Gość: ostrów IP: *.promax.media.pl / *.promax.media.pl 01.07.04, 15:35 Pier..e kotka za pomocą młotka, nawet minister taki debil ze sie nie orientuje, że to świnia podłożona panu S.? No dajcie spokój panowie, jak Boga kocham, jak dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marek w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.aster.pl 01.07.04, 15:47 sąd zatwierdził pedofilie i od tej pory pary mogą wychowywać dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rysió Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.UB.Uni-Magdeburg.DE 01.07.04, 15:53 he? cos sie panu chyba pomylilo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . co w unii to i u nas - homofilia już prawie IP: *.solcon.nl 01.07.04, 16:00 kto chciał ten ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KRYTYCZNY MOMENT ! PRZYPOMNIJMY: KLUSKA, MODRZEJEWSKI... IP: *.ee 01.07.04, 17:40 ...czy tez ten agent NIK-u aresztowany bezprawnie przez ABW za to, ze wypelnial swoje obowiazki sluzbowe z ramienia centralnej instytuji panstwowej, rownie waznej i uprzywilejowanej jak samo ABW (tylko, ze mial bezkompromisowych zwierzchnikow nie-z-SLD) Wszystkie te sprawy sa rownie "rewelacyjne"! Sa absurdalne i dziwnie podobne do terazniejszego aresztowania slynnego psychologa, Andrzeja S. i w nich wszystkich tez jakis SLD-owy minister sprawiedliwosci albo szef sluzb specjalnych popiera niezwykle gorliwie swym calym watpliwej jakosci autorytetem "slusznosc" aresztowania "strasznie niebezpiecznego przestepcy" (niebezpiecznego owszem - ale za kazdym razem dla SLD) i kazdorazowo publika sie dziwi czemu i tym razem wytoczono "armate na komara" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quosoo Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: 193.109.223.* 01.07.04, 16:04 ke? 1. Pedofilia nie polega na wychowywaniu dzieci, 2. Wiekszosc dzieci jest wychowywana przez pary 3. Wychowywanie dzieci (szczegolnie przez pary) jest legalne w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ga Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.onhill.gda.pl 01.07.04, 18:03 nie mylić pedofila z pedagogiem ani z filatelistą :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbb Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.hypermobile.pl 01.07.04, 16:08 Polecam hasło ze Słownika Języka Polskiego: pedofilia ż I, DCMs. ~lii, blm, med. «zaburzenia seksualne, polegające na odczuwaniu popędu płciowego do dzieci» (z gr.) Odpowiedz Link Zgłoś
ula_s Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - BZDURA! 01.07.04, 17:28 Panie Marku prosze glupot o sasiadach nie wypisywac, bo ktos niezorientowany moze w to uwierzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - BZDURA! IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.04, 17:50 ula_s napisała: Panie Marku prosze glupot o sasiadach nie wypisywac... Jakie tam bzdury?! pisze z niemiec, wiec wiem. nie tylko dozwolona, ale wrecz nakazana! ja tam nic do tych dzieciaczkow nie ten, ale unia kaze, wiec musze - cholera, a ja jeszcze zone mam i do pracy musze chodzic. sil juz brakuje w tej uni. przeklete wynalazki. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrobel Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - BZDURA! IP: *.acn.pl 01.07.04, 23:42 bardzo smieszne, palancie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poko Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 19:10 ..jeśli jest tak słodko- wystaw im swoje dzieci...niech sie z nimi pobawią skoro wolno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kara Brak znajomosci pojec IP: 80.111.118.* 01.07.04, 19:56 Jak widze nie jestes jedynym uczestnikiem tego forum, ktory nie rozumie roznicy miedzy pedofilem a homoseksualista. Do slownikow panowie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: next Re: Brak znajomosci pojec IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 22:32 a jaka jest różnica między pedagogiem a pedofilem??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ws Ty jest es swirniety IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.04, 14:07 W Niemczech sad zezwolil na adopcje dzieci przez pary homoseksualne. Pedofilia nie jest ani w Niemczech ani w Unii dozwolona. Puknij sie facet w glowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gramotny Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.07.04, 00:35 tobie się maleńki wyrażnie myli pedofilia z hemofilią i z pederastią. co bys powiedział na niewielki wypadzik w stronę słownika? oj sorki, wiem, ze czytanie męczy. ale narząd nieużywany zanika, więc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 5555 Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.proxy.aol.com 08.07.04, 04:38 Czlowieku, co ty pleciesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Śmierć pedofilą i innym popaprańcom IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 15:54 wiadomo że nie on wyrzucił te zdjecia sam, tylko ktoś z domowników który nie chciał mieć takiego GÓWNA w swoim domu. Jaja mu uciąć i całej jego bandzie. Dlaczego prawo jest tak łagodne dla tych popaprańców???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quosoo Re: Śmierć pedofilą i innym popaprańcom IP: 193.109.223.* 01.07.04, 16:07 Ja do popaprańców zaliczam rówież analfabetów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty pedofil Re: Śmierć pedofilą i innym popaprańcom IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:12 Śmierć pedofilom, zwłaszcza tym pyskatym którzy nie boją się pisać o swoim zboczeniu na forum GW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DDudayev Pod mur go, serie z automatu w gościa i zapomnieć. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.07.04, 02:42 Pod mur, serie z automatu w gościa i zapomnieć. Po co tyle hałasu. Teorie , wywody (a co..)(a jak..)(a może..). Nakręcajcie temat. Ci znienawidzeni przez europe arabowie , ciekawe czy oni mają wogóle zwrot na określenie takiego idioty. Środki masowego przekazu - "ekstremalne zachowania wchodzą do mody" - miał rację "pan Kazik". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SWIADEK Re: Śmierć pedofilą i innym popaprańcom IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.07.04, 01:42 PODOBNO MOLESTOWAL TEZ PRYMASA GLEMPA. NA JEDNEJ Z FOTOGRAFII JEST I PREZYDENT KACZYNSKI. TO WYSOCE PRAWDOPODOBNE... TEGO NIE BYLO ZA POLSKI LUDOWEJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: serio pedofilia Andrzeja S. IP: *.crowley.pl 02.07.04, 06:34 Ta dyskusja jest beznadziejna - nie tylko ortograficznie.Rzuca sie w oczy brak wychowania seksualnego w szkole i mylenie podstawowych pojec w tym zakresie.Niedouczenie owocuje brakiem rozeznania co jest co i wypisywaniem kompletnych bzdur.A Andrzej S. zostal juz przez lud zlinczowany.Horror. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty pedofil [...] IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 15:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: JAJA MU UCIĄĆ I WSADZIĆ W DUPE IP: *.ibmedu.com.pl / *.u.mcnet.pl 01.07.04, 16:28 Moze byc klopot. Lepiej tobie mozg przeszczepic do dupy - NA PEWNO sie zmiesci, a i zawartosc dupy sie nie zmieni ;-))) DO rzeczy: jak mu UDOWODNIA wine, to nalezy go surowo ukarac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Re: JAJA MU UCIĄĆ I WSADZIĆ W DUPE!!!! IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:32 przez takich jak ty to wszystko sie tak rozpleniło, zbytnia tolerancja i wiara w ludzi. Ta banda powinna sie zająć twoimi dziećmi inaczj byś gadał. twoje słodkie pierdzenie o tolerancji jest do dupy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz ok, dam ci noz i zrob to, no prosze bardzo IP: 131.130.98.* 01.07.04, 17:55 i nie zapomnij uwiecznic na tasmie video tej operacji jak w iraku, na pewno staniesz sie slynny niczym a.sam tylko ze na caly swiat... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty pedofil niech jego pedały wezmą w obroty i przegwintują mu IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 15:57 Kara śmierci dla pedofili!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pedel jeśli myślisz,że ty jesteś zdrowy,to... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.07.04, 16:19 to się mocno mylisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty PEDEL Re: Ciebie pierwszego powinno sie obciąć IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:24 weż sie zastanów kogo bronisz i czy chciałbyś żeby twoim dzieckiem ktoś sie zajął? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaxa Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.crowley.pl 01.07.04, 16:00 No tak się zastanawiam: czy to możliwe, żeby był tak bezdennie głupi i SAM wyrzucił NIEZNISZCZONE zdjęcia po prostu do śmietnika, i to POD WŁASNYM DOMEM? Coś tu cuchnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WOJ oj cuchnie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 16:15 Na pewnym portalu blokują opinie podważające wiarygodność wypowiedzi ministra Sadowskiego... Wystarczy napisać, że każdy może rzucić oskarżenia tego typu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrobel Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.acn.pl 01.07.04, 23:50 Ja sie nie moge nadziwic, ze facet stal tam jak mlot i gapil sie jak policaje odkrywaja te zdjecia. O co tu chodzi? Co jak co, ale Samson na debila nigdy nie wygladal. Chociaz na pedofila tez nie... Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 00:00 Gość portalu: wrobel napisał(a): > Ja sie nie moge nadziwic, ze facet stal tam jak mlot i gapil sie jak policaje o > dkrywaja te zdjecia. O co tu > chodzi? Co jak co, ale Samson na debila nigdy nie wygladal. Chociaz na pedofila > tez nie... Zwracam uwagę na reakcje ludzi, którzy go bardzo dobrze znali. Lew Starowicz, koledzy z PTP. Przecież gdyby to była taka oczywista sprawa, to by murem za nim stanęli, także w swoim dobrze pojętym interesie. A oni jakoś nie popierają go tak ostro, PTP chce mu odebrać certyfikat, Starowicz gdyba, że Samson mógł prowadzić podwójne życie i mu to wszystko ciążyło. Mnie te reakcje zastanawiają bo ja bym się publicznie tak nie wypowiadała o koledze co do którego miałabym pewność, że jest niewinny. Odpowiedz Link Zgłoś
matti.x Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 00:50 kataryna.kataryna napisała: > Zwracam uwagę na reakcje ludzi, którzy go bardzo dobrze znali. Lew Starowicz, > koledzy z PTP. Przecież gdyby to była taka oczywista sprawa, to by murem za > nim stanęli, także w swoim dobrze pojętym interesie. A oni jakoś nie > popierają go tak ostro, PTP chce mu odebrać certyfikat, Starowicz gdyba, że > Samson mógł prowadzić podwójne życie i mu to wszystko ciążyło. > Mnie te reakcje zastanawiają bo ja bym się publicznie tak nie wypowiadała o > koledze co do którego miałabym pewność, że jest niewinny. Kataryno, czy to jest jakieś logicznie zamknięte błędne koło? Usiłujesz wyrobić sobie zdanie o winie S. na podstawie reakcji jego kolegów. A na jakiej podstawie przypisujesz im czystość intencji w tychże reakcjach? Czy tylko ten psycholog, który jest pedofilem jest taki "zły", a reszta już cudowna? Czapiński akurat zachowuje się inaczej. O ile sam też się raczej składniam ku wrażeniu, że S. _czegoś_ jest winien, to postawa zarówno Starowicza, jak PTP wydaje mi się raczej godna krytyki, niż szacunku, na którym można by własne osądy opierać. Starowicz bawi się w te swoje "analizy na odległość" i jakoś mu bynajmniej nie przeszkadza fakt, iż sam jest w tę sprawę zaangażowany. A to nieładnie... nieładnie terapeutycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psycholog Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.07.04, 00:59 p.Starowicz naruszył kodeks etyczny psychologa stanowiący, że nie mozna publicznie krytykować kolegi jeśli nie ma on możliwości obrony. podobnie kodekse ten naruszyła M.Toeplitz. ale ich zachowanie nie jest popierane w środowisku, które raczej mówi - z osądem poczekajmy na sąd, a wcześniej: ..."jesli nie wiesz jak sie zachować, to na wszelki wypadek zachowuj sie przyzwoicie" Moje zażenowanie budzą gromkie odżegnywania się psychologów od AS, w trosce nie o dzieci, lecz o własna d...oczywiście, ze ta cała sytuacja zaważy na wizerunku psychologów, ale to nie powód by zachowywac się nieprzyzwoicie. ja znam Andrzeja S. i niezależnie od doniesień prasy nie wyprę sie, że go cenie za pracę, pomaganie ludziom, szkolenie terapeutów, niesienie kaganka oświaty w oświacie, uczciwość i prawość. jeśli okaze się winny czegokolwiek odniosę się do tego, ale niegodny czyn nie zmniejszyłby jego zasług. a sport polegający na rzucie kamieniem w grzesznika cieszył się znikomym poparciem pewnego gościa 2000 lat temu...choc właśnie czołowi zawodnicy tej dyscypliny najchętniej powołują się na Niego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ws Moze mu jakas Dalila wlosy obciela IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.04, 14:12 i przez to sily (intelektualnej) pozbawila? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Książnik "Dobra" książka IP: 213.199.192.* 01.07.04, 16:18 ksiazki.wp.pl/katalog/autorzy/autor.html?id=760 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon Re: "Dobra" książka IP: 217.153.132.* 02.07.04, 17:01 | | | Gościu ewidentnie OPĘTANY - wystarczy spojrzeć na to jego zdjęcie. | Mógł się zabić, albo oddać w ręce policji i wybrał to drugie. | | | Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaron Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 16:20 Na pewno zazdrośni koledzy narobili mu zdjęć z dzieciakami i potem wrzucili do śmietnika. Na pewno przypadkowo on się znalazł przy śmietniku i dlatego zainteresowała się nim policja. Chociaż podejrzewam, że było tam wielu innych gapiów. Przecież działania policji wzbudzają zawsze zaciekawienie. Na pewno jego twardy dysk został wymieniony przez konkurencję, żeby go zdyskredytować. Na pewno w jego mieszkaniu znaleziono fotografie dzieci, które podrzucili mu jego wrogowie. Wszystko jest możliwe. Jedynie to, co nie jest możliwe to otwarcie parasola w dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DOŚĆ KONIEC TOLERACJI DLA ZŁA IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:22 KONIEC, TRZEBA ICH STERYLIZOWAĆ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 19:38 Wszystko jest możliwe. Jedynie to, co nie jest możliwe to > otwarcie parasola w dupie. Wiesz z doświadczenia...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaron Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 19:43 Sprawdź sama. Widocznie jesteś tzw. szerokodupiasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaziq Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 21:17 jest możliwe tylko z wyjęciem jest kłopot. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i to jest samo życ Miniester - każdy dowód można skruszyć IP: *.onhill.gda.pl 01.07.04, 23:08 i to jest to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tepow Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.ibmedu.com.pl / *.u.mcnet.pl 01.07.04, 16:25 Sam jestes debil. A bardziej rzeczowo: skad wiesz, ze psycholog jest niewinny ? Ja tego nie wiem, wiem tylko, ze jest PODEJRZANY o wine. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty niewinny ? żarty IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:29 co może przypadkiem był na tych zdjęciach , wpadł na chwilę w czyjś odbyt??? obciąć gościa!!! dość zła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Re: niewinny ? żarty won pedofile IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:44 powinno sie ich niszczyć i sterylizować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: niewinny ? żarty IP: *.netshare.krosno.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:05 widziałeś te zdjęcia???? Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor Minister sprawiedliwosci? Sadowski? Kryminalista! 01.07.04, 16:46 On akurat powinien najpierw swoje przestępstwo wyjaśnić, a później może sobie dalej byc pachołkiem Barcikowskiego czy innej Belki, a nawet Kwacha. ________ "Marek Sadowski, minister sprawiedliwości-prokurator generalny w rządzie Marka Belki, miał dyscyplinarkę za spowodowanie wypadku samochodowego. Uniknął ewentualnej odpowiedzialności karnej, bo sąd dyscyplinarny odmówił uchylenia Sadowskiemu immunitetu sędziowskiego." kiosk.onet.pl/art.html?DB=162&ITEM=1163258&KAT=237 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAC JEDYNIE SŁUSZNI EKSPERCI, IP: 213.17.204.* 01.07.04, 17:04 AUTORYTETY" MORALNE, Autorytety ekonomiczne???? Autorytety medialne!!!!!! ILEŻ MAMY TAKICH FAŁSZYWYCH PROROKÓW W NASZYCH MEDIACH??? Ile zakłamanych polityków, psychologów, ekonomistów, redaktorów???? WSTYD DLA MEDIÓW, WSTYD DLA NARODU, KTÓRY WIERZY TYM MEDIOM Popatrz na zapraszanych "ekspertów". I to nie tylko psychologów, ale ekonomistów, prawników, europeistów, i różnych klientów od wszystkich mądrości. Wmówią narodowi wszystko, na co jest zapotrzebowanie. Tylko czyje zapotrzebowanie??? Nie widzisz tego?? A popatrz chocby ostatnio na nagonke na Kaczyńskiego za paradę gejów. Popatzr ile autorytetów próbuje nas nazwać ZAŚCIANKIEM, CIEMNOGRODEM ITP Oczywiście robią to w sposób zakamuflowany przedstawiając jakieś super teorie, supertrendy. A popatrz na ekspertów ekonomii, którzy osmieszą każdego, kto powie złe słowo o Balcerowiczu. A popatrz jak eksperci przedstawiali nam UE i co z tego wychodzi?? I ja nawet nie jestem przeciwko UE, ale tylko przeciwko kłamstom o UE. A pamiętasz, jak eksperci ośmieszali wszystkie wątpliwości eurosceptyków. A popatrz na wielkiego eksperta KOMUNIZMU nijakiego Wiatra (tatuś i synuś), zobacz jak im zmieniaja sie poglądy w zależności od nomen omen WIATRU. Ale wszystki te poglądy, często ze sobą sprzeczne są "najmadrzejsze" i narodowi do wierzenia podane. I TO JEST WŁAŚNIE TO O CO MI CHODZI O JEDYNIE SŁUSZNYCH EKSPERTÓW, JEDYNIE SŁUSZNYCH POGLĄDÓW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TT Re: JEDYNIE SŁUSZNI EKSPERCI, IP: *.chello.pl 01.07.04, 23:03 Tak, prosty lud zawsze wie kogo zlinczować, w razie problemów "Fakt" i "Superexpress" im pomoże Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: JEDYNIE SŁUSZNI EKSPERCI, 01.07.04, 23:38 Gość portalu: TT napisał(a): > Tak, prosty lud zawsze wie kogo zlinczować, w razie problemów "Fakt" > i "Superexpress" im pomoże Tak, policja, prokurator, sąd, wszystkie media i prosty lud się sprzysięgły przeciwko niewinnemu. Na szczęście oprócz ludu prostego, jest jeszcze lud pokręcony, który sobie wszystko wytłumaczy tajemniczym spiskiem z podrzuconymi zdjęciami w roli głównej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrobel Re: JEDYNIE SŁUSZNI EKSPERCI, IP: *.acn.pl 01.07.04, 23:57 ej, a ty to wlasciwie to o czym? Podpisales lojalke samoobrony? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oooobbs Policja powinna sprawdzić jego kumpli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 16:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty [...] IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:56 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia O pedofilli 01.07.04, 17:01 www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_040701/publicystyka/publicystyka_a_4.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loko Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 17:15 To jest modne w wyższych sferach: Krollopp, Paetz. Nawet nie wiecie jak bardzo modne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flapjack Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: 213.199.192.* 01.07.04, 17:50 A skąd ty taki zorientowany? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wuk Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 18:09 Ha! Zorientowany jest np. oszołom z radia bez ryja, bo zwierzył mi się na forum, że Krolopp był najpierw homoseksualistą, a potem stał się pedofilem. Myślę sobie: co u licha? czyżby Oszołom był dawnym partnerem Kroloppa? a teraz zmienił opcję? Co zaś się tyczy psychologa Andrzeja S., to polecam zajrzeć na strony: www.radiopin.pl/goscradia.php?id=142 czat.gazeta.pl/czat/1,48880,1725989.html ksiazki.wp.pl/katalog/autorzy/autor.html?id=760 ale to już przeszłość - to se nevrati... panie psychologu dzieci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawa Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.dsl.mbay.net 01.07.04, 17:22 przeczytalam ostatnio artykul o Rogerze Casemencie, brytyjskim rycerzu, a zarazem irlandzkim ffanatyku, ktory wslawil sie raportami z Kongo 1906 i Amazonii 1910 o straszliwosciach popelnianych tam przez europejskich oficjeli. W tym samym czasie prowadzil swoj intymny dziennik, w ktorym opisywal swoje homoseksualne przygody z afrykanskimi i amazonskimi chlopcami. Przez pol wieku toczyla sie debata, czy to mozliwe, zeby taki porzadny czlowiek robil "takie rzeczy" i kwestionowano prawdziwosc jego dziennikow. Ze niby jak taki bardzo wysoki brodaty Irlandczyk moglby miec liczne nocne przygody w parkach i innych miejscach i nikt go ani w Afryce ani w Amazonii nie zauwazyl. Ano mogl. Moze Gazeta sobie przedrukuje: New York Review of Books, 27 maja 2004. Niektorzy prowadza podwojne zycie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sentar [...] IP: *.chello.pl 01.07.04, 18:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Śmiewca i ...pediatrów...bo takim jak ty to się myli...n/t IP: 80.51.234.* 01.07.04, 18:53 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peka Re: i ...pediatrów...bo takim jak ty to się myli. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 19:02 O co chodzi kolego? Czyżbyś czytał dzisiaj Fakt? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peka Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 18:51 Już tylko brukowce piszą. Gazeta, Rzepa itp czekają. Potrzeba pewnych i sprawdzonych informacji. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 2 lata w zawieszeniu na pięć, jak ks. z Tylawy 01.07.04, 19:32 No i osiem lat zakazu wykonywania zawodu, tylko w stosunku do dzieci. Dorosłych będzie mógł leczyć. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lelo Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: 195.164.168.* 01.07.04, 19:34 TO JAKAŚ LIPA..., wielka lipa. Podłożyli mu świnię i dowiemy się o tym za pięc lat. A czlowiek skończony jest juz dzisiaj. Gdyby był pedofilem, nie wyrzucałby materiałów pod własną chałupą. Nie wyrzucałby w ogóle. Tak, i jeszcze stał z daleka i obserwowałjak policja przeszukuje śmietnik. Poważny człowiek popuka się w głowę czytając takie brednie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: 217.153.132.* 02.07.04, 17:09 Może to lipa, a może widział tylko dwa wyjścia: zabić się, albo oddać w ręce policji i wybrał to drugie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lobo Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 01.07.04, 19:50 Samsonowicz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jon CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 20:00 Czy możesz rozwinąć temat? Kto tą świnię podłożył Panu S. i oczywiście po co? Mam nadzieję, że nie chodzi Ci o jakąś historię z Archiwum X ? Pytam bo naczytałem się tu różnych zabawych opowiastek o zatrzymaniu Pana S., w których tylko UFO mi brakuje i momentu, w którym pojawia się Agentka Scully z Agentem Mulderem! W sumie fantazja jest od tego... Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor Bo zamiast się pluć na Barcikowskiego, 01.07.04, 20:40 Siemiętkowskiego, Sadowskiego, to wypisujesz tutaj jakieś śmiesznostki. Wymienieni, moim zadaniem, aktualnie powinni albo siedzieć w pierdlu, albo wisieć. A jeżeli chodzi o Samsona, jeżeli winien, to z grubej rury przywalić (jak wszystkim pedofilom). Jednak sposób i czas ujawnienia jego sprawy, szczególnie w kontekście "wyczynów" Barcikowskiego, jest co najmniej!!! podejrzany. I rękę dałbym sobie przy samej dupie uciąć, jeżeli nie maczał on w tym swoich czerwonych złodziejskich łap. Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krystyna ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:35 Kolega z LPRu, Samoobrony, czy od Ojca Dyrektora??? Nie pomyliłeś przypadkiem tematów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: next Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 22:41 no wiesz.. wystarczy, że był doradcą jakiejś partii w kampanii wyborczej i za dużo wiedział... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frode Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:30 Takie polskie political fiction? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: next Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 23:46 polskie political reality jest dużo bardziej nieprawdopodobne... Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? 01.07.04, 23:40 Gość portalu: next napisał(a): > no wiesz.. wystarczy, że był doradcą jakiejś partii w kampanii wyborczej i za > dużo wiedział... Ciekawe jakaż to partia chce biedaka wykończyć. I w czym jej doradzał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: next Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 23:45 takie sobie gdybanie - mógł np zorientować się w poziomie intelektualnym członków rządu... chociaż masz rację - to widać gołym okiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon zawodowiec pytasz, kto podlozyl swinie a.sowi IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:44 Gość portalu: Jon napisał: "Czy możesz rozwinąć temat? Kto tą świnię podłożył Panu S. i oczywiście po co? Mam nadzieję, że nie chodzi Ci o jakąś historię z Archiwum X ?..." A.S. jest/byl w scislej grupie przy komendancie glownym policji powolanej do rozpracowania grubych ryb handlujacych nie tylko dziecieca pornografia ale i dziecmi dla pedofilow; gruba ryba znaczy w tym kontekscie nie tylko szefow ale i mafijnosc organizacji handlu (ochrone przez ludzi z aparatu politycznego a nawet panstwowego); Podlozyc swinie - to zwykly stary numer. Ale moze sie okazac, ze to sidla na podkladajacych swine.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SWIADEK DO JONA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.07.04, 01:46 PODOBNO MOLESTOWAL TEZ PRYMASA GLEMPA. NA JEDNEJ Z FOTOGRAFII JEST I PREZYDENT KACZYNSKI. TO WYSOCE PRAWDOPODOBNE... W DODATKU MLODSZY Z GIERTYCHOW WYCHOWUJE CORKE RAZEM Z WRZODAKIEM. TEGO NIE BYLO ZA POLSKI LUDOWEJ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKK Jestem pewien że to głębsza afera, należałoby sie IP: 5.2.* / *.chello.pl 01.07.04, 21:40 zająć środowiskiem Wyborczej jako bardzo tolerancyjnego i propagujacego wszelkie zboczenia.Samson z pewnościa nie byl sam ale wiadomo że sprawie łeb ukreca jak wyjda jakieś smierdzące sprawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nanananana Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 21:49 Michnik i skąd ty teraz weźmiesz takiego piewce nowoczesności luzu tolerancji i wroga "ciemnogrodu" A może warto byłoby popatrzeć w śmieci Adasia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: molestowany Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.04, 01:55 michnik lubi dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matrix Kto lubi dzieci? IP: 81.219.144.* 02.07.04, 02:02 Mikolaje (ambasadorowie sw. Mikolaja), dziadkowie mrozowie, poslowie (czasem); ale jaruga nie, bo je chce spedzac - wiec.. ale moze to zly kierunek wnioskowania.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rexio GW miarkuje, gdy tym czasem: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 22:04 Przebywający od niedzieli w areszcie terapeuta Andrzej S. nie tylko molestował swoje ofiary, ale także wielokrotnie wykorzystywał je seksualnie, nawet dzieci. Nie jest wykluczone, że jeden z najbardziej znanych w Polsce psychologów wykorzystywał także swoich pacjentów. Jak twierdzi prokuratura, dowody w sprawie są niezbite. Prokurator rejonowy z warszawskiego Mokotowa Anna Marcinkowska powiedziała w telewizyjnych "Wiadomościach", że wszystkie zarzuty przeciwko Andrzejowi S. są znacznie szersze niż tylko te dotyczące zdjęć, znalezionych w śmietniku nieopodal domu Andrzeja S., a później w jego mieszkaniu. Na razie trudno powiedzieć, czy Andrzej S. działał sam. Prokuratura podejrzewa, że mogła to być grupa osób - ujawnił minister sprawiedliwości Marek Sawicki. Sprawa może mieć charakter rozwojowy - powiedział szef resortu sprawiedliwości. Prokuratura na razie nie chce ujawnić, ile dzieci zostało pokrzywdzonych i jak długo mogły być wykorzystywane przez Andrzeja S. Oskarżony pozostanie w areszcie przez trzy miesiące Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K. Re:Czy ktoś wcześniej skarżył się na A.S.? IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 22:13 NIKT nie poruszył nawet tematu. Co sami pokrzywdzeni mówią? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ups Re:Czy ktoś wcześniej skarżył się na A.S.? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:34 A może jeszcze nie potrafią mówić albo jako ofiary pedofilii w rodzinie skierowane do psychoterapeuty nie widzą w pewnych działaniach nic dziwnego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zienka Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.astral.lodz.pl 01.07.04, 22:18 To najlepszy przykład jak mozna zniszczyć człowieka. Musiałby być idiota, żeby do śmietnika obok swojego domu wyrzucić takie materiały, a później stać i się przyglądać. Przeczytajcie artykuł - najpierw policjanci go rozpoznali, bo był na zdjęciach, potem go nie było na tych zdjęciach, tylko rozpoznali jego rekę ze znamieniem. Bzdura. Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 01.07.04, 23:44 Gość portalu: zienka napisał(a): > To najlepszy przykład jak mozna zniszczyć człowieka. O niszczeniu Samsona będziemy mówić jak się okaże, że to bujda na resorach. Na razie jednak chyba bardziej prawdopodobne jest to, że to on niszczył dzieciaki. Musiałby być idiota, żeby > do śmietnika obok swojego domu wyrzucić takie materiały, a później stać i się > przyglądać. Mógł dostać cynk, że robi się gorąco, wyrzucić zdjęcia w panice, a potem przyszedł naprawić błąd ale było już po ptakach. Przeczytajcie artykuł - najpierw policjanci go rozpoznali, bo był > na zdjęciach, potem go nie było na tych zdjęciach, tylko rozpoznali jego rekę > ze znamieniem. Bzdura. Bzdura? I dlatego prokurator wystąpił o areszt a sąd się przychylił? Poczytaj co prokurator mówi oficjalnie: Możliwe, że psycholog wykorzystywał pacjentów Przebywający od niedzieli w areszcie terapeuta Andrzej S. nie tylko molestował swoje ofiary, ale także wielokrotnie wykorzystywał je seksualnie, nawet dzieci - informuje Informacyjna Agencja Radiowa powołując się na Wiadomości TVP1. Nie jest wykluczone, że jeden z najbardziej znanych w Polsce psychologów wykorzystywał także swoich pacjentów. Jak twierdzi Prokuratura, dowody w sprawie są niezbite. Prokurator rejonowy Mokotowa Anna Marcinkowska powiedziała w telewizyjnych "Wiadomościach", że wszystkie zarzuty przeciwko Andrzejowi S. są znacznie szersze niż tylko te dotyczące zdjęć znalezione w śmietniku nieopodal domu Andrzeja S. a później w jego mieszkaniu. Na razie trudno powiedzieć, czy Andrzej S. działał sam. Prokuratura podejrzewa, że mogła to być grupa osób - ujawnił minister sprawiedliwości Marek Sadowski. "Sprawa może mieć charakter rozwojowy" - powiedział szef resortu sprawiedliwości. Prokuratura na razie nie chce ujawnić, ile dzieci zostało pokrzywdzonych i jak długo mogły być wykorzystywane przez Andrzeja S. Oskarżony pozostanie w areszcie przez trzy miesiące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: next Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.lubin.dialog.net.pl 02.07.04, 00:01 > O niszczeniu Samsona będziemy mówić jak się okaże, że to bujda na resorach. Na > razie jednak chyba bardziej prawdopodobne jest to, że to on niszczył dzieciaki. trochę za bardzo się emocjonujesz jak na osobę, która czeka na prawomocny wyrok niezawisłego sądu... > Bzdura? I dlatego prokurator wystąpił o areszt a sąd się przychylił? ktoś tu już wspomniał przykład Kluski i paru innych... zazdroszczę ci wiary w bezstronność i obiektywizm prokuratury Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 00:11 Gość portalu: next napisał(a): > > O niszczeniu Samsona będziemy mówić jak się okaże, że to bujda na resorach > . > Na > > razie jednak chyba bardziej prawdopodobne jest to, że to on niszczył > dzieciaki. > trochę za bardzo się emocjonujesz jak na osobę, która czeka na prawomocny wyrok > > niezawisłego sądu... A kto powiedział, że czekam na wyrok niezawisłego sądu? Nie czekam, zwłaszcza jeśli są pewne przesłanki, żeby sobie wyrobić opinię bez niego. Gdybym się tylko wyrokami sądów kierowała musiałabym uznać, że Jakubowska, Czarzasty i Kwiatkowski nie mają nic wspónego z aferą Rywina. > > Bzdura? I dlatego prokurator wystąpił o areszt a sąd się przychylił? > ktoś tu już wspomniał przykład Kluski i paru innych... Kiepskie porównanie. zazdroszczę ci wiary w > bezstronność i obiektywizm prokuratury A kto powiedział, że w to wierzę? Ja tylko nie wierzę w spisek całego świata przeciwko Samsonowi. Na razie nikt mi nie wyjaśnił kto, dlaczego i w jaki sposób mógł Samsona wrobić. I dlaczego prokurator kłamie mówiąc, że ma niezbite dowody wiedząc, że się ośmieszy jak te niezbite dowody okażą się całkiem zbite. Nie wierzę, że może być taka zadyma tylko z powodu wyrzuconych na śmietnik zdjęć do których Samson ręki nie przyłożył tylko jakoś do niego trafiły bo mu do książki były potrzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: next Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.lubin.dialog.net.pl 02.07.04, 00:26 czemu porównanie z Kluską (nie moje) jest kiepskie? jeśli chodzi o prawdopodobieństwo domniemanych powodów "wrobienia" - do chwili udowodnienia winy jest ono takie samo, jak domniemane powody, dla ktorych zdjęcia znalazły sie na śmietniku - ktos już "odkrył", że to rodzina nie mogła znieść hańby. "wiadomości" interpretują wypowiedź ministra i już wydały wyrok o winie Samsona, "gazeta" cytuje te wypowiedzi i argumenty wypadają już dużo bardziej blado... wiara w to, że prokurator ma honor i boi się dać plamę jest tak samo naiwna jak wiara w jego obiektywizm to wcale nie oznacza, że jestem przekonany o niewinności a.s. choć bardzo bym chciał, żeby tak było... Odpowiedz Link Zgłoś
matti.x Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 01:00 Nie będę już drugi raz cytował, ale: - czy to należy rozumieć tak, że molestował i wykorzystywał, tylko nie wiemy kogo? A w każdym razie, nie wiemy nic na temat tego aby miał molestować pacjentów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon zawodowiec 2. do matti.xa IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:17 nie, po prostu molestowal, tylko nie wiadomo czy i kogo i kiedy; wiadomo tylko to pewien andrzej s., o ktorym nic nie mozna powiedziec jak tylko to ze na fotografi w mediach wyglada jak blizniak Andrzeja Samsona... Odpowiedz Link Zgłoś
matti.x Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 00:57 kataryna.kataryna napisała: > Poczytaj co prokurator mówi oficjalnie: > > Możliwe, że psycholog wykorzystywał pacjentów > > Przebywający od niedzieli w areszcie terapeuta Andrzej S. nie tylko > molestował swoje ofiary, ale także wielokrotnie wykorzystywał je seksualnie, > nawet dzieci - informuje Informacyjna Agencja Radiowa powołując się na > Wiadomości TVP1. > > Nie jest wykluczone, że jeden z najbardziej znanych w Polsce psychologów > wykorzystywał także swoich pacjentów. Zaraz, zaraz. Raz "możliwe że", drugi raz "molestował i wielokrotnie wykorzystywał", trzeci raz "nie jest wykluczone". To co ma w końcu z tego wynikać? Zwłaszcza jeszcze po dołożeniu ministra Sadowskiego: "Zdaniem Sadowskiego, zastanawiające jest dlaczego dzieci, będące pacjentami psychologa nie powiedziały niczego rodzicom. - Albo jego zainteresowania nie dotyczyły własnych pacjentów i wtedy trochę można odetchnąć z ulgą, bo przynajmniej te dzieci były bezpieczne albo ... to jest coś nie wytłumaczalnego - powiedział minister." Tak więc albo niezbite dowody są niezbite, albo... jest coś niewytłumaczalnego. Ciekawe z czym będzie można trochę ministerialnie odetchnąć kiedy się okaże, że bliższa prawdy jest ta druga część "albo". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon zawodowiec do matti.xa IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:14 no wlasnie "BARDZO skomplikowana sprawa", gdyby jakos w areszcie a.s. popelnil jeszcze samobojstwo.. ..albo wrocil z USA... Odpowiedz Link Zgłoś
matti.x Re: do leona 02.07.04, 01:17 Gość portalu: leon zawodowiec napisał(a): > no wlasnie "BARDZO skomplikowana sprawa", gdyby jakos w areszcie a.s. > popelnil jeszcze samobojstwo.. Obyś nie wykrakał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon zawodowiec Re: do leona od matti.xa IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:33 matti.x napisał: >"Gość portalu: leon zawodowiec napisał(a): no wlasnie "BARDZO skomplikowana sprawa", gdyby jakos w areszcie a.s. popelnil jeszcze samobojstwo.."< "Obyś nie wykrakał." moze ruch zrobiony wokol sprawy sprawi, ze go nie zlinczuja i ud sie mu upiec grube ryby handlu malymi niewolnikami Odpowiedz Link Zgłoś
matti.x Re: do leona 02.07.04, 01:50 Wiesz Leon, właśnie się tak troszkę zacząłem zastanawiać... Z jednej strony prokuratura rozsiewa nimby tajemnicy (co może sugerować istnienie jakiejś wielkiej siatki, czy czegoś tam), a z drugiej co chwila są jakieś dziwne przecieki. Tajne, ale nie tajne. Molestował, ale na razie o ofiarach nic nie wiadomo. Za to tak strasznie silnie się podkreśla niezbitość dowodów. Tylko po co? Kto, o ile ktokolwiek, kwestionował nakaz aresztowania? Ano - nikt. Więc kogo i o czym usiłuje przekonać w ten sposób prokuratura oraz minister? Jeśli tu istotnie jest jakaś GRUBA sprawa, to patrząc na historię innych grubych spraw w naszym kraju (czy też z naszym krajem związanych) wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że wykraczesz. ---- Gość portalu: leon zawodowiec napisał(a): > popelnil jeszcze samobojstwo.."< > > "Obyś nie wykrakał." > > moze ruch zrobiony wokol sprawy sprawi, ze go nie zlinczuja i ud sie mu upiec > grube ryby handlu malymi niewolnikami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon zawodowiec do matti.xa IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:57 Ach, pojde sobie na pocieche ogladnac na DVD film o sobie, jak molestuje pewne dziewczatko. Do rana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.net.autocom.pl 01.07.04, 22:40 Mam malutką 6miesięczną córeczkę. Kocham ją ogromnie. Nie wie nic o świecie, że są na przykład zboczeńcy. Dlaczego dzieci mają być narażone na atak pedofila, który chce je zgwałcić. Niewinne, grzeczne dzieci. Tydzień temu w Niemczech pedofil zabił śrubokrętem 6 letnią Jessicę. Mieszkał w bloku, był po 2 wyrokach skazujących za pedofilię. Sąsiedzi nic nie wiedzieli. Zaczepił Jessicę po drodze z przedszkola. Gdyby policja informowała otoczenie o pedofilu, dzieci byłyby bezpieczne. PiS - zróbcie nową ustawe. Tk, ja w GB. Odpowiedz Link Zgłoś
matti.x Re: Informowanie o pedofilach 01.07.04, 23:05 Gość portalu: kk napisał(a): > Gdyby policja informowała otoczenie o pedofilu, dzieci byłyby bezpieczne. > > PiS - zróbcie nową ustawe. Tk, ja w GB. Nowa ustawa, czyli projekt zmian w kodeksie karnym, jest już rozpatrywana. Akurat SLD wniosło projekt (co skądinąt ciekawe) a nie PiS. Poruszasz ciekawy temat. Czy informować o pedofilach czy też nie (nawet gdy weźmiemy pod uwagę informacje, hm, `nieoficjalne`). Nie sądzę, aby dzieci miały być z tego powodu bezpieczne - być może byłyby bezpieczniejsze. Przynajmniej wtedy, kiedy bierzemy pod uwagę recydywistów, bo przecież przed nieskazanymi uprzednio pedofilami taka informacja nie uchroni. A czy naprawdę uchroni przed skazanymi? Wyobrażasz sobie, że w Polsce ktoś, kto ma za sobą taki wyrok będzie nadal mieszkał w okolicy, w której sąsiedzi o tym wiedzą? Przecież taka osoba zapewne pracy nie dostanie, może jej nie wystarczyć pieniędzy na ciągłe wymiany rozbijanych szyb, itd. (pomijam przypadki tzw. wyższych sfer, chronionych `korporacyjnie`). Innymi słowy, taki pedofil, najprawdopodobniej zmieni miejsce zamieszkania, a jeśli będzie musiał, zacznie żyć "w podziemiu". Takie życie podziemne plus stresy związane z tym, że informacja o nim może byćpublicznie dostępna, moim zdaniem mogą same w sobie spowodować i gorsze skutki. Nie wiem ... ale mam sporo wątpliwości. Wolałbym, szczerze mówiąc, mięć np. pewnośc, że o miejscu pobytu pedofila wie np. policja, a nie sąsiedzi. Projekt zmian w prawie karnym przewiduje przymusowe leczenie, włącznie z farmakologiczną kastracją. To ostatnie (niestety) wydaje się być chyba metodą najskuteczniejszą. Choć raczej nie należy sądzić, że będzie stosowane w każdym przypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrrrr Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.07.04, 00:37 A jak to się stało, że przedszkolak wracał sam do domu???? I to chyba nie pedofil tylko psychopata. Coś ci się dokumentnie chrzani. Gdzieś dzwonią, ale nie wiadomo w jakim kościele, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.net.autocom.pl 04.07.04, 23:15 Poucz się języków obcych i czytaj, czytaj, czytaj. Odpowiedz Link Zgłoś