dal Wlochom karnego i w ten sposob Italiance kupili sobie mistrza.

        Teraz cos sedziowie nie chca makaraniarzom pomagac...
    • rslkl Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... 12.06.08, 23:13
      panowie i panie kiedys kibice zniszczyni FRISKA , zakonczczmy kariere tego
      angielskiego PINDOLA WEBBA trzeba smiecia z pilki wyzucic zeby nikogo niekrzywdzil
      • Gość: pabloo Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:24
        mysle ze uefa po analizie jego "pracy" nie pozwoli mu sedziowac na imprezach tej
        rangi bo albo pozwala sie grac ostrzej albo na nic sie nie pozwala
    • Gość: ImI ... chance IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.08, 23:18
      Poland - Croatia II 2:0
      Austria - Germany 1:0

      1. Croatia 6 3:3
      2. POLSKA 4 3:3
      3. Autria 4 2:2
      4. Germany 3 3:3
    • Gość: DonBolano Strajk hydraulików w Wielkiej Brytanii - jutro? IP: *.SLOWIANKA.ds.uni.wroc.pl 12.06.08, 23:18
      Strajk hydraulików w Wielkiej Brytanii - jutro? ...
      • Gość: snskr Re: Strajk hydraulików w Wielkiej Brytanii - jutr IP: *.chello.pl 12.06.08, 23:21
        Orzechowski: "Odebrać Howardowi Webbowi obywatelstwo!"
    • Gość: twety Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: *.eranet.pl 12.06.08, 23:19
      webb na euro2012 zostaniesz odstrzelony
      • jazdek2 Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw 12.06.08, 23:20
        No co ty . Za mało bolesne . Niech przed śmiercią żałuje za ten jeden , jedyny
        grzech .
        • Gość: .. PZPN Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: 91.66.236.* 12.06.08, 23:30
          ale Ty madry jestes dwa bledy sedziowskie jeden dla nas za bramke i drugi dla
          austriakow za faul i tyle remis a z chorwacja dostaniemy becki hahaha :))
    • Gość: antyfutbol Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: 91.66.236.* 12.06.08, 23:23
      Stary nie podniecaj sie tak bylismy ciency jak barszcze oprocz jak juz tu
      wymienilem paru zawodnikow szkoda znow mialem nadzieje...
    • Gość: mrowka29 Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: 83.238.173.* 12.06.08, 23:28
      ty Sopranos stul pysk jak nie masz o czymś zielonego pojecia to sie nie odzywaj!!! oczywiscie ze zasluzylismy poprostu mamy pecha ze gralismy z gospodarzem:(
    • Gość: szacun łapał za koszulke w polu karnym?? - łapał! KARNY ! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.06.08, 23:29
      co,Lewandowski nie mysli? - a kiedys mozna bylo zrobic aborcje bez
      problemu. Niestety, pani Lewandowska..
      • Gość: pabloo Re: łapał za koszulke w polu karnym?? - łapał! KA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:44
        nie łapał masował austriakowi sutka co by sie rozluznil praktyki tego typu sa
        niedozwolone ale przepisy o tym nie mowia wiec zolta kartke dostal Bak bo
        kapitan i na to pozwolil a sedzia byl zazdrosny i podyktowal karnego hehehe
        ....to tak dla rozluzniemia emocji
      • keltoi Kienast popychał Bąka? Popychał. Gdzie nasz karny? 13.06.08, 00:20
        Hę?
        Ślepota? Chyba wybiórcza... :>
    • Gość: Przegladajacy n-k Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.SLOWIANKA.ds.uni.wroc.pl 12.06.08, 23:35
      Hehe ;) Ktos niezle mysli. Wlasnie sie pojawil profil sedziego Webba na naszej klasie :D

      nasza-klasa.pl/profile/14536526
    • Gość: volf a ja napiszę... IP: *.168.wmc.com.pl 12.06.08, 23:45
      graliśmy jak Mistrzowie Europy a sędziowskie i biznesowe układy
      wywalają nas z mistrzostw... Żenada. Zaspamujmy UEFĘ!!! Dość już
      tych "pomyłek" Chcemy oglądać piłkarzy a nie sedziów. I nich się
      Listek nie tłumaczy że omyłki sędziów są naturalnym elementem
      futbolu, bo nie są. tak jak bójki kibiców nie są. Wynocha nieuczciwi
      sędziowie, chcemy czystego sportu. Jestem za ty, żeby nie grać z
      Chorwacją tylko wrócić do domu... Nie chcę żebyśmy za 4 lata
      awansowali nieuczciwie kosztem np.Holendrow bo jakiś pajac uzna, że
      to będzie lepszy interes dla UEFY!!! Sport to dla mnie honor,
      ambicja, emocje - a nie pieniądze... Taki futbol p..rzę, nie chcę
      tak przegrywać ani wygrywać. WSTYD MI ZA UEFĘ!!! fck zróbmy coś żeby
      ta banda zgniłków nie przyjechała do nas zarabiać kasy za 4 lata
    • Gość: `ad i koniec IP: *.aster.pl 12.06.08, 23:47

      no to przegralismy z UEFA...
      Na pocieszenie, w 2012 będziemy sędziować pod siebie i Ukrainę.
      Zakupiony sędzia: bezcenne
      • Gość: jacek2 Re: i koniec IP: *.w83-112.abo.wanadoo.fr 12.06.08, 23:54
        A skad ta pewnosc ???
        Mam nadzieje ze UEFA odbierze Polsce i Ukrainie organizacje
        mistrzostw .... Jesli nie bedzie to TOTALNA kopromitacja Polski ...
    • Gość: Kuba Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:51
      karny na euro 2008 dla austrii

      www.allegro.pl/show_item.php?item=382267369
    • Gość: tom Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 00:03
      Życzyłbym sobie, żeby teraz sędzia podyktował karnego w 93 minucie dla Austrii
      przy stanie 0:0 z Niemcami... Polska wtedy będzie prowadzić 2:0 z Chorwacją...
      • Gość: pabloo Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 00:09
        TOM- ZGADZAM SIE ALE PO DWOCH KARNYCH W 92 I 94 MINUCIE
    • Gość: wikipedysta Strona sędziego na wikipedii przed cenzurą IP: *.chello.pl 13.06.08, 00:06
      img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png
    • Gość: luk spalcie wieden... IP: *.chello.pl 13.06.08, 00:09
      ... spalcie londyn. do tej pory bylem przeciwnikiem chuliganerii ale po tym co
      pokazal ten pseudo arbiter juz wiem po co sa nasi kibice-chuligani. pokazcie na
      co was stac!!!
    • Gość: webb Screen z Wikipedii, ostra jazda z Austriakami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 00:43
      mojalegia.republikafutbolu.pl/2008/06/13/ok-ulzyjmy-sobie-na-ostro-o-austriakach-wikipedia-o-howardzie-webbie/
      heh, nic dodac, nic ujac!
    • Gość: ja pier...ole Re: Jedyna na świecie relacja, w której nie pojaw IP: *.chello.pl 13.06.08, 01:14
      www.japier...ole.com - "pier...olenie tygodnia" - wpisujemy opinie o Howardzie
      Webbie :(:(:(
    • Gość: AS102 Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... IP: *.chello.pl 13.06.08, 01:16
      co to znaczy nie ma znaczenia
    • Gość: miś przeklinak Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią.. IP: *.enterpol.pl 13.06.08, 01:37
      jak, k..wa, czytam niektóre wypowiedzi, to się zastanawiam, od kiedy niektórzy
      "kibice" oglądają polską reprę? od poprzedniego meczu, bo to jest, k..wa, teraz
      modne??

      co to ma znaczyć, że "przez 30 minut graliśmy słabo, to się nam należało" - no
      żesz k.., przypominam tym "kibicom" że mecze piłki nożnej trwają minut 90, do
      ch..a, i przez pozostałe 60 minut to nasi byli lepsi.

      albo teksty, że "grał tylko Boruc, mamy za słabą drużynę". a co to Boruc nie
      jest częścią drużyny?? siłę zespołu określa tylko, k..wa, sprawność napastników??

      i weźcie już, k..wa, nie pier..lcie, że sprawiedliwości stało się za dość, bo my
      zdobyliśmy gola ze spalonego a oni z karnego. gdyby austryjacy tego
      wyrównującego gola też zdobyli ze spalonego, to można by było mówić o
      sprawiedliwości, ale podyktowanie niesprawiedliwego karnego w 93 minucie było
      zwykłym skur..syństwem.
      kawał ch.ja nie sędzia!!
    • horacy13 Jedyna na świecie relacja, w której nie pojawią... 13.06.08, 04:57
      No i Webb'owi spala Polacy z Sheffield dom. W najgorszym razie, na
      najblizszej interwencji dostanie taki wpie.. o jakim nawet nie
      myslal. Ale to i tak marne pocieszenie, bo znow Anglicy nas
      wyrzucili za burte (choc bardziej pasuje okradli)z wielkiej
      imprezy...
    • Gość: panna_dy słusznie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.08, 09:02
      racja! nie zasłużyliśmy na zwycięstwo..chybaże sam boruc..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka