Gość: jg IP: *.d.pppool.de 23.06.04, 11:55 w koncu jakas konkretna i sensowna propozycja z SLD! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: loko Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 11:57 Pojeby komunistyczne. Wyniki eurowyborów nic wam nie mówią? Odpowiedz Link Zgłoś
antek.rozpylacz Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie 23.06.04, 12:02 A tobie wyniki własnej lobotomii nic nie mówią??? Myślę że powinieneś zrobić lobotomię jeszcze raz! Sam komuchem nie jestem, ale religia won ze szkół! Mamy rozdział Kościoła od Państwa. Czyż nie tak??? A to że w każdym urzędzie wisi znak krzyża to jest neutralność światopoglądowa?? A to że za moje podatki jakiś pedofil z dukli uczy religii to jest neutralność światopoglądowa??? To jest po prostu katotalibski kraj! Laicyzacji to w Polsce nigdy prawdziwej nie było i nie będzie, póki takie poj*b jak ty nie zrobią sobie lobotomi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . geje,aborcja,walka z Kościołem,afery- program SLD IP: 5.5.* / 80.58.33.* 23.06.04, 12:12 geje,aborcja,walka z Kościołem,niekończące się afery- to cały program SLD od zadymy medialnej do zadymy za nic innego nie potrafią się skutecznie wziąć takie czasy nastały, za to ich rozliczono w wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: geje,aborcja,walka z Kościołem,afery- program IP: 217.153.71.* 23.06.04, 15:57 I tak religia wiele straciła w oczach uczestników zajęć przez przeniesienie jej do szkoły. Wcześniej na zajęciach panował odpowiedni nastrój i każdy wiedział po co tam przyszedł. Teraz to tylko kolejny (durny) przedmiot w szkole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loko Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:21 A wydawanie milionów na utrzymanie SLD jest w porządku? Odpowiedz Link Zgłoś
braad 5-6 mld 23.06.04, 13:08 Koszty funkcjonowania kościoła w Polsce to 5-6 mld nowych złotych. Tyle to kosztuje podatników, z których nie wszyscy są katolikami. Tyle też oszczędności miał dać plan Hausnera. A kościół martwi się o dziurę budżetową. Coż za hipokryzja. Nie powinno być krzyży w budynkach państwowych, a za religię niech płacą katolicy, oddzielnie, nie z podatków. A jak ktoś powie, że kościół płaci podatki, to nich najpierw sprawdzi w jakim wymiarze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Finwal Re: 5-6 mld IP: *.net.autocom.pl 23.06.04, 13:14 Poproszę o wyjaśnienie skąd wzięła się taka kwota ? Czy kościół otrzymuje cokolwiek od Państwa ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: 5-6 mld IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 13:41 zartownis.... zgraja czarnoksieznikow na utrzymaniu panstwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Re: 5-6 mld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 15:10 Jednym slowem - udowadniac nie trzeba? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JCK Re: 5-6 mld IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 13:51 Taaaaa, jestem katolikiem i płace ze religię w szkole i nie przeszkadza mi to, natomiast bardzo mi przeszkadza płacenie składki zdrowotnej, ponieważ nie choruję, niech płacą ci co chorują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: 5-6 mld IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 13:54 a takze nie dotykaja cie przestepstwa wiec sprzeciwiasz sie lozeniu na wymiar sprawiedliwosci i policjantow zajadajacych sie paczkami w szczegolnosci. logika twojego rozumowania bliska jest wielu wypowiedziom czarnym sukienkom. duzo mowic, byle mowic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JCK Re: 5-6 mld IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 13:58 Nie! nie zrozumiałes, chodzi mi o to że nie moge słuchać takiej gadgi ze ktos płaci podatki ale nie podoba mu sie gdzie idzie ta kasa, tak ja sie wypowiedzialem ze mi sie akurat to podoba ze ida moje pieniadze na religie,a nie nie chce zeby szly na lecznictwo, a twoj pomysl z przestepstwam,i tez jest dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V. Re: 5-6 mld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 14:25 Nie porównuj religii z lecznictwem, bo to kulawe porównanie. Problemy ze zdrowiem, wcześniej czy później, dotyczą każdego, natomiast religia jest całkowiecie dobrowolnym "hobby" i nie ma powodów aby opłacać ja ze wspólnej kasy wszystkich obywateli, zwłaszcza, że opłaca się faktycznie tylko jedną religie, a oficjalnych wyznań jest w Polsce ponad sto. Religia to abstrakcja, a zdrowie to realność, dziwne tylko, że "sam z siebie" tego nie dostrzegasz. Ale w tym kraju już taki jest poziom umysłowy .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JCK Re: 5-6 mld IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 14:31 Taaa, tylko ze ja jak juz musze isc do lekarza to ide prywatnie,bo panstwo mi nie gwarantuje normalnej opieki wiec po co mam placic, niech placa ci ktorzy traktuja stanie w kolejkach przed gabinetami jako hobby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: charlie Re: 5-6 mld IP: *.wachovia.com 23.06.04, 15:06 NIe przejmuj sie, kolesie sa niereformowalni w swojej nienawisci do Kosciola. Oni i tak te "zaoszczedzone" pieniadze przeznaczyliby na dotacje do parad gejowskich. Szkoda, ze nie widza sierocincow, szpitali i przytulkow ktore sa finansowane przez tych okropnych ludzi w "czarnych sukienkach" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: 5-6 mld IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 15:10 za czyje pieniazki? wydojone od panstwa, po reformie pienieznej nikla czesc przeznaczona na caritasowe wynalazki milosierdzia. otworz oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: charlie Re: 5-6 mld IP: *.wachovia.com 23.06.04, 15:14 To musza niezle doic, bo ich szpitale nie sa zadluzone tak jak publiczne i jeszcze zapewniaja wyzszy standard opieki (tak samo jak inne prywatne) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K. Re: 5-6 mld IP: *.p-s-inter.net 23.06.04, 16:34 fakt, doja niexle, a zadłuzone i tak niektóre są. jak ci sie podoba, że utrzymywany za panstwowe pieniadze KUL przyjmuje tylko osoby z odpowiednim światopoglądem (potwierdzonym przez parafie). Sprawiedliwe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: 5-6 mld IP: 64.7.146.* 23.06.04, 17:20 chlopie juz widze tych szpiegow z krainy deszczowcow ktorzy udaja katolikow byle tylko dostac sie na KUL, a na piersiach sina tuszem wyryte dwa sierpy... no comments - Odpowiedz Link Zgłoś
terenia.nasweter Re: 5-6 mld 20.02.05, 19:22 Gość portalu: charlie napisał(a): > NIe przejmuj sie, kolesie sa niereformowalni w swojej nienawisci do Kosciola. > Oni i tak te "zaoszczedzone" pieniadze przeznaczyliby na dotacje do parad > gejowskich. Szkoda, ze nie widza sierocincow, szpitali i przytulkow ktore sa > finansowane przez tych okropnych ludzi w "czarnych sukienkach" Bujaj się czerwoniaku ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V. Re: 5-6 mld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 17:22 Są wydatki społecznie konieczne jak edukacja, wojsko, policja, drogi czy właśnie zdrowie, których nikt rozumny nie kwestionuje. Ale żaden przyzwoity człowiek nie zmusza drugiego, żeby finansował jego hobby czy to chodzi o religię czy o wędkarstwo. A że religia jest czymś indywidualnym i NADOBOWIĄZKOWYM to chyba jest oczywiste. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miś tak, tak! to Ty jesteś największym odkrywcą ... IP: *.idea.pl 23.06.04, 16:45 wiesz, gdzie przebiega granica między tym co realne i tym co abstrakcyjne! ufffff Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V. Re: tak, tak! to Ty jesteś największym odkrywcą . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.04, 17:02 To wie każdy średnio przytomny człowiek, który widzi i słyszy,chyba że ktoś (jak Ty i tobie podobni) woli brać swoje (pobożne) życzenia za rzeczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazek Re: 5-6 mld IP: *.p-s-inter.net 23.06.04, 16:32 a nie przeszkadza ci, że ja nie jestem katolikiem, i tez muszę za to płacić? sprawiedliwe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x. KOŚCIÓŁ NA DOPŁATACH Z UE ZAROBI 90 MLN IP: *.crowley.pl 23.06.04, 17:39 Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Młodzierzówka SLD paradoksalnie wspiera tym kler. 20.02.05, 18:28 Nic tak nie kompromituje KK jak poziom katechezy w szkołach :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezary Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.ii.uni.wroc.pl 23.06.04, 12:22 wlasnie mowia, gdyby SLD bylo partia lewicowa bo by wygrali wybory a jak przesuneli sie w strone LPR to nie dziwi wynik, po prostu wku... wyborcy olali ich, z ta religia to slusznie choc powinno to byc od razy wprowadzone na poczatku kadencji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QWAS Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 15:08 Qurcze ! Co sie dzieje z tą uczelnią. Gość po polsku zdania sklecić nie potrafi a komputery programować chce !!! Ta dyscyplina wymaga precyzji w wyrażaniu swoich myśli. Takie bzdety to pisz z prywatnego konta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechu Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: 195.47.201.* 23.06.04, 12:34 Ja też chodziłem na religię do przykościelnej salki i to mi odpowiadało. Miało zupełnie inny charakter niż dzisiejsze odwalanie lekcji w szkole. Nie podoba mi sie też, że jedna religia jest w szkole preferowana. Chcę aby moje dzieci nauczyły się w szkole także o prawosławiu, protestantyzmie (na RELIGIOZNASTWIE) i innych religiach - islamie, buddyzmie itd., a na religię chodziły poza szkołę. Nie dość, że bogaty kościół ma swoich katechetów w szkole i religia od razu zyskuje przewage nad innymi to jeszcze im się płaci z moich podatków? A gdzie rozdzielność państwa od kościoła? P.S. Też inteligentnie zostanę nazwany komunistycznym pojebem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loko Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:51 Nie chodzi o to, że jestem za państwem wyznaniowym, ale te czerwone kurwy znowu wyciągają z szafy temat zastepczy: aborcja, religia. Kraj się sypie, a te szmaty komunistyczne chcą zyskać kilka procent w sondażach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bas Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 17:35 czytając wypowiedzi, w pewnym momencie myslałam, że jestem w Trybunie Ludu. Czy lekcje religii powinny być w kościele,ale czy to teraz jest najważniejsze ?!!! Może te bolszewickie nasienie zajęłoby się ślużbą zdrowia i zbieraniem podpisów pod petycja stawiającą Millera, Lapińskiego i Naumana przed Trybunałem Konstytucyjnym, chociaż dla tych kryminalistów wystarczyłby Wydział KArny Sadu Okręgowego. A finansowanie partii politycznych ? w sytuacji gdy ludzie umierają z braku dostępu do szpitala ? A skazanie kilku tysięcy kobiet po 50 roku na śmierć z powodu braku badań nowotworowych ? Pewnie na czele tego ruchu stanie inteligentna inaczej, gwiazda SLD nijaka Błochowiak ! Finansowanie skretyniałych posłów-osłów ? I wiele , wiele innych powodów. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie 23.06.04, 18:05 "Może te bolszewickie nasienie zajęłoby się ślużbą zdrowia" Kościół już się służbą zdrowia zajął. Kapłan szpitalny jest zatrudniany na etacie młodszego lekarza. Bierze kasiore za dwie pielęgniarki. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
clint_eastwood Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie 23.06.04, 17:35 W Ciechanowie - Chrześcijańska Społeczność - dość daleka od Kościoła Kat. otwiera właśnie punkt katechetyczny w szkole podstawowej. Każdy może. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 18:26 byleby w nazwie bylo kat lub wartosci Ch. reszta to sekty w uznaniu najwiekszej z nich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QWAS OOOO!!!!! znowu igrzyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:00 Qurcze! Jak tak dalej pójdzie to nie bedzie po co jechac do Aten. Mieliśmy już wyścigi cyklistów teraz bedzie konkurencja yntelektualna, plucie na odległość a potem pewnie czeka nas skrobanie ..... sie za uchem Po co nam ogranizacja Olimpiady. LSD&Co zapewnia taki cykl rozrywek, że popamietamy go ho ho - na długie długie lata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Dlaczego tak późno? no, lepiej niż wcale IP: *.comnet.krakow.pl 23.06.04, 14:46 precz z konkordatem i agentami Watykanu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Re: Dlaczego tak późno? no, lepiej niż wcale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 15:20 Stalin pytal: Ile dywizji ma papiez? A moze ty wiesz, wnuczku Stalina? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bas Re: Dlaczego tak późno? no, lepiej niż wcale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 17:37 Precz z kretynami, Precz z komuchami, precz z preczem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 23.06.04, 14:47 głupi jesteś... nawet mimo umiejętności czytania i pisania! durny jesteś jak przysłowiowy osioł! Weź idź na księdza i potem skumaj się z Watykanem! Ja też nie chcę na analfabetów nauczających religii w szkołach płacić z moich dochodów! Niech Watykan zapłaci! Oni mają z czego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dominiqus lepiej gruszki obiecywać, tak? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 16:08 no lepiej żeby gruszki na wierzbie obiecywali, tak? jak są partią lewicową to niech działają lewicowo, kto im broni... natomiast rozliczenie będzie z tego jak skończą a nie jak zaczynają... deklaracje(!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazek Re: Tak popularności na pewno nie zdobędziecie IP: *.p-s-inter.net 23.06.04, 16:30 Język typowy dla prawicy. poza tym na lpr głosowało 15 % z 20 %, z czego 45 % ma podstawowe wykształcenie. Nic ci to nie mówi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Benedykt Niech SLD zalozy swoje prywatne szkoly i tam wiesz IP: *.visp.energis.pl 24.06.04, 00:11 wiesza co chce. Jesli krzyz komus przeszkadza to niech na niego nie patrzy. Jesli portret Lenina to tez niech nie patrzy. We wlasnej szkole kazdy moze wywiesic sobie co chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a-z ciemnogrodzie IP: *.acn.waw.pl 27.06.04, 00:09 nie warto mówić grubemu że gruby, bo od tego i tak nie schudnie nie warto mówić katolikowi, że kojarzy się z ciemnogrodem ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mg Kolejna ideologiczna wojna SLD IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.06.04, 11:57 Chcą odwrócić uwagę od złodziejstwa i nieudolności własnych polityków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Wojna ideologiczna jest prowokowanie krzyzami IP: *.gazeta.pl / *.client.comcast.net 23.06.04, 12:00 PE w wykonaniu LPR. Nie zapominaj o wojnach krzyzowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Wojna ideologiczna jest prowokowanie krzyzami IP: *.nll.se 23.06.04, 12:02 Co masz na mysli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Wojna ideologiczna jest prowokowanie krzyzami IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 23.06.04, 12:21 UE to obszar wielowyznaniowy. Wciskanie na sile komus swojej wiary to w podteksie ponizanie innych wyznan, prowokowanie ich wyznawcow do swarow na tle religijnycm.Dla kazdego z nich symbol jego wiary jest najwazniejszy.I tak powinno zostac. To jest potrzebne dla utrzymania pokoju w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QWAS Re: Wojna ideologiczna jest prowokowanie krzyzami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:05 Wojny krzyzowe! Panie !!! Toż to bedzie już ponad z tysiąc roków. A mówiłem, że anty-LPRy&Co zostały i jeszcze krążą w mrokach średniowiecza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podatnik Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.233.233.94.devs.futuro.pl 23.06.04, 12:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.nll.se 23.06.04, 12:03 A kogo lubisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XioNdz Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:45 To jest obuzajace!!! I gdzie teraz mlodziez bedzie mogla znalesc wzory do nasladowania. Do tej pory dzieci mialy taka mozliwosc na religii. Mogly czerpac przyklad z postawy katechetow badz duchowienstwa. Tylko Kosciol jest w stanie wpoic pozytywne katolickie wartosci mlodziezy, ktora jest zucona na pastwe telewizji, pornografii i muzyki metalowej. Jezeli odetniecie kosciol od szkol, to odetniecie sie od przyszlosci Polski!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brn Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:02 ale jajcarz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Religia w szkole może być dla tych co chcą IP: *.sap.com / 217.153.27.* 23.06.04, 13:02 bo przecież kto nie chce to już na nią nie chodzi, a od muzyki metalowej to sie odczep i nie stawiaj jej na równi z pornografią i tandetną telewizją, którą mamy. Sam jestem wierzący i chodzę do Kościoła, a słucham metalu, jedno drugiemu nie wadzi. A obuRZające jest pisanie "Żucona", może i odebrałeś dobre wykształcenie ideologiczne, ale z ortografią to jakoś leżysz i kwiczysz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ziggy Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: 5.3.1R* / *.tru.com 23.06.04, 13:44 ha hah hah ah hah ahhahah!!!!!! oj...ha hah ha haha!!!! Noucza dzieci jak molestowac inne dzieci, jak wstawiac ciemnote innym i jak nie placic podatkow.. Tak z taka wiedza Polska ma bardzo wspaniala przyszlosc....he heh he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izis_k Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.pzpn.info 23.06.04, 14:02 Świetny dowcip!! A tak powaznie, po raz pierwszy SLD wymyslilo cos z sensem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agia Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.telsten.com / *.telsten.com 23.06.04, 14:20 Wzór z księży i Kościoła??? Tylko nie to!!! Oni nie są żadnym wzorem godnym naśladowania. Uchowaj nas Panie Boże od takich wzorów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justi Re: Jestem za, choć nie cierpię SLD IP: *.adsl.wanadoo.nl 23.06.04, 16:21 Kiedys byly szkoly bez religii i mlodziez nie byla taka rozwydrzona, jak teraz z religia. Narzucone poglady wywoluja zawsze sprzeciw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ango-r Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 23.06.04, 12:02 najlepiej domagajcie się, aby partie utrzymywały sie tylko ze składek swoich członków - mnie one nie interesują i nie widzę powodu, aby miały być dotowane z moich pieniędzy! to będą dopiero oszczędności!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ooo muszą odwrócić uwagę od naumana i millera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:04 hoi Odpowiedz Link Zgłoś
pan_zajebista_psychika Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz 23.06.04, 12:04 Tak jest! Czas skonczyc z tym chorym wytworem prezydentury Walesy. Religia tak, ale w kosciele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlodziezowiec Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w szko... IP: *.tvkdiana.pl / 82.160.29.* 23.06.04, 12:08 BRAWO, tak trzymac!!!!!, a na pewno do listy dopisze sie ponad 50% starszych "mlodzieżowców" i znajdzie sie pożniej pare miliardow zlotych w budżecie na finansowanie bezrobocia, czy inne bardziej wzniosłe sprawy (wyplata zabuzanom ), a nie finansowac w nieskonczonosc darmozjadów ćmiących dzieciom w umyslach za nasze pieniadze (nikt bowiem mnie nie pytał, czy chcę placic z mojej kieszeni czarnosukiennikom za szkolenia wątpliwej wagi, (szkolenia te napedzaja bowiem kase instytucji koscielnej za panstwowe pieniadze), a konkordat podpisano prawem korupcji na wysokich szczeblach (rzad Suchockiej - watykan)- powinien byc poddany ratyfikacji jako krzywdzacy POlakow. Nic dziwnego, ze ona teraz dalej spija smietankę za nasze pieniadze i udaje "katoliczke" z krwi i kosci (zydowskie nasienie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol W. Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:12 Gość portalu: Mlodziezowiec napisał(a): > BRAWO, tak trzymac!!!!!, a na pewno do listy dopisze sie ponad 50% > starszych "mlodzieżowców" i znajdzie sie pożniej pare miliardow zlotych w > budżecie na finansowanie bezrobocia, czy inne bardziej wzniosłe sprawy > (wyplata zabuzanom ), a nie finansowac w nieskonczonosc darmozjadów ćmiących > dzieciom w umyslach za nasze pieniadze (nikt bowiem mnie nie pytał, czy chcę > placic z mojej kieszeni czarnosukiennikom za szkolenia wątpliwej wagi, > (szkolenia te napedzaja bowiem kase instytucji koscielnej za panstwowe > pieniadze), a konkordat podpisano prawem korupcji na wysokich szczeblach > (rzad Suchockiej - watykan)- powinien byc poddany ratyfikacji jako krzywdzacy > POlakow. Nic dziwnego, ze ona teraz dalej spija smietankę za nasze pieniadze > i udaje "katoliczke" z krwi i kosci (zydowskie nasienie). Gość portalu: Mlodziezowiec napisał(a): > BRAWO, tak trzymac!!!!!, a na pewno do listy dopisze sie ponad 50% > starszych "mlodzieżowców" i znajdzie sie pożniej pare miliardow zlotych w > budżecie na finansowanie bezrobocia, czy inne bardziej wzniosłe sprawy > (wyplata zabuzanom ), a nie finansowac w nieskonczonosc darmozjadów ćmiących > dzieciom w umyslach za nasze pieniadze (nikt bowiem mnie nie pytał, czy chcę > placic z mojej kieszeni czarnosukiennikom za szkolenia wątpliwej wagi, > (szkolenia te napedzaja bowiem kase instytucji koscielnej za panstwowe > pieniadze), a konkordat podpisano prawem korupcji na wysokich szczeblach > (rzad Suchockiej - watykan)- powinien byc poddany ratyfikacji jako krzywdzacy > POlakow. Nic dziwnego, ze ona teraz dalej spija smietankę za nasze pieniadze > i udaje "katoliczke" z krwi i kosci (zydowskie nasienie). Kierownictwo pomorskiej FMS (młodzieżówka SLD)sprzeciwia się jednocześnie finansowaniu katechetów z pieniędzy podatników. Zdaniem młodych działaczy lewicy, za pensje nauczycielskie dla księży powinni płacić rodzice, którzy chcą posyłać swoje dzieci na religię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AZ Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:14 SLD jest geniuszem w wynajdywaniu tematów zastępczych. W chwili obecnej to tylko bicie piany i odwracanie uwagi od prawdziwych problemów. Jak już ktoś napisał, utrzymywanie SLD z podatków wszystkich Polaków przynosi znacznie więcej szkody Polsce niż opłacanie katechetów. A prywatnie uważam, że nauczanie religii powinno być zorganizowane przez parafie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antylewicowiec Kolejne oszolomstwo czerwonych IP: 212.160.185.* 23.06.04, 12:17 Jak im sie nie podoba, to niech jada do Korei Polnocnej. Ze tez czerwona zaraza aly czas zyje i ma sie dobrze, tyle lat po upadku komuny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 195.116.92.* 23.06.04, 12:18 Obcej nam Slowianom, i sila nam narzuconej przez zachod religii judeo- chrzscijanskiej powinno sie uczyc w kosciolach i synagogach, a nie polskich, panstwowych szkolach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DB Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 193.193.181.* 23.06.04, 13:58 A Ty Kagan to zapewne po prawdziwie słowiańsku do lasu biegasz i pokłony składasz prastarym dębom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Abaddon Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 14:01 Lepsze to niż hołdowanie Jezusikowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 23.06.04, 14:39 a czym sie rozni bicie poklonow drzewom od bicia poklonow kaplanom? tym ociekajacym zlotem i innymi kadzidlami palacom z krzyzem na dachu? w pierwszym przypadku chociaz mamy korzysc z istnienia drzewa ale drugi to marny spektakl - obedrzec go z tej otoczki i ludziom cosik wyda sie to miejsce niekoniecznie natchnione duchem. Bog jest pod kamieniem - siegnijcie do ksiag przypisanych temu wyznaniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Duzia Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 12:29 Religia w szkole TAK, ale pod warunkiem ze kościól będzie płacił szkole za wynajęcie klas aby nauczać dzieci religii oraz że religia będzie po lekcjach, tak jak kiedyś w salkach katechetycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 195.136.112.* 23.06.04, 12:34 Czerwona zaraza, nadal w natarciu!!!, weze!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam popieram ale uważam że to nie jest odpowiedni IP: *.lublin.pl 23.06.04, 12:34 moment na zajmowanie sie takimi sprawami bo są ważniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm ja tam jestem za religią w szkołach, ALE: 23.06.04, 12:34 1 w tygodniu a nie więcej bez oceny na świadectwie 1. lub ostatnia lekcja żadnych katechetek (co to za zawód do cholery) wynagrodzenie - tylko świadczenia socjalne oraz zwrot kosztów (niech kościół działa charytatywnie) bez sprawdzianów, z programem częściowo opracowywanym przez państwo (elementy historii religii) bez zmuszania do zakupu fatalnych podręczników czy tak nie byłoby dobrze?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo Naiwni. W ten sposob chca pozyskac glosy? IP: 195.205.44.* 23.06.04, 12:36 takie "inicjatywy" dowodza jednego - ani SLD, ani mlodziezowka SLD nie maja zadnego sensownego programu i pomyslow, wiec siegaja po sprawdzone chwyty majace na celu odwrocenie uwagi opinii publicznej od afer i stanu gospodarki.A te chwyty i srodki to wlasnie: nauka religii w szkolach, aborcja, przywileje dla homosexualistow itd. czyli tematy,ktore zawsze budza kontrowersje. Nie wroze mlodym komuszkom powodzenia. Jesli licza na zdobycie glosow akcją przeciwko zajeciom z religii w szkole,to sa strasznie naiwni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PrawdziwyCzerwony Ludzmi sie zajmijcie a nie gejami, religia czy ab IP: *.bielsko.dialog.net.pl 23.06.04, 12:47 Lewica? Duxxxpa nie lewica! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 217.11.139.* 23.06.04, 12:49 Religioznastwo w szkołach - TAK,nauczanie jednej religii zdecydowanie NIE. Słuszny pomysł aby za nauke religii katolickiej płacili rodzice - a może wogóle niech jest bezpłatna - to lepszy pomysł. Młodzi do dzieła - popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 213.241.75.* 23.06.04, 12:55 Zaraz zaraz religia w szkole ?? Nigdy. Przeciez to jest zajmowanie dzieci pierdołami i odbieranie im zajec smiech na sali. Siostrze zabrali jeden WF i jedną godz, matmy zeby religia mogła być 2 razy w tygodniu. Przecz z czarną zarazą wynocha , niech zyja tak jak powinni zyc w biedzie i bez wszelkich dóbr i luksusów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.bund.de 23.06.04, 13:38 Gość portalu: pablo napisał(a): Przecz z czarną > zarazą wynocha , niech zyja tak jak powinni zyc w biedzie i bez wszelkich dóbr > i luksusów A skad ty wiesz, jak powinna zyc "czarna zaraza"? Czy nie przypadkiem z lekcji religii? To znaczy, ze "czarni" jednak ucza miedzy innymi i o tym, ze dobra i luksus deprawuja? Ze trzeba zyc skromie? A moze oni jeszcze inne korzystne dla spolecznstwa i Narodu rzeczy tam tym dzieciakom i mlodziezy do glow pakuja? No popatrz, a ja myslalem, czytajac niektore posty, ze to nic nie warta banda darmozjadow, ktora uczy..., no na przyklad, ze dla Boga nalezy bezboznikom obcinac glowy... Z drugiej jednak strony, gdyby tego rzeczywiscie uczyli, to chyba balbys sie tak otwarcie na forum nazywac ich "zaraza", co? A noz widelec wzieliby namiar? Serdecznie cie pozdrawiam, bohaterze! Pawel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IZis Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.pzpn.info 23.06.04, 14:11 A moze nauczyli nas tego na historii? Albo na religii, która odbywala sie w salkach parafialnych (nota bene rowniez postawiona za nasze pieniazki ;-) ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JCK Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.biol.us.edu.pl 23.06.04, 14:18 tez placiles kasiorke dobrowolnie, i co zdziwiony ze salki postawili,a nie lot na marsa finansowali??? Jezli nie placiles to nie za "nasze" tylko "wasze" powinienes dodac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izis Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.pzpn.info 23.06.04, 14:46 To nie zdziwienie, tylko przypomnienie, ze nasi rodzice juz placli za budowanie sal do nauki religii. Oczywiscie zupelnie dobrowolnie. Tylko, ze kosciol woli te pomieszczenia wynajac "za czynsz" a religia i tak na koszt podatnika w szkole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sio wredne komuchy A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.sap.com / 217.153.27.* 23.06.04, 12:56 I chce zakazania propagowanie poglądów socjalistycznych i wsadzenia do ciuoy byłych PZPRowców... jedna i druga propozycja nie mają szansy przejścia... przecież już dziś jak ktoś nie chce to na religie nie chodzi... więc po co takie głupie postulaty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: 213.241.75.* 23.06.04, 12:58 tak niechodzi!! a pozniej sa wytykane dzieci i rodzice przez tych czarnych mafiozów bo oni są nieiwerni i nie posyłają dzieci na religie i najlepiej spalic takich na stosie. Weź zastanów sie troche i dopiero pisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sio wredne komuchy Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.sap.com / 217.153.27.* 23.06.04, 13:10 W przeciwieństwie do ciebie sie zastanowiłem :-), czerwona mafia nakradła sporo więcej w tej naszej biednej Polsce od chyba całego światowego kleru, a teraz chce okraść dzieci z możliwości nauki pozytywnego światopoglądu (ktory nie każdy musi chcieć zaakceptować), żeby łatwiej było nimi manipulować. A nigdy nie słyszałem o wytykaniu palcami a już tym bardziej palenia na stosie tych co nie chcą na religie chodzić... nie sobie pochodzą na etykę czy co to tam jest, bo szkołę dawno ukończyłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: 213.241.75.* 23.06.04, 13:41 to widze ze chyba nie masz dzieci i nie widzisz co sie dzieje wszkole. Na komunie 100 pytan i do kosciala chodzic codzien po 2 do 3 godzin po południu. i co ksieza mają w d**** nauke, kiedy te biedne dzieci maja sie uczyc?? Co najwazniejsze jest to zeby komunie miały wiedziały co jest dobrem(czyt. KK ) i na koga dawac kase. To jest smieszne. Ale dlaczego ludzie którzy sa niewierzacy musza ładowac kase w kurie i ich popychadła ?? dlaczego ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sio wredne komuchy Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.sap.com / 217.153.27.* 23.06.04, 13:45 Nie muszą... nikt nie musi... dzieci jeśli chodzą na etykę czy cokolwiek innego finansowane są przecież też po równo ze środków wierzących i niewierzących... więc o co chodzi... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: 213.241.75.* 23.06.04, 13:49 a jest wybor w szkole czy religia czy etyka ?? zrozumiesz ze jesli nie pójda na religie bedą wytykane palcami przez inne dzieci ?? Mamy wpojone to ze zyjemy tak jak nam KK nakazał i według wskazan KK. Straszne jest to. Pozdrawiam!! nie dogadamy sie Ty masz swoje argumenty ja swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Abaddon Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:57 Dni kościoła są policzone. Już jest mocno skompromitowany, w dodatku dostał od ue czarną polewkę. A religii w szkołach w ogóle być nie powinno, po co narzucać komuś wiarę, która dla wielu jest bezsensowna, np. dla mnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DB Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: 193.193.181.* 23.06.04, 14:07 To Ty żyjesz według wskazań KK żeby cię ktoś palcem nie wytykał? Podziwiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: I do tego uwzieli sie jeszcze na "pabla" IP: *.bund.de 23.06.04, 14:08 Gość portalu: pablo napisał(a): > a jest wybor w szkole czy religia czy etyka ?? zrozumiesz ze jesli nie pójda na > > religie bedą wytykane palcami przez inne dzieci ?? Mamy wpojone to ze zyjemy > tak jak nam KK nakazał i według wskazan KK. Straszne jest to. Moj Boze, ten wstretny KK, zyjacy w luksusie, nie dosc, ze uczy palenia na stosie, okrada spoleczenstwo z pieniedzy, ma mafijne struktury, to jeszcze wstretnie przesladuje "pabla"... To jest rzeczywiscie straszne! Biedak siedzi sobie w biedzie i bez luksusu za komputerem, chce sobie dalej spokojnie zyc jako etycznie zyjacy niewierzacy, a mu nie daja! Straszne! Pozdro. Pawel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: charlie Re: I do tego uwzieli sie jeszcze na "pabla" IP: *.wachovia.com 23.06.04, 15:15 Niezle, pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Brawo młodzi. IP: *.stenaline.com 12.10.04, 01:51 Usuńcie te trupy z SLD i do przodu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Ja cie coraz bardziej nie rozumie! IP: *.bund.de 23.06.04, 13:58 Gość portalu: pablo napisał(a): Ale dlaczego ludzie którzy sa niewierzacy > > musza ładowac kase w kurie i ich popychadła ?? dlaczego ?? Zlodziei i defraudantow, tez trzeba zglaszac na policje lub do prokuratory! Czlowieku, widzisz tyle przestepstw wokol siebie i nie reagujesz! Plucie jadem na forum GW nic ne zmieni! Do dziela! Pozdro. Pawel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Ja cie coraz bardziej nie rozumie! IP: 213.241.75.* 23.06.04, 14:04 Dobra tylko widzisz to co jest robione przez KK i ludzi KK jest robione w szczytnym celu nie wazne ze niezgodnie z prawem ale w szczytnymn celu. A jak ktos podniesie raban ze tak sie robi , to KK krzyczy ze to zamach na suwerennosc Koscioła ze sie im zamyka usta. Prawda jest taka ze KK dziala tak za zgodą i przyzwoleniem władz i polityków prawicowych. Widziałe s kiedys zeby ksiedza skazali na wiezienie ?? Raczej nie. Pozdrawiam P.S Nie pluje jadem tylko pisze to co mysle . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: charlei Re: Ja cie coraz bardziej nie rozumie! IP: *.wachovia.com 23.06.04, 15:13 Z tego co wiem to rzad jest dzieki Bogu (oops) lewicowy. Mysle, ze powinienes wystapic z postulatem delegalizacji KK jako struktury mafijnej i aferogennej i zamienic opustoszale mienie w muzea ateizmu (ale to juz bylo, wiec moze blysniesz czyms oryginalnym). A swoja droga to slyszalem o ksiedzu, ktory wyladowal za kratkami za przekrety ze sprowadzaniem samochodow a i sprawa Stella Maris jest rozwojowa. Daj szanse prokuratorom. Odpowiedz Link Zgłoś
im13 Re: A ja chce zamknąć gębę SLD 23.06.04, 13:24 A ja nikogo nie wytykam. W dodatku w naszym mieście mamy obfitość różnych wyznań, więc na codzień uczymy się tolerancji. Nawiasem mówiąc- będzie w szkole-dobrze, przy parafii-też OK. Ale ja-podatnik- nie ŻYCZĘ sobie finansowania z moich podatków partii politycznych - sld, czy samoobrona.... oni kroją dotacje! I co? Co Młodzieżówka na to? PS Dzieci, a gdzie widzieliście żywych, żyjących zgodnie ze swoimi ideami socjalistów - :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Ojojoj, robisz sie coraz odwazniejszy! IP: *.bund.de 23.06.04, 13:51 Gość portalu: pablo napisał(a): przez tych czarnych > mafiozów bo oni są nieiwerni i nie posyłają dzieci na religie i najlepiej > spalic takich na stosie. Sluchaj, wszelkiego rodzaju mafie nalezy natychmiast zglaszac do prokuratury; jesli do tego czlonkowie tej "mafii" namawiaja do "palenia na stosie", to to juz nadaje sie nie tylko do prokuratora, ale najlepiej odrazu do Amnesty International, Komisjji Praw Czlowieka przy ONZ itd.! Na co ty chlopie czekasz z takimi sensacyjnymi wiadomosciami? Czy ty wiesz, ile taka Al dzazira zaplacilaby za wywad z toba na zywo? Pozdro. Pawel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Ojojoj, robisz sie coraz odwazniejszy! IP: 213.241.75.* 23.06.04, 14:09 ale smieszne sie ubawiłem!! widze ze jestes zapalony i zapatrzony slepo w KK. jeszce ten KK Cie wykorzysta omami zobaczysz. Śmiej sie smiej. Polska to karj nie tolerancyjny i dzieki KK takim jestesmy krajem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hugo anty LPR A ja chce zamknąć geby katofaszystom z LPR IP: 5.5R1D* / *.speedtoys.com 23.06.04, 13:19 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok Re: A ja chce zamknąć gębę SLD IP: *.do.pl / *.generacja.pl 23.06.04, 14:32 Tylko, że nie musisz jakoś płacić, za państwowe, publiczne nauczanie podstaw doktryny socjalistycznej w szkołach. To jest poważna, zasadnicza - w społeczeństwie obywatelskim - różnica. Myslę, że powrót religii do parafii, tak, jak miało to miejsce za naszego dzieciństwa jest jak najbardziej sensowny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 5.5.* / 80.58.37.* 23.06.04, 12:58 ...no coz zyjemy w kraju nietolerancji co znaczy ze innowiercy nie sa tolerowani przez katolikow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: req Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.stfi.se / 62.119.39.* 23.06.04, 13:11 jestem apolityczny ale ta inicjatywa jest dobra. religie powinno zastapic sie filozofia. wtedy bylby buddyzm, wierzenia afrykanskie, chrzescijanstwo, kant, shopenhauer itd. wszystkim to wyjdzie na zdrowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izis Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.pzpn.info 23.06.04, 14:53 Albo nauka dobrych manier - przydalaby sie wielu. Albo dodatkowy W-f. Albo r z e t e l n i e przygotowane "przysposobienie" do życia w rodzinie, czy jakkolwiek sie to nazywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WROBEL Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 23.06.04, 13:13 Aja zaczne zbierac podpiusy na delegalizacje sld skoro im tak bardzo przeszkadza nauka religji/pemnie woleli by nauczano z KapitaLu .sld owca wal z gumowca,borowiaka wal z gumiaka na pozostaly czerwony ryjek znajdzie sie odpowiedni kijek PISIAKI do roboty porozliczac te czerwone kmioty..zgrywus Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moka No pewnie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:03 Ja z lewicą nic wspólnego nie mam, ale to jest bardzo dobry pomysł. Kościół nie płaci podatków, czemu moje podatki mają iść na pensje dla księży? Poza tym w szkole żadna religia nie powinna być faworyzowana. No i bzdurą jest, że dzieic mają w szkole dwie godziny religii w tygodniu (nie wiem,czy tak jest wszędzie, ale mój brat tak miał), a jedną biologii czy geografii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hugo antyLPR programy szkolne sa antynarodowe IP: *.dekalb.k12.in.us / 165.139.17.* 23.06.04, 13:24 Dzieciom odmawia sie nauki w dostatecznym wymiarze przedmiotow, ktore ich czegokolwiek pozytecznego ucza na rzecz indoktrynacji rekligijnej. Ministra Edukacji nalezaloby postawic prze Trybunalem Stanu za antynarodowa dzialalnosc. Polska szkola ma produkowac ludzi o odpowiednim poziomie wiedzy, a nie debilnych dewotow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sentencius niewart Pac... pajacow.. IP: *.introweb.nl 23.06.04, 13:07 Gość portalu: jg napisał(a): w koncu jakas konkretna i sensowna propozycja z SLD! Sensowna-oczywiscie na miare ich mozliwosci intelektualnych.Nieraz jadac w Polsce samochodem i slyszac lomot podwozia zastanawialem sie ,czy rzeczywiscie nie ma kto pozatykac tych dziur.Jak widac SLD-jugend nie ma nic lepszego do roboty ,a moje podwozie jeczy juz na mysl o tym ,ze za 2 tygodnie bedzie przekraczac granice na Odrze i Nysie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek owieczki ci wysciela cialami droge,klecho IP: *.acelerate.com 24.06.04, 15:07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sentencius lewackie barany sie same podloza,capku IP: *.introweb.nl 25.06.04, 15:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Finwal Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.net.autocom.pl 23.06.04, 13:12 A pensję dla matematyka tylko ci rodzice, krórych dzieci chcą chodzić na matematykę. Jak wszyscy to wszyscy. Czemu wyróżniać katechetów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adr. Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.04, 13:12 To jest metoda małych kroków. Najpierw zabrać religię ze szkoły, później zakazać wiary w Boga, a kościoły przerobić na magazyny. Najpierw uznanie małżeństw pedalskich, później adopcje dzieci i zniszczenie rodzin heteroseksualnych. Najpierw uznanie aborcji i eutanazji, później legalizacja kanibalizmu. Dla komuchów nie ma żadnych granic.Stalinowców stać na wszystko. Wasze dni są już policzone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: 213.241.75.* 23.06.04, 13:15 Wytłumacz mi kolego dlaczego w tym kraju wszystko musi byc tak kk chce i jego ludzie ?? Przeciez sa inne religie inni wyznający ale nie w Polsce musi byc tak jak KK chce i jego slepi słudzy!! Odpowiedz Link Zgłoś
indris Dawniej marksiści nazywali to sekciarstwem 23.06.04, 13:13 Takie działania mogą, w polskich warunkach, sprowadzić SLD do roli APP "Racja", w eurowyborach dostała ona 0.2% głosów. Przypomina mi sie to co pisał St. Mackiewicz o francuskich "lewicowych" burżujach: ze woleli "gryźć proboszcza" niż podnosić pensje swoim pracownikom. Część polskich burżujów wydaje się zaznaczać swoją "lewicowość" w podobny sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulyses Re: Młodzieżówka SLD chce zniesienia religii w sz IP: *.zeto.opole.pl / *.zeto.opole.pl 23.06.04, 13:17 tak naprawdę to nasi protoplaści mieli zupełnie inną wiarę, a katolicyzm został nam brutlnie narzucony przez krzyżowców.A teraz kościół kk narzuca ja każdemu kto sie tylko urodzi.Religia na siłę nigdy nie była czymś dobrym, bo to tylko wiara w cos co trudno namacalne i zmieniane, wyolbrzymiane przez wieki.Kościół sam w to nie wierzy bo nie byłoby tyvh różnych świnstw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Czlowiek potrafi ZROZUMIEC "trudno namacalne"! IP: *.bund.de 23.06.04, 14:58 Gość portalu: ulyses napisał(a): Religia (....) to tylko wiara w cos co trudno namacalne (...) Pewien forumowicz, przy innej okazji napisal kiedys dosyc trafna odpowiedz na twoje watpliwosci. Pozwolisz, ze go tutaj zacytuje: "Na milimetrze kwadratowym twojej skory zyje miliony bakterii i wirusow, ktore nawet nie zdaja sobie sprawy z faktu, ze ty istniejesz... Malo tego, mozesz klepnieciem jednego palca zlikwidowac ten ich swiat, a oni dalej nie beda wiedzieli, komu zawdzieczaja swoja zaglade... Wystarczy wzniesc sie na wysokosc kilkudziesieciu kilometrow ponad Ziemie, zebysmy wszyscy po prostu "przestali istniec", upodobnili sie do tych bakterii na milimetrze kwadratowym twojej skory... Razem z naszymi problemami, radosciami, internetem, nasza zarozumialoscia stworzonek, ktore wierza tylko w to, co zobacza, powachaja, posmakuja, dotkna... Zastanow sie nad tym chwilke, malutka, ukochana przez KOGOS ludzka "bakterio"..." Fajnie napisal, no nie? A moze i ty bys sie tak troche na tym twoim "trudno namacalnym" zastanowil? Moze nie zaszkodzi... Pozdro. Pawel Odpowiedz Link Zgłoś