prawieemeryt 18.11.10, 10:05 Czyżby to ZNAKI czasu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karfioza [...] 18.11.10, 10:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_da_deby Re: PiS Pęk'a? 18.11.10, 10:19 prawieemeryt napisał: > Czyżby to ZNAKI czasu? Chyba jeszcze troche zbyt wczesnie, by otwierac szampana. Odpowiedz Link Zgłoś