Dodaj do ulubionych

Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejowi S.

IP: *.promax.media.pl / *.promax.media.pl 01.07.04, 15:35
Pier..e kotka za pomocą młotka, nawet minister taki debil ze sie nie
orientuje, że to świnia podłożona panu S.? No dajcie spokój panowie, jak Boga
kocham, jak dzieci.
Obserwuj wątek
    • Gość: marek w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.aster.pl 01.07.04, 15:47
      sąd zatwierdził pedofilie i od tej pory pary mogą wychowywać dzieci
      • Gość: rysió Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.UB.Uni-Magdeburg.DE 01.07.04, 15:53
        he? cos sie panu chyba pomylilo...
        • Gość: . co w unii to i u nas - homofilia już prawie IP: *.solcon.nl 01.07.04, 16:00
          kto chciał ten ma
          • Gość: KRYTYCZNY MOMENT ! PRZYPOMNIJMY: KLUSKA, MODRZEJEWSKI... IP: *.ee 01.07.04, 17:40
            ...czy tez ten agent NIK-u aresztowany bezprawnie przez ABW za to, ze wypelnial
            swoje obowiazki sluzbowe z ramienia centralnej instytuji panstwowej, rownie
            waznej i uprzywilejowanej jak samo ABW (tylko, ze mial bezkompromisowych
            zwierzchnikow nie-z-SLD)

            Wszystkie te sprawy sa rownie "rewelacyjne"!
            Sa absurdalne i dziwnie podobne do terazniejszego aresztowania slynnego
            psychologa, Andrzeja S.

            i w nich wszystkich tez jakis SLD-owy minister sprawiedliwosci albo szef sluzb
            specjalnych popiera niezwykle gorliwie swym calym watpliwej jakosci
            autorytetem "slusznosc" aresztowania "strasznie niebezpiecznego przestepcy"
            (niebezpiecznego owszem - ale za kazdym razem dla SLD)
            i kazdorazowo publika sie dziwi czemu i tym razem wytoczono "armate na komara"
      • Gość: quosoo Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: 193.109.223.* 01.07.04, 16:04
        ke?

        1. Pedofilia nie polega na wychowywaniu dzieci,
        2. Wiekszosc dzieci jest wychowywana przez pary
        3. Wychowywanie dzieci (szczegolnie przez pary) jest legalne w Polsce
        • Gość: ga Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.onhill.gda.pl 01.07.04, 18:03
          nie mylić pedofila z pedagogiem ani z filatelistą :)
      • Gość: bbb Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.hypermobile.pl 01.07.04, 16:08
        Polecam hasło ze Słownika Języka Polskiego:

        pedofilia ż I, DCMs. ~lii, blm, med. «zaburzenia seksualne, polegające na
        odczuwaniu popędu płciowego do dzieci» (z gr.)

      • ula_s Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - BZDURA! 01.07.04, 17:28
        Panie Marku prosze glupot o sasiadach nie wypisywac, bo ktos niezorientowany
        moze w to uwierzyc.

        • Gość: Jurek Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - BZDURA! IP: *.dip.t-dialin.net 01.07.04, 17:50
          ula_s napisała:
          Panie Marku prosze glupot o sasiadach nie wypisywac...

          Jakie tam bzdury?! pisze z niemiec, wiec wiem. nie tylko dozwolona, ale wrecz
          nakazana! ja tam nic do tych dzieciaczkow nie ten, ale unia kaze, wiec musze -
          cholera, a ja jeszcze zone mam i do pracy musze chodzic. sil juz brakuje w tej
          uni. przeklete wynalazki.



          :)
          • Gość: wrobel Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - BZDURA! IP: *.acn.pl 01.07.04, 23:42
            bardzo smieszne, palancie
      • Gość: poko Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 19:10
        ..jeśli jest tak słodko- wystaw im swoje dzieci...niech sie z nimi pobawią
        skoro wolno...
      • Gość: kara Brak znajomosci pojec IP: 80.111.118.* 01.07.04, 19:56
        Jak widze nie jestes jedynym uczestnikiem tego forum, ktory nie rozumie roznicy
        miedzy pedofilem a homoseksualista. Do slownikow panowie!!!
        • Gość: next Re: Brak znajomosci pojec IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 22:32
          a jaka jest różnica między pedagogiem a pedofilem???
      • Gość: ws Ty jest es swirniety IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.04, 14:07
        W Niemczech sad zezwolil na adopcje dzieci przez pary homoseksualne.
        Pedofilia nie jest ani w Niemczech ani w Unii dozwolona.
        Puknij sie facet w glowe.
      • Gość: gramotny Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.07.04, 00:35
        tobie się maleńki wyrażnie myli pedofilia z hemofilią i z pederastią. co bys
        powiedział na niewielki wypadzik w stronę słownika? oj sorki, wiem, ze czytanie
        męczy. ale narząd nieużywany zanika, więc...
      • Gość: 5555 Re: w Unii pedofilia jest dozwolona - w Niemczech IP: *.proxy.aol.com 08.07.04, 04:38
        Czlowieku, co ty pleciesz?
    • Gość: obywatel Śmierć pedofilą i innym popaprańcom IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 15:54
      wiadomo że nie on wyrzucił te zdjecia sam, tylko ktoś z domowników który nie
      chciał mieć takiego GÓWNA w swoim domu. Jaja mu uciąć i całej jego bandzie.
      Dlaczego prawo jest tak łagodne dla tych popaprańców????
      • Gość: quosoo Re: Śmierć pedofilą i innym popaprańcom IP: 193.109.223.* 01.07.04, 16:07
        Ja do popaprańców zaliczam rówież analfabetów.
        • Gość: anty pedofil Re: Śmierć pedofilą i innym popaprańcom IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:12
          Śmierć pedofilom, zwłaszcza tym pyskatym którzy nie boją się pisać o swoim
          zboczeniu na forum GW.
          • Gość: DDudayev Pod mur go, serie z automatu w gościa i zapomnieć. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.07.04, 02:42
            Pod mur, serie z automatu w gościa i zapomnieć. Po co tyle hałasu. Teorie ,
            wywody (a co..)(a jak..)(a może..). Nakręcajcie temat. Ci znienawidzeni przez
            europe arabowie , ciekawe czy oni mają wogóle zwrot na określenie takiego
            idioty. Środki masowego przekazu - "ekstremalne zachowania wchodzą do mody" -
            miał rację "pan Kazik".
      • Gość: SWIADEK Re: Śmierć pedofilą i innym popaprańcom IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.07.04, 01:42
        PODOBNO MOLESTOWAL TEZ PRYMASA GLEMPA.
        NA JEDNEJ Z FOTOGRAFII JEST I PREZYDENT KACZYNSKI.
        TO WYSOCE PRAWDOPODOBNE... TEGO NIE BYLO ZA POLSKI LUDOWEJ
      • Gość: serio pedofilia Andrzeja S. IP: *.crowley.pl 02.07.04, 06:34
        Ta dyskusja jest beznadziejna - nie tylko ortograficznie.Rzuca sie w oczy brak
        wychowania seksualnego w szkole i mylenie podstawowych pojec w tym
        zakresie.Niedouczenie owocuje brakiem rozeznania co jest co i wypisywaniem
        kompletnych bzdur.A Andrzej S. zostal juz przez lud zlinczowany.Horror.
    • Gość: anty pedofil [...] IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 15:55
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: ??? Re: JAJA MU UCIĄĆ I WSADZIĆ W DUPE IP: *.ibmedu.com.pl / *.u.mcnet.pl 01.07.04, 16:28
        Moze byc klopot. Lepiej tobie mozg przeszczepic do dupy - NA PEWNO sie zmiesci,
        a i zawartosc dupy sie nie zmieni ;-)))

        DO rzeczy: jak mu UDOWODNIA wine, to nalezy go surowo ukarac.
        • Gość: anty Re: JAJA MU UCIĄĆ I WSADZIĆ W DUPE!!!! IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:32
          przez takich jak ty to wszystko sie tak rozpleniło, zbytnia tolerancja i wiara
          w ludzi. Ta banda powinna sie zająć twoimi dziećmi inaczj byś gadał. twoje
          słodkie pierdzenie o tolerancji jest do dupy
      • Gość: xyz ok, dam ci noz i zrob to, no prosze bardzo IP: 131.130.98.* 01.07.04, 17:55
        i nie zapomnij uwiecznic na tasmie video tej operacji jak w iraku, na pewno
        staniesz sie slynny niczym a.sam tylko ze na caly swiat...
    • Gość: anty pedofil niech jego pedały wezmą w obroty i przegwintują mu IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 15:57
      Kara śmierci dla pedofili!!!
      • Gość: Pedel jeśli myślisz,że ty jesteś zdrowy,to... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.07.04, 16:19
        to się mocno mylisz
        • Gość: anty PEDEL Re: Ciebie pierwszego powinno sie obciąć IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:24
          weż sie zastanów kogo bronisz i czy chciałbyś żeby twoim dzieckiem ktoś sie
          zajął?
    • Gość: jaxa Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.crowley.pl 01.07.04, 16:00
      No tak się zastanawiam: czy to możliwe, żeby był tak bezdennie głupi i SAM wyrzucił NIEZNISZCZONE
      zdjęcia po prostu do śmietnika, i to POD WŁASNYM DOMEM? Coś tu cuchnie.
      • Gość: WOJ oj cuchnie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 16:15
        Na pewnym portalu blokują opinie podważające wiarygodność wypowiedzi ministra
        Sadowskiego... Wystarczy napisać, że każdy może rzucić oskarżenia tego typu.
      • Gość: wrobel Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.acn.pl 01.07.04, 23:50
        Ja sie nie moge nadziwic, ze facet stal tam jak mlot i gapil sie jak policaje odkrywaja te zdjecia. O co tu
        chodzi? Co jak co, ale Samson na debila nigdy nie wygladal. Chociaz na pedofila tez nie...
        • kataryna.kataryna Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 00:00
          Gość portalu: wrobel napisał(a):

          > Ja sie nie moge nadziwic, ze facet stal tam jak mlot i gapil sie jak policaje
          o
          > dkrywaja te zdjecia. O co tu
          > chodzi? Co jak co, ale Samson na debila nigdy nie wygladal. Chociaz na
          pedofila
          > tez nie...



          Zwracam uwagę na reakcje ludzi, którzy go bardzo dobrze znali. Lew Starowicz,
          koledzy z PTP. Przecież gdyby to była taka oczywista sprawa, to by murem za nim
          stanęli, także w swoim dobrze pojętym interesie. A oni jakoś nie popierają go
          tak ostro, PTP chce mu odebrać certyfikat, Starowicz gdyba, że Samson mógł
          prowadzić podwójne życie i mu to wszystko ciążyło. Mnie te reakcje zastanawiają
          bo ja bym się publicznie tak nie wypowiadała o koledze co do którego miałabym
          pewność, że jest niewinny.
          • matti.x Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 00:50
            kataryna.kataryna napisała:

            > Zwracam uwagę na reakcje ludzi, którzy go bardzo dobrze znali. Lew Starowicz,
            > koledzy z PTP. Przecież gdyby to była taka oczywista sprawa, to by murem za
            > nim stanęli, także w swoim dobrze pojętym interesie. A oni jakoś nie
            > popierają go tak ostro, PTP chce mu odebrać certyfikat, Starowicz gdyba, że
            > Samson mógł prowadzić podwójne życie i mu to wszystko ciążyło.

            > Mnie te reakcje zastanawiają bo ja bym się publicznie tak nie wypowiadała o
            > koledze co do którego miałabym pewność, że jest niewinny.

            Kataryno, czy to jest jakieś logicznie zamknięte błędne koło?
            Usiłujesz wyrobić sobie zdanie o winie S. na podstawie reakcji jego kolegów.
            A na jakiej podstawie przypisujesz im czystość intencji w tychże reakcjach?
            Czy tylko ten psycholog, który jest pedofilem jest taki "zły", a reszta już
            cudowna?

            Czapiński akurat zachowuje się inaczej.

            O ile sam też się raczej składniam ku wrażeniu, że S. _czegoś_ jest winien,
            to postawa zarówno Starowicza, jak PTP wydaje mi się raczej godna krytyki, niż
            szacunku, na którym można by własne osądy opierać. Starowicz bawi się w te
            swoje "analizy na odległość" i jakoś mu bynajmniej nie przeszkadza fakt, iż
            sam jest w tę sprawę zaangażowany. A to nieładnie... nieładnie terapeutycznie.

            • Gość: psycholog Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.07.04, 00:59
              p.Starowicz naruszył kodeks etyczny psychologa stanowiący, że nie mozna
              publicznie krytykować kolegi jeśli nie ma on możliwości obrony. podobnie
              kodekse ten naruszyła M.Toeplitz. ale ich zachowanie nie jest popierane w
              środowisku, które raczej mówi - z osądem poczekajmy na sąd, a
              wcześniej: ..."jesli nie wiesz jak sie zachować, to na wszelki wypadek zachowuj
              sie przyzwoicie" Moje zażenowanie budzą gromkie odżegnywania się psychologów od
              AS, w trosce nie o dzieci, lecz o własna d...oczywiście, ze ta cała sytuacja
              zaważy na wizerunku psychologów, ale to nie powód by zachowywac się
              nieprzyzwoicie. ja znam Andrzeja S. i niezależnie od doniesień prasy nie wyprę
              sie, że go cenie za pracę, pomaganie ludziom, szkolenie terapeutów, niesienie
              kaganka oświaty w oświacie, uczciwość i prawość. jeśli okaze się winny
              czegokolwiek odniosę się do tego, ale niegodny czyn nie zmniejszyłby jego
              zasług. a sport polegający na rzucie kamieniem w grzesznika cieszył się
              znikomym poparciem pewnego gościa 2000 lat temu...choc właśnie czołowi
              zawodnicy tej dyscypliny najchętniej powołują się na Niego...
        • Gość: ws Moze mu jakas Dalila wlosy obciela IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.04, 14:12
          i przez to sily (intelektualnej) pozbawila?
    • Gość: Książnik "Dobra" książka IP: 213.199.192.* 01.07.04, 16:18
      ksiazki.wp.pl/katalog/autorzy/autor.html?id=760
      • Gość: zenon Re: "Dobra" książka IP: 217.153.132.* 02.07.04, 17:01
        |
        |
        |
        Gościu ewidentnie OPĘTANY - wystarczy spojrzeć na to jego zdjęcie.
        |
        Mógł się zabić, albo oddać w ręce policji i wybrał to drugie.
        |
        |
        |
    • Gość: Aaron Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 16:20
      Na pewno zazdrośni koledzy narobili mu zdjęć z dzieciakami i potem wrzucili do
      śmietnika. Na pewno przypadkowo on się znalazł przy śmietniku i dlatego
      zainteresowała się nim policja. Chociaż podejrzewam, że było tam wielu innych
      gapiów. Przecież działania policji wzbudzają zawsze zaciekawienie. Na pewno
      jego twardy dysk został wymieniony przez konkurencję, żeby go zdyskredytować.
      Na pewno w jego mieszkaniu znaleziono fotografie dzieci, które podrzucili mu
      jego wrogowie. Wszystko jest możliwe. Jedynie to, co nie jest możliwe to
      otwarcie parasola w dupie.
      • Gość: DOŚĆ KONIEC TOLERACJI DLA ZŁA IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:22
        KONIEC, TRZEBA ICH STERYLIZOWAĆ
      • Gość: iwona Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 19:38
        Wszystko jest możliwe. Jedynie to, co nie jest możliwe to
        > otwarcie parasola w dupie.

        Wiesz z doświadczenia...?
        • Gość: Aaron Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 19:43
          Sprawdź sama. Widocznie jesteś tzw. szerokodupiasta.
      • Gość: kaziq Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 21:17
        jest możliwe tylko z wyjęciem jest kłopot.
      • Gość: i to jest samo życ Miniester - każdy dowód można skruszyć IP: *.onhill.gda.pl 01.07.04, 23:08
        i to jest to
    • Gość: tepow Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.ibmedu.com.pl / *.u.mcnet.pl 01.07.04, 16:25
      Sam jestes debil.
      A bardziej rzeczowo: skad wiesz, ze psycholog jest niewinny ?
      Ja tego nie wiem, wiem tylko, ze jest PODEJRZANY o wine.
      • Gość: anty niewinny ? żarty IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:29
        co może przypadkiem był na tych zdjęciach , wpadł na chwilę w czyjś odbyt???
        obciąć gościa!!! dość zła
        • Gość: anty Re: niewinny ? żarty won pedofile IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:44
          powinno sie ich niszczyć i sterylizować
        • Gość: ??? Re: niewinny ? żarty IP: *.netshare.krosno.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:05
          widziałeś te zdjęcia????
    • nowytor Minister sprawiedliwosci? Sadowski? Kryminalista! 01.07.04, 16:46
      On akurat powinien najpierw swoje przestępstwo wyjaśnić, a później może sobie
      dalej byc pachołkiem Barcikowskiego czy innej Belki, a nawet Kwacha.
      ________
      "Marek Sadowski, minister sprawiedliwości-prokurator generalny w rządzie Marka
      Belki, miał dyscyplinarkę za spowodowanie wypadku samochodowego. Uniknął
      ewentualnej odpowiedzialności karnej, bo sąd dyscyplinarny odmówił uchylenia
      Sadowskiemu immunitetu sędziowskiego."

      kiosk.onet.pl/art.html?DB=162&ITEM=1163258&KAT=237
      • Gość: JAC JEDYNIE SŁUSZNI EKSPERCI, IP: 213.17.204.* 01.07.04, 17:04
        AUTORYTETY" MORALNE, Autorytety ekonomiczne???? Autorytety medialne!!!!!!

        ILEŻ MAMY TAKICH FAŁSZYWYCH PROROKÓW W NASZYCH MEDIACH???
        Ile zakłamanych polityków, psychologów, ekonomistów, redaktorów????

        WSTYD DLA MEDIÓW, WSTYD DLA NARODU, KTÓRY WIERZY TYM MEDIOM
        Popatrz na zapraszanych "ekspertów". I to nie tylko psychologów, ale
        ekonomistów, prawników, europeistów, i różnych klientów od wszystkich
        mądrości.
        Wmówią narodowi wszystko, na co jest zapotrzebowanie. Tylko czyje
        zapotrzebowanie???
        Nie widzisz tego??
        A popatrz chocby ostatnio na nagonke na Kaczyńskiego za paradę gejów. Popatzr
        ile autorytetów próbuje nas nazwać ZAŚCIANKIEM, CIEMNOGRODEM ITP Oczywiście
        robią to w sposób zakamuflowany przedstawiając jakieś super teorie,
        supertrendy.

        A popatrz na ekspertów ekonomii, którzy osmieszą każdego, kto powie złe słowo
        o
        Balcerowiczu.

        A popatrz jak eksperci przedstawiali nam UE i co z tego wychodzi?? I ja nawet
        nie jestem przeciwko UE, ale tylko przeciwko kłamstom o UE. A pamiętasz, jak
        eksperci ośmieszali wszystkie wątpliwości eurosceptyków.

        A popatrz na wielkiego eksperta KOMUNIZMU nijakiego Wiatra (tatuś i synuś),
        zobacz jak im zmieniaja sie poglądy w zależności od nomen omen WIATRU. Ale
        wszystki te poglądy, często ze sobą sprzeczne są "najmadrzejsze" i narodowi
        do
        wierzenia podane.

        I TO JEST WŁAŚNIE TO O CO MI CHODZI
        O JEDYNIE SŁUSZNYCH EKSPERTÓW, JEDYNIE SŁUSZNYCH POGLĄDÓW.
        • Gość: TT Re: JEDYNIE SŁUSZNI EKSPERCI, IP: *.chello.pl 01.07.04, 23:03
          Tak, prosty lud zawsze wie kogo zlinczować, w razie problemów "Fakt"
          i "Superexpress" im pomoże
          • kataryna.kataryna Re: JEDYNIE SŁUSZNI EKSPERCI, 01.07.04, 23:38
            Gość portalu: TT napisał(a):

            > Tak, prosty lud zawsze wie kogo zlinczować, w razie problemów "Fakt"
            > i "Superexpress" im pomoże


            Tak, policja, prokurator, sąd, wszystkie media i prosty lud się sprzysięgły
            przeciwko niewinnemu. Na szczęście oprócz ludu prostego, jest jeszcze lud
            pokręcony, który sobie wszystko wytłumaczy tajemniczym spiskiem z podrzuconymi
            zdjęciami w roli głównej.
        • Gość: wrobel Re: JEDYNIE SŁUSZNI EKSPERCI, IP: *.acn.pl 01.07.04, 23:57
          ej, a ty to wlasciwie to o czym?
          Podpisales lojalke samoobrony?
    • Gość: oooobbs Policja powinna sprawdzić jego kumpli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 16:48
      • Gość: anty [...] IP: 213.134.143.* / *.securities.com.pl 01.07.04, 16:56
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • basia.basia O pedofilli 01.07.04, 17:01

      www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_040701/publicystyka/publicystyka_a_4.html
    • Gość: loko Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 17:15
      To jest modne w wyższych sferach: Krollopp, Paetz. Nawet nie wiecie jak bardzo
      modne.
      • Gość: flapjack Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: 213.199.192.* 01.07.04, 17:50
        A skąd ty taki zorientowany?
      • Gość: wuk Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 18:09
        Ha!
        Zorientowany jest np. oszołom z radia bez ryja, bo zwierzył mi się na forum, że
        Krolopp był najpierw homoseksualistą, a potem stał się pedofilem. Myślę sobie:
        co u licha? czyżby Oszołom był dawnym partnerem Kroloppa? a teraz zmienił
        opcję?
        Co zaś się tyczy psychologa Andrzeja S., to polecam zajrzeć na strony:

        www.radiopin.pl/goscradia.php?id=142
        czat.gazeta.pl/czat/1,48880,1725989.html
        ksiazki.wp.pl/katalog/autorzy/autor.html?id=760

        ale to już przeszłość - to se nevrati... panie psychologu dzieci...


    • Gość: ciekawa Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.dsl.mbay.net 01.07.04, 17:22
      przeczytalam ostatnio artykul o Rogerze Casemencie, brytyjskim rycerzu, a zarazem irlandzkim
      ffanatyku, ktory wslawil sie raportami z Kongo 1906 i Amazonii 1910 o straszliwosciach
      popelnianych tam przez europejskich oficjeli. W tym samym czasie prowadzil swoj intymny
      dziennik, w ktorym opisywal swoje homoseksualne przygody z afrykanskimi i amazonskimi
      chlopcami. Przez pol wieku toczyla sie debata, czy to mozliwe, zeby taki porzadny czlowiek
      robil "takie rzeczy" i kwestionowano prawdziwosc jego dziennikow. Ze niby jak taki bardzo
      wysoki brodaty Irlandczyk moglby miec liczne nocne przygody w parkach i innych miejscach i
      nikt go ani w Afryce ani w Amazonii nie zauwazyl. Ano mogl. Moze Gazeta sobie przedrukuje:
      New York Review of Books, 27 maja 2004.
      Niektorzy prowadza podwojne zycie.
    • Gość: sentar [...] IP: *.chello.pl 01.07.04, 18:19
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Śmiewca i ...pediatrów...bo takim jak ty to się myli...n/t IP: 80.51.234.* 01.07.04, 18:53
        • Gość: peka Re: i ...pediatrów...bo takim jak ty to się myli. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 19:02
          O co chodzi kolego? Czyżbyś czytał dzisiaj Fakt?
    • Gość: peka Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 18:51
      Już tylko brukowce piszą. Gazeta, Rzepa itp czekają. Potrzeba pewnych i
      sprawdzonych informacji.
    • kozaczek3 2 lata w zawieszeniu na pięć, jak ks. z Tylawy 01.07.04, 19:32
      No i osiem lat zakazu wykonywania zawodu, tylko w stosunku do dzieci.
      Dorosłych będzie mógł leczyć.
      Amen.
    • Gość: lelo Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: 195.164.168.* 01.07.04, 19:34
      TO JAKAŚ LIPA..., wielka lipa. Podłożyli mu świnię i dowiemy się o tym za pięc
      lat. A czlowiek skończony jest juz dzisiaj. Gdyby był pedofilem, nie wyrzucałby
      materiałów pod własną chałupą. Nie wyrzucałby w ogóle. Tak, i jeszcze stał z
      daleka i obserwowałjak policja przeszukuje śmietnik. Poważny człowiek popuka się
      w głowę czytając takie brednie!
      • Gość: zenon Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: 217.153.132.* 02.07.04, 17:09
        Może to lipa, a może widział tylko dwa wyjścia: zabić się, albo oddać w ręce
        policji i wybrał to drugie?
    • Gość: lobo Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 01.07.04, 19:50
      Samsonowicz?
    • Gość: Jon CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 20:00
      Czy możesz rozwinąć temat? Kto tą świnię podłożył Panu S. i oczywiście po co?
      Mam nadzieję, że nie chodzi Ci o jakąś historię z Archiwum X ? Pytam bo
      naczytałem się tu różnych zabawych opowiastek o zatrzymaniu Pana S., w których
      tylko UFO mi brakuje i momentu, w którym pojawia się Agentka Scully z Agentem
      Mulderem! W sumie fantazja jest od tego...
      • nowytor Bo zamiast się pluć na Barcikowskiego, 01.07.04, 20:40
        Siemiętkowskiego, Sadowskiego, to wypisujesz tutaj jakieś śmiesznostki.
        Wymienieni, moim zadaniem, aktualnie powinni albo siedzieć w pierdlu, albo wisieć.

        A jeżeli chodzi o Samsona, jeżeli winien, to z grubej rury przywalić (jak
        wszystkim pedofilom). Jednak sposób i czas ujawnienia jego sprawy, szczególnie w
        kontekście "wyczynów" Barcikowskiego, jest co najmniej!!! podejrzany. I rękę
        dałbym sobie przy samej dupie uciąć, jeżeli nie maczał on w tym swoich
        czerwonych złodziejskich łap.
        Nowy
        • Gość: krystyna ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:35
          Kolega z LPRu, Samoobrony, czy od Ojca Dyrektora??? Nie pomyliłeś przypadkiem
          tematów?
      • Gość: next Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 22:41
        no wiesz.. wystarczy, że był doradcą jakiejś partii w kampanii wyborczej i za
        dużo wiedział...
        • Gość: frode Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:30
          Takie polskie political fiction?
          • Gość: next Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 23:46
            polskie political reality jest dużo bardziej nieprawdopodobne...
        • kataryna.kataryna Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? 01.07.04, 23:40
          Gość portalu: next napisał(a):

          > no wiesz.. wystarczy, że był doradcą jakiejś partii w kampanii wyborczej i za
          > dużo wiedział...


          Ciekawe jakaż to partia chce biedaka wykończyć. I w czym jej doradzał.
          • Gość: next Re: CZY MOŻESZ ROZWINĄĆ TEMAT? IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 23:45
            takie sobie gdybanie - mógł np zorientować się w poziomie intelektualnym
            członków rządu... chociaż masz rację - to widać gołym okiem...
      • Gość: leon zawodowiec pytasz, kto podlozyl swinie a.sowi IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:44
        Gość portalu: Jon napisał:
        "Czy możesz rozwinąć temat? Kto tą świnię podłożył Panu S. i oczywiście po co?
        Mam nadzieję, że nie chodzi Ci o jakąś historię z Archiwum X ?..."

        A.S. jest/byl w scislej grupie przy komendancie glownym policji powolanej do
        rozpracowania grubych ryb handlujacych nie tylko dziecieca pornografia ale i
        dziecmi dla pedofilow; gruba ryba znaczy w tym kontekscie nie tylko szefow ale
        i mafijnosc organizacji handlu (ochrone przez ludzi z aparatu politycznego a
        nawet panstwowego); Podlozyc swinie - to zwykly stary numer. Ale moze sie
        okazac, ze to sidla na podkladajacych swine....
      • Gość: SWIADEK DO JONA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.07.04, 01:46
        PODOBNO MOLESTOWAL TEZ PRYMASA GLEMPA.
        NA JEDNEJ Z FOTOGRAFII JEST I PREZYDENT KACZYNSKI.
        TO WYSOCE PRAWDOPODOBNE...
        W DODATKU MLODSZY Z GIERTYCHOW WYCHOWUJE CORKE
        RAZEM Z WRZODAKIEM. TEGO NIE BYLO ZA POLSKI LUDOWEJ!
    • Gość: KKK Jestem pewien że to głębsza afera, należałoby sie IP: 5.2.* / *.chello.pl 01.07.04, 21:40
      zająć środowiskiem Wyborczej jako bardzo tolerancyjnego i propagujacego
      wszelkie zboczenia.Samson z pewnościa nie byl sam ale wiadomo że sprawie łeb
      ukreca jak wyjda jakieś smierdzące sprawy
    • Gość: Nanananana Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 21:49
      Michnik i skąd ty teraz weźmiesz takiego piewce nowoczesności luzu tolerancji i wroga "ciemnogrodu" A może warto byłoby popatrzeć w śmieci Adasia...
      • Gość: molestowany Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.04, 01:55
        michnik lubi dzieci
        • Gość: matrix Kto lubi dzieci? IP: 81.219.144.* 02.07.04, 02:02
          Mikolaje (ambasadorowie sw. Mikolaja), dziadkowie mrozowie, poslowie (czasem);
          ale jaruga nie, bo je chce spedzac - wiec..
          ale moze to zly kierunek wnioskowania..
    • Gość: Rexio GW miarkuje, gdy tym czasem: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 22:04
      Przebywający od niedzieli w areszcie terapeuta Andrzej S. nie tylko molestował
      swoje ofiary, ale także wielokrotnie wykorzystywał je seksualnie, nawet dzieci.
      Nie jest wykluczone, że jeden z najbardziej znanych w Polsce psychologów
      wykorzystywał także swoich pacjentów.

      Jak twierdzi prokuratura, dowody w sprawie są niezbite. Prokurator rejonowy z
      warszawskiego Mokotowa Anna Marcinkowska powiedziała w
      telewizyjnych "Wiadomościach", że wszystkie zarzuty przeciwko Andrzejowi S. są
      znacznie szersze niż tylko te dotyczące zdjęć, znalezionych w śmietniku
      nieopodal domu Andrzeja S., a później w jego mieszkaniu.

      Na razie trudno powiedzieć, czy Andrzej S. działał sam. Prokuratura podejrzewa,
      że mogła to być grupa osób - ujawnił minister sprawiedliwości Marek Sawicki.
      Sprawa może mieć charakter rozwojowy - powiedział szef resortu sprawiedliwości.

      Prokuratura na razie nie chce ujawnić, ile dzieci zostało pokrzywdzonych i jak
      długo mogły być wykorzystywane przez Andrzeja S. Oskarżony pozostanie w
      areszcie przez trzy miesiące
      • Gość: K. Re:Czy ktoś wcześniej skarżył się na A.S.? IP: *.lubin.dialog.net.pl 01.07.04, 22:13
        NIKT nie poruszył nawet tematu. Co sami pokrzywdzeni mówią?
        • Gość: ups Re:Czy ktoś wcześniej skarżył się na A.S.? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:34
          A może jeszcze nie potrafią mówić albo jako ofiary pedofilii w rodzinie
          skierowane do psychoterapeuty nie widzą w pewnych działaniach nic dziwnego!
    • Gość: zienka Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.astral.lodz.pl 01.07.04, 22:18
      To najlepszy przykład jak mozna zniszczyć człowieka. Musiałby być idiota, żeby
      do śmietnika obok swojego domu wyrzucić takie materiały, a później stać i się
      przyglądać. Przeczytajcie artykuł - najpierw policjanci go rozpoznali, bo był
      na zdjęciach, potem go nie było na tych zdjęciach, tylko rozpoznali jego rekę
      ze znamieniem. Bzdura.
      • kataryna.kataryna Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 01.07.04, 23:44
        Gość portalu: zienka napisał(a):

        > To najlepszy przykład jak mozna zniszczyć człowieka.


        O niszczeniu Samsona będziemy mówić jak się okaże, że to bujda na resorach. Na
        razie jednak chyba bardziej prawdopodobne jest to, że to on niszczył dzieciaki.


        Musiałby być idiota, żeby
        > do śmietnika obok swojego domu wyrzucić takie materiały, a później stać i się
        > przyglądać.


        Mógł dostać cynk, że robi się gorąco, wyrzucić zdjęcia w panice, a potem
        przyszedł naprawić błąd ale było już po ptakach.


        Przeczytajcie artykuł - najpierw policjanci go rozpoznali, bo był
        > na zdjęciach, potem go nie było na tych zdjęciach, tylko rozpoznali jego rekę
        > ze znamieniem. Bzdura.


        Bzdura? I dlatego prokurator wystąpił o areszt a sąd się przychylił? Poczytaj
        co prokurator mówi oficjalnie:

        Możliwe, że psycholog wykorzystywał pacjentów



        Przebywający od niedzieli w areszcie terapeuta Andrzej S. nie tylko molestował
        swoje ofiary, ale także wielokrotnie wykorzystywał je seksualnie, nawet dzieci -
        informuje Informacyjna Agencja Radiowa powołując się na Wiadomości TVP1.

        Nie jest wykluczone, że jeden z najbardziej znanych w Polsce psychologów
        wykorzystywał także swoich pacjentów.

        Jak twierdzi Prokuratura, dowody w sprawie są niezbite. Prokurator rejonowy
        Mokotowa Anna Marcinkowska powiedziała w telewizyjnych "Wiadomościach", że
        wszystkie zarzuty przeciwko Andrzejowi S. są znacznie szersze niż tylko te
        dotyczące zdjęć znalezione w śmietniku nieopodal domu Andrzeja S. a później w
        jego mieszkaniu.

        Na razie trudno powiedzieć, czy Andrzej S. działał sam. Prokuratura podejrzewa,
        że mogła to być grupa osób - ujawnił minister sprawiedliwości Marek
        Sadowski. "Sprawa może mieć charakter rozwojowy" - powiedział szef resortu
        sprawiedliwości.

        Prokuratura na razie nie chce ujawnić, ile dzieci zostało pokrzywdzonych i jak
        długo mogły być wykorzystywane przez Andrzeja S.

        Oskarżony pozostanie w areszcie przez trzy miesiące.


        • Gość: next Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.lubin.dialog.net.pl 02.07.04, 00:01
          > O niszczeniu Samsona będziemy mówić jak się okaże, że to bujda na resorach.
          Na
          > razie jednak chyba bardziej prawdopodobne jest to, że to on niszczył
          dzieciaki.
          trochę za bardzo się emocjonujesz jak na osobę, która czeka na prawomocny wyrok
          niezawisłego sądu...
          > Bzdura? I dlatego prokurator wystąpił o areszt a sąd się przychylił?
          ktoś tu już wspomniał przykład Kluski i paru innych... zazdroszczę ci wiary w
          bezstronność i obiektywizm prokuratury
          • kataryna.kataryna Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 00:11
            Gość portalu: next napisał(a):

            > > O niszczeniu Samsona będziemy mówić jak się okaże, że to bujda na resorach
            > .
            > Na
            > > razie jednak chyba bardziej prawdopodobne jest to, że to on niszczył
            > dzieciaki.
            > trochę za bardzo się emocjonujesz jak na osobę, która czeka na prawomocny
            wyrok
            >
            > niezawisłego sądu...


            A kto powiedział, że czekam na wyrok niezawisłego sądu? Nie czekam, zwłaszcza
            jeśli są pewne przesłanki, żeby sobie wyrobić opinię bez niego. Gdybym się
            tylko wyrokami sądów kierowała musiałabym uznać, że Jakubowska, Czarzasty i
            Kwiatkowski nie mają nic wspónego z aferą Rywina.


            > > Bzdura? I dlatego prokurator wystąpił o areszt a sąd się przychylił?
            > ktoś tu już wspomniał przykład Kluski i paru innych...


            Kiepskie porównanie.


            zazdroszczę ci wiary w
            > bezstronność i obiektywizm prokuratury



            A kto powiedział, że w to wierzę? Ja tylko nie wierzę w spisek całego świata
            przeciwko Samsonowi. Na razie nikt mi nie wyjaśnił kto, dlaczego i w jaki
            sposób mógł Samsona wrobić. I dlaczego prokurator kłamie mówiąc, że ma niezbite
            dowody wiedząc, że się ośmieszy jak te niezbite dowody okażą się całkiem zbite.
            Nie wierzę, że może być taka zadyma tylko z powodu wyrzuconych na śmietnik
            zdjęć do których Samson ręki nie przyłożył tylko jakoś do niego trafiły bo mu
            do książki były potrzebne.



            • Gość: next Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.lubin.dialog.net.pl 02.07.04, 00:26
              czemu porównanie z Kluską (nie moje) jest kiepskie?
              jeśli chodzi o prawdopodobieństwo domniemanych powodów "wrobienia" - do chwili
              udowodnienia winy jest ono takie samo, jak domniemane powody, dla ktorych
              zdjęcia znalazły sie na śmietniku - ktos już "odkrył", że to rodzina nie mogła
              znieść hańby.
              "wiadomości" interpretują wypowiedź ministra i już wydały wyrok o winie
              Samsona, "gazeta" cytuje te wypowiedzi i argumenty wypadają już dużo bardziej
              blado...
              wiara w to, że prokurator ma honor i boi się dać plamę jest tak samo naiwna jak
              wiara w jego obiektywizm
              to wcale nie oznacza, że jestem przekonany o niewinności a.s. choć bardzo bym
              chciał, żeby tak było...
            • matti.x Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 01:00
              Nie będę już drugi raz cytował, ale:

              - czy to należy rozumieć tak, że molestował i wykorzystywał, tylko nie wiemy
              kogo? A w każdym razie, nie wiemy nic na temat tego aby miał molestować
              pacjentów?
              • Gość: leon zawodowiec 2. do matti.xa IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:17
                nie, po prostu molestowal, tylko nie wiadomo czy i kogo i kiedy; wiadomo tylko
                to pewien andrzej s., o ktorym nic nie mozna powiedziec jak tylko to ze na
                fotografi w mediach wyglada jak blizniak Andrzeja Samsona...
        • matti.x Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow 02.07.04, 00:57
          kataryna.kataryna napisała:

          > Poczytaj co prokurator mówi oficjalnie:
          >
          > Możliwe, że psycholog wykorzystywał pacjentów
          >
          > Przebywający od niedzieli w areszcie terapeuta Andrzej S. nie tylko
          > molestował swoje ofiary, ale także wielokrotnie wykorzystywał je seksualnie,
          > nawet dzieci - informuje Informacyjna Agencja Radiowa powołując się na
          > Wiadomości TVP1.
          >
          > Nie jest wykluczone, że jeden z najbardziej znanych w Polsce psychologów
          > wykorzystywał także swoich pacjentów.

          Zaraz, zaraz. Raz "możliwe że", drugi raz "molestował i wielokrotnie
          wykorzystywał", trzeci raz "nie jest wykluczone". To co ma w końcu z tego
          wynikać? Zwłaszcza jeszcze po dołożeniu ministra Sadowskiego:

          "Zdaniem Sadowskiego, zastanawiające jest dlaczego dzieci, będące pacjentami
          psychologa nie powiedziały niczego rodzicom. - Albo jego zainteresowania nie
          dotyczyły własnych pacjentów i wtedy trochę można odetchnąć z ulgą, bo
          przynajmniej te dzieci były bezpieczne albo ... to jest coś nie
          wytłumaczalnego - powiedział minister."

          Tak więc albo niezbite dowody są niezbite, albo... jest coś niewytłumaczalnego.
          Ciekawe z czym będzie można trochę ministerialnie odetchnąć kiedy się okaże,
          że bliższa prawdy jest ta druga część "albo".

          • Gość: leon zawodowiec do matti.xa IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:14
            no wlasnie "BARDZO skomplikowana sprawa", gdyby jakos w areszcie a.s. popelnil
            jeszcze samobojstwo..
            ..albo wrocil z USA...
            • matti.x Re: do leona 02.07.04, 01:17
              Gość portalu: leon zawodowiec napisał(a):

              > no wlasnie "BARDZO skomplikowana sprawa", gdyby jakos w areszcie a.s.
              > popelnil jeszcze samobojstwo..

              Obyś nie wykrakał.
              • Gość: leon zawodowiec Re: do leona od matti.xa IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:33
                matti.x napisał:
                >"Gość portalu: leon zawodowiec napisał(a):
                no wlasnie "BARDZO skomplikowana sprawa", gdyby jakos w areszcie a.s.
                popelnil jeszcze samobojstwo.."<

                "Obyś nie wykrakał."

                moze ruch zrobiony wokol sprawy sprawi, ze go nie zlinczuja i ud sie mu upiec
                grube ryby handlu malymi niewolnikami
                • matti.x Re: do leona 02.07.04, 01:50
                  Wiesz Leon, właśnie się tak troszkę zacząłem zastanawiać...

                  Z jednej strony prokuratura rozsiewa nimby tajemnicy (co może sugerować
                  istnienie jakiejś wielkiej siatki, czy czegoś tam), a z drugiej co chwila są
                  jakieś dziwne przecieki. Tajne, ale nie tajne. Molestował, ale na razie o
                  ofiarach nic nie wiadomo. Za to tak strasznie silnie się podkreśla niezbitość
                  dowodów.

                  Tylko po co?

                  Kto, o ile ktokolwiek, kwestionował nakaz aresztowania? Ano - nikt.
                  Więc kogo i o czym usiłuje przekonać w ten sposób prokuratura oraz minister?

                  Jeśli tu istotnie jest jakaś GRUBA sprawa, to patrząc na historię innych
                  grubych spraw w naszym kraju (czy też z naszym krajem związanych) wcale bym
                  się nie zdziwił, gdyby się okazało, że wykraczesz.



                  ----
                  Gość portalu: leon zawodowiec napisał(a):

                  > popelnil jeszcze samobojstwo.."<
                  >
                  > "Obyś nie wykrakał."
                  >
                  > moze ruch zrobiony wokol sprawy sprawi, ze go nie zlinczuja i ud sie mu upiec
                  > grube ryby handlu malymi niewolnikami
                  • Gość: leon zawodowiec do matti.xa IP: 81.219.144.* 02.07.04, 01:57
                    Ach, pojde sobie na pocieche ogladnac na DVD film o sobie, jak molestuje pewne
                    dziewczatko. Do rana.
    • Gość: kk Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.net.autocom.pl 01.07.04, 22:40
      Mam malutką 6miesięczną córeczkę. Kocham ją ogromnie. Nie wie nic o świecie, że
      są na przykład zboczeńcy. Dlaczego dzieci mają być narażone na atak pedofila,
      który chce je zgwałcić. Niewinne, grzeczne dzieci.

      Tydzień temu w Niemczech pedofil zabił śrubokrętem 6 letnią Jessicę. Mieszkał
      w bloku, był po 2 wyrokach skazujących za pedofilię. Sąsiedzi nic nie
      wiedzieli.
      Zaczepił Jessicę po drodze z przedszkola.

      Gdyby policja informowała otoczenie o pedofilu, dzieci byłyby bezpieczne.

      PiS - zróbcie nową ustawe. Tk, ja w GB.
      • matti.x Re: Informowanie o pedofilach 01.07.04, 23:05
        Gość portalu: kk napisał(a):

        > Gdyby policja informowała otoczenie o pedofilu, dzieci byłyby bezpieczne.
        >
        > PiS - zróbcie nową ustawe. Tk, ja w GB.

        Nowa ustawa, czyli projekt zmian w kodeksie karnym, jest już rozpatrywana.
        Akurat SLD wniosło projekt (co skądinąt ciekawe) a nie PiS.

        Poruszasz ciekawy temat. Czy informować o pedofilach czy też nie (nawet gdy
        weźmiemy pod uwagę informacje, hm, `nieoficjalne`). Nie sądzę, aby dzieci
        miały być z tego powodu bezpieczne - być może byłyby bezpieczniejsze.
        Przynajmniej wtedy, kiedy bierzemy pod uwagę recydywistów, bo przecież przed
        nieskazanymi uprzednio pedofilami taka informacja nie uchroni.

        A czy naprawdę uchroni przed skazanymi? Wyobrażasz sobie, że w Polsce ktoś,
        kto ma za sobą taki wyrok będzie nadal mieszkał w okolicy, w której sąsiedzi
        o tym wiedzą? Przecież taka osoba zapewne pracy nie dostanie, może jej nie
        wystarczyć pieniędzy na ciągłe wymiany rozbijanych szyb, itd. (pomijam
        przypadki tzw. wyższych sfer, chronionych `korporacyjnie`).

        Innymi słowy, taki pedofil, najprawdopodobniej zmieni miejsce zamieszkania,
        a jeśli będzie musiał, zacznie żyć "w podziemiu". Takie życie podziemne plus
        stresy związane z tym, że informacja o nim może byćpublicznie dostępna, moim
        zdaniem mogą same w sobie spowodować i gorsze skutki. Nie wiem ... ale mam
        sporo wątpliwości. Wolałbym, szczerze mówiąc, mięć np. pewnośc, że o miejscu
        pobytu pedofila wie np. policja, a nie sąsiedzi.

        Projekt zmian w prawie karnym przewiduje przymusowe leczenie, włącznie z
        farmakologiczną kastracją. To ostatnie (niestety) wydaje się być chyba metodą
        najskuteczniejszą. Choć raczej nie należy sądzić, że będzie stosowane w
        każdym przypadku.
      • Gość: wrrrr Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.07.04, 00:37
        A jak to się stało, że przedszkolak wracał sam do domu???? I to chyba nie
        pedofil tylko psychopata. Coś ci się dokumentnie chrzani. Gdzieś dzwonią, ale
        nie wiadomo w jakim kościele, co?
        • Gość: kk Re: Minister: Są mocne dowody przeciwko Andrzejow IP: *.net.autocom.pl 04.07.04, 23:15
          Poucz się języków obcych i czytaj, czytaj, czytaj.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka