Dodaj do ulubionych

KASA ZA FREE!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.08, 11:30
zanowny czytelniku!

chcesz zarobić 15000 zl na miesiąc???? wystarczy tylko 20 minut dziennie!!!!


Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15000 zł.


Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto go przeczytać!


To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie
za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20
- 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze
w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł
w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób
wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w
dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!


Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby
spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )


Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz"
tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy
opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie
udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu
wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z
tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli
na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż
rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego
internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi
mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu
zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i
przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden
mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone -
pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż
14 000 zł z każdej okazji.


Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego
sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z
nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to
problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim
człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i
wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma
swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane
poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!


To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych
pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się
rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim
przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować
specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych,
NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz
także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:


- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie
koniecznie),


- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

Jeżeli nie posiadasz konta, nie przejmuj się. Poniższa strona łatwo pozwoli
założyć Ci konto osobiste.

BANKI, KONTA OSOBISTE, KONTA FIRMOWE I WIELE INNYCH, KREDYTY


KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie
dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi
Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie
zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z
powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące
się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):


"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."


CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!


To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to
możesz już się szeroooko uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz
z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Potrzebujesz dowodów:

Oto print screen z mojego konta www.zarabiajsprytnie.info/wyciagzkonta.htm


Poniżej obecna lista:


1. Nr konta: 02 1140 2004 0000 3002 5082 2345

2. Nr konta: 32 1140 2004 0000 3202 4840 0975

3. Nr konta: 22 1940 1076 5141 4311 0000 0000

4. Nr konta: 66 1240 3969 1111 0010 0751 3366

5.Nr konta: 13 1020 1042 0000 8002 0177 1278


PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze
względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to
pieniądze i tak dojdą!

KROK 2

Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą
dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to
zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj,
a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 ,
5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA
TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by
wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo
reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób
(zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz
zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy
i możesz więcej zarobić!

A tutaj troszkę matematyki:

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób,
będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne
pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z
różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą
wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać
się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i
dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi
dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie
się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25
x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z
1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2
pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5%
z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1
POZYCJĘ!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5%
z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz:
15 625 złotych! (3125 x 5zł).

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to
będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze
będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!

Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie
wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!

Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie
nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł
"zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co
było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!

Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno
nie pożałujesz!

Gdyby każdy kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w kwotę to rezultat jest pr
Obserwuj wątek
    • Gość: mally Re: KASA ZA FREE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.08, 01:29
      A wiesz, ze IQ....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka