Gość: ondacrr IP: *.chello.pl 05.08.09, 17:13 taaa chyba tylko głupi by w to uwierzył. Barca dawała za niego 40mln i nie było mowy a teraz za 31 się zgodzą <lol2> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: WON Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.09, 17:18 Łapy precz od Fabregasa! On zostaje w Arsenalu i koniec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Futr0 Fabregas nigdzie nie pojdzie. IP: 195.245.90.* 05.08.09, 17:28 A na pewno nie za takie grosze. Szkoda Kola ale robil sie stary i wolny. Wenger dostal dobra oferte i zgodzil sie go puscic. Adebayora mniej szkoda. W obu przypadkach pieniadze okazaly sie wazniejsze. Dobrze, ze Eduardo wrocil... Ja bym pozbyl sie jeszcze Gallasa albo Silvestra i podpisal roczny kontrakt z Vieira - jesli jest zdrowy i ma chec grac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: air Re: Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 05.08.09, 17:33 skad nagle wezma taka kase jak nie mieli na tanszego huntelaara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gunner Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa IP: *.europe.hp.net 05.08.09, 18:09 widze ze tu tylko bzdury pisza on nigdzie sie nie wybiera skoro odmowil barcelonie i realowi to napewno nie przejdzie do milanu. za porzadna prace byscie sie wzieli a nie pierdzicie w stolki i glupoty wypisujecie redaktorzy za dyche Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DESAN(T) Transfery. AC Milan chce Cesca Fabregasa IP: *.ronus.pl 05.08.09, 19:41 The Sun i sprawa jasna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123123123 nie tylko The Sun IP: *.iplus.com.pl 06.08.09, 08:06 goal.com rowniez o tym pisal dwa dni temu :) Odpowiedz Link Zgłoś