skoro.tu.jestem 27.04.10, 11:03 Szykuje się nam państwo wyznaniowe, trzeba tylko Konstytucję poprawić. Ciekawe jak radiomaryjny PiS pogodzi uwielbienie dla Marii Kaczyńskiej z "czarownicą" ojca dyrektora. dzieckonmp.wordpress.com/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luna1964 Re: Sztab wyborczy PiS 27.04.10, 11:24 Masz racje,Czytalam ze to media ,,przekrecily,, slowa.o.Rydzyka.Jesli PIS wygra - to zegnaj demokracjo... powroci cenzura,malostkowosc budowana tylko na WIELKICH SLOWACH :-((( Ja glosuje na Komorowskiego !!! jeszcze jest szansa. Odpowiedz Link Zgłoś