Gość: Kinga IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.04.10, 21:33 Someone is talking to me, Calling my name Tell me I'm not to blame I won't be ashamed of love... fragment piosenki philadelphia, dla pilotów, którzy nie powiedzą już nic w swojej obronie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: danta Re: dla pilotow... IP: *.magma-net.pl 13.04.10, 22:19 ta piosenka najtrafniej oddaje sens prawdy!!oni juz nic nie powiedza!!nasi mlodzi bohaterowie!czesc ich pamieci.... Odpowiedz Link Zgłoś