Dodaj do ulubionych

Sztab wyborczy PiS

27.04.10, 11:03
Szykuje się nam państwo wyznaniowe, trzeba tylko Konstytucję
poprawić. Ciekawe jak radiomaryjny PiS pogodzi uwielbienie dla Marii
Kaczyńskiej z "czarownicą" ojca dyrektora.
dzieckonmp.wordpress.com/
Obserwuj wątek
    • luna1964 Re: Sztab wyborczy PiS 27.04.10, 11:24
      Masz racje,Czytalam ze to media ,,przekrecily,,
      slowa.o.Rydzyka.Jesli PIS wygra - to zegnaj demokracjo... powroci
      cenzura,malostkowosc budowana tylko na WIELKICH SLOWACH :-((( Ja
      glosuje na Komorowskiego !!! jeszcze jest szansa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka