Gość: kazik IP: 96.18.162.* 30.05.09, 21:44 brawo Arka.udalo sie.teraz w spokoju baraz,jest 100% szansa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kazik Arka: passa goni passę IP: 96.18.162.* 30.05.09, 21:46 Arko,a jak nie dasz rady,to tez sie nie martw.bedzie kolejna okazja. a grac w I,to tez zaszczyt. Odpowiedz Link Zgłoś