Dodaj do ulubionych

Męczennica IIIRP, czy mitomanka?

04.09.12, 20:12
Można by elaboraty pisać, analizy robić, ale według mnie ta pani ma problem wewnętrzny i próbuje się stymulować zewnętrznością! Ewa Stankiewicz bardzo mi przypomina Cugier-Kotkę i to nie tylko psychicznie, ale coś podobnego mają w wyrazie twarzy.

>W dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie" Stankiewicz wzywa do obalenia dyktatury, jaka jej zdaniem działa w Polsce oraz podkreśla, że czuje się zagrożona w dzisiejszej Polsce. "To zagrożenie nie znika nawet podczas mszy u wrocławskich dominikanów (...). Podczas kazania wieje dystansem, jakimś niezrozumiały systemem wartości i przemycanym hołdem dla fajności aktualnej władzy"<

wiadomosci.onet.pl/kraj/ewa-stankiewicz-czuje-sie-zagrozona,1,5236078,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:14
      dupetek napisał:

      > Można by elaboraty pisać, analizy robić, ale według mnie ta pani ma problem wew
      > nętrzny i próbuje się stymulować zewnętrznością! Ewa Stankiewicz bardzo mi przy
      > pomina Cugier-Kotkę i to nie tylko psychicznie, ale coś podobnego mają w wyrazi
      > e twarzy.
      >
      > [b]>W dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie" Stankiewicz wzywa do obalen
      > ia dyktatury, jaka jej zdaniem działa w Polsce oraz podkreśla, że czuje się zag
      > rożona w dzisiejszej Polsce. "To zagrożenie nie znika nawet podczas mszy u wroc
      > ławskich dominikanów (...). Podczas kazania wieje dystansem, jakimś niezrozumia
      > ły systemem wartości i przemycanym hołdem dla fajności aktualnej władzy"<[/
      > b]

      Niech do Torunia na mszę jeździ. Tam będzie się czuć bezpieczna.
      • dupetek Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:17
        Nooo..., ale ona się taksówkarza boi, więc jak ma dojechać? W tym stanie psychicznym publiczny transport odpada.
        • etta2 Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:20
          Cóż, najpierw sobie grabią do woli, a potem mają pietra, by nos z domu wyściubić. Niech sobie zafunduje ochronę, jak kaczor. Paru z GROMu jeszcze się znajdzie, ale to...kosztuje, z własnej kieszeni. My-podatnicy nie mamy obowiązku chronić tej "damy", hahahahaha......
          • douglasmclloyd Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:26
            etta2 napisała:

            > Cóż, najpierw sobie grabią do woli, a potem mają pietra, by nos z domu wyściubi
            > ć.

            Z niecierpliwością oczekuję próby nieudanego zamachu na tę panią.
            • jot-es49 Już była! 05.09.12, 05:50
              douglasmclloyd napisał:
              > Z niecierpliwością oczekuję próby nieudanego zamachu na tę panią.

              Niesioł się zamachnął ale tylko w kamerę trafił!
              Chciałeś nieudanego zamachu - to go masz!
        • douglasmclloyd Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:22
          dupetek napisał:

          > Nooo..., ale ona się taksówkarza boi, więc jak ma dojechać? W tym stanie psychi
          > cznym publiczny transport odpada.

          Jak niedawno jechałem pociągiem też czułem się zagrożony. Tłok, do tego oście pili wino w przejściu. Musiałem kupić piwo, żeby trochę rozładować sytuację. Transport publiczny w przypadku tej pani zdecydowanie odpada. Mogłaby podróży nie przeżyć.
      • wiosnaludzikow Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:17
        douglasmclloyd napisał:
        > Niech do Torunia na mszę jeździ. Tam będzie się czuć bezpieczna.
        Bezpieczna to powinna się czuć i być wszędzie !
        • douglasmclloyd Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:19
          wiosnaludzikow napisał:

          > Bezpieczna to powinna się czuć i być wszędzie !

          No to ją zmuś, bo jakoś nie chce.
      • fiu-bzdziu2010 Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:17
        kurde, zacznie pisać kazania dla zakonników w białych habitach???
    • minkat Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 20:20
      Raczej mania przesladowcza te pania dotknela.
    • indris To już jest temat dla psychiatrów... 04.09.12, 20:48
      ...jeżeli ktoś odczuwa zagrożenie podczas mszy w Polsce.
      • dupetek Re: To już jest temat dla psychiatrów... 04.09.12, 21:07
        Objawy bardzo podobne jak u Cugier-Kotki - gwiazdy PiSowskich kampanii wyborczych!
      • life.form Był czas, kiedy zagrożenie czuli ludzie Michnika 05.09.12, 16:31
        To było zaraz po przełomie 1989r. Pewna osoba z tego środowiska (nie podawajmy nazwisk, bo tej osobie może być teraz głupio) napisała, że bała się wtedy... wychodzić z domu na ulicę. Z powodu panoszącego się na ulicach faszyzmu (!). Czuła się tak zagrożona w czasach, gdy niemal monopolistycznie rządziła Unia Wolności, a Gazeta Wyborcza praktycznie nie miała konkurencji. Poczucie zagrożenia to bardzo subiektywna sprawa... Może i nadaje się czasem do psychiatry, ale nie jest śmieszne. Ludzki strach i wyobcowanie śmieszne nie są.
    • behemot17-13 Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 21:31
      Ewa Stankiewicz to ówczesny Jezus. Jezus umierał za nas na krzyżu, Ewa umierała za nas pod krzyżem. ten pierwszy uchodzi za zbawcę, ta druga postrzegana jest jako klęcznik dla Jarusia, stóp Jarozbawa pewnie nie myje, na pewno sznuruje ciżemki zbawicielowi, o lizaniu nie wspomnę, zbyt niecenzuralne.
    • czart_polski Po prostu chora psychicznie 04.09.12, 21:54
      Widać, że leków nie bierze
      "Wczoraj nie mogłam wysiąść z taksówki, bo leming za kierownicą zaczął się popisywać tak, że aż przysiadłam z wrażenia.
      • douglasmclloyd Re: Po prostu chora psychicznie 04.09.12, 22:43
        czart_polski napisała:

        > Widać, że leków nie bierze
        > [u][b]"Wczoraj nie mogłam wysiąść z taksówki

        Więcej ruchu, więcej ruchu, na początek spacer zamiast taksówki.
      • minkat Re: Po prostu chora psychicznie 04.09.12, 23:01
        to cytat?
        • czart_polski Re: cytat 05.09.12, 01:20



          na samym poczatku tutaj
    • wiosnaludzikow Ale Michał Tusk to jest zaszczuty :) 04.09.12, 21:57
      Są zwierzęta równeii równiejsze. Orwell aktualny cały czas.
      • behemot17-13 Re: Ale Michał Tusk to jest zaszczuty :) 04.09.12, 22:08
        że tak napiszę, zwierzu forumowy. pozwolisz, że się powtórzę, częstotliwość jest be.
    • jacekm22 Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 22:00
      Jedno jest pewne , tej pani pieknie w dekiel wali ..... !!!
    • 99venus Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 22:12
      ten stan można określić jako paranoję schizofreniczną.
      • icek.goldberg We Wrocławiu nie ma o.o.Rydzykantów? 04.09.12, 22:48
        To może uda się sprowadzić klon maciorewicza.
    • wiosnaludzikow Nagrody Ewy Stankiewicz 04.09.12, 23:05
      Nagrody[edytuj]

      Nagroda główna na międzynarodowym festiwalu „RomaFictionFest” (Międzynarodowy Festiwal Produkcji Telewizyjnych w Rzymie) za film dokumentalny Trzech kumpli, 2009
      Nagroda im. Dariusza Fikusa w kategorii „Twórca w mediach” za Trzech kumpli, 2009
      Nagroda im. Andrzeja Woyciechowskiego za Trzech kumpli, 2008[7]
      Nagroda Główna Wolności Słowa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za Trzech kumpli, 2008
      Nagroda specjalna jury Festiwalu Filmu Polskiego w Chicago za Trzech kumpli, 2008[8]
      Nagroda publiczności Festiwalu Filmu Polskiego w Ann Arbor za Trzech kumpli, 2008[9]
      Laureatka (wraz z Anną Ferens) Studenckich Nagród Dziennikarskich MediaTory 2008, w kategorii DetonaTOR – dla autora najgłośniejszego i najbardziej spektakularnego materiału za Trzech kumpli
      GRAND PRIX – Nagroda Dziennikarzy – za Trzech kumpli, Kraków 2008
      Nagroda w kategorii Publicystyka TV za Trzech kumpli, Kraków 2008
      Za nieprzypadkowych ludzi, nagroda na Munich International Festival of Film Schools 2006
      Dotknij mnie: Brązowy Zamek na Off Cinema Poznań 2003, Złota Kaczka 2004, Dolnośląski Brylant Roku 2004
      Grand Prix w Konkursie Filmów Niezależnych za film fabularny Dotknij mnie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2003
      Nagroda Główna za film fabularny Dotknij mnie na Slamdance Film Festival (Edycja Polska) 2003
      Dywizja Marketing, wyróżnienie na Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Krakowie 1997
      Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za reportaż radiowy Rondo alla polacca
      I Nagroda w konkursie Stowarzyszenia Radia Publicznego za 2 reportaże radiowe Przypowieść o życiu i śmierci oraz Bankiet
      II Nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Radiowych „Macrophon” za reportaż Panu na razie dziękujemy
      Wyróżnienie w konkursie Polska i Świat za reportaż Przechadzka po bożym świecie
      • szmul.bender Re: Nagrody Ewy Stankiewicz 04.09.12, 23:38
        i co chcesz przez to udowodnic ?
      • indris Nagrody Ewy Stankiewicz ... 05.09.12, 00:32
        .. w zestawieniu z jej ostatnią wypowiedzią.są dowodem że nagrody nie chronią przed anomaliami umysłowymi.
      • piq gdy człek się zetknął z takim bydlęciem... 05.09.12, 01:04
        ...o nazwie TW Ketman, czyli hołubionym ongi przez nadreda Michnika Maleszką, z jego hucpą, bezczelnością i poczuciem bezkarności, to mógł zwariować. Robienie "Trzech kumpli" musiało ją sporo psychicznie kosztować.
        Znam tego ubeckiego sqrvvysyna ketmana z dawnych lat; znam też innych ludzi, którzy działali w podziemiu i mam problem: ten ubecki sqrvvysyn opływa w dostatki zapewnione ongiś przez Agorę - sutą pensyjkę i emisję akcji pracowniczych, a kobieta, którą znam, a która też była w SKSie, ale nie donosiła tylko lądowała w ubeckim areszcie, dzisiaj klepie biedę i nie może znaleźć pracy.
        Na szczęście jestem odporniejszy niż Ewa Stankiewicz. Świat nie jest albowiem sprawiedliwy, a im bardziej deklaratywnie sprawiedliwy jest człowiek, tym bardziej podejrzany. Nigdy nie zapomnę braciom Kaczyńskim zrujnowania lustracji w 2006 roku poprawkami w senacie i inicjatywą ustawodawczą prezydenta - ciekawe zresztą, w imię czego. W imię Albiny?
        • wiosnaludzikow Re: gdy człek się zetknął z takim bydlęciem... 05.09.12, 12:37
          Nic dodać nic ująć. Tak , została zajeżdzona przez UBectwo przeciwko, któremu wystapiła.
          > Na szczęście jestem odporniejszy niż Ewa Stankiewicz. Świat nie jest albowiem s
          > prawiedliwy, a im bardziej deklaratywnie sprawiedliwy jest człowiek, tym bardzi
          > ej podejrzany. Nigdy nie zapomnę braciom Kaczyńskim zrujnowania lustracji w 200
          > 6 roku poprawkami w senacie i inicjatywą ustawodawczą prezydenta - ciekawe zres
          > ztą, w imię czego. W imię Albiny?
    • ave.duce Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 04.09.12, 23:18
      dupetek napisał:

      >
      > Podczas kazania wieje dystansem

      Dystans4 powinien uważać, gdzie wieje.
    • hummer Dupetek /nt 05.09.12, 01:27
      Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka?
    • volupte Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 05.09.12, 12:23
      A tu na święta ja lansuja :-) forum.gazeta.pl/forum/w,17007,135329133,135329133,Ewa_Stankiewicz_postac_wielkiego_formatu.html
      • lucky6666 Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 05.09.12, 12:42
        kibol w spódnicy
    • fiu-bzdziu2010 Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 05.09.12, 16:21
      taksówkarz też się nie podoba
      mam pomysł na kolejny biznes smoleński- własna korporacja taxi ze znakiem rozpoznawczym "Tu-tka" albo "brzózka"
      • zzarda32 Re: Męczennica IIIRP, czy mitomanka? 05.09.12, 16:29
        + trumna gratis, albo nawet dwie ( ta druga po ekshumacji ).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka