Dodaj do ulubionych

wróżka Cornelia - ezo-centrum.pl

19.07.21, 15:21
Proszę o opinie na temat wróżki Cornelii z ezo-centrum.pl
Obserwuj wątek
  • pola.malicka Re: wróżka Cornelia - ezo-centrum.pl 22.07.21, 16:19
   Wróżka Cornelia jest nieskuteczna do tego bezczelna. Jeśli rytuał nie działa tak jak w moim przypadku to proponuje po czasie jeszcze droższy. Obarcza winą klienta. Wcześniej oferowała usługi na ezo- centrum.pl teraz zauważyłam, że ma nową stronę wrozka-cornelia.pl To ta sama osoba nie dajcie się nabrać, nawet zdjęcia na obu stornach ma identyczne. Wyczuła łatwe pieniądze po prostu, moim zdaniem żeruje na ludzkiej desperacji.
  • piotrwach Re: wróżka Cornelia - ezo-centrum.pl 05.08.21, 18:25
   Asanguis NIEBEZPIECZNY OSZUST
   Ostrzegam przed działalnością niebezpiecznego oszusta, który bezkarnie naciąga zdesperowanych i nieświadomych ludzi na oferowane przez siebie usługi (rytuały magiczne, uroki i klątwy), których nota bene nie wykonuje. Co jakiś czas zakłada nowe konta internetowe.
   1- Asanguis strona wrozby-czary-uroki-klatwy.pl
   2- rytualymagiczne.com.pl
   3. Ezo-centrum.pl
   To wszystko są to konta lub były tego oszusta (prawdopodobnie ma więcej, ale nie zweryfikowanych nie chce tutaj umieszczać). Na niektórych z nich jest niby fotografia tego oszusta, lecz jest to wersja animowana na programie graficznym. To nie jest żadne zdjęcie tego oszusta. Oferuje kilku tygodniowy zazwyczaj rytuał, który oczywiście nie działa i później oferuje równie długie wzmocnienie, licząc że przez ten czas zamawiający da już sobie spokój i odpuści. Jeżeli tak nie jest, twierdzi, że rytuał się nie powiódł z braku wiary zamawiającego, jak było w moim przypadku. Z czasem kontakt z nim jest coraz bardziej utrudniony, a odpowiedzi są aroganckie i agresywne w tonie. Na różnych kontach posługuje się podobnymi formułkami i opisami rytuałów (również pierwsze odpowiedzi z formularzy kontaktowych powyższych stron są niemal identyczne). Pozytywne opinie na jego temat są równie niewiarygodne i prawdopodobnie pisane przez tego oszusta (bardzo podobne w treści) – na jednym adresie IP można oczywiście stworzyć dziesiątki i setki takich opinii i odpisywać jedną na drugą (zazwyczaj krótkie, jednozdaniowe odpowiedzi).
   Postanowiłam nie odpuścić temu oszustowi i uczynić wszystko, aby przerwać jego przestępczą działalność. Kontaktowałam się z innymi oszukanymi przez niego osobami (jedna dziewczyna nieszczęśliwie zakochana, po kontakcie z Asanguisem, który gwarantował jej powrót ukochanego, kiedy do tego nie doszło, próbowała popełnić samobójstwo). Powiadomiłam Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta, Urząd Skarbowy (za oferowane usługi nie odprowadza należnego podatku) i złożyłam zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na policję, ponadto napisałam do kilku dziennikarskich „kontaktów interwencyjnych”.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka