Gość: Marek
IP: 66.209.82.*
25.05.04, 20:58
Oprocz palacu krola biskupa za horrerndalne pieniadze buduje sie tam obecnie
az 14 kosciolow !! Pewnie dzieci Bialostoczczyzny sa syte, swietnie ubrane i
chodza do najlepszych szkol,a szpitale sa wyposazone jak najlepsze kliniki
amerykanskie.