Dodaj do ulubionych

dla pilotow...

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.04.10, 21:33
Someone is talking to me,
Calling my name
Tell me I'm not to blame
I won't be ashamed of love...

fragment piosenki philadelphia, dla pilotów, którzy nie powiedzą już nic w
swojej obronie...
Obserwuj wątek
    • Gość: danta Re: dla pilotow... IP: *.magma-net.pl 13.04.10, 22:19
      ta piosenka najtrafniej oddaje sens prawdy!!oni juz nic nie
      powiedza!!nasi mlodzi bohaterowie!czesc ich pamieci....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka