Dodaj do ulubionych

Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w szko...

IP: *.d.pppool.de 23.06.04, 11:55
w koncu jakas konkretna i sensowna propozycja z SLD!
Obserwuj wątek
    • Gość: loko Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 11:57
      Pojeby komunistyczne. Wyniki eurowyborów nic wam nie mówią?
      • antek.rozpylacz Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie 23.06.04, 12:02
        A tobie wyniki własnej lobotomii nic nie mówią??? Myślę że powinieneś zrobić
        lobotomię jeszcze raz! Sam komuchem nie jestem, ale religia won ze szkół! Mamy
        rozdział Kościoła od Państwa. Czyż nie tak??? A to że w każdym urzędzie wisi
        znak krzyża to jest neutralność światopoglądowa?? A to że za moje podatki jakiś
        pedofil z dukli uczy religii to jest neutralność światopoglądowa??? To jest po
        prostu katotalibski kraj!
        Laicyzacji to w Polsce nigdy prawdziwej nie było i nie będzie, póki takie poj*b
        jak ty nie zrobią sobie lobotomi...
        • Gość: . geje,aborcja,walka z Kościołem,afery- program SLD IP: 5.5.* / 80.58.33.* 23.06.04, 12:12
          geje,aborcja,walka z Kościołem,niekończące się afery- to cały program SLD

          od zadymy medialnej do zadymy

          za nic innego nie potrafią się skutecznie wziąć

          takie czasy nastały, za to ich rozliczono w wyborach
          • Gość: M. Re: geje,aborcja,walka z Kościołem,afery- program IP: 217.153.71.* 23.06.04, 15:57
            I tak religia wiele straciła w oczach uczestników zajęć przez przeniesienie jej
            do szkoły. Wcześniej na zajęciach panował odpowiedni nastrój i każdy wiedział
            po co tam przyszedł. Teraz to tylko kolejny (durny) przedmiot w szkole.
        • Gość: loko Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:21
          A wydawanie milionów na utrzymanie SLD jest w porządku?
          • braad 5-6 mld 23.06.04, 13:08
            Koszty funkcjonowania kościoła w Polsce to 5-6 mld nowych złotych. Tyle to
            kosztuje podatników, z których nie wszyscy są katolikami. Tyle też oszczędności
            miał dać plan Hausnera. A kościół martwi się o dziurę budżetową. Coż za
            hipokryzja. Nie powinno być krzyży w budynkach państwowych, a za religię niech
            płacą katolicy, oddzielnie, nie z podatków. A jak ktoś powie, że kościół płaci
            podatki, to nich najpierw sprawdzi w jakim wymiarze.
            • Gość: Finwal Re: 5-6 mld IP: *.net.autocom.pl 23.06.04, 13:14
              Poproszę o wyjaśnienie skąd wzięła się taka kwota ? Czy kościół otrzymuje
              cokolwiek od Państwa ?
              • Gość: m Re: 5-6 mld IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 13:41
                zartownis....
                zgraja czarnoksieznikow na utrzymaniu panstwa
                • Gość: Leszek Re: 5-6 mld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 15:10
                  Jednym slowem - udowadniac nie trzeba?
            • Gość: JCK Re: 5-6 mld IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 13:51
              Taaaaa, jestem katolikiem i płace ze religię w szkole i nie przeszkadza mi to,
              natomiast bardzo mi przeszkadza płacenie składki zdrowotnej, ponieważ nie
              choruję, niech płacą ci co chorują.

              • Gość: m Re: 5-6 mld IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 13:54
                a takze nie dotykaja cie przestepstwa wiec sprzeciwiasz sie lozeniu na wymiar
                sprawiedliwosci i policjantow zajadajacych sie paczkami w szczegolnosci.
                logika twojego rozumowania bliska jest wielu wypowiedziom czarnym sukienkom.
                duzo mowic, byle mowic.
                • Gość: JCK Re: 5-6 mld IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 13:58
                  Nie! nie zrozumiałes, chodzi mi o to że nie moge słuchać takiej gadgi ze ktos
                  płaci podatki ale nie podoba mu sie gdzie idzie ta kasa, tak ja sie
                  wypowiedzialem ze mi sie akurat to podoba ze ida moje pieniadze na religie,a
                  nie nie chce zeby szly na lecznictwo, a twoj pomysl z przestepstwam,i tez jest
                  dobry.
                  • Gość: V. Re: 5-6 mld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 14:25
                    Nie porównuj religii z lecznictwem, bo to kulawe porównanie. Problemy ze
                    zdrowiem, wcześniej czy później, dotyczą każdego, natomiast religia jest
                    całkowiecie dobrowolnym "hobby" i nie ma powodów aby opłacać ja ze wspólnej
                    kasy wszystkich obywateli, zwłaszcza, że opłaca się faktycznie tylko jedną
                    religie, a oficjalnych wyznań jest w Polsce ponad sto. Religia to abstrakcja, a
                    zdrowie to realność, dziwne tylko, że "sam z siebie" tego nie dostrzegasz. Ale
                    w tym kraju już taki jest poziom umysłowy ....
                    • Gość: JCK Re: 5-6 mld IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 14:26
                    • Gość: JCK Re: 5-6 mld IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 14:31
                      Taaa, tylko ze ja jak juz musze isc do lekarza to ide prywatnie,bo panstwo mi
                      nie gwarantuje normalnej opieki wiec po co mam placic, niech placa ci ktorzy
                      traktuja stanie w kolejkach przed gabinetami jako hobby.
                      • Gość: charlie Re: 5-6 mld IP: *.wachovia.com 23.06.04, 15:06
                        NIe przejmuj sie, kolesie sa niereformowalni w swojej nienawisci do Kosciola.
                        Oni i tak te "zaoszczedzone" pieniadze przeznaczyliby na dotacje do parad
                        gejowskich. Szkoda, ze nie widza sierocincow, szpitali i przytulkow ktore sa
                        finansowane przez tych okropnych ludzi w "czarnych sukienkach"
                        • Gość: m Re: 5-6 mld IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 15:10
                          za czyje pieniazki?
                          wydojone od panstwa, po reformie pienieznej nikla czesc przeznaczona na
                          caritasowe wynalazki milosierdzia.
                          otworz oczy.
                          • Gość: charlie Re: 5-6 mld IP: *.wachovia.com 23.06.04, 15:14
                            To musza niezle doic, bo ich szpitale nie sa zadluzone tak jak publiczne i
                            jeszcze zapewniaja wyzszy standard opieki (tak samo jak inne prywatne)
                            • Gość: K. Re: 5-6 mld IP: *.p-s-inter.net 23.06.04, 16:34
                              fakt, doja niexle, a zadłuzone i tak niektóre są.
                              jak ci sie podoba, że utrzymywany za panstwowe pieniadze KUL przyjmuje tylko
                              osoby z odpowiednim światopoglądem (potwierdzonym przez parafie). Sprawiedliwe?
                              • Gość: tomek Re: 5-6 mld IP: 64.7.146.* 23.06.04, 17:20
                                chlopie juz widze tych szpiegow z krainy deszczowcow ktorzy udaja katolikow
                                byle tylko dostac sie na KUL, a na piersiach sina tuszem wyryte dwa sierpy...

                                no comments -
                        • terenia.nasweter Re: 5-6 mld 20.02.05, 19:22
                          Gość portalu: charlie napisał(a):

                          > NIe przejmuj sie, kolesie sa niereformowalni w swojej nienawisci do Kosciola.
                          > Oni i tak te "zaoszczedzone" pieniadze przeznaczyliby na dotacje do parad
                          > gejowskich. Szkoda, ze nie widza sierocincow, szpitali i przytulkow ktore sa
                          > finansowane przez tych okropnych ludzi w "czarnych sukienkach"
                          Bujaj się czerwoniaku !
                      • Gość: V. Re: 5-6 mld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 17:22
                        Są wydatki społecznie konieczne jak edukacja, wojsko, policja, drogi czy
                        właśnie zdrowie, których nikt rozumny nie kwestionuje. Ale żaden przyzwoity
                        człowiek nie zmusza drugiego, żeby finansował jego hobby czy to chodzi o
                        religię czy o wędkarstwo. A że religia jest czymś indywidualnym i
                        NADOBOWIĄZKOWYM to chyba jest oczywiste.
                    • Gość: Miś tak, tak! to Ty jesteś największym odkrywcą ... IP: *.idea.pl 23.06.04, 16:45
                      wiesz, gdzie przebiega granica między tym co realne i tym co abstrakcyjne! ufffff
                      • Gość: V. Re: tak, tak! to Ty jesteś największym odkrywcą . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 17:02
                        To wie każdy średnio przytomny człowiek, który widzi i słyszy,chyba że ktoś
                        (jak Ty i tobie podobni) woli brać swoje (pobożne) życzenia za rzeczywistość.
              • Gość: Kazek Re: 5-6 mld IP: *.p-s-inter.net 23.06.04, 16:32
                a nie przeszkadza ci, że ja nie jestem katolikiem, i tez muszę za to płacić?
                sprawiedliwe?
            • Gość: x. KOŚCIÓŁ NA DOPŁATACH Z UE ZAROBI 90 MLN IP: *.crowley.pl 23.06.04, 17:39
          • Gość: c. A MILIONÓW NA KOŚCIÓŁ NA KAŻDEJ ULICY IP: *.crowley.pl 23.06.04, 17:34
          • Gość: c. A MILIONÓW NA KOŚCIÓŁ NA KAŻDEJ ULICY IP: *.crowley.pl 23.06.04, 17:34
            • palnick Młodzierzówka SLD paradoksalnie wspiera tym kler. 20.02.05, 18:28
              Nic tak nie kompromituje KK jak poziom katechezy w szkołach :)
      • Gość: cezary Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.ii.uni.wroc.pl 23.06.04, 12:22
        wlasnie mowia, gdyby SLD bylo partia lewicowa bo by wygrali wybory a jak
        przesuneli sie w strone LPR to nie dziwi wynik, po prostu wku... wyborcy olali
        ich, z ta religia to slusznie choc powinno to byc od razy wprowadzone na
        poczatku kadencji
        • Gość: QWAS Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 15:08
          Qurcze !
          Co sie dzieje z tą uczelnią.
          Gość po polsku zdania sklecić nie potrafi
          a komputery programować chce !!!
          Ta dyscyplina wymaga precyzji w wyrażaniu swoich myśli.
          Takie bzdety to pisz z prywatnego konta
      • Gość: Lechu Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: 195.47.201.* 23.06.04, 12:34
        Ja też chodziłem na religię do przykościelnej salki i to mi odpowiadało. Miało
        zupełnie inny charakter niż dzisiejsze odwalanie lekcji w szkole. Nie podoba mi
        sie też, że jedna religia jest w szkole preferowana. Chcę aby moje dzieci
        nauczyły się w szkole także o prawosławiu, protestantyzmie (na RELIGIOZNASTWIE)
        i innych religiach - islamie, buddyzmie itd., a na religię chodziły poza
        szkołę. Nie dość, że bogaty kościół ma swoich katechetów w szkole i religia od
        razu zyskuje przewage nad innymi to jeszcze im się płaci z moich podatków? A
        gdzie rozdzielność państwa od kościoła?

        P.S. Też inteligentnie zostanę nazwany komunistycznym pojebem?
        • Gość: loko Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:51
          Nie chodzi o to, że jestem za państwem wyznaniowym, ale te czerwone kurwy znowu
          wyciągają z szafy temat zastepczy: aborcja, religia. Kraj się sypie, a te
          szmaty komunistyczne chcą zyskać kilka procent w sondażach.
          • Gość: bas Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 17:35
            czytając wypowiedzi, w pewnym momencie myslałam, że jestem w Trybunie Ludu. Czy
            lekcje religii powinny być w kościele,ale czy to teraz jest najważniejsze ?!!!
            Może te bolszewickie nasienie zajęłoby się ślużbą zdrowia i zbieraniem podpisów
            pod petycja stawiającą Millera, Lapińskiego i Naumana przed Trybunałem
            Konstytucyjnym, chociaż dla tych kryminalistów wystarczyłby Wydział KArny Sadu
            Okręgowego. A finansowanie partii politycznych ? w sytuacji gdy ludzie umierają
            z braku dostępu do szpitala ? A skazanie kilku tysięcy kobiet po 50 roku na
            śmierć z powodu braku badań nowotworowych ? Pewnie na czele tego ruchu stanie
            inteligentna inaczej, gwiazda SLD nijaka Błochowiak ! Finansowanie
            skretyniałych posłów-osłów ? I wiele , wiele innych powodów.
            • kozaczek3 Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie 23.06.04, 18:05
              "Może te bolszewickie nasienie zajęłoby się ślużbą zdrowia"

              Kościół już się służbą zdrowia zajął.
              Kapłan szpitalny jest zatrudniany na etacie młodszego lekarza.
              Bierze kasiore za dwie pielęgniarki.
              Amen.
        • clint_eastwood Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie 23.06.04, 17:35
          W Ciechanowie - Chrześcijańska Społeczność - dość daleka od Kościoła Kat.
          otwiera właśnie punkt katechetyczny w szkole podstawowej. Każdy może.
          • Gość: m Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 18:26
            byleby w nazwie bylo kat lub wartosci Ch.
            reszta to sekty w uznaniu najwiekszej z nich.
      • Gość: QWAS OOOO!!!!! znowu igrzyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:00
        Qurcze!
        Jak tak dalej pójdzie
        to nie bedzie po co jechac do Aten.
        Mieliśmy już wyścigi cyklistów
        teraz bedzie konkurencja yntelektualna, plucie na odległość
        a potem pewnie czeka nas skrobanie .....
        sie za uchem

        Po co nam ogranizacja Olimpiady.
        LSD&Co zapewnia taki cykl rozrywek,
        że popamietamy go ho ho - na długie długie lata
      • Gość: H56 Dlaczego tak późno? no, lepiej niż wcale IP: *.comnet.krakow.pl 23.06.04, 14:46
        precz z konkordatem i agentami Watykanu
        • Gość: Leszek Re: Dlaczego tak późno? no, lepiej niż wcale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 15:20
          Stalin pytal: Ile dywizji ma papiez?
          A moze ty wiesz, wnuczku Stalina?
        • Gość: bas Re: Dlaczego tak późno? no, lepiej niż wcale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 17:37
          Precz z kretynami, Precz z komuchami, precz z preczem!
      • Gość: ja Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 23.06.04, 14:47
        głupi jesteś... nawet mimo umiejętności czytania i pisania! durny jesteś jak
        przysłowiowy osioł! Weź idź na księdza i potem skumaj się z Watykanem! Ja też
        nie chcę na analfabetów nauczających religii w szkołach płacić z moich
        dochodów! Niech Watykan zapłaci! Oni mają z czego!
      • Gość: dominiqus lepiej gruszki obiecywać, tak? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 16:08
        no lepiej żeby gruszki na wierzbie obiecywali, tak? jak są partią lewicową to
        niech działają lewicowo, kto im broni... natomiast rozliczenie będzie z tego
        jak skończą a nie jak zaczynają... deklaracje(!)
      • Gość: Kazek Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.p-s-inter.net 23.06.04, 16:30
        Język typowy dla prawicy. poza tym na lpr głosowało 15 % z 20 %, z czego 45 %
        ma podstawowe wykształcenie. Nic ci to nie mówi?
      • Gość: Benedykt Niech SLD zalozy swoje prywatne szkoly i tam wiesz IP: *.visp.energis.pl 24.06.04, 00:11
        wiesza co chce. Jesli krzyz komus przeszkadza to niech na niego nie patrzy.
        Jesli portret Lenina to tez niech nie patrzy.
        We wlasnej szkole kazdy moze wywiesic sobie co chce.
      • Gość: a-z ciemnogrodzie IP: *.acn.waw.pl 27.06.04, 00:09
        nie warto mówić grubemu że gruby, bo od tego i tak nie schudnie
        nie warto mówić katolikowi, że kojarzy się z ciemnogrodem ...
    • Gość: mg Kolejna ideologiczna wojna SLD IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.06.04, 11:57
      Chcą odwrócić uwagę od złodziejstwa i nieudolności własnych polityków.
      • Gość: Piotr Wojna ideologiczna jest prowokowanie krzyzami IP: *.gazeta.pl / *.client.comcast.net 23.06.04, 12:00
        PE w wykonaniu LPR. Nie zapominaj o wojnach krzyzowych.
        • Gość: Andrzej Re: Wojna ideologiczna jest prowokowanie krzyzami IP: *.nll.se 23.06.04, 12:02
          Co masz na mysli?
          • Gość: Piotr Re: Wojna ideologiczna jest prowokowanie krzyzami IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 23.06.04, 12:21
            UE to obszar wielowyznaniowy. Wciskanie na sile komus swojej wiary to w
            podteksie ponizanie innych wyznan, prowokowanie ich wyznawcow do swarow na tle
            religijnycm.Dla kazdego z nich symbol jego wiary jest najwazniejszy.I tak
            powinno zostac. To jest potrzebne dla utrzymania pokoju w Europie.
        • Gość: QWAS Re: Wojna ideologiczna jest prowokowanie krzyzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:05
          Wojny krzyzowe!
          Panie !!! Toż to bedzie już ponad z tysiąc roków.
          A mówiłem, że anty-LPRy&Co zostały i jeszcze krążą w mrokach średniowiecza
    • Gość: podatnik Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.233.233.94.devs.futuro.pl 23.06.04, 12:01
      • Gość: Andrzej Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.nll.se 23.06.04, 12:03
        A kogo lubisz?
        • Gość: XioNdz Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:45
          To jest obuzajace!!!
          I gdzie teraz mlodziez bedzie mogla znalesc wzory do nasladowania. Do tej pory
          dzieci mialy taka mozliwosc na religii. Mogly czerpac przyklad z postawy
          katechetow badz duchowienstwa. Tylko Kosciol jest w stanie wpoic pozytywne
          katolickie wartosci mlodziezy, ktora jest zucona na pastwe telewizji,
          pornografii i muzyki metalowej. Jezeli odetniecie kosciol od szkol, to
          odetniecie sie od przyszlosci Polski!!
          • Gość: brn Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:02
            ale jajcarz
          • Gość: Bolek Religia w szkole może być dla tych co chcą IP: *.sap.com / 217.153.27.* 23.06.04, 13:02
            bo przecież kto nie chce to już na nią nie chodzi, a od muzyki metalowej to sie
            odczep i nie stawiaj jej na równi z pornografią i tandetną telewizją, którą
            mamy. Sam jestem wierzący i chodzę do Kościoła, a słucham metalu, jedno drugiemu
            nie wadzi.
            A obuRZające jest pisanie "Żucona", może i odebrałeś dobre wykształcenie
            ideologiczne, ale z ortografią to jakoś leżysz i kwiczysz...
          • Gość: Ziggy Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: 5.3.1R* / *.tru.com 23.06.04, 13:44
            ha hah hah ah hah ahhahah!!!!!! oj...ha hah ha haha!!!! Noucza dzieci jak
            molestowac inne dzieci, jak wstawiac ciemnote innym i jak nie placic podatkow..
            Tak z taka wiedza Polska ma bardzo wspaniala przyszlosc....he heh he
          • Gość: Izis_k Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.pzpn.info 23.06.04, 14:02
            Świetny dowcip!!


            A tak powaznie, po raz pierwszy SLD wymyslilo cos z sensem.
          • Gość: agia Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.telsten.com / *.telsten.com 23.06.04, 14:20
            Wzór z księży i Kościoła??? Tylko nie to!!! Oni nie są żadnym wzorem godnym naśladowania. Uchowaj nas Panie Boże od takich wzorów...
          • Gość: Justi Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.adsl.wanadoo.nl 23.06.04, 16:21
            Kiedys byly szkoly bez religii i mlodziez nie byla taka rozwydrzona, jak teraz
            z religia. Narzucone poglady wywoluja zawsze sprzeciw.
    • Gość: ango-r Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 23.06.04, 12:02
      najlepiej domagajcie się, aby partie utrzymywały sie tylko ze składek swoich
      członków - mnie one nie interesują i nie widzę powodu, aby miały być dotowane z
      moich pieniędzy! to będą dopiero oszczędności!!!
    • Gość: ooo muszą odwrócić uwagę od naumana i millera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:04
      hoi
    • pan_zajebista_psychika Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz 23.06.04, 12:04
      Tak jest! Czas skonczyc z tym chorym wytworem prezydentury Walesy. Religia tak,
      ale w kosciele.
    • Gość: Mlodziezowiec Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w szko... IP: *.tvkdiana.pl / 82.160.29.* 23.06.04, 12:08
      BRAWO, tak trzymac!!!!!, a na pewno do listy dopisze sie ponad 50%
      starszych "mlodzieżowców" i znajdzie sie pożniej pare miliardow zlotych w
      budżecie na finansowanie bezrobocia, czy inne bardziej wzniosłe sprawy
      (wyplata zabuzanom ), a nie finansowac w nieskonczonosc darmozjadów ćmiących
      dzieciom w umyslach za nasze pieniadze (nikt bowiem mnie nie pytał, czy chcę
      placic z mojej kieszeni czarnosukiennikom za szkolenia wątpliwej wagi,
      (szkolenia te napedzaja bowiem kase instytucji koscielnej za panstwowe
      pieniadze), a konkordat podpisano prawem korupcji na wysokich szczeblach
      (rzad Suchockiej - watykan)- powinien byc poddany ratyfikacji jako krzywdzacy
      POlakow. Nic dziwnego, ze ona teraz dalej spija smietankę za nasze pieniadze
      i udaje "katoliczke" z krwi i kosci (zydowskie nasienie).
      • Gość: Karol W. Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:12
        Gość portalu: Mlodziezowiec napisał(a):

        > BRAWO, tak trzymac!!!!!, a na pewno do listy dopisze sie ponad 50%
        > starszych "mlodzieżowców" i znajdzie sie pożniej pare miliardow zlotych w
        > budżecie na finansowanie bezrobocia, czy inne bardziej wzniosłe sprawy
        > (wyplata zabuzanom ), a nie finansowac w nieskonczonosc darmozjadów ćmiących
        > dzieciom w umyslach za nasze pieniadze (nikt bowiem mnie nie pytał, czy chcę
        > placic z mojej kieszeni czarnosukiennikom za szkolenia wątpliwej wagi,
        > (szkolenia te napedzaja bowiem kase instytucji koscielnej za panstwowe
        > pieniadze), a konkordat podpisano prawem korupcji na wysokich szczeblach
        > (rzad Suchockiej - watykan)- powinien byc poddany ratyfikacji jako krzywdzacy
        > POlakow. Nic dziwnego, ze ona teraz dalej spija smietankę za nasze pieniadze
        > i udaje "katoliczke" z krwi i kosci (zydowskie nasienie).
        Gość portalu: Mlodziezowiec napisał(a):

        > BRAWO, tak trzymac!!!!!, a na pewno do listy dopisze sie ponad 50%
        > starszych "mlodzieżowców" i znajdzie sie pożniej pare miliardow zlotych w
        > budżecie na finansowanie bezrobocia, czy inne bardziej wzniosłe sprawy
        > (wyplata zabuzanom ), a nie finansowac w nieskonczonosc darmozjadów ćmiących
        > dzieciom w umyslach za nasze pieniadze (nikt bowiem mnie nie pytał, czy chcę
        > placic z mojej kieszeni czarnosukiennikom za szkolenia wątpliwej wagi,
        > (szkolenia te napedzaja bowiem kase instytucji koscielnej za panstwowe
        > pieniadze), a konkordat podpisano prawem korupcji na wysokich szczeblach
        > (rzad Suchockiej - watykan)- powinien byc poddany ratyfikacji jako krzywdzacy
        > POlakow. Nic dziwnego, ze ona teraz dalej spija smietankę za nasze pieniadze
        > i udaje "katoliczke" z krwi i kosci (zydowskie nasienie).

        Kierownictwo pomorskiej FMS (młodzieżówka SLD)sprzeciwia się jednocześnie
        finansowaniu katechetów z pieniędzy podatników. Zdaniem młodych działaczy
        lewicy, za pensje nauczycielskie dla księży powinni płacić rodzice, którzy chcą
        posyłać swoje dzieci na religię.
    • Gość: AZ Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:14
      SLD jest geniuszem w wynajdywaniu tematów zastępczych. W chwili obecnej to
      tylko bicie piany i odwracanie uwagi od prawdziwych problemów. Jak już ktoś
      napisał, utrzymywanie SLD z podatków wszystkich Polaków przynosi znacznie
      więcej szkody Polsce niż opłacanie katechetów.
      A prywatnie uważam, że nauczanie religii powinno być zorganizowane przez
      parafie.
    • Gość: Antylewicowiec Kolejne oszolomstwo czerwonych IP: 212.160.185.* 23.06.04, 12:17
      Jak im sie nie podoba, to niech jada do Korei Polnocnej. Ze tez czerwona zaraza
      aly czas zyje i ma sie dobrze, tyle lat po upadku komuny...
    • Gość: Kagan Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 195.116.92.* 23.06.04, 12:18
      Obcej nam Slowianom, i sila nam narzuconej przez zachod religii judeo-
      chrzscijanskiej powinno sie uczyc w kosciolach i synagogach, a nie polskich,
      panstwowych szkolach!
      • Gość: DB Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 193.193.181.* 23.06.04, 13:58
        A Ty Kagan to zapewne po prawdziwie słowiańsku do lasu biegasz i pokłony
        składasz prastarym dębom?
        • Gość: Abaddon Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 14:01
          Lepsze to niż hołdowanie Jezusikowi.
        • Gość: m Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 14:39
          a czym sie rozni bicie poklonow drzewom od bicia poklonow kaplanom?
          tym ociekajacym zlotem i innymi kadzidlami palacom z krzyzem na dachu?
          w pierwszym przypadku chociaz mamy korzysc z istnienia drzewa ale drugi to
          marny spektakl - obedrzec go z tej otoczki i ludziom cosik wyda sie to miejsce
          niekoniecznie natchnione duchem.

          Bog jest pod kamieniem - siegnijcie do ksiag przypisanych temu wyznaniu
    • Gość: Duzia Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:29
      Religia w szkole TAK, ale pod warunkiem ze kościól będzie płacił szkole za
      wynajęcie klas aby nauczać dzieci religii oraz że religia będzie po lekcjach,
      tak jak kiedyś w salkach katechetycznych.
      • Gość: kasia Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 195.136.112.* 23.06.04, 12:34
        Czerwona zaraza, nadal w natarciu!!!, weze!!
    • Gość: Adam popieram ale uważam że to nie jest odpowiedni IP: *.lublin.pl 23.06.04, 12:34
      moment na zajmowanie sie takimi sprawami bo są ważniejsze
    • elfhelm ja tam jestem za religią w szkołach, ALE: 23.06.04, 12:34
      1 w tygodniu a nie więcej
      bez oceny na świadectwie
      1. lub ostatnia lekcja
      żadnych katechetek (co to za zawód do cholery)
      wynagrodzenie - tylko świadczenia socjalne oraz zwrot kosztów (niech kościół
      działa charytatywnie)
      bez sprawdzianów, z programem częściowo opracowywanym przez państwo (elementy
      historii religii)
      bez zmuszania do zakupu fatalnych podręczników

      czy tak nie byłoby dobrze??
    • Gość: Przemo Naiwni. W ten sposob chca pozyskac glosy? IP: 195.205.44.* 23.06.04, 12:36
      takie "inicjatywy" dowodza jednego - ani SLD, ani mlodziezowka SLD nie maja
      zadnego sensownego programu i pomyslow, wiec siegaja po sprawdzone chwyty
      majace na celu odwrocenie uwagi opinii publicznej od afer i stanu gospodarki.A
      te chwyty i srodki to wlasnie: nauka religii w szkolach, aborcja, przywileje
      dla homosexualistow itd. czyli tematy,ktore zawsze budza kontrowersje. Nie
      wroze mlodym komuszkom powodzenia. Jesli licza na zdobycie glosow akcją
      przeciwko zajeciom z religii w szkole,to sa strasznie naiwni.
    • Gość: PrawdziwyCzerwony Ludzmi sie zajmijcie a nie gejami, religia czy ab IP: *.bielsko.dialog.net.pl 23.06.04, 12:47
      Lewica? Duxxxpa nie lewica!
    • Gość: jk Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 217.11.139.* 23.06.04, 12:49
      Religioznastwo w szkołach - TAK,nauczanie jednej religii zdecydowanie NIE.
      Słuszny pomysł aby za nauke religii katolickiej płacili rodzice - a może wogóle
      niech jest bezpłatna - to lepszy pomysł. Młodzi do dzieła - popieram
      • Gość: pablo Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 213.241.75.* 23.06.04, 12:55
        Zaraz zaraz religia w szkole ?? Nigdy. Przeciez to jest zajmowanie dzieci
        pierdołami i odbieranie im zajec smiech na sali. Siostrze zabrali jeden WF i
        jedną godz, matmy zeby religia mogła być 2 razy w tygodniu. Przecz z czarną
        zarazą wynocha , niech zyja tak jak powinni zyc w biedzie i bez wszelkich dóbr
        i luksusów
        • Gość: Pawel Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.bund.de 23.06.04, 13:38
          Gość portalu: pablo napisał(a):
          Przecz z czarną
          > zarazą wynocha , niech zyja tak jak powinni zyc w biedzie i bez wszelkich
          dóbr
          > i luksusów

          A skad ty wiesz, jak powinna zyc "czarna zaraza"? Czy nie przypadkiem z lekcji
          religii? To znaczy, ze "czarni" jednak ucza miedzy innymi i o tym, ze dobra i
          luksus deprawuja? Ze trzeba zyc skromie? A moze oni jeszcze inne korzystne dla
          spolecznstwa i Narodu rzeczy tam tym dzieciakom i mlodziezy do glow pakuja?

          No popatrz, a ja myslalem, czytajac niektore posty, ze to nic nie warta banda
          darmozjadow, ktora uczy..., no na przyklad, ze dla Boga nalezy bezboznikom
          obcinac glowy...
          Z drugiej jednak strony, gdyby tego rzeczywiscie uczyli, to chyba balbys sie
          tak otwarcie na forum nazywac ich "zaraza", co? A noz widelec wzieliby namiar?

          Serdecznie cie pozdrawiam, bohaterze!

          Pawel

          • Gość: IZis Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.pzpn.info 23.06.04, 14:11
            A moze nauczyli nas tego na historii? Albo na religii, która odbywala sie w
            salkach parafialnych (nota bene rowniez postawiona za nasze pieniazki ;-) )
            • Gość: JCK Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 14:18
              tez placiles kasiorke dobrowolnie, i co zdziwiony ze salki postawili,a nie lot
              na marsa finansowali???
              Jezli nie placiles to nie za "nasze" tylko "wasze" powinienes dodac.
              • Gość: Izis Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.pzpn.info 23.06.04, 14:46
                To nie zdziwienie, tylko przypomnienie, ze nasi rodzice juz placli za budowanie
                sal do nauki religii. Oczywiscie zupelnie dobrowolnie. Tylko, ze kosciol woli
                te pomieszczenia wynajac "za czynsz" a religia i tak na koszt podatnika w
                szkole.
    • Gość: sio wredne komuchy A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.sap.com / 217.153.27.* 23.06.04, 12:56
      I chce zakazania propagowanie poglądów socjalistycznych i wsadzenia do ciuoy
      byłych PZPRowców... jedna i druga propozycja nie mają szansy przejścia...
      przecież już dziś jak ktoś nie chce to na religie nie chodzi... więc po co takie
      głupie postulaty
      • Gość: pablo Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: 213.241.75.* 23.06.04, 12:58
        tak niechodzi!! a pozniej sa wytykane dzieci i rodzice przez tych czarnych
        mafiozów bo oni są nieiwerni i nie posyłają dzieci na religie i najlepiej
        spalic takich na stosie. Weź zastanów sie troche i dopiero pisz
        • Gość: sio wredne komuchy Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.sap.com / 217.153.27.* 23.06.04, 13:10
          W przeciwieństwie do ciebie sie zastanowiłem :-), czerwona mafia nakradła sporo
          więcej w tej naszej biednej Polsce od chyba całego światowego kleru, a teraz
          chce okraść dzieci z możliwości nauki pozytywnego światopoglądu (ktory nie każdy
          musi chcieć zaakceptować), żeby łatwiej było nimi manipulować. A nigdy nie
          słyszałem o wytykaniu palcami a już tym bardziej palenia na stosie tych co nie
          chcą na religie chodzić... nie sobie pochodzą na etykę czy co to tam jest, bo
          szkołę dawno ukończyłem.
          • Gość: pablo Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: 213.241.75.* 23.06.04, 13:41
            to widze ze chyba nie masz dzieci i nie widzisz co sie dzieje wszkole. Na
            komunie 100 pytan i do kosciala chodzic codzien po 2 do 3 godzin po południu. i
            co ksieza mają w d**** nauke, kiedy te biedne dzieci maja sie uczyc?? Co
            najwazniejsze jest to zeby komunie miały wiedziały co jest dobrem(czyt. KK ) i
            na koga dawac kase. To jest smieszne. Ale dlaczego ludzie którzy sa niewierzacy
            musza ładowac kase w kurie i ich popychadła ?? dlaczego ??
            • Gość: sio wredne komuchy Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.sap.com / 217.153.27.* 23.06.04, 13:45
              Nie muszą... nikt nie musi... dzieci jeśli chodzą na etykę czy cokolwiek innego
              finansowane są przecież też po równo ze środków wierzących i niewierzących...
              więc o co chodzi... ?
              • Gość: pablo Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: 213.241.75.* 23.06.04, 13:49
                a jest wybor w szkole czy religia czy etyka ?? zrozumiesz ze jesli nie pójda na
                religie bedą wytykane palcami przez inne dzieci ?? Mamy wpojone to ze zyjemy
                tak jak nam KK nakazał i według wskazan KK. Straszne jest to.
                Pozdrawiam!! nie dogadamy sie Ty masz swoje argumenty ja swoje.
                • Gość: Abaddon Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:57
                  Dni kościoła są policzone. Już jest mocno skompromitowany, w dodatku dostał od
                  ue czarną polewkę. A religii w szkołach w ogóle być nie powinno, po co narzucać
                  komuś wiarę, która dla wielu jest bezsensowna, np. dla mnie...
                • Gość: DB Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: 193.193.181.* 23.06.04, 14:07
                  To Ty żyjesz według wskazań KK żeby cię ktoś palcem nie wytykał? Podziwiam.
                • Gość: Pawel Re: I do tego uwzieli sie jeszcze na "pabla" IP: *.bund.de 23.06.04, 14:08
                  Gość portalu: pablo napisał(a):

                  > a jest wybor w szkole czy religia czy etyka ?? zrozumiesz ze jesli nie pójda
                  na
                  >
                  > religie bedą wytykane palcami przez inne dzieci ?? Mamy wpojone to ze zyjemy
                  > tak jak nam KK nakazał i według wskazan KK. Straszne jest to.

                  Moj Boze, ten wstretny KK, zyjacy w luksusie, nie dosc, ze uczy palenia na
                  stosie, okrada spoleczenstwo z pieniedzy, ma mafijne struktury, to jeszcze
                  wstretnie przesladuje "pabla"...
                  To jest rzeczywiscie straszne!
                  Biedak siedzi sobie w biedzie i bez luksusu za komputerem, chce sobie dalej
                  spokojnie zyc jako etycznie zyjacy niewierzacy, a mu nie daja! Straszne!

                  Pozdro.

                  Pawel
                  • Gość: charlie Re: I do tego uwzieli sie jeszcze na "pabla" IP: *.wachovia.com 23.06.04, 15:15
                    Niezle, pozdr
                    • Gość: Palnick Brawo młodzi. IP: *.stenaline.com 12.10.04, 01:51
                      Usuńcie te trupy z SLD i do przodu!
            • Gość: Pawel Re: Ja cie coraz bardziej nie rozumie! IP: *.bund.de 23.06.04, 13:58
              Gość portalu: pablo napisał(a):

              Ale dlaczego ludzie którzy sa niewierzacy
              >
              > musza ładowac kase w kurie i ich popychadła ?? dlaczego ??

              Zlodziei i defraudantow, tez trzeba zglaszac na policje lub do prokuratory!
              Czlowieku, widzisz tyle przestepstw wokol siebie i nie reagujesz!
              Plucie jadem na forum GW nic ne zmieni! Do dziela!

              Pozdro.

              Pawel
              • Gość: pablo Re: Ja cie coraz bardziej nie rozumie! IP: 213.241.75.* 23.06.04, 14:04
                Dobra tylko widzisz to co jest robione przez KK i ludzi KK jest robione w
                szczytnym celu nie wazne ze niezgodnie z prawem ale w szczytnymn celu. A jak
                ktos podniesie raban ze tak sie robi , to KK krzyczy ze to zamach na
                suwerennosc Koscioła ze sie im zamyka usta. Prawda jest taka ze KK dziala tak
                za zgodą i przyzwoleniem władz i polityków prawicowych. Widziałe s kiedys zeby
                ksiedza skazali na wiezienie ?? Raczej nie.
                Pozdrawiam
                P.S
                Nie pluje jadem tylko pisze to co mysle .
                • Gość: charlei Re: Ja cie coraz bardziej nie rozumie! IP: *.wachovia.com 23.06.04, 15:13
                  Z tego co wiem to rzad jest dzieki Bogu (oops) lewicowy. Mysle, ze powinienes
                  wystapic z postulatem delegalizacji KK jako struktury mafijnej i aferogennej i
                  zamienic opustoszale mienie w muzea ateizmu (ale to juz bylo, wiec moze
                  blysniesz czyms oryginalnym). A swoja droga to slyszalem o ksiedzu, ktory
                  wyladowal za kratkami za przekrety ze sprowadzaniem samochodow a i sprawa
                  Stella Maris jest rozwojowa. Daj szanse prokuratorom.
        • im13 Re: A ja chce zamknąć gębę SLD 23.06.04, 13:24
          A ja nikogo nie wytykam. W dodatku w naszym mieście mamy obfitość różnych
          wyznań, więc na codzień uczymy się tolerancji.

          Nawiasem mówiąc- będzie w szkole-dobrze, przy parafii-też OK.
          Ale ja-podatnik- nie ŻYCZĘ sobie finansowania z moich podatków partii
          politycznych - sld, czy samoobrona.... oni kroją dotacje! I co? Co Młodzieżówka
          na to?
          PS
          Dzieci, a gdzie widzieliście żywych, żyjących zgodnie ze swoimi ideami
          socjalistów - :-P
        • Gość: Pawel Re: Ojojoj, robisz sie coraz odwazniejszy! IP: *.bund.de 23.06.04, 13:51
          Gość portalu: pablo napisał(a):
          przez tych czarnych
          > mafiozów bo oni są nieiwerni i nie posyłają dzieci na religie i najlepiej
          > spalic takich na stosie.

          Sluchaj, wszelkiego rodzaju mafie nalezy natychmiast zglaszac do prokuratury;
          jesli do tego czlonkowie tej "mafii" namawiaja do "palenia na stosie", to to
          juz nadaje sie nie tylko do prokuratora, ale najlepiej odrazu do Amnesty
          International, Komisjji Praw Czlowieka przy ONZ itd.!
          Na co ty chlopie czekasz z takimi sensacyjnymi wiadomosciami?
          Czy ty wiesz, ile taka Al dzazira zaplacilaby za wywad z toba na zywo?

          Pozdro.

          Pawel
          • Gość: pablo Re: Ojojoj, robisz sie coraz odwazniejszy! IP: 213.241.75.* 23.06.04, 14:09
            ale smieszne sie ubawiłem!! widze ze jestes zapalony i zapatrzony slepo w KK.
            jeszce ten KK Cie wykorzysta omami zobaczysz. Śmiej sie smiej. Polska to karj
            nie tolerancyjny i dzieki KK takim jestesmy krajem.
      • Gość: Hugo anty LPR A ja chce zamknąć geby katofaszystom z LPR IP: 5.5R1D* / *.speedtoys.com 23.06.04, 13:19
      • Gość: ok Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.do.pl / *.generacja.pl 23.06.04, 14:32
        Tylko, że nie musisz jakoś płacić, za państwowe, publiczne nauczanie podstaw
        doktryny socjalistycznej w szkołach.
        To jest poważna, zasadnicza - w społeczeństwie obywatelskim - różnica. Myslę,
        że powrót religii do parafii, tak, jak miało to miejsce za naszego dzieciństwa
        jest jak najbardziej sensowny.
    • Gość: tomasz Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 5.5.* / 80.58.37.* 23.06.04, 12:58
      ...no coz zyjemy w kraju nietolerancji co znaczy ze innowiercy nie sa
      tolerowani przez katolikow...
      • Gość: req Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.stfi.se / 62.119.39.* 23.06.04, 13:11
        jestem apolityczny ale ta inicjatywa jest dobra. religie powinno zastapic sie
        filozofia. wtedy bylby buddyzm, wierzenia afrykanskie, chrzescijanstwo, kant,
        shopenhauer itd. wszystkim to wyjdzie na zdrowie.
        • Gość: Izis Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.pzpn.info 23.06.04, 14:53
          Albo nauka dobrych manier - przydalaby sie wielu. Albo dodatkowy W-f. Albo r z
          e t e l n i e przygotowane "przysposobienie" do życia w rodzinie, czy
          jakkolwiek sie to nazywa.
      • Gość: WROBEL Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 23.06.04, 13:13
        Aja zaczne zbierac podpiusy na delegalizacje sld skoro im tak bardzo
        przeszkadza nauka religji/pemnie woleli by nauczano z KapitaLu .sld owca wal z
        gumowca,borowiaka wal z gumiaka na pozostaly czerwony ryjek znajdzie sie
        odpowiedni kijek PISIAKI do roboty porozliczac te czerwone
        kmioty..zgrywus
    • Gość: Moka No pewnie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:03
      Ja z lewicą nic wspólnego nie mam, ale to jest bardzo dobry pomysł. Kościół nie
      płaci podatków, czemu moje podatki mają iść na pensje dla księży? Poza tym w
      szkole żadna religia nie powinna być faworyzowana. No i bzdurą jest, że dzieic
      mają w szkole dwie godziny religii w tygodniu (nie wiem,czy tak jest wszędzie,
      ale mój brat tak miał), a jedną biologii czy geografii.
      • Gość: Hugo antyLPR programy szkolne sa antynarodowe IP: *.dekalb.k12.in.us / 165.139.17.* 23.06.04, 13:24
        Dzieciom odmawia sie nauki w dostatecznym wymiarze przedmiotow, ktore ich
        czegokolwiek pozytecznego ucza na rzecz indoktrynacji rekligijnej. Ministra
        Edukacji nalezaloby postawic prze Trybunalem Stanu za antynarodowa dzialalnosc.
        Polska szkola ma produkowac ludzi o odpowiednim poziomie wiedzy, a nie
        debilnych dewotow.
    • Gość: Sentencius niewart Pac... pajacow.. IP: *.introweb.nl 23.06.04, 13:07
      Gość portalu: jg napisał(a):
      w koncu jakas konkretna i sensowna propozycja z SLD!

      Sensowna-oczywiscie na miare ich mozliwosci intelektualnych.Nieraz jadac w
      Polsce samochodem i slyszac lomot podwozia zastanawialem sie ,czy rzeczywiscie
      nie ma kto pozatykac tych dziur.Jak widac SLD-jugend nie ma nic lepszego do
      roboty ,a moje podwozie jeczy juz na mysl o tym ,ze za 2 tygodnie bedzie
      przekraczac granice na Odrze i Nysie.
      • Gość: mirek owieczki ci wysciela cialami droge,klecho IP: *.acelerate.com 24.06.04, 15:07
        • Gość: Sentencius lewackie barany sie same podloza,capku IP: *.introweb.nl 25.06.04, 15:50
    • Gość: Finwal Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.net.autocom.pl 23.06.04, 13:12
      A pensję dla matematyka tylko ci rodzice, krórych dzieci chcą chodzić na
      matematykę. Jak wszyscy to wszyscy. Czemu wyróżniać katechetów.
    • Gość: adr. Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:12
      To jest metoda małych kroków. Najpierw zabrać religię ze szkoły, później
      zakazać wiary w Boga, a kościoły przerobić na magazyny. Najpierw uznanie
      małżeństw pedalskich, później adopcje dzieci i zniszczenie rodzin
      heteroseksualnych. Najpierw uznanie aborcji i eutanazji, później legalizacja
      kanibalizmu. Dla komuchów nie ma żadnych granic.Stalinowców stać na wszystko.
      Wasze dni są już policzone.
      • Gość: pablo Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 213.241.75.* 23.06.04, 13:15
        Wytłumacz mi kolego dlaczego w tym kraju wszystko musi byc tak kk chce i jego
        ludzie ?? Przeciez sa inne religie inni wyznający ale nie w Polsce musi byc tak
        jak KK chce i jego slepi słudzy!!
    • indris Dawniej marksiści nazywali to sekciarstwem 23.06.04, 13:13
      Takie działania mogą, w polskich warunkach, sprowadzić SLD do roli APP "Racja",
      w eurowyborach dostała ona 0.2% głosów.
      Przypomina mi sie to co pisał St. Mackiewicz o francuskich "lewicowych"
      burżujach: ze woleli "gryźć proboszcza" niż podnosić pensje swoim pracownikom.
      Część polskich burżujów wydaje się zaznaczać swoją "lewicowość" w podobny
      sposób.
    • Gość: ulyses Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.zeto.opole.pl / *.zeto.opole.pl 23.06.04, 13:17
      tak naprawdę to nasi protoplaści mieli zupełnie inną wiarę, a katolicyzm został
      nam brutlnie narzucony przez krzyżowców.A teraz kościół kk narzuca ja każdemu
      kto sie tylko urodzi.Religia na siłę nigdy nie była czymś dobrym, bo to tylko
      wiara w cos co trudno namacalne i zmieniane, wyolbrzymiane przez wieki.Kościół
      sam w to nie wierzy bo nie byłoby tyvh różnych świnstw.
      • Gość: Pawel Re: Czlowiek potrafi ZROZUMIEC "trudno namacalne"! IP: *.bund.de 23.06.04, 14:58
        Gość portalu: ulyses napisał(a):
        Religia (....) to tylko wiara w cos co trudno namacalne (...)

        Pewien forumowicz, przy innej okazji napisal kiedys dosyc trafna odpowiedz na
        twoje watpliwosci. Pozwolisz, ze go tutaj zacytuje:

        "Na milimetrze kwadratowym twojej skory zyje miliony bakterii i wirusow, ktore
        nawet nie zdaja sobie sprawy z faktu, ze ty istniejesz...
        Malo tego, mozesz klepnieciem jednego palca zlikwidowac ten ich swiat, a oni
        dalej nie beda wiedzieli, komu zawdzieczaja swoja zaglade...

        Wystarczy wzniesc sie na wysokosc kilkudziesieciu kilometrow ponad Ziemie,
        zebysmy wszyscy po prostu "przestali istniec", upodobnili sie do tych bakterii
        na milimetrze kwadratowym twojej skory... Razem z naszymi problemami,
        radosciami, internetem, nasza zarozumialoscia stworzonek, ktore wierza tylko w
        to, co zobacza, powachaja, posmakuja, dotkna...

        Zastanow sie nad tym chwilke, malutka, ukochana przez KOGOS
        ludzka "bakterio"..."


        Fajnie napisal, no nie?
        A moze i ty bys sie tak troche na tym twoim "trudno namacalnym" zastanowil?
        Moze nie zaszkodzi...

        Pozdro.

        Pawel

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka