Dodaj do ulubionych

Sądny dzień Polaków

    • Gość: mancur Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.client.duna.pl 12.06.08, 23:13
      Angielski śmieć i niepotrafiący uczciwie walczyć austriacy. Widać nie tylko w
      polskiej lidze zdarza się korupcja. Powinniśmy tego angielskiego lewusa podać
      do sądu. Hańba dla Austrii.
    • Gość: Kibic Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.wro.vectranet.pl 12.06.08, 23:13
      Roger dziekujemy jesteświelki, Lewandowski dziekujemy że zepsułeś
      nam piękne święto....
      • tw.zenek Jak się gra na 1:0, to tak się kończy 12.06.08, 23:15
    • Gość: Red&White Beszczelne zlodziejstwo Nazistow IP: *.nwrk.east.verizon.net 12.06.08, 23:14
      .
    • Gość: Gość sedzia kalosz IP: *.24.radom.pilicka.pl 12.06.08, 23:15
      Jakby Austria chociaz miala troche honoru to by oddała tę bramke ale to bylo ewidentnie ustawione wszystko bo wczesniej tez bylo kilka takich zajsc i sedzia nie reagowal i akurat w ostatniej minucie?
      • Gość: Oooo Re: sedzia kalosz IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.06.08, 23:19
        > Jakby Austria chociaz miala troche honoru to by oddała tę bramke ale to bylo ew
        > identnie ustawione wszystko

        Taaaaa, gol z ewidentnego spalonego byl HONOROWY!!!! USTAWIONY!!!

        Ty glupi KARTOFLU, sraczki dostales jak twoj prezydent. Prezydent to typowy Polak :)
    • mapiec Sprawiedliwości stalo się zadość 12.06.08, 23:15
      Sędzia kalosz - dał karnego Austriakom umyślnie, z niczego. Pewnie zobaczył
      powtórkę gola ze spalonego Rogera. Chciał jakoś naprawić swój błąd!! A my?
      MIELIŚMY GODZINĘ NA DOBICIE AUSTRIAKÓW a traciliśmy czas na grę "w stylu Smolarka".
      1-1 czy 1-0 to jest bez znaczenia, tak nie wygramy z Chorwacją różnicą kilku
      bramek a tylko taki wynik dałby nam awans ich kosztem (zakładając pewną wygraną
      Niemców w ostatnim meczu z Austrią)!!
    • Gość: xxxxxxx Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:15
      Powinniśmy zrezygnować z ostatniego meczu bo to śmiech a nie turniej
      • Gość: As Popieram. Trzeba wycofać się z turnieju. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 04:18
        I zrezygnować z Euro, żeby sobie źle pod kloszem nie robić za 4 lata
    • Gość: aga Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:15
      chep z tego sedziego.
    • Gość: pikus Drmat polskiej drużyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:16
      Ten sędzia chybał był na praktykach w PZPN. Euro 2008 rozgrywają
      sędziowie. Do bani!
    • Gość: adrian Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:16
      Sedzia Kalosz !!! Wynik powinien brzmiec 1 do 0 dla Polaków !!!
    • Gość: Andreas sport IP: *.hsd1.co.comcast.net 12.06.08, 23:17
      co nazisci maja wspolnego z tym meczem ? pojeb*lo cie?
    • Gość: sivvy85 nic nie rozumiem IP: *.203.230.45.dyn.user.ono.com 12.06.08, 23:17
      ja ciagle w to nie wierze slowa jakie nachodza mi na usta nie nadaja sie na to
      forum, to co sie wydarzylo we wiedniu zeby opisac to kulturalnie bylo by dla
      mnie bardzo trudny wyzwaniem poniewaz nie mam slow na to co sie tam stalo taki
      piekny mecz tyle okazji, piekne akcji i co w 93 minucie karny TAK to bylo
      piekne pozbawiono nas nadziei, wiary i wszystkiego w co wierzylismy jadac na
      euro. Teraz tylko wygrana austri nad niemcami 1-0 i polski nad chorwacja 3-0
      dala by nam awans ja jestem cale zycie optymista i wierze ze to jeszcze jest
      mozliwe, czy tylko wierzy w to jeszcze nasz zaspol po takiej obrzydliwej poraszce.
      FAN
    • Gość: Ela żenada IP: *.chello.pl 12.06.08, 23:17
      Komentarz w wyborczej dot. karnego w meczu to dno i trzy metry mułu
      chore
      poprawne politycznie barany
    • tw.zenek Może się czegoś nauczą dzięki temu 12.06.08, 23:18
      że nie gra się "byle" dowieźć wynik 1:0
    • truevirginian Dramat Polakow? 12.06.08, 23:18
      Gol zdobyty ze spalonego a potem koszmarny brak rozumu aby uszanowac
      ten "prezent"! Za pozno aby uczyc tych starych pilkarzy nowych
      rzeczy! Takiej kadry bez glowy nie widzialem przez swoje 40 lat
      zycia! Czy nawachali sie kleju przed meczem czy tez to ich normalny
      sposob myslenia?
      • Gość: ciekawska Podajcie mi jego adres!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:19
        euro2008.wp.pl/wid,10025960,kat,1002421,title,Kim-jest-Howard-Webb,wiadomosc.html
        Proszę, abyście podali mi adres tego typa z linku!!!
      • tw.zenek I tak by to zwycięstwo nic nie dało - z taką grą 12.06.08, 23:19
        Chorwaci nie zmarnują takich pierwszych 20 minut, jakie daliśmy w prezencie Austrii
    • Gość: mechan Skandal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:18
      Nie usprawiedliwiam piłkarzy. Ale decyzja sędziego - skandal. Pisać
      protest. Pakować się i spadać - nie wychodzić na następny mecz.
    • Gość: jygfk Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:19
      jakie glupie zachowanie? sam jestes glupi!!!!!! Polska grala bardzo
      dobrze a ciebie chyba po.. albo jakis inny mecz ogladales jak
      uwazasz ze byli nieprzytomni! ch.. ci w dupe!
    • Gość: ....... Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.08, 23:20
      Sędzia chciał dać karnego Austrii i czekał na odpowiedni moment, by
      to zrobić. To nie był przypadek, ani pomyłka - powiedział po meczu
      Polska - Austria nasz były reprezentant, Zbigniew Boniek.
      - Mariusz Lewandowski nie faulował rywala. Takie starcia na boisku
      mają miejsce kilka razy w meczu i nikt nie dyktuje za coś takiego
      karnego. Jeszcze raz mówię: nie było karnego - dodał Boniek.


      CO TO WOGOLE MIALO BYC!!!! SEDZIE BYL CHYBA SLEPY!!!! SZOK....COZ ZA
      SPRAWIEDLIWOSC!!!!!
    • Gość: xxx Z taka doyspozycja to na paraolimpiade IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:20
      Austriacy gorowali nad nami pod kazdym wzgledem. Do domu Polsko, nic sie nie
      stalo.
      • tw.zenek Było strzelać drugą bramkę, a nie teraz jęczeć. 12.06.08, 23:22
      • tw.zenek Z kibolskim betonem nie pogadasz 12.06.08, 23:25
        Nigdy nie dotrze do niech, że z taką grą Chorwaci nas pozamiatają w 15 minut. A
        skoro mamy trudności ze strzeleniem drugiej bramki Austrii, to jak strzelić 3
        Chorwacji?
    • tw.zenek Cud, że po 25 minutrach nie było 0:3 12.06.08, 23:21
      Nie łudźmy się - remis jest sprawidliwy.
      • Gość: andreas Re: Cud, że po 25 minutrach nie było 0:3 IP: *.hsd1.co.comcast.net 12.06.08, 23:24
        masz racje - pomimo tego bardzo mi przykro ze Polacy nie wygrali...

    • Gość: BART00SH Bojkot fifa!! IP: *.telpol.net.pl 12.06.08, 23:22
      Polacy!
      To jest skandal żebny w 92 minucie dyktować karny za darmo?!
      Ja juz wysłałem email do uefa, i proponował bym wam zrobic to samo ponieważ jest
      to sytuacja której nie można odpuścić!!!
    • Gość: tz Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.35-88-b.business.telecomitalia.it 12.06.08, 23:23
      sedzia kalosz!!! (w sumie trzeba by powiedziec ch..). trener tez dal
      ciala przy zmianach. smolarek niech lepiej poprawia sobie opaske w 3
      lidze. wielkie brawa dla boruca i naszego jasia!
    • Gość: sivvy ni IP: *.203.230.45.dyn.user.ono.com 12.06.08, 23:23
      ja ciagle w to nie wierze slowa jakie nachodza mi na usta nie nadaja sie na to
      forum, to co sie wydarzylo we wiedniu zeby opisac to kulturalnie bylo by dla
      mnie bardzo trudny wyzwaniem poniewaz nie mam slow na to co sie tam stalo taki
      piekny mecz tyle okazji, piekne akcji i co w 93 minucie karny TAK to bylo piekne
      pozbawiono nas nadziei, wiary i wszystkiego w co wierzylismy jadac na euro.
      Teraz tylko wygrana austri nad niemcami 1-0 i polski nad chorwacja 3-0 dala by
      nam awans ja jestem cale zycie optymista i wierze ze to jeszcze jest mozliwe,
      czy tylko wierzy w to jeszcze nasz zaspol po takiej obrzydliwej poraszce.
      FAN

    • Gość: dd00 Przesłuchac Lewandowskiego !!! IP: *.acn.waw.pl 12.06.08, 23:23
      SPRZEDAŁ MECZ na hu.. trzymał tą ręke tak długo !!! a Austryjak czekał aż sędzie to zobaczy i sie popisowo wyłożył.
    • khorr Takie coś można gwizdnąć tylko Polakom!!!!! 12.06.08, 23:23
      Ten sędziowski dyletant nie odważyłby się gwizdnąć niczego takiego
      jakiemukolwiek innemu krajowi grającemu na tych mistrzostwach.
      Takich rzeczy w ogóle się nie gwiżdże, to jest jakiś koszmar, ale
      też wyraźny wyraz szerszego problemu. Jesteśmy dla ludzi z Europy
      Zachodniej ludźmi 3. kategorii, z którymi mogą sobie robić co chcą!
      Kiedyś problem ten poruszał już Petr Cech, w poprzednich
      mistrzostwach. Niech Niemcy, Austriacy i reszta krajów, które na to
      zasługują zrobi sobie własne mistrzostwa i niech wszystkie mecze
      sędziuje Pan Webb!!!!!
      • kylax A kim sa dla Polakow np. Indusi i Chinczycy??? 12.06.08, 23:28
        Polacy nazywaja Indusow ciapatymi brudasami, a Chinczykow zracymi ryz zoltkami.
        Z tych slow bije rowne traktowanie i szacunek......Polacy spojrzcie w lustro!!!
    • Gość: j...ć polską piłkę i co tu komentować, qrwa mać >: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:23
      powinni byli przegrać.
      szkoda że nie było 5:0 dla austrii.
      może wtedy by sie ktoś ockął w polsce i wreszcie zrobił porządek z piłką. dał z
      liścia złodziejom i łapówkowiczom z pzpn, wyciął działaczy z góry do dołu,
      rozwiązał wszystkie ligi i zaczął budować od nowa.
      co z tego że by nas wyp... na kilka lat z wszelkich rozgrywek? i tak nie ma po
      co jeździć i grać z takimi zawodnikami.
      jakcy ludzie mają wyrastać z zawodników którzy uczą sie przewalania już jako
      młodziki w 3 lidze?
      • Gość: Andreas Re: i co tu komentować, qrwa mać >: IP: *.hsd1.co.comcast.net 12.06.08, 23:30
        zgadzam sie z toba. Polacy zbyt pozno wzieli sie do roboty...
        liczenie na "cud" w sporcie nie przejdzie...pomimo tego zal mi ogromnie ze nie
        potrafili wygrac tego meczu.

        ps.--

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka