Dodaj do ulubionych

Radiestezja: prawda czy fałsz

17.08.21, 14:19
Czy jest ktoś, kto może przedstawić jakieś dowody lub z własnego doświadczenia potwierdzić lub nie zasadność zamówienia usługi różdżkarza, który zlokalizuje w domu miejsca odpowiednie do dłuższego przebywania (np. łóżko w sypialni), czy też takie, których należy unikać.
Obserwuj wątek
  • zeusiada999 Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 18.08.21, 15:16
   Nie wierzę w to całe różdzkarstwo. Chodzą po mieszkaniach nienaturalnie skupieni i od czapy wskazuja jakieś miejsca. Oczywiście za pieniądze. A te miejsca są takie jak każde inne
   • alina.jancarz76 Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 18.08.21, 18:31
    Skąd Pani wie, że te miejsca są takie jak inne? Skąd sceptycyzm? Miała Pani z tym do czynienia?
    • camaretto Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 21.08.21, 14:49
     Niezupełnie, ale mam znajomą, starszą, niby z Neptunem w 1 domu która nie wierzy ... bonie chce, jej amknięcie znają wszyscy. Z kolei moi koledzy z uczelni których sięnotabene obawiano z uwagi na wykształcenie są nawet pro - i b.sympatycznie do tego podchodzą. Są otwarci,tylko - jeśli talentczy coś sięrzadko zdarza - to jest to trudniej sprawdzić.
     Ja miałam i doświadczenia,i fotki "spoza" tej granicy - razem z aparaturą z Zachodu przyszły do nas mierniki, i faleelektromagnetyczne oraz takie"pole "przestało byćniezmierzalne, i byly to czystewizjejasnowidzów, identyczne do książek. Zresztą - dalej są rozwijane te sprawy,tylko ldniejsze dali kolory i wrażliwszy aparat. U mnie na zdjęciu były widoczne koła w okolicy czakramów, zielony kolor z białą okrągłą obwódką w okolicy serca, czakraKorony manifestowała się poprzez fioletowe "nadis", widoczne jak na dłoni cienką barwą, i fioletowy promień -wiedziałam też, że ćwicząc nawet za młodych lat jogę właśnie tak działam, nie rzejęły mnioe bzdury prokonwencjonalne,zresztądokładnie wiem, kedy rozwijam np. od[porność - i co.Aura - była żólta,odległa nieco od ciała, widocznie tak to wychwycił aparat, niew była to bowiem fotografia Kirlianowska. Sugestie moje- bo też to widzę, i tak i sprawdza mi się to wsędzie, nie jest "myśleniem kreatywnym" - jako zdolności ścisłe, które mam - do matematyki czy biologii. W tej z kolei robiłam sama nie tylko eksperymenty własne natury psychologicznej,aleprzede wszystkim chromoterapeutyczne, więc zgodnie zresztą z funkcją chlorofilową i światłem jako wiązką promieniowania,czy dipolem elektromagnetycznym - sprawy się potwierdzają.Przykro mi, że ktoś takie rzeczy zalicza do metodologii "czarnej kury", chociaż ważne są oczywiście twoje własne doświadczenia - być moż trafiasz na oszustów?
     Ja w każdym razie tzw. "weryfikację "posiadam ... a co robią ze sobą i z innymi ludzie inni - to już ich przewóz
     • podla.baba Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 06.03.22, 07:09
      Masz racje
   • oskarowy12 Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 05.04.22, 12:28
    Prawda
  • cytrynianka Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 02.02.22, 16:59
   Nudy na budy
   • cytrynianka Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 02.02.22, 18:03
    Do tego nie działa
    • podla.baba Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 06.03.22, 07:09
     Prawda
  • oskarowy12 Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 05.04.22, 12:28
   Fałsz
   • kamerados Re: Radiestezja: prawda czy fałsz 30.10.22, 17:33
    Działa, tylko w rękach sprawnych ludzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka