Dodaj do ulubionych

Strach na prawicy

18.06.10, 22:33
Nawet głupek wie, że śmiertelnym wrogiem Komorowskiego nie jest
Kaczyński tylko Napieralski. To z nim walczy o głosy. To Napieralski
regularnie odbiera Bronkowi głosy. A jeśli odbierze mu zbyt dużo (a
na to się zanosi) to ten przegra.
Blady strach padł na prawicę. Nominacja Belki - Napieralskiemu
rośnie. Poparcie Cimoszewicza - Napieralskiemu rośnie. Żadne targi
nie dają efektu, Napieralskiemu ciągle rośnie.
Obserwuj wątek
    • veglie Re: Strach na prawicy 18.06.10, 23:18
      Miller dzisiaj u Piaseckiego...."liczono na rycerza na białym koniu.Rycerz
      dostał udaru
      mózgu a koń okulał"...Cimoszkę miał na myśli.
      • dekaczyzacja Re: Strach na prawicy 18.06.10, 23:19
        Dobrze powiedział :-)
    • dekaczyzacja Re: Strach na prawicy 18.06.10, 23:20
      Korzystanie ze sprzedajnych d. najwyraźniej Bronkowi nie pomaga.
      Cimko skompromitował tylko i siebie i Bronka :-)
      • jan.urbaniak1 [...] 18.06.10, 23:24
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • chateau Nie ma to jak chwytliwa teza 18.06.10, 23:25
      bez pokrycia w faktach.

      Masz jakieś wsparcie?
      • jan.urbaniak1 Re: Nie ma to jak chwytliwa teza 22.06.10, 22:35
        chateau napisał:

        > bez pokrycia w faktach.
        >
        > Masz jakieś wsparcie?
        >
        So ?
      • jan.urbaniak1 Re: Nie ma to jak chwytliwa teza 23.06.10, 17:09
        chateau napisał:

        > bez pokrycia w faktach.
        >
        > Masz jakieś wsparcie?
        >
        Mam parcie. Głodnyś ?
    • jan.urbaniak1 Re: Strach na prawicy 18.06.10, 23:28
      kubez_z_kawa napisała:

      > no i dobrze, może jak pójdą wszyscy do urn to w końcu cos z tego
      wyjdzie...
      >
      Popieram apel o liczny udział w wyborach. W I. turze ... .
    • etta2 Re: Strach na prawicy 18.06.10, 23:34
      Taaa..jeden ma blisko 30%, a drugi ledwo przekracza 10%. Bronek ma
      ponad 40%. I o czym ty ględzisz? Po co doopę zwracasz swoimi
      mrzonkami? Grzesiowi jeszcze duuuuużo trzeba, by nawiązał
      równorzędną walkę, narazie to szczyl: głupi, ograniczony.
      • dekaczyzacja Re: Strach na prawicy 18.06.10, 23:39
        > Bronek ma ponad 40%.

        Wyżej wejdziesz z większym hukiem spadniesz.
        Nie bój nic. Zobaczymy w niedzielę.

        Gdybym miał iść i głosować na Bronka i jego platfusów, którzy od dwóch lat
        "rządzą" tym krajem to wolałbym wcale z łóżka nie wstawać.
        To nic nie zmieni i tylko pogorszy sprawę.

        Stary dziadek nigdzie uczciwie nie pracował, a ma piątkę dzieci, jacht na
        mazurach, dubeltówkę i poparcie Mira, Rycha i Zdzicha.
        • bodo.2 Re: Strach na prawicy 19.06.10, 14:26
          GWprawda,wasze pismo święte robiąca za wyrocznię i proroka osłów zapowiadała
          Bronek prawie 50,Jarek niecałe 30 a Grześ około 9.w niedzielę zobaczymy na ile
          pismo proroka jest prawdziwe,na ile kłamliwe
    • marouder.eu Co mu rosnie?:) 18.06.10, 23:49
      Mozna bylo sie spodziewac, ze uzyska wynik w granicah 10% zanim jakikolwiek
      sondaz pojawil sie w mediach.
      To bardzo slaby wynik.
      • jan.urbaniak1 Re: Co mu rosnie?:) 20.06.10, 23:17
        marouder.eu napisał:

        > Mozna bylo sie spodziewac, ze uzyska wynik w granicah 10% zanim
        jakikolwiek
        > sondaz pojawil sie w mediach.
        > To bardzo slaby wynik.
        Tak, tak. Ależ oczywiście, oczywiście.
      • jan.urbaniak1 Re: Co mu rosnie?:) 21.06.10, 18:13
        marouder.eu napisał:

        > Mozna bylo sie spodziewac, ze uzyska wynik w granicah 10% zanim
        jakikolwiek
        > sondaz pojawil sie w mediach.
        > To bardzo slaby wynik.
        Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ... .
      • jan.urbaniak1 Re: Co mu rosnie?:) 22.06.10, 20:10
        marouder.eu napisał:

        > Mozna bylo sie spodziewac, ze uzyska wynik w granicah 10% zanim
        jakikolwiek
        > sondaz pojawil sie w mediach.
        > To bardzo slaby wynik.
        Baaaaaaaaaaaaaaardzo.
      • jan.urbaniak1 Re: Co mu rosnie?:) 23.06.10, 09:19
        marouder.eu napisał:

        > Mozna bylo sie spodziewac, ze uzyska wynik w granicah 10% zanim
        jakikolwiek
        > sondaz pojawil sie w mediach.
        > To bardzo slaby wynik.
        Dobre, bo tanie.
    • qqazz To nie strach to zniesmaczenie 18.06.10, 23:53
      kiedy slyszy sie o tych ciaglych sporach prawicy z lewica a w
      wyborach prowadzi dwoch kryptokomunistow przed komunista ktorzy
      razem do kupy maja ponad 90% poparcia.



      pozdrawiam
      • marouder.eu Niestety, prawda:/ 18.06.10, 23:57
        Prawda jest tez, znowu, niestety, ze prawica jako jedyna przeciwwage potrafi jak
        dotad wydalic z siebie osobnikow typu Jurek, czy JKM, z ktorych ostatni jest po
        prostu pajatzem, nie kandydatem z prawdziwego zdarzenia.
        • qqazz Re: Niestety, prawda:/ 21.06.10, 19:29
          Jurek o tez kandydat lewicowy tylko z kruchty.


          pozdrawiam
        • jan.urbaniak1 Re: Niestety, prawda:/ 21.06.10, 22:10
          marouder.eu napisał:

          > Prawda jest tez, znowu, niestety, ze prawica jako jedyna
          przeciwwage potrafi ja
          > k
          > dotad wydalic z siebie osobnikow typu Jurek, czy JKM, z ktorych
          ostatni jest po
          > prostu pajatzem, nie kandydatem z prawdziwego zdarzenia.
          Fakt.
      • jan.urbaniak1 Ostatnie podrygi POPiSu. 18.06.10, 23:57
        qqazz napisał:

        > kiedy slyszy sie o tych ciaglych sporach prawicy

        To chce się rzygać !
        • jan.urbaniak1 Re: Ostatnie podrygi POPiSu. 22.06.10, 09:34
          jan.urbaniak1 napisał:

          > qqazz napisał:
          >
          > > kiedy slyszy sie o tych ciaglych sporach prawicy
          >
          > To chce się rzygać !
          !!!
      • jan.urbaniak1 Re: To nie strach to zniesmaczenie 21.06.10, 00:03
        qqazz napisał:

        > kiedy slyszy sie o tych ciaglych sporach prawicy z lewica a w
        > wyborach prowadzi dwoch kryptokomunistow przed komunista ktorzy
        > razem do kupy maja ponad 90% poparcia.
        >
        >
        >
        > pozdrawiam
        Buahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • jan.urbaniak1 Re: Ostatnie podrygi POPiSu. 21.06.10, 10:35
          Nuda.
    • grek.grek Re: Strach na prawicy 21.06.10, 11:01
      Strach padł też na media POPiSowe. Tak dzielnie Frau Wielowieyska i Jejmość Paradowska próbowały obsobaczyć Napieralskiego, że aż zapracowały na jego dobry wynik. Czego to nie próbowano... że Kalisza sekuje, że to, że śmo, że już prawie jest odwołany przed kongresem, że
      wódkę z kimś pił, że telewizję przehandlował.
      Biedni ludzie zamknięci w swoich klatkach w redakcjach, nigdy nie oglądający świata, którzy wśród ludzi zginęliby jak szare myszki.
      • lika78 Re: Strach na prawicy 21.06.10, 11:40
        To prawda Wielowieyska przeholowała w ostatnim ataku, którym
        dowodziła, że nie ma miejsca w polityce dla Napierała;) A Paradowska
        z fajnej dziennikarki w propagandzistkę PO się zmieniła...
        Oj utrał co niektórym nosa Grzesiu, utarł;)))
    • agnostic5 Re: Strach na prawicy 21.06.10, 11:44
      PO i PiS wykończyła wojna popisowa. Stąd głosy na Napieralskiego. Poza tym
      kwestia Kościoła - tylko Napieralski miał odwagę powiedzieć to, o czym myśli
      większość Polaków. Dosyć rządów kościelnych w Polsce!
      Ciekawe, czy PO stać na to, aby powiedzieć Kościołowi - dość?
      Walą w nich aż miło - zbieranie podpisów na Kaczyńskiego pod kościołami, pogrzeb
      na Wawelu, poparcie przez wielu biskupów, a PO, tak jak kiedyś UW nie potrafi
      powiedzieć Kościołowi - stop!
    • hordol Re: Strach na prawicy 21.06.10, 22:11
      owszem- nawet (g)łupek wie
      • bodo.2 Re: Strach na prawicy 21.06.10, 22:14
        im więcej wojny POPIS,tym lewicy urośnie nowej bez kretów
    • antyprawak Re: Strach na prawicy 05.07.10, 01:14
      Bronek się doigrał. Wystarczyło spełnić dwa warunki Napieralskiego -
      Karta Praw Podstawowych i in vitro - i byłoby po sprawie. Bronek
      jednak ostatecznie udowodnił, że nie różni się od Kaczyńskiego.
      Homofobiczne poglądy, zapowiedzi grzebania przy in vitro, wpadki
      typu "30-sto procentowy parytet", podkupywanie "autorytetów lewicy".
      Na nic to wszystko, skoro Komorowski jest taki sam Kaczyński i
      wyborach nie pokazał że się od niego różni. Bliska są mu wartości IV
      RP. Bronek - jeśli przegra - w całości odpowiada za swoją porażkę.
      Wygranym tych wyborów jest Napieralski.

      Nadchodzą złote czasy dla lewicy i kiepskie dla POPISu.
      • wikul Re: Strach na prawicy 05.07.10, 01:21
        antyprawak napisał:

        > Nadchodzą złote czasy dla lewicy i kiepskie dla POPISu.


        Co za lewacki bełkot. "Złote czasy" z niespełna 14 % poparciem !!!
        Co ty chciałbys z takim poparciem zrobić, pajacu ? Jak nie pamietasz
        to sięgnij do archiwów by zobaczyć jakie poparcie miała kiedyś
        lewica. I co zrobiła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka