Dodaj do ulubionych

Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z...

IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 14:42
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: antonio fuckaldo nienawidze obu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 14:56
      tych klubow, ale chyba bardziej tych ciot z white hart!

      dajesz, skisla :)
      • Gość: Radek <a href="http://www.p2psporttv.co.cc" target="_blank">www.p2ps IP: *.static.adsl.cheapnet.it 02.10.08, 17:43
        Wszyskie mecze Pucharu UEFA na zywo dzisiaj !
        oprocz tego mecze Serie A, Premier League, Primera Division itd
      • Gość: Radek www.p2psporttv.co.cc IP: *.static.adsl.cheapnet.it 02.10.08, 17:45
        Dla tych co nie maja okazji w tv obejrzec
        www.p2psporttv.co.cc

        Wszyskie mecze Pucharu UEFA na zywo dzisiaj !
        oprocz tego mecze Serie A, Premier League, Primera Division itd

        www.p2psporttv.co.cc
      • Gość: Radek www.p2psporttv.co.cc IP: *.static.adsl.cheapnet.it 02.10.08, 17:45
        Dla tych co nie maja okazji w tv obejrzec
        www.p2psporttv.co.cc

        Wszyskie mecze Pucharu UEFA na zywo dzisiaj !
        oprocz tego mecze Serie A, Premier League, Primera Division, Bundesliga itd

        www.p2psporttv.co.cc
      • Gość: gość Re: nienawidze obu IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 17:47
        Wisła dała, ale... pewnej części ciała. Z tak słabą drużyną jak
        Totenham nie potrafić wygrać - to jest osiągnięcie.
        • Gość: andre Re: nienawidze obu IP: *.chello.pl 02.10.08, 17:48
          Z "tą słabą drużyną" nie wygrała też niejaka Chelsea.
    • Gość: sssss Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 14:58
      ale gorszej godziny nie mogli wybrać, człowiek siedzi w pracy i żałuję, że musi
      tu to oglądać a nie na kanapie w domu :/
    • Gość: kolega Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:00
      swoją drogą chciałbym koledze Bohowi pogratulować dziecka. Trzymaj się chłopie!
    • Gość: antonio Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:01
      no, zgadza się...
    • Gość: POz POznań kibicuje dzis WIśle a potem Kolejorzowi! IP: 212.38.200.* 02.10.08, 15:01

      Wiwat Polska!
    • Gość: dzana Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.ghnet.pl 02.10.08, 15:04
      Brozek ma godnego konkurenta. Byl kiedys wywiad w ktorym Mila odpowiadal na
      kazde pytanie dziennikarza "Tak, to prawda... "
      • Gość: andre Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.chello.pl 02.10.08, 15:15
        Nie zapominajmy o Michale "Spójrzmy" Probierzu.
        P.S. A tak w ogóle to fajosko, że Bohdan będzie dziś sam komentował, bo jego
        styl jest najbłyskotliwszy.
    • Gość: Sachi Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.chello.pl 02.10.08, 15:14
      Jeśli chodzi o Cypr to pamiętajmy, że gra jeszcze APOEL Nikozja z "Schalke 1:4"
    • leoleo trzymam kciuki.... 02.10.08, 15:21
      od zaraz; mam nadzieję ze wiślacy też
      • Gość: m Re: trzymam kciuki - ale obraz mam do d... IP: *.aster.pl 02.10.08, 16:09
        Permanentnie na meczach mam zły obraz czy wy tez?
      • Gość: uchat Re: trzymam kciuki.... IP: *.fluor.com 02.10.08, 16:49
        Pedwnie za 4 godziny bedzie wiadomo, ze FIFA moze nas wykluczac z
        europejskich pucharow.Dno, dno, dno i jeszcze raz dno.
    • Gość: anakin Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.koba.pl 02.10.08, 15:22
      niech zczuba.pl zostanie patronem medialnym tej idei:)
    • Gość: sasa Kto jest sędzią spotkania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 15:31
      ?? hmmm??
    • Gość: Filip Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: 217.149.44.* 02.10.08, 15:46
      Gdzie w necie można oglnąć mecz poza itvp.pl i sopcastem?
    • derris Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem 02.10.08, 15:46
      Jak mnie trafi jak wszyscy komentatorzy nawet nie umieja poprawnie
      powiedziec nazwy Tottenham, to nie jest "totenham", tylko
      "totnam"...normalnie az sluchac sie nie da...
      • Gość: mfc Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: 212.160.172.* 02.10.08, 16:17
        derris napisała:

        > Jak mnie trafi jak wszyscy komentatorzy nawet nie umieja poprawnie
        > powiedziec nazwy Tottenham, to nie jest "totenham", tylko
        > "totnam"...normalnie az sluchac sie nie da...

        Tym bardziej nie jest to "totnam".
      • Gość: gość Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 17:48
        widać słuchają bez przerwy Toten Hosen i tak imn się kojarzy
      • Gość: sdfg Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.domainunused.net 02.10.08, 18:07
        ojej. ciekawe, czy sa anglicy piszacy: to jest "legia Varshava, a
        nie Vrsheva" A poza tym

        Tot od Deut - Niemiec. -en - przymiotnik. "ham" - dom jak home i
        heim po niemiecku. A więc TotenHam
      • Gość: Esz Szua IP: *.ists.pl 02.10.08, 19:18
        Wielkie mi halo, wczoraj oglądałem mecz Inter Mailand z Bremen, a Francuzi dla przykładu mówią detrua na ditrojt. Daj se siana z totnam, bo byś jeszcze musiał polskimi symbolami wyjasnić, czy to a w totnamie to szua, czy esz.
    • Gość: canoie Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.icpnet.pl 02.10.08, 15:58
      A gdzie składy??
    • Gość: AW jak Wy z Czuba z liczycie godziny? IP: *.pl.tesco-europe.com 02.10.08, 16:00
      Jak Wy z Czuba liczycie. Jest spokojnie godzina czasu między jednym
      a drugim meczem na dogrywkę i karne. Let's go SPURS!!!
    • Gość: godzina 17:30 Co tu dużo mówić, jest klęska Wisły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:01
      Nie ma jak puchary, ledwie zaczęte, a już skończone i tak co roku.
    • Gość: Tom Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:12
      A co to za nowy piłkarz w Tottenhamie, ten ZAkora?
      • Gość: gość Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.08, 17:50
        to jest jakiś krewny BoguCkiego ;)
      • Gość: q Re: Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem IP: *.wroclaw.mm.pl 02.10.08, 18:08
        W pierwszym meczu też Szpakowski czytał "Zakora". To jest jakaś paranoja,
        ewentualnie Darek używa reguły z języka rosyjskiego, gdzie nieakcentowane "o",
        czytasz "a". Innego wytłumaczenia ja nie widzę. Tak btw to jest chore, że
        człowiek, który ostatnio do komentowania meczu przygotował się na MŚ w Meksyku
        komentuje od lat mecze.
    • Gość: RED RelacjaZ 35min mnie rozbila IP: *.in-addr.btopenworld.com 02.10.08, 16:20
      czy moge wam buty czyscic albo w wykopkach pomodz
    • Gość: "pod rząd" Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: 195.205.254.* 02.10.08, 16:26
      Panowie, "z rzędu"! "Z rzędu", a nie "pod rząd"!
    • Gość: ktos Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.luksus.net.pl 02.10.08, 16:30
      fajne słowo łatwoobronialny
    • Gość: Dario666 Sobol - Panathinaikos , a teraz Tottenham IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:35
      Pamiętacie jego "zasługi" w najważniejszych meczach ? A to czerwona
      kartka, a to jakieś durne zagranie. Nie może być inaczej i w tym
      meczu. Sam na sam i jaki strzał. Katastrofa. Coś w tej "destrukcji"
      w grze Sobola jest na rzeczy.
      • Gość: bartek79 Re: Sobol - Panathinaikos , a teraz Tottenham IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 17:10
        staram sie byc powsciagliwy w ocenach poszczegolnych pilkarzy,
        ale qrna cos jest w tym przywiazywaniu sie do nazwisk
        - Sobola Dario666 opisal
        - Glowacki - wieczny najlepszy obronca w polskiej lidze, ktory w kazdym
        znaczniejszym meczu czy to Wisly, czy repry "ma pecha"
        - Cantoro - oddycha rekawami po 10min drugiej połowy, traci piłki i fauluje
    • Gość: Jacek Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:35
      Beznadziejny ten Tottenham, ostatnia drużyna w premier ligue . Wisła powinna
      wygrać 3:0, 4:0 no ale... WISŁA SIĘ TEJ OSTATNIEJ DRUŻYNY DZIWNIE
      BOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: antoniofagalto Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z.. IP: 194.246.124.* 02.10.08, 16:38
      co za ku... strona zajebista haha :D
    • Gość: Gao Feng Kick & Rush by Wisla :-( IP: *.dip.t-dialin.net 02.10.08, 16:43
      slabiutko graja, bez zadnej koncepcji. wszystkiego stworzone akcje
      ofensywne to przypadek, "gwiazdy" Cleber i Cantoro graja Kick &
      Rush... na plus Piotr Brozek i Junior Diaz.
    • Gość: Jakub Być albo nie być - rewanż Wisły z Tottenhamem Z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 16:43
      Istotna uwaga dla bloggerów gazety.pl - w pierwszej połowie nie było słychać
      ani jednego bluzga z dopingującej trybuny. Trzeba szukać innych tematów, ale
      jeszcze trzymamy kciuki za fanów, może coś krzykną.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka