Dodaj do ulubionych

niezalezna.pl

22.04.11, 18:56
Probowalem wpisac 2 posty komentujace ( krytykujace )ksenofobiczne tresci tam zamieszczone w stosunku do rzadu.
Niestety jest to nie mozliwe, nie ukazaly sie!!! oni chyba tam maja cenzure

czy ktos ma podobne doswiadczenia?
Obserwuj wątek
    • tojabogdan ta niezależna jest tylko niezależna od 22.04.11, 19:47
      ta niezależna jest tylko niezależna od myślących inaczej,
      a już w pełni zależna od pisiorstwa, radyja i innego oszołomstwa
    • dystans4 Re: niezalezna.pl 22.04.11, 19:51
      W zeszłym roku próbowałem umieścić tam dwa (różne) wpisy nie wymierzone ani przeciw rządowi, ani przeciw opozycji. Tyle, że dystansujący się od obydwu. Nie ukazały się.

      Niezależna w kilka dni po katastrofie (w środę), w czasie oficjalnej żałoby z fanfarami rozpoczęła kampanię wyborczą J.Kaczyńskiego.
      Oczywiście, można mieć całą żałobę gdzieś (tak samo w przypadku szopek z krzyżem i namiotem).
      Ale rozczarowanie. Wielkie rozczarowanie
      buldog.
    • profhenry Re: niezalezna.pl 22.04.11, 21:36
      Tak mają cenzurę .
      To przecież gazeta PiS-u
    • poinsencja Re: niezalezna.pl 22.04.11, 23:23
      Super, że czytacie !
      • mike.recz Re: niezalezna.pl 22.04.11, 23:53
        poinsencja napisała: Super, że czytacie !

        Pewnie, że czytacie. To tylko niedorozwinięci umysłowo przychodzą tu i się chwalą
        jakąś tajemną wiedzą z zaleznej.

        A najbardziej cyniczne i kłamliwe są ich teksty: "my informujemy, oni kłamią" albo
        "Serdecznie zapraszamy na portal Strefy Wolnego Słowa".
    • ludwik_7125 Re: niezalezna.pl 22.04.11, 23:44
      Delikatna krytyka jeszcze Ci pójdzie, ale jeżeli podeprzesz ją linkiem źródłowym
      w dobitny sposób wykazującym kłamstwo Niezależnej - Nigdy!
      Tam dba się o czystość umysłów prawdziwych Polaków. Cenzor czujnie pilnuje,
      aby nie zasiać najmniejszego ziarenka wątpliwości co do "słusznej" prawdy.
      Zależy też kto trzyma dyżur i jaki ma humor.
      • last-mohawk najlepiej od razu daj jakiś konkretny przyklad ! 22.04.11, 23:49
        > ale jeżeli podeprzesz ją linkiem źródłowym
        > w dobitny sposób wykazującym kłamstwo Niezależnej - Nigdy!

        Wtedy ja też ci uwierzę:))

        ****
        Musimy zmienić tego kierowcę, to jakiś POmyleniec...
        • ludwik_7125 Re: najlepiej od razu daj jakiś konkretny przykla 23.04.11, 01:11
          • ludwik_7125 Coś poszło nie tak 23.04.11, 01:20
            Spytaj samego źródła.
            Ciekawe czy odpowie prawdę:)
            Tutaj Ono jest
            • last-mohawk Re: Coś poszło nie tak 23.04.11, 03:01
              ludwik_7125 napisał:
              > Spytaj samego źródła.

              Dlaczego miałbym kogoś innego pytać? Pytam Ciebie - bo Ty rzucasz błotem...
              więc Ty podaj po prostu konkretny przykład jak to oni Tobie nie pozwolili wykazać im kłamstwa (napisz w jakiej sprawie) i jakiego to linka w dobitny sposób wykazującego im kłamstwo nie pozwolili Ci zamieścić...
              Rozumiemy się?

              > w dobitny sposób wykazującym kłamstwo Niezależnej -
              > Ciekawe czy odpowie prawdę:)

              Ja znam to forum - są to w zasadzie tylko komentarze do artykułów Niezależnej.pl
              - zwykle całkiem trafne i spontaniczne. Ale czekam na Twoje dowody... ;-)

              ****
              Musimy zmienić tego kierowcę, to jakiś ryży POmyleniec...
              • ludwik_7125 Re: Coś poszło nie tak 23.04.11, 08:36
                Chyba żartujesz, nie zapisuję wszystkich postów.
                Podam przykład. Na Niezależnej podniosło się wielkie larum, że PO chce mianować
                prokuratorów, którzy "kiedyś" wydawali wyroki na opozycję. Podałem adres
                do linka o podobnej treści. Wykazałam, że Ziobro czynił podobnie.
                Przez cały dzień się dobijałem
                W końcu strażnik odpowiedział mi, że jestem trollem. Spróbuj napisać na tym portalu
                coś rzeczowego, niepochlebnego - przekonasz się. Tam panuje tylko jedna prawda.
    • mike.recz "My jesteśmy z niezależnej telewizji Pirat." 22.04.11, 23:48
      My jesteśmy z niezależnej telewizji Pirat.
      - Dzień dobry, ale niezależnej od kogo?
      – A, to zależy.


      I taka też jest wolność komentowania na portaliku Sakiewicza i spółki.

      Jak po ich myśli, to puszczają. Jak nie, to cenzura, nawet się nie pojawi.

      Na tym portalu jest naprawdę ogromna wolność wypowiedzi jeżeli tylko piszesz na temat
      i nie obrażasz innych.
    • po-dgladam_lesbijki Sama nazwa przecież wszystko tłumaczy. 23.04.11, 10:20
      Im nie zależy na prawdzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka