Gość: Marek z Krakowa
IP: *.net.autocom.pl
04.03.09, 08:34
Ludzie nie przesadzajcie z tym Cleberm ! gosc ma 35 lat i uwazam ze
lata swietnosci ma juz za soba czas dac szanse mlodym a co do
Cupiala to wcale sie nie dziwie jest kryzys i kazdy z nim walczy jak
moze i to tyle w temacie