Gość: mancur Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.client.duna.pl 12.06.08, 23:13 Angielski śmieć i niepotrafiący uczciwie walczyć austriacy. Widać nie tylko w polskiej lidze zdarza się korupcja. Powinniśmy tego angielskiego lewusa podać do sądu. Hańba dla Austrii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.wro.vectranet.pl 12.06.08, 23:13 Roger dziekujemy jesteświelki, Lewandowski dziekujemy że zepsułeś nam piękne święto.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Red&White Beszczelne zlodziejstwo Nazistow IP: *.nwrk.east.verizon.net 12.06.08, 23:14 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość sedzia kalosz IP: *.24.radom.pilicka.pl 12.06.08, 23:15 Jakby Austria chociaz miala troche honoru to by oddała tę bramke ale to bylo ewidentnie ustawione wszystko bo wczesniej tez bylo kilka takich zajsc i sedzia nie reagowal i akurat w ostatniej minucie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oooo Re: sedzia kalosz IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.06.08, 23:19 > Jakby Austria chociaz miala troche honoru to by oddała tę bramke ale to bylo ew > identnie ustawione wszystko Taaaaa, gol z ewidentnego spalonego byl HONOROWY!!!! USTAWIONY!!! Ty glupi KARTOFLU, sraczki dostales jak twoj prezydent. Prezydent to typowy Polak :) Odpowiedz Link Zgłoś
mapiec Sprawiedliwości stalo się zadość 12.06.08, 23:15 Sędzia kalosz - dał karnego Austriakom umyślnie, z niczego. Pewnie zobaczył powtórkę gola ze spalonego Rogera. Chciał jakoś naprawić swój błąd!! A my? MIELIŚMY GODZINĘ NA DOBICIE AUSTRIAKÓW a traciliśmy czas na grę "w stylu Smolarka". 1-1 czy 1-0 to jest bez znaczenia, tak nie wygramy z Chorwacją różnicą kilku bramek a tylko taki wynik dałby nam awans ich kosztem (zakładając pewną wygraną Niemców w ostatnim meczu z Austrią)!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxxxx Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:15 Powinniśmy zrezygnować z ostatniego meczu bo to śmiech a nie turniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Popieram. Trzeba wycofać się z turnieju. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 04:18 I zrezygnować z Euro, żeby sobie źle pod kloszem nie robić za 4 lata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:15 chep z tego sedziego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pikus Drmat polskiej drużyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:16 Ten sędzia chybał był na praktykach w PZPN. Euro 2008 rozgrywają sędziowie. Do bani! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adrian Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:16 Sedzia Kalosz !!! Wynik powinien brzmiec 1 do 0 dla Polaków !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andreas sport IP: *.hsd1.co.comcast.net 12.06.08, 23:17 co nazisci maja wspolnego z tym meczem ? pojeb*lo cie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sivvy85 nic nie rozumiem IP: *.203.230.45.dyn.user.ono.com 12.06.08, 23:17 ja ciagle w to nie wierze slowa jakie nachodza mi na usta nie nadaja sie na to forum, to co sie wydarzylo we wiedniu zeby opisac to kulturalnie bylo by dla mnie bardzo trudny wyzwaniem poniewaz nie mam slow na to co sie tam stalo taki piekny mecz tyle okazji, piekne akcji i co w 93 minucie karny TAK to bylo piekne pozbawiono nas nadziei, wiary i wszystkiego w co wierzylismy jadac na euro. Teraz tylko wygrana austri nad niemcami 1-0 i polski nad chorwacja 3-0 dala by nam awans ja jestem cale zycie optymista i wierze ze to jeszcze jest mozliwe, czy tylko wierzy w to jeszcze nasz zaspol po takiej obrzydliwej poraszce. FAN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ela żenada IP: *.chello.pl 12.06.08, 23:17 Komentarz w wyborczej dot. karnego w meczu to dno i trzy metry mułu chore poprawne politycznie barany Odpowiedz Link Zgłoś
tw.zenek Może się czegoś nauczą dzięki temu 12.06.08, 23:18 że nie gra się "byle" dowieźć wynik 1:0 Odpowiedz Link Zgłoś
truevirginian Dramat Polakow? 12.06.08, 23:18 Gol zdobyty ze spalonego a potem koszmarny brak rozumu aby uszanowac ten "prezent"! Za pozno aby uczyc tych starych pilkarzy nowych rzeczy! Takiej kadry bez glowy nie widzialem przez swoje 40 lat zycia! Czy nawachali sie kleju przed meczem czy tez to ich normalny sposob myslenia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawska Podajcie mi jego adres!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:19 euro2008.wp.pl/wid,10025960,kat,1002421,title,Kim-jest-Howard-Webb,wiadomosc.html Proszę, abyście podali mi adres tego typa z linku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tw.zenek I tak by to zwycięstwo nic nie dało - z taką grą 12.06.08, 23:19 Chorwaci nie zmarnują takich pierwszych 20 minut, jakie daliśmy w prezencie Austrii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mechan Skandal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:18 Nie usprawiedliwiam piłkarzy. Ale decyzja sędziego - skandal. Pisać protest. Pakować się i spadać - nie wychodzić na następny mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jygfk Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:19 jakie glupie zachowanie? sam jestes glupi!!!!!! Polska grala bardzo dobrze a ciebie chyba po.. albo jakis inny mecz ogladales jak uwazasz ze byli nieprzytomni! ch.. ci w dupe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ....... Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.08, 23:20 Sędzia chciał dać karnego Austrii i czekał na odpowiedni moment, by to zrobić. To nie był przypadek, ani pomyłka - powiedział po meczu Polska - Austria nasz były reprezentant, Zbigniew Boniek. - Mariusz Lewandowski nie faulował rywala. Takie starcia na boisku mają miejsce kilka razy w meczu i nikt nie dyktuje za coś takiego karnego. Jeszcze raz mówię: nie było karnego - dodał Boniek. CO TO WOGOLE MIALO BYC!!!! SEDZIE BYL CHYBA SLEPY!!!! SZOK....COZ ZA SPRAWIEDLIWOSC!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Z taka doyspozycja to na paraolimpiade IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:20 Austriacy gorowali nad nami pod kazdym wzgledem. Do domu Polsko, nic sie nie stalo. Odpowiedz Link Zgłoś
tw.zenek Z kibolskim betonem nie pogadasz 12.06.08, 23:25 Nigdy nie dotrze do niech, że z taką grą Chorwaci nas pozamiatają w 15 minut. A skoro mamy trudności ze strzeleniem drugiej bramki Austrii, to jak strzelić 3 Chorwacji? Odpowiedz Link Zgłoś
tw.zenek Cud, że po 25 minutrach nie było 0:3 12.06.08, 23:21 Nie łudźmy się - remis jest sprawidliwy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Cud, że po 25 minutrach nie było 0:3 IP: *.hsd1.co.comcast.net 12.06.08, 23:24 masz racje - pomimo tego bardzo mi przykro ze Polacy nie wygrali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BART00SH Bojkot fifa!! IP: *.telpol.net.pl 12.06.08, 23:22 Polacy! To jest skandal żebny w 92 minucie dyktować karny za darmo?! Ja juz wysłałem email do uefa, i proponował bym wam zrobic to samo ponieważ jest to sytuacja której nie można odpuścić!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tz Dramat Polaków. Wyrównanie w ostatniej minucie! IP: *.35-88-b.business.telecomitalia.it 12.06.08, 23:23 sedzia kalosz!!! (w sumie trzeba by powiedziec ch..). trener tez dal ciala przy zmianach. smolarek niech lepiej poprawia sobie opaske w 3 lidze. wielkie brawa dla boruca i naszego jasia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sivvy ni IP: *.203.230.45.dyn.user.ono.com 12.06.08, 23:23 ja ciagle w to nie wierze slowa jakie nachodza mi na usta nie nadaja sie na to forum, to co sie wydarzylo we wiedniu zeby opisac to kulturalnie bylo by dla mnie bardzo trudny wyzwaniem poniewaz nie mam slow na to co sie tam stalo taki piekny mecz tyle okazji, piekne akcji i co w 93 minucie karny TAK to bylo piekne pozbawiono nas nadziei, wiary i wszystkiego w co wierzylismy jadac na euro. Teraz tylko wygrana austri nad niemcami 1-0 i polski nad chorwacja 3-0 dala by nam awans ja jestem cale zycie optymista i wierze ze to jeszcze jest mozliwe, czy tylko wierzy w to jeszcze nasz zaspol po takiej obrzydliwej poraszce. FAN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd00 Przesłuchac Lewandowskiego !!! IP: *.acn.waw.pl 12.06.08, 23:23 SPRZEDAŁ MECZ na hu.. trzymał tą ręke tak długo !!! a Austryjak czekał aż sędzie to zobaczy i sie popisowo wyłożył. Odpowiedz Link Zgłoś
khorr Takie coś można gwizdnąć tylko Polakom!!!!! 12.06.08, 23:23 Ten sędziowski dyletant nie odważyłby się gwizdnąć niczego takiego jakiemukolwiek innemu krajowi grającemu na tych mistrzostwach. Takich rzeczy w ogóle się nie gwiżdże, to jest jakiś koszmar, ale też wyraźny wyraz szerszego problemu. Jesteśmy dla ludzi z Europy Zachodniej ludźmi 3. kategorii, z którymi mogą sobie robić co chcą! Kiedyś problem ten poruszał już Petr Cech, w poprzednich mistrzostwach. Niech Niemcy, Austriacy i reszta krajów, które na to zasługują zrobi sobie własne mistrzostwa i niech wszystkie mecze sędziuje Pan Webb!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kylax A kim sa dla Polakow np. Indusi i Chinczycy??? 12.06.08, 23:28 Polacy nazywaja Indusow ciapatymi brudasami, a Chinczykow zracymi ryz zoltkami. Z tych slow bije rowne traktowanie i szacunek......Polacy spojrzcie w lustro!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j...ć polską piłkę i co tu komentować, qrwa mać >: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 23:23 powinni byli przegrać. szkoda że nie było 5:0 dla austrii. może wtedy by sie ktoś ockął w polsce i wreszcie zrobił porządek z piłką. dał z liścia złodziejom i łapówkowiczom z pzpn, wyciął działaczy z góry do dołu, rozwiązał wszystkie ligi i zaczął budować od nowa. co z tego że by nas wyp... na kilka lat z wszelkich rozgrywek? i tak nie ma po co jeździć i grać z takimi zawodnikami. jakcy ludzie mają wyrastać z zawodników którzy uczą sie przewalania już jako młodziki w 3 lidze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andreas Re: i co tu komentować, qrwa mać >: IP: *.hsd1.co.comcast.net 12.06.08, 23:30 zgadzam sie z toba. Polacy zbyt pozno wzieli sie do roboty... liczenie na "cud" w sporcie nie przejdzie...pomimo tego zal mi ogromnie ze nie potrafili wygrac tego meczu. ps.-- Odpowiedz Link Zgłoś