Gość: kofmkl IP: 83.2.36.* 06.09.08, 18:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jes [...] IP: 83.2.36.* 06.09.08, 18:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jky tak to jest IP: 83.2.36.* 06.09.08, 19:21 tak to jest reprezentacja odzwierciedla stan narodu a nasz narod lubi sobie wypic zabawic sie i mamy efekty chloptasiow dno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Acan [...] IP: *.eranet.pl 06.09.08, 20:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alexad Polska dwa punkty dalej od mundialu IP: *.sileman.net.pl 06.09.08, 19:02 proponuje nastepny mecz zagrac na stadionie szombierek bytom!!! ... ale dzisiaj byla wiocha. a doping!!! i cale 7800 ludzi. brawo pzpn!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ejj Re: Polska dwa punkty dalej od mundialu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 20:25 Masz cos do Szombierek Bytom???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: solo Re: Polska dwa punkty dalej od mundialu IP: *.cable.ubr06.hari.blueyonder.co.uk 06.09.08, 21:35 rozp .... cale towarzystow pilkarzy, trenerow i pzpn!!! Odpowiedz Link Zgłoś
unkaz Polska dwa punkty dalej od mundialu 06.09.08, 19:06 rozgonić to towarzystwo na cztery strony Świata niech nie robią WSTYDU POLSCE I POLSKIM KIBICOM !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bokaj wstydu już wystarczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 19:22 byłem od początku za Holendrem - ale jaką On nam teraz drużynę sklecił, sama bida. a Wichniarek i Jeleń oglądają mecze repry w telewizorach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johny Walker Re: wstydu już wystarczy IP: *.serv-net.pl 06.09.08, 19:33 No tak, łamagi o znanym nazwisku są lepsze od łamag o nazwiskach mniej znanych. Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Wichniarek z Jeleniem sami by ten mecz wygrali 06.09.08, 21:59 Ale Leo jest na nich obrażony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Id Wrocław = 0 dopingu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 19:17 Jak widać, pikniki z wymalowanymi twarzami nic nie dają. Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Jak można dopingować "coś takiego" 06.09.08, 22:04 Przecież to był wstyd się przyznać, że to gra Nasza reprezentacja. To grała kadra "Beenhakkera" i zagrała stylem "Beenhakkera" realizując jego chorą taktykę "bez napastników". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator LEO GO/ Akcja PZPN IP: *.pools.arcor-ip.net 06.09.08, 19:21 Dosyć tej lipy, tego Holendra za grube pieniądze (z polskim orderem och panie Kaczyński),tego powoływania niezdrowych, podstarzałych, bez formy zawodników..! Dosyć ślepoty i niepowoływania zawodników w formie, ... "z jajami"-umiejących walczyć i czasem powiedzieć trenerowi co myślą!!! (natychmiast bojkotuję TYSKIE do momentu opuszczenia kraju przez tego Holendra!!!) Wszyscy piszą na: pzpn@pzpn.pl tekst: LEO & LISTEK GO HOME!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maz45 Re: LEO GO/ Akcja PZPN 06.09.08, 20:21 Powiedz mi, kto potrafi powiedzieć otwarcie Beenhakkerowi, co myśli? Powołał zawodników Lecha, w pierwszej jedenastce zagrało dwóch, trzeci wszedł po przerwie i wszyscy grali beznadziejnie. Jeszcze raz okazało się, że ograć beznadziejny Grazzhoppers Zurrych, a grać w reprezentacji, to niebo a ziemia. Nikt mnie nie przekona, że zawodnicy z polskiej ligi, choćby nie wiem w jakiej formie nie byli, są w stanie nadać styl i siłę reprezentacji. To zupełnie inny poziom, i niestety nie ten, o którym bredzi Leo Beenhakker... Aby myśleć o czymkolwiek, trzeba piłkarzy klasowych, a takich poza nielicznymi wyjątkami nie mamy. Fatalna forma Lewandowskiego, Krzynówka i pewnie Smolarka (bo nie grał) nie pozwala na snucie choćby cienia optymizmu. Jedyny Kuba Błaszczykowski nie jest w stanie wygrać nam meczu, choć dziś był tego bliski. Oczywiście, że Leo popełnił błąd nie powołując Jelenia i Wichniarka, ale nie dla tego, że oni by dziś zbawili naszą reprezentację, ale dlatego, że to aktualnie najlepsi polscy napastnicy, a tych dziś zabrakło najbardziej... Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Re: LEO GO/ Akcja PZPN 06.09.08, 22:09 maz45 napisał: > Jeszcze raz okazało się, że ograć beznadziejny Grazzhoppers Zurrych, a grać w > reprezentacji, to niebo a ziemia. Różnica jest taka (jedna z róznic), że Lech Poznań gra dwoma napstnikami, a reprezentacja gra bez napastników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 19:22 Kto jest za odwołaniem Leo "(pseudo)cudotwórcy" Beenhaker'a? Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Re: Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od 06.09.08, 22:19 Co to da, że się tu wpiszę. Leo powinien odejść juz po beznadziejnym wystepie na EURO, ale gość lubi swój kontrakt. Taki ładny transparent widziałem podczas meczu na trybunach. Na biało-czerwonej fladze wymalowane słowa "BÓG, HONOR i OJCZYZNA". I tak sobie pomyślałem, że tan cały Beenhakker to w Boga nie wierzy, honoru to nie ma za grosz, a słowo ojczyzna zastąpił słowem KASA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uqui Re: Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od IP: *.135.221.87.dynamic.jazztel.es 07.09.08, 00:19 A co ma Bog tutaj do rzeczy, wez sie nie kompromituj. Zaden z Twoich postow nie odnosi sie merytorycznie do relacjonowanego meczu. Mam wrazenie ze piszesz pod z gory ustalona teze ze ktos musi odejsc. Bez odbioru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam nasi po prostu słabo grają w piłkę IP: *.beta.furrynet.org 06.09.08, 19:24 ale nie wiem za co oni biorą takie pieniądze no i coraz bardziej irytujący staje się Leo Beenhakker . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: nasi po prostu słabo grają w piłkę IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.08, 19:43 Nie pomoże zmiana Beenhakera. Polacy po prostu żenująco grają w piłkę. Ten mecz to był pokaz antyfutbolu. Beznadziejni Polacy grali ze słabymi Słoweńcami na trzecioligowym boisku. Ohyda! Oprócz Błaszczykowskiego i Fabiańskiego WSZYSCY byli beznadziejni. Ale nie łudźmy się że Wichniarek czy Jeleń coś by zmienili. To przypadek tak beznadziejny, że nawet Jose Mourinho po 3 dniach z reprezentacją Polski podciąłby sobie żyły. Odpowiedz Link Zgłoś
maz45 Re: nasi po prostu słabo grają w piłkę 06.09.08, 20:37 Nie przesadzaj. A kto dawał choć cień szansy na awans do Euro po fatalnej porażce z Finlandią i remisie z Serbią? Nasza reprezentacja jest w fatalnej obecnie formie i nie wierzę w żadne cuda, że Wichniarek, czy Jeleń spowodowaliby zdecydowaną poprawę jakości gry. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, to taka sinusoida, jesteśmy w dołku i trzeba jak najszybciej z tego wyjść. To już leży w gestii Leo, tylko on może to naprawić. Nasze skomlenia nic tu nie pomogą, mogą jedynie zaszkodzić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sarniak Leo się wypalił IP: 77.254.35.* 06.09.08, 19:35 Leo go home. Thank you for all. But it`s too late, you must get away! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johny Walker Re: Leo się wypalił IP: *.serv-net.pl 06.09.08, 19:40 Leo się wypalił 8 lat temu w Feyenoordzie. Od tego czasu liczba sukcesów - 0 (słownie: ZERO). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: divvy Re: Leo się wypalił IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 07.09.08, 04:31 Durniu to polskie forum wiec pisz po polsku bo twoj angielski??? to kompromitacja,no moze jak gra polskiej druzyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: schumifan podziekójmy nieodpowiedzialnym IP: *.prenet.pl 06.09.08, 19:42 Borucowi i Dudce przez ktorych padla atmosfera w kadrze, a ci co teraz taka nagonke na leo zaczna po awansie na euro piali z zachwytu, pewnie zaraz powiedza ze oni dobrze wiedzieli ze leo jest błe! błe! bardzo zły trener leo! wreszcie niech dojdzie do waszych pustych głow ze lepszego trenera polska nigdy nie miała i miec nie bedzie, dopuki pzpn bedzie w takim stanie zawsze bedzie do d...py a za Górskiego kazdy pilkarz chcial sie pokazac wiec grali jak z nut dzis zaden z nich kadry nie potrzebuje... leo chociarz znalazl paru pilkarzy na przyszlosc, bo dla wdowczykow i janasow byli by na 100% za młodzi, dzieki leo robisz co mmozesz z kopaczo-biegaczami w bialo-czerwonych koszulkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio Oj nie przesadzaj... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 19:52 Wolałem styl gry za Janasa i Engela. To co prezentuje taktyka Leo to żenada i porażka :/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Oj nie przesadzaj... IP: *.popl.cable.ntl.com 06.09.08, 20:10 to za ich czasow byl styl gry? dudek na tate kaluznego u engela czy janas rozbijacy swoimi powalajacymi zagrywkami taktycznymi slabeuszy typu irlandia pn albo armenia Odpowiedz Link Zgłoś
uzman Engel dużo lepszy od Leo 06.09.08, 20:52 W dupie byłeś gó.. widziałeś. Takich akcji jakie sadzili Olisadebe z Kryszałowiczem nie widziałem od meczu z Portugalią - jedynym udanym meczem za czasów Leo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Engel dużo lepszy od Leo IP: *.popl.cable.ntl.com 06.09.08, 22:29 mysle ze oprocz chamstwa udziela ci sie nostalgia Odpowiedz Link Zgłoś
fw20info uh 06.09.08, 19:43 nie wiem co o tym sadzic. z jednej strony to byle jugole, wiec niby zawsze dobrze tam w noge grali... --- Zarabiaj bez względu na koniunkturę ! www.fw20.info Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jesionek Selekcja? IP: *.playy.pl 06.09.08, 19:49 "W środę wygramy z San Marino..." ?!? Czyżby? Po dzisiejszym występie to nie byłbym tego taki pewien. Odpowiedz Link Zgłoś
pierrecruise Wstyd 06.09.08, 19:52 Co to będzie z San Marino? Koniec eliminacji!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~ czas się pogodzić w końcu z myślą, że to IP: 80.50.230.* 06.09.08, 19:54 nie nasz sport. tak jak czarnuchy nie skaczą na nartach, tak Polacy nie powinni bawić się w kopanie piłki. chyba że jako sparingpartnerzy ... Odpowiedz Link Zgłoś
szlachcic Nie narzekajcie. Jesteśmy na 2 miejscu w tabeli 06.09.08, 19:54 Nie narzekajcie. Jesteśmy na 2 miejscu w tabeli hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sarniak Re: Nie narzekajcie. Jesteśmy na 2 miejscu w tabe IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.08, 19:58 Kasperczak na selekcjonera! Odpowiedz Link Zgłoś
matteom Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od m... 06.09.08, 19:59 Skad taka pewnosc, ze wygramy w srode z San Marino? Dzisiaj tez mielismy wygrac. Leo to nie problem, problemem jest polska bylejakosc. Z pustego i Salomon nie naleje a co dopiero Leo. A swoja droga rok temu Leo byl bogiem a dzis? wrog publiczny nr 1. na pstrym koniu laska kibicow znad Odry i Wisly jezdzi Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Re: Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od 06.09.08, 22:31 Jeśli uważasz, że gra bez napastnika/ów do 73 minuty jest OK, to nie mamy o czym rozmawiać. PS. A karteczkę z numerem zawodnika do zmiany na początku drugiej połowy kto podaje sędziemu? ...nie nasz asystent Ulatowski tylko ten handlarz truskawek de Zeeuw. To jest holenderska Sp. z o o. a nie sztab szkoleniowy. Odpowiedz Link Zgłoś
no_co_ty Ale po co my mamy wygraywać? 06.09.08, 20:01 Żeby w finałach okazać się najgorszą drużyną turnieju i wstydzić się na całą Eurpoę? Odpowiedz Link Zgłoś
arturos71 ale super zmiany 06.09.08, 20:29 Cóż za fantastyczne zmiany ,rozumiem że broniliśmy wyniku.Poza Fabiańskim i Błaszczykowskim grał banda ciot.Może są gdzieś organizowane MŚ gejów tam byście dziewczyny miały branie...razem z kadrą trenerską Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olo Oglądałem inny mecz, bo krzynówek zagrał dno IP: 83.1.123.* 06.09.08, 20:35 Panowie! Co Wy k... piszecie. Krzynówek już w 15 minucie oddychał rękawami, strzelał niecelnie, z walnych walił w nogi, nie wygrał ani jednego pojedynku jeden na jeden. Przestańcie pie..., że był wyróżniającym sie graczem meczu. Był jednym z najsłabszych. Dużo lepszy był Roger, który też nie zagrał nic wielkiego, ale przynajmniej podawał celnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaa Re: Oglądałem inny mecz, bo krzynówek zagrał dno IP: *.c192.msk.pl 06.09.08, 23:00 Gość portalu: Olo napisał(a): > Dużo lepszy był Roger > który też nie zagrał nic wielkiego, ale przynajmniej podawał celnie lepszy to on nie jest i nigdy nie bedzie gosciu nie ma talentu, serca do gry, szybkosci a te troche pseudo-techniki moze sobie prezentowc na podworku, bo ani to powazne ani skuteczne za rok, dwa wywala go z kadry i jedyne co mu z Polski zostanie to paszport Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oao zamiast ku*rwa pieprzyc jacy to my slabi jestesmy IP: 81.219.189.* 06.09.08, 20:40 to moze zaproponujcie co zrobic zeby bylo lepiej? ale wyborcza pisze ze "leo ch*uj" no to głupi internauci pisza to samo. pier*olnijcie se baranka w sciane ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZW Re: zamiast ku*rwa pieprzyc jacy to my slabi jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 21:21 Benauer - out Kasperczak - in Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waniliowy od proponowania i grania jest trener i piłkarze IP: 80.50.230.* 06.09.08, 22:05 oni biorą za to kasę i niech oni proponują (i wdrażają skutecznie te propozycje) nie jestem piłkarzem i nie biorę za to pensji. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: zamiast ku*rwa pieprzyc jacy to my slabi jest 06.09.08, 22:07 Gość portalu: oao napisał(a): > to moze zaproponujcie co zrobic zeby bylo lepiej? ale wyborcza pisze > ze "leo ch*uj" no to głupi internauci pisza to samo. pier*olnijcie > se baranka w sciane ;/ Po knajckim języku widać żeś katolik i wierzysz w cuda oraz myślisz że jak walniesz w ścianę rycerską czaszką to to coś pomoże:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BLADE Remis ze Słowenią. Polacy dwa punkty dalej od m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 20:40 gratuluję powołań..... Odpowiedz Link Zgłoś