Gość: Enio IP: *.toya.net.pl 09.07.04, 16:43 Karuzela stanowisk a zmian żadnych.TV potrzeba świeżej krwi i przewietrzenia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wanda Agora nie zgłasza sprzeciwu IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.07.04, 16:51 Masz nasze nihil obstat, Jasiu. Zmieściłeś się terminie. Tak trzymaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonzo Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 212.160.172.* 09.07.04, 16:51 A teraz poprosimy o zaprezentowanie doświadczenia telewizyjnego Pana Grzywaczewskiego i udowodnienie w ten sposób, że nie jest to wybór kolegi Pana Prezesa Dworaka. Zamienił stryjek siekierkę (Kwiatkowskiego) na kijek (Dworaka). Dalej kolesiostwo i układy, tylko innej barwy. Platformiarsko- Solidarnosciowe teraz. O take Polskie walczyl Lechu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Super DidżeJ Heniu TVP nalezy zlikwidowac IP: *.pl / *.enterpol.pl 09.07.04, 17:24 TVP nalezy zlikwidowac, a w zamian powolac utrzymywana calkowicie z pieniedzy podatnikow ( przy likwidacji abonamentu) TV Parlament. Telewizja ta emitowalaby obrady Sejmu, Senatu, Komisji Sledczych bez zadnego komentarza. W ramach misji wieczorem o 20.00 bylby codziennie Teatr TV a o 21.00 Pegaz. Zeby poogladac sobie telenowele, teleturnieje i filmy z Van Dammem wystarcza Polsat, TVN itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Super DidżeJ Heniu POlskie Radio nalezy zlikwidowac IP: *.pl / *.enterpol.pl 09.07.04, 17:26 Polskie Radio tez nalezy zlikwidowac oprócz Radia Parlament. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jar Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.pai.net.pl / 212.191.172.* 09.07.04, 18:17 Który? Miller? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adalbert Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 5.2.* / *.chello.pl 09.07.04, 17:24 Tak jest! Rzecznik Szczepański to - podobno mąż ( czy były mąz) Pani Warakomskiej. Jednak Telewizja to jedna wielka aktualna ( albo była) RODZINA - w kolejce do kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hary Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.pol / *.pol-net.com.pl 09.07.04, 17:54 Warakomska?! Wystarczy popatrzeć na tego babsztyla i posłuchać jej głosu, to od razu wyłącza się TV. A czemu Q nie od razu Gadzinowski! Jak długo będziemy czekać na pełne odkrycie kart! I takim płacić abonament!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wartburg warakomska IP: *.b.dial.de.ignite.net 09.07.04, 18:09 Gość portalu: Hary napisał(a): > Warakomska?! Wystarczy popatrzeć na tego babsztyla i posłuchać jej głosu, to od > > razu wyłącza się TV. A czemu Q nie od razu Gadzinowski! Jak długo będziemy > czekać na pełne odkrycie kart! I takim płacić abonament!? Też nie mogę ścierpieć tej baby... Klacz ze stajni Kwiatkowskiego. Te szczęki w ciągłym ruchu. Mówi, jakby siano przeżuwała. Była korespondentką w Waszyngtonie nie znając prawie angielskiego. Ale to normalka w TVP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzych Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.07.04, 18:32 Czy skoro red. Dorotka jest teraz wiceszefową TVP 1 jej mąż Jarek Szczepański będzie nadal rzecznkiem ? Czy obejmie inną intratną posadkę ? A to tylko komuna robiła swoim na rękę a opozycja to anioły ! Róbta co chceta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zszokowany Warakomska zastépcá... I ma byc lepiej ??? IP: *.range81-154.btcentralplus.com 09.07.04, 18:55 To juz jest chamstwo. Zeby ktos taki piastowal tak odpowiedzialná funkcjé. Ech, polska rzeczywistosc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 217.97.128.* 09.07.04, 18:57 I co sie zmieniło? - nic. Dworak po rozmowie z KRRiTV ( wywiad z Dworakiem tokfm) zdecydował się na przyjęcie kolesiów, ale , ze wARAKOMSKA?- mh , pewnie dlatego, że jej były Szczepański jest rzecznikiem Dworaka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toya Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.jugow.sdi.tpnet.pl 09.07.04, 20:50 Może nareszcie znalazł się ktoś ,kto zdejmie z emisjii 1 programu tvp filmidło USA "moda na sukces" i nie tylko to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Petrarka Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.chello.pl 09.07.04, 21:10 To skandal zarząd dworakowy zakpil sobie setnie z Beresi,a Nochenka i Mrozowskiego. Po jaka cholerę organizować te konkursy skoro i tak się nie respektuje ich litery prawa. Do kierowania największą publiczna anteną w POlsce nie wystarczy tylko produkowac pierdółki dla przdszkolakow wide Od Przedszkola do OPola, ale trzeba było mieć szersze doświadczenie telewizyjne. Grzywaczewski produkował na rzecz TVP, ale czy to wystarczy??? Oburzenie wzbudza też mianowanie redaktorki Warakomskiej wicedyrektorem ds. informacji i publicystyki To jest chyba nagroda za kompletne zniszczenie niegdyś znakomiego programu Panorama i chyba za skuteczne pozbycie się prezenterki Krystyny Czubówny, którą zmuszono do odejścia do komercji i reklamowania telefonów, własnoustnie i własnoręcznie zrobiła to Warakomska. Inna rzecz Warakomska pozostaje w kontrakcie małżeńskim z rzecznikiem TVP Jarosławem Szczepańskim czy to jest w porządku i ja mam wierzyć, że facecik, ktory codziennie dialoguje z dworakiem nie szeptał mu do uszka:"zrób Dorotke dyrektorką..." Jaja sobie Panowie z pogrzebu telewizji publicznej robicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 5.5D* / 213.40.3.* 09.07.04, 21:28 Nie znam się na bizantyjskich układach. Wiem jednak po czym odróżnić dziennik TV zrobiony na "odwal się", norma dzisiejsza, od profesjonalnego. Tak jest, to telewidz jest arbitrem. Jeżeli ktos mi nie wierzy niech zajrzy, na przykład, do BBCTv czy do Channel 4 News, o 19 czasu angielskiego. TVP ma wszystkie środki i finanse i dzisiaj. Nie ma tam jednak żadnej ambicji. I to widać gołym okiem najgłupszego amatora. Straszny chłam. A ja jestem świnia amator. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 5.5D* / 213.40.3.* 09.07.04, 21:47 Pan Grzywaczewski ma przed sobą straszną robotę. Wystarczy porównać grafiki TVP1 z grafikami CH4 czy BBCTv. TVP1 wychodzi na coś potwornego. Amatorskiego i nie do odczytania przez normalnego telewidza. A to nic. A umięjetności czytania przez dziennikarzy. Dzisiaj w TVP1 i głupi Jasio jest OK. Casus rzadki, ale jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 5.5D* / 213.40.3.* 09.07.04, 22:00 Pan Grzywaczewski ma przed sobą straszną robotę. Wystarczy porównać grafiki TVP1 z grafikami CH4 czy BBCTv. TVP1 wychodzi na coś potwornego. Amatorskiego i nie do odczytania przez normalnego telewidza. A to nic. A umięjetności czytania przez dziennikarzy. Dzisiaj w TVP1 i głupi Jasio jest OK. Casus rzadki, ale jest. W porównaniu z niektórymi telewizjami, TVP1 w programach dziennikarskich to bardzo duży chłam. Byle idiota może to wykazać. Świnia amator. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.04, 23:48 Mister Dworak! Wszyscyśmy na Pana liczyli- widzowie i tzw. środowisko. Przez ostatnich parę lat nie mieliśmy czego oglądać i gdzie pracować. Politruk Kwiatkowski wytłukł wszystkich normalnych pracowników TVP, puścił z torbami 90% firm zewnętrznych, razem z Terentiew zabił Kulturę. A Pan lekką rączką mianuje jedną z najbardziej zajadłych kreatur reżymu zastępcą najważniejszej z anten! Bój się Pan Boga! A nam przyjdzie faktycznie emigrować (po latach oczekiwań na zmiany)! Ogłupicie ten Naród do końca! GRATULACJE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa_ga Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.07.04, 00:01 Najwyższy czas wywalić carycę Terentiew i jej fraucymer. Moja ukochana niegdyś Dwójka nic-tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Już patrzeć się nie da na wiecznie tę samą kamarylę dworskich błaznów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gareth Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.acn.waw.pl 10.07.04, 00:13 Mąż ogłasza, i żona została wicedyrektorem - toż to już kolejny raz....! brawo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fart Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.acn.waw.pl 10.07.04, 00:13 Jarek - Dorota idzie do góry!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anwb Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 10.07.04, 07:54 To katastrofa! Powrot Walendziaka na calej linii. Obiektywizm to niby co LPR mowi. Gazeta Wyborcza na drodze budowy imperium Agory osiagnela kolejny sukses: wytlumaczyla ludziom ze teraz telewizja klamie (bo Kwiatkowski) a teraz bedzie dobrze: bo LPR. Panie Michnik: gratulacje! Ale oni szybko dobiora sie panu do skory. Nie beda wdzieczni! A geby maja i beda mieli pelne prawdy, wiary i uczciwosci, a my sie wyrzygamy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amud Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 09:18 I co z tego? Czy już teraz będzie dobrze? Jedno jest pewne: opłaty RTV wzrosną. Odpowiedz Link Zgłoś
wartburg4 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 10.07.04, 11:49 Kim jest Grzywaczewski? Zaproponował go Pacławski (czy to nie ten sam geniusz finansowy, którego oskarżano o milionowe przekręty w harcerstwie?) Dworakowi, który od przejęcia fotela Kwiatkowskiego pół roku temu bez mała nie ruszył żadnego z jego z ludzi. Szczytem osiągnięć zawodowych Grzywaczewskiego była produkcja poobiedniej rozrywki niedzielnej z podtekstami pedofilskimi "Od przedszkola do Opola". Jego żona popierała go jako sekretarką Wałęsy. Pewnie popieral go i Kwiatkowski. Why not? Tak w telewizji robi się karierę. Tego nawet nie chce się komentować. Ręce opadają. Ludzie bez twarzy i kręgosłupów - przysłowiowe rzepy czepiające się pracowicie każdego psiego ogona. Teraz będą uzdrawiać TVP... Z Warakomską. Już to widzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P-77 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 11:50 Byłem przeciwnikiem telewizji Kwiatkowskiego, ale to co robi obecny prezes budzi moje zażenowanie. Ten człowiek zdaje się być słabą jednostką, która łatwo poddaje się manipulacjom. Kazali mu "skończyć z kwaitkowszczyzna" no to zastopował wynik konkursu, mianował kumpla - neopampersa dyrektorem Jedynki. Gdyby Kwiatkowski zrobił coś podobnego - wyobrażam sobie ten krzyk i to oburzenie. A tak jest wszystko O.K. Telewizja może być polityczna byle nie postkomunistyczna. Bo ich dziennikarze są służalczy, nasi zawsze kompetentni. Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś