Dodaj do ulubionych

Czy Bialymstokiem rzadzi juz LPR ?

IP: 66.209.82.* 25.05.04, 20:58
Oprocz palacu krola biskupa za horrerndalne pieniadze buduje sie tam obecnie
az 14 kosciolow !! Pewnie dzieci Bialostoczczyzny sa syte, swietnie ubrane i
chodza do najlepszych szkol,a szpitale sa wyposazone jak najlepsze kliniki
amerykanskie.
Obserwuj wątek
    • Gość: b opiekunowie ducha mają pierwszeństwo IP: *.biaman.pl / *.elpos.net 25.05.04, 21:01
      szpitale i szkoły jeszcze syte nie są, no ale od czegoś trzeba zacząć :)
      • Gość: Marek Re: opiekunowie ducha mają pierwszeństwo IP: 5.213.111.* / *.wiscnet.net 25.05.04, 21:04
        Tak tez mowili sultani arabscy. Zastanawiam sie dlaczego po swiecie placze sie
        tylu Arabow wykonujacych najpodlejsze prace i zyjacych w biwakowych warunkach.
        Prawdopodobnie to samo czeka Polakow pod wladza czarnych sultanow i ich
        politycznych reprezentantow z LPR.
    • Gość: Oszołom.z.r.maryja Re: Czy Bialymstokiem rzadzi juz LPR ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.04, 21:25
      No niezupełnie..wprawdzie mamy tam najliczniejszy klub w tamtejszej radzie
      miejskiej ale miastem rządzą popłuczyny po AWS z...SLD! ale tamtejsze SLD też
      jest wyjątkowo prokościelne tyle ze wspiera prawosławnych..z ich list weszło
      czworo prawosławnych..SLD sztucznie próbuje wzniecać nwasnie na tle wyznaniowym
      by moc sie potem stroić w piórka obrońców rzekomo prześladowanej mniejszości
      prawosławnej. Na szczęście w sprawach moralnych istnieje pełen consensus..w tym
      mieście akcja promocyjna zboczeń typu niech nas zobaczą byłaby w ogóle nie do
      pomytślenia...tylko z tzw artystami współczesnymi mamy trochę problemów ale
      radzimy sobie z nimi jakoś...zapewne znane są ci ostre wystapienia naszej pani
      Radnej Antypiuk która swą interwencja spowodowała zamknięcie bezbożnej wystawy
      wyszydzajacej księży katolickich..inna radna z naszego klubu przepchnęła przez
      radę miejską projekt uchwały wykreslającej ze statusu białostockich szkół takie
      pojęcia jak tolerancja wolność i demokracja (bo nie yło tam doprecyzowania ja
      te słowa nalezy rozumieć)W tym tez mieście narodziła sie akcja
      antypornograficzna zdjęliśmy z afiszy teatralnych szereg pseudosztuk które
      lzyły sobie z chrześcijańskich tradycji z pobożności itd. Powiem też że dzieki
      doskonałej wspólpracy między władzami miasta a miejscową kurią i probostwami
      oraz organizacjami katolickimi z władz miasta kościól przejła działalność
      socjalną i jest skuteczniejszy z docieraniemz tą pomoca do właściwych naprawdę
      potzrebujacych ludzi...dzieki temu dzieci w szkołach i przedszkolach nie są
      głodne..dzieki naciskom naszych radnych po słynnym wypadku z roentgenem (kilka
      kobiet zostało poparzonych ) udało się od ministerstwa zdrowia wysupłać kasę na
      nowy sprzet dla wszystkich białostockich szpiatli i ani złotówki żesmy nie
      zmarnowali ..i to bez pomocy Owsiaka! poziom nauczania w szkołach bialostockich
      nie odbiega od od średniej krajowej,nawet jest trochę wyższy jeśli chodzi o
      nauczanie obcych języków (za sprawą tanich nauczycielek zza wschodniej granicy)
      bezrobocie jest niższe od średniej krajowej w tym mieście (ok 13-14%) JEST TU
      TANIEJ.. tak więc to miasto bardzo mi się podoba i dlatego jestem częstym
      gościem na białostockim forum co doprowadza do szału miejscowych forumowych
      lewaków..jedyne co mi sie w Bialymstoku nie podoba to fakt ze ytamtejszym
      uniwerskiem rządzi lewactwo...nawet tajną konferencję na temat pedałów
      zorganizowali pod eskortą policji! Samych pedałów jednak nikt nie widział..
      (możliwe że ewakuowali się wyjścuiem awaryjnym...)
      • Gość: Pax Re: Maruś masz kłopoty ze swoim sumieniem? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.04, 21:56
        W czym przeszkadza ci Kościół? Jesteś homo, rozwiedziny, okradłeś kogoś
        dokonałeś aborcji? Ijeszce jedno , jasteś Zydem?:))Ta nacja najbardzeiej
        atakuje Kościół katolicki! Pozostałym niewierzącym zazwyczaj nie przeszkadza.
        • Gość: Marek Re: Maruś masz kłopoty ze swoim sumieniem? IP: 12.32.31.* 26.05.04, 00:12
          KK przeszkadza mi jako instytucja zerujaca na podatnikach polskich w
          bezczelny,zlodziejski sposob. KK przeszkadza mi jako roganizacja polityczna
          starych kawalerow zadnych wladzy pod pozorem jakiegos wymyslonego Boga i przy
          wykorzystaniu nieslychanej glupoty i naiwnosci polskich owieczek. Polski KK
          jest podobny do kosciola sredniowiecznego wszechwladnego, wszechbogackiego i
          tupeciarskiego. Uwazam poza tym, ze ludzka wiara i organizacja KK to dwie rozne
          rzeczy. Wiara to prywatna ludzka sprawa, a jej wplyw na sprawy panstwowe jest
          niedopuszczalny. Niedopuszczalne jest w zwiazku z tym finansowanie KK z budzetu
          panstwa i traktowanie funkcjonarjuszy KK jako stojacych ponad prawem polskim.
          • oszolom.z.radia.maryja Re: Maruś masz kłopoty ze swoim sumieniem? 26.05.04, 10:58
            wiedz że kościól prowadzi szereg przytułków dla bezdomnych darmowych jadłodajni
            dla ubogich organizuje czas wolny dzieciom z rodzin patologicznych, naucza
            kształci..tak więc w wielu wypadkach wyręcza nieudolne państwo, działa
            sprawniej i lepiej i dlatego wolę dać na ofiarę na tacę niż zapłacić cały
            podatek bez odliczeń państwu bo nie mam zamiaru łozyć na tych darmozjadów z ław
            rządowych...
            • Gość: Marek Niech mi dadza ten szmal,ktorym dysponuje KK IP: 63.245.15.* 27.05.04, 00:07
              A zaloze 5 razy wiecej jadlodajni,przytulkow i innych obiektow pomocy dla
              ubogich.
              • oszolom.z.radia.maryja Re: Niech mi dadza ten szmal,ktorym dysponuje KK 27.05.04, 13:25
                Gebie to ty jesteś mocny...tacy co dużo mówią zazwyczaj g...robią
    • Gość: Emeryt Re: Radosna nowina IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.05.04, 11:08
      Marszałkiem sejmiku dolnośląskiego został młody, uzdolniony szef Mlodzieży
      Wszechpolskiej z LPR. Odbyło się to dzięki poparciu PO, partii, która pod
      szlachetnym kierownictwem pana posła Jana Marii Rokity zrozumiała w końcu, że
      liberalizm jest dobry w gospodarce wolnorynkowej ale w rodzinie i obyczajach
      obowiązywać muszą wartości konserwatywne. Stwarza to nadzieję na utworzenie
      ogólnokrajowej koalicji obu ugrupowań dla dobra wszystkich obywateli naszego
      ukochanego kraju.
      • oszolom.z.radia.maryja Re: Radosna nowina 26.05.04, 11:48
        wolałbym by miejsce PO zajęła UPR
        • Gość: Emeryt Re: Radosna nowina IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.05.04, 13:15
          Trzeba z pokorą ducha przyjmowac narazie to co jest. Pozwólmy, ze UPR
          okrzepnie, a nastroje monarchistyczne w kraju ulegną dalszemu wzmocnieniu.
          Wtedy też wrócimy do prawdziwego świętowania konstytucji 3-go maja. Wiwat król,
          itd.
          • oszolom.z.radia.maryja Re: Radosna nowina 26.05.04, 23:14
            UPR monarchistyczna? a mnie się wydawało że oni gloszą cnotry republikańskie
            • Gość: Emeryt Re: Radosna nowina IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.05.04, 23:18
              A JKM to kto? Jego Królewska Mość. Jest zwolennikiem monarchii oświeconej.
              • oszolom.z.radia.maryja Re: Radosna nowina 26.05.04, 23:23
                JKM to Janusz Korwin Mikke
                • Gość: Emeryt Re: Radosna nowina IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.05.04, 23:36
                  Zaskoczyłeś mnie. Tzn. też, że JMR to nie skrót od Jego Magnificencja Rektor
                  tylko zwyczajny pan Jan Maria Rokita.
                  • oszolom.z.radia.maryja Re: Radosna nowina 26.05.04, 23:41
                    Gość portalu: Emeryt napisał(a):

                    > Zaskoczyłeś mnie. Tzn. też, że JMR to nie skrót od Jego Magnificencja Rektor
                    > tylko zwyczajny pan Jan Maria Rokita.

                    -albo John Matthew Rockefeler
      • Gość: Marek Tumany trzeba trzymac za twarz,to prawda IP: *.kcn-tv.ne.jp 27.05.04, 00:10
        Pijackie rodziny, rodziny polanalfabetow potrzebuja trzymania za pysk. Nie
        potrafia tez wychowywac dzieci na uczciwych i rozumnych ludzi.
        • oszolom.z.radia.maryja Re: Tumany trzeba trzymac za twarz,to prawda 27.05.04, 10:14
          Gość portalu: Marek napisał(a):

          > Pijackie rodziny, rodziny polanalfabetow potrzebuja trzymania za pysk. Nie
          > potrafia tez wychowywac dzieci na uczciwych i rozumnych ludzi.

          - a takich rodzin najwięcej na terenach po PGRowskich...czyli tam gdzie lewica
          zawsze cieszyła się najwiekszym poparciem
          • Gość: Emeryt Re: Jak za reformy biorą się bęcwały IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.05.04, 12:55
            Tak wyszło niestety, ze PGR-y zreformowały miernoty z prawicy. Nie pasowały im
            do jedynie słusznej ideologii. Podobnie z reformą służby zdrowia. Zaczęły ją
            reformować durnie z prawicy, a tumany z lewicy zakończyły.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka