Dodaj do ulubionych

Skra walczy o Final Four

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 18:00
gdzie to można zobaczyć w necie?
Obserwuj wątek
    • Gość: sialarma Re: Skra walczy o Final Four IP: *.lutn.cable.ntl.com 03.03.09, 18:15
      www.sopcast.com.pl/sop-live/194-public-sport-pol.html
      musisz się zalogować
    • Gość: juutroo Skra walczy o Final Four IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 18:19
      Wielka lipa z tym "na żywo". Lenicie się. Coraz mniej lubię G.W. przez taką ignorancję.
      Jaka TV pokazuje siatkarzy?
    • Gość: qpa znowu falasca :O( IP: *.sm-rozstaje.pl 03.03.09, 18:33
      niedobrze to wróży
    • jarkoni Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów 03.03.09, 18:38
      Ktoś to transmituje? TV raczej nie. Jakieś radio, cokolwiek... Czy tacy ciency
      jesteśmy w przekazach. Przecież to w mieście Łodzi jest a nie w Gabonie (za
      prezydentem)..
      • jarkoni Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów 03.03.09, 18:39
        Piszcie chociaż ile jest... Na żywo..

        • Gość: topek Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.pools.arcor-ip.net 03.03.09, 18:41
          www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale
          • jarkoni Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów 03.03.09, 18:45
            Jasne, za kasę..
            • Gość: topek Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.pools.arcor-ip.net 03.03.09, 18:57
              za darmo sa laola, spocast i cos tam jeszcze, ja tak ogladam :)
        • Gość: GRE Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 18:53
          SLEDZ JAK JA NA WWW SPORT.PL
      • Gość: olp Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.chello.pl 03.03.09, 18:57
        Tak, Polsat Sport.
      • ali51 Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów 03.03.09, 19:50
        Transmisja w Polsacie Sport
      • Gość: ang Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.and-net.pl 03.03.09, 20:22
        Polsat Sport transmituje ten mecz :)
      • Gość: KIBIC Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.09, 09:12
        MECZE TRANSMITUJE POLSAT SPORT
      • Gość: ;] Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.polskieradio.pl 04.03.09, 09:40
        w radiu - Program 1.
      • Gość: Kasia Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 15:01
        Transmituje to telewizja... Można oglądnąć mecze na programie Polsat Sport!!!
        Pozdrowienia :):):)
    • Gość: grzes Skra walczy o Final Four IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 18:54
      1 set przegrany w drugim 11do 6 dla belchatowa
      • jarkoni Re: Skra walczy o Final Four 03.03.09, 18:59
        Przegrany drugi, dzięki za podpowiedzi..
        • jarkoni Re: Skra walczy o Final Four 03.03.09, 19:01

          Oczywiście wygrany....to z nerwów
    • Gość: gre Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 19:04
      niby mozna na www.laola.tv to ogladac ale cos wolo daja mi na maila
      haslo administratorzy tej laoli
    • Gość: Illustrimo Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 19:08
      Nie jest źle. A jak zejdą Czapa-jew Murek i Miguel Przewidywalny, to wygramy 3:1
    • Gość: qpa Skra walczy o Final Four IP: *.sm-rozstaje.pl 03.03.09, 19:33
      falasca zdecydowanie musi odejsc
    • Gość: MIniu Skra duuuuuupa!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:02
      Beznadziejnie grają. Odbiór katastrofa. Po co ten debil Murka
      trzymal tyle czasu ???!!!
    • Gość: hej Re: Skra walczy o Final Four IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:04
      posypała się gra w czwartym secie, a Castellani oczywiście nie
      zrobił zmian, doopa nie trener.
    • Gość: qpa Skra walczy o Final Four IP: *.sm-rozstaje.pl 03.03.09, 20:05
      ale wiocha...mogli wygrać 3-go seta i by było wygrane
    • Gość: gre Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:05
      kurna ponoc jest juz 2do 2 prawda to?
      • Gość: Ag Re: Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.limes.com.pl 03.03.09, 20:18
        i 12:12 w 5 secie
    • Gość: Ag Re: Skra walczy o Final Four IP: *.limes.com.pl 03.03.09, 20:20
      CHOLERNY GACEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: qwert Skra walczy o Final Four IP: *.isp.broadviewnet.net 03.03.09, 20:23
      14:15
    • Gość: qwert Skra walczy o Final Four IP: *.isp.broadviewnet.net 03.03.09, 20:23
      16:15
      • mandrejczuk Re: Skra walczy o Final Four 03.03.09, 20:25
        wygrali:)
      • Gość: kebab Re: Skra walczy o Final Four IP: *.chello.pl 03.03.09, 20:27
        piszcie piszcie, jak tam? :)
    • Gość: qwert Skra walczy o Final Four IP: *.isp.broadviewnet.net 03.03.09, 20:25
      wymeczyli
    • Gość: Ag Re: Skra walczy o Final Four IP: *.limes.com.pl 03.03.09, 20:26
      3:2! :D
    • Gość: gsg Skra walczy o Final Four IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:26
      17 do 15 dla Skry
      • Gość: kebab Re: Skra walczy o Final Four IP: *.chello.pl 03.03.09, 20:29
        ale ściemniacie... :/
    • Gość: qpa Brawo zawodnicy IP: *.sm-rozstaje.pl 03.03.09, 20:29
      Castelani do zaszyta dupa
    • Gość: Piotrek Skra walczy o Final Four Ligi Mistrzów IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 03.03.09, 20:29
      Niezły mecz, ale wynik mało korzystny w kontekście rewanżu. Będzie ciężko
      awansować.
    • Gość: greg Liga Mistrzów: Skra Bełchatów wygrywa po thrill... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:33
      gratulacje dla skry
      • Gość: spoko Re: Liga Mistrzów: Skra Bełchatów wygrywa po thri IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.09, 00:16
        Powalczyli! Ale Final Four z głowy mają.
    • Gość: boczek Skra walczy o Final Four IP: *.toya.net.pl 03.03.09, 20:34
      W rewanżu i tak przegrają. Pasożyty spółki Skarbu Państwa . W Rosji 3:0 w plecy
      i do domciu.
      • Gość: Piotrek Re: Skra walczy o Final Four IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 03.03.09, 20:52
        Niech skarb państwa inwestuje w takie sporty jak siatkówka a nie marnuje kasę na
        byle co. Jesteś zwykłym frustratem poza tym.
    • jola_z_dywit_2006a Gratulacje dla Skra i trzymam kciuki 03.03.09, 21:02
    • Gość: Madji W Odincowie 3 : 0 dla Skry po 40 godzinie meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 21:07
      Skra Miszczem Świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • antyliberal22 Re: W Odincowie 3 : 0 dla Skry po 40 godzinie mec 03.03.09, 22:46
        może nie świata, ale na miszczotfo Mazowsza majom szense!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka