Dodaj do ulubionych

Polska - Słowenia

IP: 83.2.36.* 06.09.08, 18:34
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: jes [...] IP: 83.2.36.* 06.09.08, 18:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: jky tak to jest IP: 83.2.36.* 06.09.08, 19:21
        tak to jest reprezentacja odzwierciedla stan narodu a nasz narod
        lubi sobie wypic zabawic sie i mamy efekty chloptasiow dno
        • Gość: Acan [...] IP: *.eranet.pl 06.09.08, 20:35
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ekszha Roger ma oferty do Inter 06.09.08, 18:54

      Nietoperk i Santos Sarbinowo.
    • Gość: alexad Polska dwa punkty dalej od mundialu IP: *.sileman.net.pl 06.09.08, 19:02
      proponuje nastepny mecz zagrac na stadionie szombierek bytom!!! ... ale
      dzisiaj byla wiocha. a doping!!! i cale 7800 ludzi. brawo pzpn!!!
      • Gość: ejj Re: Polska dwa punkty dalej od mundialu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 20:25
        Masz cos do Szombierek Bytom????
      • Gość: solo Re: Polska dwa punkty dalej od mundialu IP: *.cable.ubr06.hari.blueyonder.co.uk 06.09.08, 21:35
        rozp .... cale towarzystow pilkarzy, trenerow i pzpn!!!
    • unkaz Polska dwa punkty dalej od mundialu 06.09.08, 19:06
      rozgonić to towarzystwo na cztery strony Świata niech nie robią WSTYDU POLSCE
      I POLSKIM KIBICOM !!!!!
      • Gość: bokaj wstydu już wystarczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 19:22
        byłem od początku za Holendrem - ale jaką On nam teraz drużynę sklecił, sama bida.
        a Wichniarek i Jeleń oglądają mecze repry w telewizorach...
        • Gość: Johny Walker Re: wstydu już wystarczy IP: *.serv-net.pl 06.09.08, 19:33
          No tak, łamagi o znanym nazwisku są lepsze od łamag o nazwiskach mniej znanych.
          • h5n1_kaczory Wichniarek z Jeleniem sami by ten mecz wygrali 06.09.08, 21:59
            Ale Leo jest na nich obrażony...
    • Gość: Id Wrocław = 0 dopingu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 19:17
      Jak widać, pikniki z wymalowanymi twarzami nic nie dają.
      • h5n1_kaczory Jak można dopingować "coś takiego" 06.09.08, 22:04
        Przecież to był wstyd się przyznać, że to gra Nasza reprezentacja.

        To grała kadra "Beenhakkera" i zagrała stylem "Beenhakkera"
        realizując jego chorą taktykę "bez napastników".
    • Gość: Obserwator LEO GO/ Akcja PZPN IP: *.pools.arcor-ip.net 06.09.08, 19:21
      Dosyć tej lipy, tego Holendra za grube pieniądze (z polskim orderem
      och panie Kaczyński),tego powoływania niezdrowych, podstarzałych,
      bez formy zawodników..! Dosyć ślepoty i niepowoływania zawodników w
      formie, ... "z jajami"-umiejących walczyć i czasem powiedzieć
      trenerowi co myślą!!! (natychmiast bojkotuję TYSKIE do momentu
      opuszczenia kraju przez tego Holendra!!!)
      Wszyscy piszą na: pzpn@pzpn.pl tekst: LEO & LISTEK GO HOME!!!
      • maz45 Re: LEO GO/ Akcja PZPN 06.09.08, 20:21
        Powiedz mi, kto potrafi powiedzieć otwarcie Beenhakkerowi, co myśli?
        Powołał zawodników Lecha, w pierwszej jedenastce zagrało dwóch, trzeci wszedł po
        przerwie i wszyscy grali beznadziejnie.
        Jeszcze raz okazało się, że ograć beznadziejny Grazzhoppers Zurrych, a grać w
        reprezentacji, to niebo a ziemia.
        Nikt mnie nie przekona, że zawodnicy z polskiej ligi, choćby nie wiem w jakiej
        formie nie byli, są w stanie nadać styl i siłę reprezentacji. To zupełnie inny
        poziom, i niestety nie ten, o którym bredzi Leo Beenhakker...
        Aby myśleć o czymkolwiek, trzeba piłkarzy klasowych, a takich poza nielicznymi
        wyjątkami nie mamy. Fatalna forma Lewandowskiego, Krzynówka i pewnie Smolarka
        (bo nie grał) nie pozwala na snucie choćby cienia optymizmu. Jedyny Kuba
        Błaszczykowski nie jest w stanie wygrać nam meczu, choć dziś był tego bliski.
        Oczywiście, że Leo popełnił błąd nie powołując Jelenia i Wichniarka, ale nie dla
        tego, że oni by dziś zbawili naszą reprezentację, ale dlatego, że to aktualnie
        najlepsi polscy napastnicy, a tych dziś zabrakło najbardziej...
        • h5n1_kaczory Re: LEO GO/ Akcja PZPN 06.09.08, 22:09
          maz45 napisał:

          > Jeszcze raz okazało się, że ograć beznadziejny Grazzhoppers
          Zurrych, a grać w
          > reprezentacji, to niebo a ziemia.


          Różnica jest taka (jedna z róznic), że Lech Poznań gra dwoma
          napstnikami, a reprezentacja gra bez napastników.

    • Gość: lolek Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 19:22
      Kto jest za odwołaniem Leo "(pseudo)cudotwórcy" Beenhaker'a?
      • h5n1_kaczory Re: Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od 06.09.08, 22:19
        Co to da, że się tu wpiszę. Leo powinien odejść juz po beznadziejnym
        wystepie na EURO, ale gość lubi swój kontrakt.

        Taki ładny transparent widziałem podczas meczu na trybunach. Na
        biało-czerwonej fladze wymalowane słowa "BÓG, HONOR i OJCZYZNA". I
        tak sobie pomyślałem, że tan cały Beenhakker to w Boga nie wierzy,
        honoru to nie ma za grosz, a słowo ojczyzna zastąpił słowem KASA.
        • Gość: Uqui Re: Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od IP: *.135.221.87.dynamic.jazztel.es 07.09.08, 00:19
          A co ma Bog tutaj do rzeczy, wez sie nie kompromituj.
          Zaden z Twoich postow nie odnosi sie merytorycznie do relacjonowanego meczu. Mam
          wrazenie ze piszesz pod z gory ustalona teze ze ktos musi odejsc. Bez odbioru.
    • Gość: adam nasi po prostu słabo grają w piłkę IP: *.beta.furrynet.org 06.09.08, 19:24
      ale nie wiem za co oni biorą takie pieniądze no i coraz bardziej irytujący staje się Leo Beenhakker .
      • Gość: kibic Re: nasi po prostu słabo grają w piłkę IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.08, 19:43
        Nie pomoże zmiana Beenhakera. Polacy po prostu żenująco grają w
        piłkę. Ten mecz to był pokaz antyfutbolu. Beznadziejni Polacy grali
        ze słabymi Słoweńcami na trzecioligowym boisku. Ohyda!
        Oprócz Błaszczykowskiego i Fabiańskiego WSZYSCY byli beznadziejni.
        Ale nie łudźmy się że Wichniarek czy Jeleń coś by zmienili. To
        przypadek tak beznadziejny, że nawet Jose Mourinho po 3 dniach z
        reprezentacją Polski podciąłby sobie żyły.
        • maz45 Re: nasi po prostu słabo grają w piłkę 06.09.08, 20:37
          Nie przesadzaj.
          A kto dawał choć cień szansy na awans do Euro po fatalnej porażce z Finlandią i
          remisie z Serbią?
          Nasza reprezentacja jest w fatalnej obecnie formie i nie wierzę w żadne cuda, że
          Wichniarek, czy Jeleń spowodowaliby zdecydowaną poprawę jakości gry.
          Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, to taka sinusoida, jesteśmy w dołku i trzeba
          jak najszybciej z tego wyjść. To już leży w gestii Leo, tylko on może to
          naprawić. Nasze skomlenia nic tu nie pomogą, mogą jedynie zaszkodzić...
    • Gość: bombardier Leo dziekujemy... IP: *.promax.media.pl 06.09.08, 19:33
    • Gość: sarniak Leo się wypalił IP: 77.254.35.* 06.09.08, 19:35
      Leo go home. Thank you for all. But it`s too late, you must get away!
      • Gość: henryk-> Re: Leo się wypalił IP: 82.160.254.* 06.09.08, 19:40
        kasperczak
      • Gość: Johny Walker Re: Leo się wypalił IP: *.serv-net.pl 06.09.08, 19:40
        Leo się wypalił 8 lat temu w Feyenoordzie. Od tego czasu liczba sukcesów - 0
        (słownie: ZERO).
      • Gość: divvy Re: Leo się wypalił IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 07.09.08, 04:31
        Durniu to polskie forum wiec pisz po polsku bo twoj angielski??? to
        kompromitacja,no moze jak gra polskiej druzyny.
    • Gość: schumifan podziekójmy nieodpowiedzialnym IP: *.prenet.pl 06.09.08, 19:42
      Borucowi i Dudce przez ktorych padla atmosfera w kadrze, a ci co teraz taka
      nagonke na leo zaczna po awansie na euro piali z zachwytu, pewnie zaraz powiedza
      ze oni dobrze wiedzieli ze leo jest błe! błe! bardzo zły trener leo! wreszcie
      niech dojdzie do waszych pustych głow ze lepszego trenera polska nigdy nie miała
      i miec nie bedzie, dopuki pzpn bedzie w takim stanie zawsze bedzie do d...py a
      za Górskiego kazdy pilkarz chcial sie pokazac wiec grali jak z nut dzis zaden z
      nich kadry nie potrzebuje... leo chociarz znalazl paru pilkarzy na przyszlosc,
      bo dla wdowczykow i janasow byli by na 100% za młodzi, dzieki leo robisz co
      mmozesz z kopaczo-biegaczami w bialo-czerwonych koszulkach
      • Gość: Pio Oj nie przesadzaj... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 19:52
        Wolałem styl gry za Janasa i Engela. To co prezentuje taktyka Leo to żenada i
        porażka :/.
        • Gość: ? Re: Oj nie przesadzaj... IP: *.popl.cable.ntl.com 06.09.08, 20:10
          to za ich czasow byl styl gry? dudek na tate kaluznego u engela czy janas
          rozbijacy swoimi powalajacymi zagrywkami taktycznymi slabeuszy typu irlandia pn
          albo armenia
          • uzman Engel dużo lepszy od Leo 06.09.08, 20:52
            W dupie byłeś gó.. widziałeś. Takich akcji jakie sadzili Olisadebe
            z Kryszałowiczem nie widziałem od meczu z Portugalią - jedynym
            udanym meczem za czasów Leo.
            • Gość: ? Re: Engel dużo lepszy od Leo IP: *.popl.cable.ntl.com 06.09.08, 22:29
              mysle ze oprocz chamstwa udziela ci sie nostalgia
    • fw20info uh 06.09.08, 19:43
      nie wiem co o tym sadzic.
      z jednej strony to byle jugole, wiec niby zawsze dobrze tam w noge grali...
      ---
      Zarabiaj bez względu na koniunkturę !
      www.fw20.info
    • Gość: jesionek Selekcja? IP: *.playy.pl 06.09.08, 19:49
      "W środę wygramy z San Marino..." ?!? Czyżby? Po dzisiejszym
      występie to nie byłbym tego taki pewien.
    • pierrecruise Wstyd 06.09.08, 19:52
      Co to będzie z San Marino? Koniec eliminacji!?
    • Gość: ~ czas się pogodzić w końcu z myślą, że to IP: 80.50.230.* 06.09.08, 19:54
      nie nasz sport.

      tak jak czarnuchy nie skaczą na nartach, tak Polacy nie powinni bawić się w
      kopanie piłki. chyba że jako sparingpartnerzy ...
    • szlachcic Nie narzekajcie. Jesteśmy na 2 miejscu w tabeli 06.09.08, 19:54
      Nie narzekajcie. Jesteśmy na 2 miejscu w tabeli
      hehehehe
      • Gość: sarniak Re: Nie narzekajcie. Jesteśmy na 2 miejscu w tabe IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.08, 19:58
        Kasperczak na selekcjonera!
    • matteom Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od m... 06.09.08, 19:59
      Skad taka pewnosc, ze wygramy w srode z San Marino? Dzisiaj tez mielismy wygrac.
      Leo to nie problem, problemem jest polska bylejakosc. Z pustego i Salomon nie
      naleje a co dopiero Leo. A swoja droga rok temu Leo byl bogiem a dzis? wrog
      publiczny nr 1. na pstrym koniu laska kibicow znad Odry i Wisly jezdzi
      • h5n1_kaczory Re: Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od 06.09.08, 22:31
        Jeśli uważasz, że gra bez napastnika/ów do 73 minuty jest OK, to nie
        mamy o czym rozmawiać.

        PS. A karteczkę z numerem zawodnika do zmiany na początku drugiej
        połowy kto podaje sędziemu? ...nie nasz asystent Ulatowski tylko ten
        handlarz truskawek de Zeeuw. To jest holenderska Sp. z o o. a nie
        sztab szkoleniowy.
    • no_co_ty Ale po co my mamy wygraywać? 06.09.08, 20:01
      Żeby w finałach okazać się najgorszą drużyną turnieju i wstydzić się na całą Eurpoę?
    • carpaccio4 a ten blondyn co to mu tłumaczy 06.09.08, 20:10
      to ile zarabia?
    • brynk Kompromitacja jak cholera ! "Brawo" Leoś ! 06.09.08, 20:14
    • arturos71 ale super zmiany 06.09.08, 20:29
      Cóż za fantastyczne zmiany ,rozumiem że broniliśmy wyniku.Poza
      Fabiańskim i Błaszczykowskim grał banda ciot.Może są gdzieś
      organizowane MŚ gejów tam byście dziewczyny miały branie...razem z
      kadrą trenerską
    • Gość: Olo Oglądałem inny mecz, bo krzynówek zagrał dno IP: 83.1.123.* 06.09.08, 20:35
      Panowie!
      Co Wy k... piszecie. Krzynówek już w 15 minucie oddychał rękawami,
      strzelał niecelnie, z walnych walił w nogi, nie wygrał ani jednego
      pojedynku jeden na jeden. Przestańcie pie..., że był wyróżniającym
      sie graczem meczu. Był jednym z najsłabszych. Dużo lepszy był Roger,
      który też nie zagrał nic wielkiego, ale przynajmniej podawał celnie
      • Gość: aaaaaa Re: Oglądałem inny mecz, bo krzynówek zagrał dno IP: *.c192.msk.pl 06.09.08, 23:00
        Gość portalu: Olo napisał(a):

        > Dużo lepszy był Roger
        > który też nie zagrał nic wielkiego, ale przynajmniej podawał celnie

        lepszy to on nie jest i nigdy nie bedzie
        gosciu nie ma talentu, serca do gry, szybkosci a te troche pseudo-techniki moze
        sobie prezentowc na podworku, bo ani to powazne ani skuteczne
        za rok, dwa wywala go z kadry i jedyne co mu z Polski zostanie to paszport
    • Gość: oao zamiast ku*rwa pieprzyc jacy to my slabi jestesmy IP: 81.219.189.* 06.09.08, 20:40
      to moze zaproponujcie co zrobic zeby bylo lepiej? ale wyborcza pisze
      ze "leo ch*uj" no to głupi internauci pisza to samo. pier*olnijcie
      se baranka w sciane ;/
      • Gość: ZW Re: zamiast ku*rwa pieprzyc jacy to my slabi jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 21:21
        Benauer - out
        Kasperczak - in
      • Gość: waniliowy od proponowania i grania jest trener i piłkarze IP: 80.50.230.* 06.09.08, 22:05
        oni biorą za to kasę i niech oni proponują (i wdrażają skutecznie te propozycje)

        nie jestem piłkarzem i nie biorę za to pensji.
      • guru133 Re: zamiast ku*rwa pieprzyc jacy to my slabi jest 06.09.08, 22:07
        Gość portalu: oao napisał(a):

        > to moze zaproponujcie co zrobic zeby bylo lepiej? ale wyborcza pisze
        > ze "leo ch*uj" no to głupi internauci pisza to samo. pier*olnijcie
        > se baranka w sciane ;/
        Po knajckim języku widać żeś katolik i wierzysz w cuda oraz myślisz że jak
        walniesz w ścianę rycerską czaszką to to coś pomoże:))
    • Gość: BLADE Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 20:40
      gratuluję powołań.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka