Dodaj do ulubionych

Grzywaczewski został szefem TVP1

IP: *.toya.net.pl 09.07.04, 16:43
Karuzela stanowisk a zmian żadnych.TV potrzeba świeżej krwi i przewietrzenia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Wanda Agora nie zgłasza sprzeciwu IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.07.04, 16:51
      Masz nasze nihil obstat, Jasiu.
      Zmieściłeś się terminie.
      Tak trzymaj.
    • Gość: bonzo Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 212.160.172.* 09.07.04, 16:51
      A teraz poprosimy o zaprezentowanie doświadczenia telewizyjnego Pana
      Grzywaczewskiego i udowodnienie w ten sposób, że nie jest to wybór kolegi Pana
      Prezesa Dworaka. Zamienił stryjek siekierkę (Kwiatkowskiego) na kijek
      (Dworaka). Dalej kolesiostwo i układy, tylko innej barwy. Platformiarsko-
      Solidarnosciowe teraz. O take Polskie walczyl Lechu.
      • Gość: Super DidżeJ Heniu TVP nalezy zlikwidowac IP: *.pl / *.enterpol.pl 09.07.04, 17:24
        TVP nalezy zlikwidowac, a w zamian powolac utrzymywana calkowicie z pieniedzy
        podatnikow ( przy likwidacji abonamentu) TV Parlament. Telewizja ta emitowalaby
        obrady Sejmu, Senatu, Komisji Sledczych bez zadnego komentarza. W ramach misji
        wieczorem o 20.00 bylby codziennie Teatr TV a o 21.00 Pegaz.
        Zeby poogladac sobie telenowele, teleturnieje i filmy z Van Dammem wystarcza
        Polsat, TVN itp.
        • Gość: Super DidżeJ Heniu POlskie Radio nalezy zlikwidowac IP: *.pl / *.enterpol.pl 09.07.04, 17:26
          Polskie Radio tez nalezy zlikwidowac oprócz Radia Parlament.
      • Gość: jar Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.pai.net.pl / 212.191.172.* 09.07.04, 18:17
        Który? Miller?
    • Gość: adalbert Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 5.2.* / *.chello.pl 09.07.04, 17:24
      Tak jest! Rzecznik Szczepański to - podobno mąż ( czy były mąz) Pani
      Warakomskiej. Jednak Telewizja to jedna wielka aktualna ( albo była) RODZINA -
      w kolejce do kasy.
    • Gość: Hary Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.pol / *.pol-net.com.pl 09.07.04, 17:54
      Warakomska?! Wystarczy popatrzeć na tego babsztyla i posłuchać jej głosu, to od
      razu wyłącza się TV. A czemu Q nie od razu Gadzinowski! Jak długo będziemy
      czekać na pełne odkrycie kart! I takim płacić abonament!?
      • Gość: wartburg warakomska IP: *.b.dial.de.ignite.net 09.07.04, 18:09
        Gość portalu: Hary napisał(a):

        > Warakomska?! Wystarczy popatrzeć na tego babsztyla i posłuchać jej głosu, to
        od
        >
        > razu wyłącza się TV. A czemu Q nie od razu Gadzinowski! Jak długo będziemy
        > czekać na pełne odkrycie kart! I takim płacić abonament!?

        Też nie mogę ścierpieć tej baby... Klacz ze stajni Kwiatkowskiego. Te szczęki
        w ciągłym ruchu. Mówi, jakby siano przeżuwała.

        Była korespondentką w Waszyngtonie nie znając prawie angielskiego. Ale to
        normalka w TVP.
    • Gość: krzych Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.07.04, 18:32
      Czy skoro red. Dorotka jest teraz wiceszefową TVP 1 jej mąż Jarek Szczepański
      będzie nadal rzecznkiem ? Czy obejmie inną intratną posadkę ? A to tylko komuna
      robiła swoim na rękę a opozycja to anioły ! Róbta co chceta.
    • Gość: Zszokowany Warakomska zastépcá... I ma byc lepiej ??? IP: *.range81-154.btcentralplus.com 09.07.04, 18:55
      To juz jest chamstwo. Zeby ktos taki piastowal tak odpowiedzialná funkcjé. Ech,
      polska rzeczywistosc...
    • Gość: ja Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 217.97.128.* 09.07.04, 18:57
      I co sie zmieniło? - nic. Dworak po rozmowie z KRRiTV ( wywiad z Dworakiem
      tokfm) zdecydował się na przyjęcie kolesiów, ale , ze wARAKOMSKA?- mh , pewnie
      dlatego, że jej były Szczepański jest rzecznikiem Dworaka!
    • Gość: toya Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.jugow.sdi.tpnet.pl 09.07.04, 20:50
      Może nareszcie znalazł się ktoś ,kto zdejmie z emisjii 1 programu tvp
      filmidło USA "moda na sukces" i nie tylko to.
    • Gość: Petrarka Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.chello.pl 09.07.04, 21:10

      To skandal zarząd dworakowy zakpil sobie setnie z Beresi,a Nochenka i
      Mrozowskiego. Po jaka cholerę organizować te konkursy skoro i tak się nie
      respektuje ich litery prawa. Do kierowania największą publiczna anteną w
      POlsce nie wystarczy tylko produkowac pierdółki dla przdszkolakow wide Od
      Przedszkola do OPola, ale trzeba było mieć szersze doświadczenie telewizyjne.
      Grzywaczewski produkował na rzecz TVP, ale czy to wystarczy??? Oburzenie
      wzbudza też mianowanie redaktorki Warakomskiej wicedyrektorem ds. informacji i
      publicystyki To jest chyba nagroda za kompletne zniszczenie niegdyś znakomiego
      programu Panorama i chyba za skuteczne pozbycie się prezenterki Krystyny
      Czubówny, którą zmuszono do odejścia do komercji i reklamowania telefonów,
      własnoustnie i własnoręcznie zrobiła to Warakomska. Inna rzecz Warakomska
      pozostaje w kontrakcie małżeńskim z rzecznikiem TVP Jarosławem Szczepańskim czy
      to jest w porządku i ja mam wierzyć, że facecik, ktory codziennie dialoguje z
      dworakiem nie szeptał mu do uszka:"zrób Dorotke dyrektorką..." Jaja sobie
      Panowie z pogrzebu telewizji publicznej robicie.
    • Gość: tomek 1 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 5.5D* / 213.40.3.* 09.07.04, 21:28
      Nie znam się na bizantyjskich układach. Wiem jednak po czym odróżnić dziennik
      TV zrobiony na "odwal się", norma dzisiejsza, od profesjonalnego. Tak jest, to
      telewidz jest arbitrem.

      Jeżeli ktos mi nie wierzy niech zajrzy, na przykład, do BBCTv czy do Channel 4
      News, o 19 czasu angielskiego.

      TVP ma wszystkie środki i finanse i dzisiaj. Nie ma tam jednak żadnej ambicji.
      I to widać gołym okiem najgłupszego amatora. Straszny chłam.

      A ja jestem świnia amator.
    • Gość: tomek 1 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 5.5D* / 213.40.3.* 09.07.04, 21:47
      Pan Grzywaczewski ma przed sobą straszną robotę. Wystarczy porównać grafiki
      TVP1 z grafikami CH4 czy BBCTv. TVP1 wychodzi na coś potwornego. Amatorskiego i
      nie do odczytania przez normalnego telewidza. A to nic. A umięjetności czytania
      przez dziennikarzy. Dzisiaj w TVP1 i głupi Jasio jest OK. Casus rzadki, ale
      jest.
      • Gość: tomek 1 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: 5.5D* / 213.40.3.* 09.07.04, 22:00
        Pan Grzywaczewski ma przed sobą straszną robotę. Wystarczy porównać grafiki
        TVP1 z grafikami CH4 czy BBCTv. TVP1 wychodzi na coś potwornego. Amatorskiego i
        nie do odczytania przez normalnego telewidza. A to nic. A umięjetności czytania
        przez dziennikarzy. Dzisiaj w TVP1 i głupi Jasio jest OK. Casus rzadki, ale
        jest.
        W porównaniu z niektórymi telewizjami, TVP1 w programach dziennikarskich to
        bardzo duży chłam. Byle idiota może to wykazać.

        Świnia amator.
        • Gość: Maniek Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.04, 23:48
          Mister Dworak! Wszyscyśmy na Pana liczyli- widzowie i tzw. środowisko. Przez
          ostatnich parę lat nie mieliśmy czego oglądać i gdzie pracować. Politruk
          Kwiatkowski wytłukł wszystkich normalnych pracowników TVP, puścił z torbami 90%
          firm zewnętrznych, razem z Terentiew zabił Kulturę. A Pan lekką rączką mianuje
          jedną z najbardziej zajadłych kreatur reżymu zastępcą najważniejszej z anten!
          Bój się Pan Boga! A nam przyjdzie faktycznie emigrować (po latach oczekiwań na
          zmiany)! Ogłupicie ten Naród do końca! GRATULACJE!
    • Gość: jaa_ga Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.07.04, 00:01
      Najwyższy czas wywalić carycę Terentiew
      i jej fraucymer. Moja ukochana niegdyś Dwójka
      nic-tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.
      Już patrzeć się nie da na wiecznie tę samą kamarylę
      dworskich błaznów
    • Gość: Gareth Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.acn.waw.pl 10.07.04, 00:13
      Mąż ogłasza, i żona została wicedyrektorem - toż to już kolejny raz....! brawo
    • Gość: fart Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.acn.waw.pl 10.07.04, 00:13
      Jarek - Dorota idzie do góry!!!!
    • anwb Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 10.07.04, 07:54
      To katastrofa! Powrot Walendziaka na calej linii. Obiektywizm to niby co LPR
      mowi. Gazeta Wyborcza na drodze budowy imperium Agory osiagnela kolejny sukses:
      wytlumaczyla ludziom ze teraz telewizja klamie (bo Kwiatkowski) a teraz bedzie
      dobrze: bo LPR. Panie Michnik: gratulacje! Ale oni szybko dobiora sie panu do
      skory. Nie beda wdzieczni! A geby maja i beda mieli pelne prawdy, wiary i
      uczciwosci, a my sie wyrzygamy!
    • Gość: amud Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 09:18
      I co z tego? Czy już teraz będzie dobrze? Jedno jest pewne: opłaty RTV wzrosną.
      • wartburg4 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 10.07.04, 11:49
        Kim jest Grzywaczewski? Zaproponował go Pacławski (czy to nie ten sam geniusz
        finansowy, którego oskarżano o milionowe przekręty w harcerstwie?) Dworakowi,
        który od przejęcia fotela Kwiatkowskiego pół roku temu bez mała nie ruszył
        żadnego z jego z ludzi. Szczytem osiągnięć zawodowych Grzywaczewskiego była
        produkcja poobiedniej rozrywki niedzielnej z podtekstami pedofilskimi "Od
        przedszkola do Opola". Jego żona popierała go jako sekretarką Wałęsy. Pewnie
        popieral go i Kwiatkowski. Why not? Tak w telewizji robi się karierę. Tego
        nawet nie chce się komentować. Ręce opadają. Ludzie bez twarzy i kręgosłupów -
        przysłowiowe rzepy czepiające się pracowicie każdego psiego ogona.

        Teraz będą uzdrawiać TVP... Z Warakomską. Już to widzę.
    • Gość: P-77 Re: Grzywaczewski został szefem TVP1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 11:50
      Byłem przeciwnikiem telewizji Kwiatkowskiego, ale to co robi obecny prezes
      budzi moje zażenowanie.
      Ten człowiek zdaje się być słabą jednostką, która łatwo poddaje się
      manipulacjom. Kazali mu "skończyć z kwaitkowszczyzna" no to zastopował wynik
      konkursu, mianował kumpla - neopampersa dyrektorem Jedynki. Gdyby Kwiatkowski
      zrobił coś podobnego - wyobrażam sobie ten krzyk i to oburzenie.
      A tak jest wszystko O.K. Telewizja może być polityczna byle nie
      postkomunistyczna. Bo ich dziennikarze są służalczy, nasi zawsze kompetentni.
      Żenada.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka