Gość: 1236 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 18:00 gdzie to można zobaczyć w necie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sialarma Re: Skra walczy o Final Four IP: *.lutn.cable.ntl.com 03.03.09, 18:15 www.sopcast.com.pl/sop-live/194-public-sport-pol.html musisz się zalogować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juutroo Skra walczy o Final Four IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 18:19 Wielka lipa z tym "na żywo". Lenicie się. Coraz mniej lubię G.W. przez taką ignorancję. Jaka TV pokazuje siatkarzy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qpa znowu falasca :O( IP: *.sm-rozstaje.pl 03.03.09, 18:33 niedobrze to wróży Odpowiedz Link Zgłoś
jarkoni Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów 03.03.09, 18:38 Ktoś to transmituje? TV raczej nie. Jakieś radio, cokolwiek... Czy tacy ciency jesteśmy w przekazach. Przecież to w mieście Łodzi jest a nie w Gabonie (za prezydentem).. Odpowiedz Link Zgłoś
jarkoni Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów 03.03.09, 18:39 Piszcie chociaż ile jest... Na żywo.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: topek Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.pools.arcor-ip.net 03.03.09, 18:41 www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale Odpowiedz Link Zgłoś
jarkoni Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów 03.03.09, 18:45 Jasne, za kasę.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: topek Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.pools.arcor-ip.net 03.03.09, 18:57 za darmo sa laola, spocast i cos tam jeszcze, ja tak ogladam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GRE Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 18:53 SLEDZ JAK JA NA WWW SPORT.PL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olp Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.chello.pl 03.03.09, 18:57 Tak, Polsat Sport. Odpowiedz Link Zgłoś
ali51 Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów 03.03.09, 19:50 Transmisja w Polsacie Sport Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ang Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.and-net.pl 03.03.09, 20:22 Polsat Sport transmituje ten mecz :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.09, 09:12 MECZE TRANSMITUJE POLSAT SPORT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;] Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.polskieradio.pl 04.03.09, 09:40 w radiu - Program 1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 15:01 Transmituje to telewizja... Można oglądnąć mecze na programie Polsat Sport!!! Pozdrowienia :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzes Skra walczy o Final Four IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 18:54 1 set przegrany w drugim 11do 6 dla belchatowa Odpowiedz Link Zgłoś
jarkoni Re: Skra walczy o Final Four 03.03.09, 18:59 Przegrany drugi, dzięki za podpowiedzi.. Odpowiedz Link Zgłoś
jarkoni Re: Skra walczy o Final Four 03.03.09, 19:01 Oczywiście wygrany....to z nerwów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gre Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 19:04 niby mozna na www.laola.tv to ogladac ale cos wolo daja mi na maila haslo administratorzy tej laoli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Illustrimo Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 19:08 Nie jest źle. A jak zejdą Czapa-jew Murek i Miguel Przewidywalny, to wygramy 3:1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qpa Skra walczy o Final Four IP: *.sm-rozstaje.pl 03.03.09, 19:33 falasca zdecydowanie musi odejsc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIniu Skra duuuuuupa!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:02 Beznadziejnie grają. Odbiór katastrofa. Po co ten debil Murka trzymal tyle czasu ???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej Re: Skra walczy o Final Four IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:04 posypała się gra w czwartym secie, a Castellani oczywiście nie zrobił zmian, doopa nie trener. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qpa Skra walczy o Final Four IP: *.sm-rozstaje.pl 03.03.09, 20:05 ale wiocha...mogli wygrać 3-go seta i by było wygrane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gre Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:05 kurna ponoc jest juz 2do 2 prawda to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ag Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.limes.com.pl 03.03.09, 20:18 i 12:12 w 5 secie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ag Re: Skra walczy o Final Four IP: *.limes.com.pl 03.03.09, 20:20 CHOLERNY GACEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwert Skra walczy o Final Four IP: *.isp.broadviewnet.net 03.03.09, 20:23 14:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwert Skra walczy o Final Four IP: *.isp.broadviewnet.net 03.03.09, 20:23 16:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kebab Re: Skra walczy o Final Four IP: *.chello.pl 03.03.09, 20:27 piszcie piszcie, jak tam? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwert Skra walczy o Final Four IP: *.isp.broadviewnet.net 03.03.09, 20:25 wymeczyli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ag Re: Skra walczy o Final Four IP: *.limes.com.pl 03.03.09, 20:26 3:2! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gsg Skra walczy o Final Four IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:26 17 do 15 dla Skry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kebab Re: Skra walczy o Final Four IP: *.chello.pl 03.03.09, 20:29 ale ściemniacie... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qpa Brawo zawodnicy IP: *.sm-rozstaje.pl 03.03.09, 20:29 Castelani do zaszyta dupa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 03.03.09, 20:29 Niezły mecz, ale wynik mało korzystny w kontekście rewanżu. Będzie ciężko awansować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Liga Mistrzów: Skra Bełchatów wygrywa po thrill... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:33 gratulacje dla skry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spoko Re: Liga Mistrzów: Skra Bełchatów wygrywa po thri IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.09, 00:16 Powalczyli! Ale Final Four z głowy mają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boczek Skra walczy o Final Four IP: *.toya.net.pl 03.03.09, 20:34 W rewanżu i tak przegrają. Pasożyty spółki Skarbu Państwa . W Rosji 3:0 w plecy i do domciu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Skra walczy o Final Four IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 03.03.09, 20:52 Niech skarb państwa inwestuje w takie sporty jak siatkówka a nie marnuje kasę na byle co. Jesteś zwykłym frustratem poza tym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madji W Odincowie 3 : 0 dla Skry po 40 godzinie meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 21:07 Skra Miszczem Świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: W Odincowie 3 : 0 dla Skry po 40 godzinie mec 03.03.09, 22:46 może nie świata, ale na miszczotfo Mazowsza majom szense!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś