Gość: nazg IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 14:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: antonio fuckaldo nienawidze obu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 14:56 tych klubow, ale chyba bardziej tych ciot z white hart! dajesz, skisla :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek <a href="http://www.p2psporttv.co.cc" target="_blank">www.p2ps IP: *.static.adsl.cheapnet.it 02.10.08, 17:43 Wszyskie mecze Pucharu UEFA na zywo dzisiaj ! oprocz tego mecze Serie A, Premier League, Primera Division itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek www.p2psporttv.co.cc IP: *.static.adsl.cheapnet.it 02.10.08, 17:45 Dla tych co nie maja okazji w tv obejrzec www.p2psporttv.co.cc Wszyskie mecze Pucharu UEFA na zywo dzisiaj ! oprocz tego mecze Serie A, Premier League, Primera Division itd www.p2psporttv.co.cc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek www.p2psporttv.co.cc IP: *.static.adsl.cheapnet.it 02.10.08, 17:45 Dla tych co nie maja okazji w tv obejrzec www.p2psporttv.co.cc Wszyskie mecze Pucharu UEFA na zywo dzisiaj ! oprocz tego mecze Serie A, Premier League, Primera Division, Bundesliga itd www.p2psporttv.co.cc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: nienawidze obu IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 17:47 Wisła dała, ale... pewnej części ciała. Z tak słabą drużyną jak Totenham nie potrafić wygrać - to jest osiągnięcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andre Re: nienawidze obu IP: *.chello.pl 02.10.08, 17:48 Z "tą słabą drużyną" nie wygrała też niejaka Chelsea. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sssss Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 14:58 ale gorszej godziny nie mogli wybrać, człowiek siedzi w pracy i żałuję, że musi tu to oglądać a nie na kanapie w domu :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolega Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:00 swoją drogą chciałbym koledze Bohowi pogratulować dziecka. Trzymaj się chłopie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antonio Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:01 no, zgadza się... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POz POznań kibicuje dzis WIśle a potem Kolejorzowi! IP: 212.38.200.* 02.10.08, 15:01 Wiwat Polska! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzana Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.ghnet.pl 02.10.08, 15:04 Brozek ma godnego konkurenta. Byl kiedys wywiad w ktorym Mila odpowiadal na kazde pytanie dziennikarza "Tak, to prawda... " Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andre Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.chello.pl 02.10.08, 15:15 Nie zapominajmy o Michale "Spójrzmy" Probierzu. P.S. A tak w ogóle to fajosko, że Bohdan będzie dziś sam komentował, bo jego styl jest najbłyskotliwszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sachi Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.chello.pl 02.10.08, 15:14 Jeśli chodzi o Cypr to pamiętajmy, że gra jeszcze APOEL Nikozja z "Schalke 1:4" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: trzymam kciuki - ale obraz mam do d... IP: *.aster.pl 02.10.08, 16:09 Permanentnie na meczach mam zły obraz czy wy tez? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uchat Re: trzymam kciuki.... IP: *.fluor.com 02.10.08, 16:49 Pedwnie za 4 godziny bedzie wiadomo, ze FIFA moze nas wykluczac z europejskich pucharow.Dno, dno, dno i jeszcze raz dno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anakin Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.koba.pl 02.10.08, 15:22 niech zczuba.pl zostanie patronem medialnym tej idei:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasa Kto jest sędzią spotkania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:31 ?? hmmm?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: 217.149.44.* 02.10.08, 15:46 Gdzie w necie można oglnąć mecz poza itvp.pl i sopcastem? Odpowiedz Link Zgłoś
derris Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem 02.10.08, 15:46 Jak mnie trafi jak wszyscy komentatorzy nawet nie umieja poprawnie powiedziec nazwy Tottenham, to nie jest "totenham", tylko "totnam"...normalnie az sluchac sie nie da... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mfc Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: 212.160.172.* 02.10.08, 16:17 derris napisała: > Jak mnie trafi jak wszyscy komentatorzy nawet nie umieja poprawnie > powiedziec nazwy Tottenham, to nie jest "totenham", tylko > "totnam"...normalnie az sluchac sie nie da... Tym bardziej nie jest to "totnam". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 17:48 widać słuchają bez przerwy Toten Hosen i tak imn się kojarzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sdfg Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.domainunused.net 02.10.08, 18:07 ojej. ciekawe, czy sa anglicy piszacy: to jest "legia Varshava, a nie Vrsheva" A poza tym Tot od Deut - Niemiec. -en - przymiotnik. "ham" - dom jak home i heim po niemiecku. A więc TotenHam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Esz Szua IP: *.ists.pl 02.10.08, 19:18 Wielkie mi halo, wczoraj oglądałem mecz Inter Mailand z Bremen, a Francuzi dla przykładu mówią detrua na ditrojt. Daj se siana z totnam, bo byś jeszcze musiał polskimi symbolami wyjasnić, czy to a w totnamie to szua, czy esz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: canoie Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.icpnet.pl 02.10.08, 15:58 A gdzie składy?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AW jak Wy z Czuba z liczycie godziny? IP: *.pl.tesco-europe.com 02.10.08, 16:00 Jak Wy z Czuba liczycie. Jest spokojnie godzina czasu między jednym a drugim meczem na dogrywkę i karne. Let's go SPURS!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: godzina 17:30 Co tu dużo mówić, jest klęska Wisły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:01 Nie ma jak puchary, ledwie zaczęte, a już skończone i tak co roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:12 A co to za nowy piłkarz w Tottenhamie, ten ZAkora? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 17:50 to jest jakiś krewny BoguCkiego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.wroclaw.mm.pl 02.10.08, 18:08 W pierwszym meczu też Szpakowski czytał "Zakora". To jest jakaś paranoja, ewentualnie Darek używa reguły z języka rosyjskiego, gdzie nieakcentowane "o", czytasz "a". Innego wytłumaczenia ja nie widzę. Tak btw to jest chore, że człowiek, który ostatnio do komentowania meczu przygotował się na MŚ w Meksyku komentuje od lat mecze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RED RelacjaZ 35min mnie rozbila IP: *.in-addr.btopenworld.com 02.10.08, 16:20 czy moge wam buty czyscic albo w wykopkach pomodz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "pod rząd" Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: 195.205.254.* 02.10.08, 16:26 Panowie, "z rzędu"! "Z rzędu", a nie "pod rząd"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.luksus.net.pl 02.10.08, 16:30 fajne słowo łatwoobronialny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dario666 Sobol - Panathinaikos , a teraz Tottenham IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:35 Pamiętacie jego "zasługi" w najważniejszych meczach ? A to czerwona kartka, a to jakieś durne zagranie. Nie może być inaczej i w tym meczu. Sam na sam i jaki strzał. Katastrofa. Coś w tej "destrukcji" w grze Sobola jest na rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek79 Re: Sobol - Panathinaikos , a teraz Tottenham IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 17:10 staram sie byc powsciagliwy w ocenach poszczegolnych pilkarzy, ale qrna cos jest w tym przywiazywaniu sie do nazwisk - Sobola Dario666 opisal - Glowacki - wieczny najlepszy obronca w polskiej lidze, ktory w kazdym znaczniejszym meczu czy to Wisly, czy repry "ma pecha" - Cantoro - oddycha rekawami po 10min drugiej połowy, traci piłki i fauluje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:35 Beznadziejny ten Tottenham, ostatnia drużyna w premier ligue . Wisła powinna wygrać 3:0, 4:0 no ale... WISŁA SIĘ TEJ OSTATNIEJ DRUŻYNY DZIWNIE BOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antoniofagalto Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: 194.246.124.* 02.10.08, 16:38 co za ku... strona zajebista haha :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gao Feng Kick & Rush by Wisla :-( IP: *.dip.t-dialin.net 02.10.08, 16:43 slabiutko graja, bez zadnej koncepcji. wszystkiego stworzone akcje ofensywne to przypadek, "gwiazdy" Cleber i Cantoro graja Kick & Rush... na plus Piotr Brozek i Junior Diaz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:43 Istotna uwaga dla bloggerów gazety.pl - w pierwszej połowie nie było słychać ani jednego bluzga z dopingującej trybuny. Trzeba szukać innych tematów, ale jeszcze trzymamy kciuki za fanów, może coś krzykną. Odpowiedz Link Zgłoś