Dodaj do ulubionych

Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa

IP: *.chello.pl 05.08.09, 17:13
taaa chyba tylko głupi by w to uwierzył.
Barca dawała za niego 40mln i nie było mowy a teraz za 31 się zgodzą <lol2>
Obserwuj wątek
    • Gość: WON Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.09, 17:18
      Łapy precz od Fabregasa! On zostaje w Arsenalu i koniec
      • Gość: Futr0 Fabregas nigdzie nie pojdzie. IP: 195.245.90.* 05.08.09, 17:28
        A na pewno nie za takie grosze.
        Szkoda Kola ale robil sie stary i wolny. Wenger dostal dobra oferte i zgodzil
        sie go puscic. Adebayora mniej szkoda. W obu przypadkach pieniadze okazaly sie
        wazniejsze. Dobrze, ze Eduardo wrocil...
        Ja bym pozbyl sie jeszcze Gallasa albo Silvestra i podpisal roczny kontrakt z
        Vieira - jesli jest zdrowy i ma chec grac.
    • Gość: air Re: Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 05.08.09, 17:33
      skad nagle wezma taka kase jak nie mieli na tanszego huntelaara
    • Gość: gunner Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa IP: *.europe.hp.net 05.08.09, 18:09
      widze ze tu tylko bzdury pisza on nigdzie sie nie wybiera skoro
      odmowil barcelonie i realowi to napewno nie przejdzie do milanu. za
      porzadna prace byscie sie wzieli a nie pierdzicie w stolki i glupoty
      wypisujecie redaktorzy za dyche
    • Gość: DESAN(T) Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa IP: *.ronus.pl 05.08.09, 19:41
      The Sun i sprawa jasna...
      • Gość: 123123123 nie tylko The Sun IP: *.iplus.com.pl 06.08.09, 08:06
        goal.com rowniez o tym pisal dwa dni temu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka