Gość: Marecki
IP: 20.138.36.*
03.02.04, 09:07
A jaki plan ma Kaczor? Czy PiS kiedykolwiek przedstawila program
gospodarczy. "Trzeba ratowac finanse publiczne, ale nie kosztem tych
najbiedniejszych" - to jest jedyne, co slysze. Ale to ci "najbiedniejsi"
stanowia, podejrzewam, najwiekszy procent kosztow budzetu (ZUS-y, KRUS-y i
inne zapomogi). Gdzie wiec ciac? A moze uwolnic rezerwe NBP?
Kaczynscy znowu pokazuja, ze potrafia wygrywac tylko jako Kaczory walczace
(czyt. krzykacze), ale nie maja nic do zaproponowania, gdy przychodzi do
konstruktywnej debaty. Poza tym taka z nich prawica, ze eh ...