12.06.13, 20:03
To juz nie Rokita tylko skrzywdzona biedna Rokitka. Bute i arogancje usiłował schowac w tym wywiadzie , ale zarozumialstwo pozostało. Rozczarował mnie tym biadoleniem i mimo ze jest złotousty to mało przekonujacy. W jakąś zmowe sądu ( z kim) na upartego mozna uwierzyc , jesli sprawa tak wygladała jak przedstawił, ale sprawa przed takim ,,zmówionym "sądem tonie wszystko. Tu pretensja do Durczoka za brak profesjonalizmu - czemu nie zapytał o sprawe apelacyjna , bo taka tez zapewne była , a tam to juz trzech sędziów i to apelacyjnych. Mało wiarygodne aby tez ,,zmówieni".
Obserwuj wątek
        • spokojny.zenek Re: Rokitka 12.06.13, 20:40
          No nie bądźcie tacy i nie zmuszajcie mnie do oglądania TVN24 tylko napiszcie jak ten obłudnik próbował przedstawiać tę przegraną sprawę? Co takiego się według niego działo, że się uważa za skrzywdzonego?
            • adherent1 Re: Rokitka 12.06.13, 20:57
              m.c.hrabia napisał:
              > nie słuchałem , ale pewnie było ze państwo go gnębi Niemce go gnębią
              > na dokładkę Tusk go gnębi,

Śmieszniej - sądy go gnębią, różne sądy, różnych instancji, w różnych sprawach
              - J.M Rokitę absolwenta Wydziału Prawa UJ.
              Jednak Polska jest państwem niezniszczalnym :-) Nie potrafi jej zniszczyć tabun
              "doskonałych" prawników Rokita, Ziobro, Kaczyńscy i wielu innych!

• spokojny.zenek Re: Rokitka 12.06.13, 20:58
                Zaintrygowały mnie słowa volupte
                "...jesli sprawa tak wygladała jak przedstawił..."
                Jak mianowicie przestawił? Sąd na niego krzyczał? Kazali mu kapelusz zostawić w szatni? Zakazali żuć gumę? Dosypali czegoś do herbaty w bufecie? Co mu zrobili?
                • volupte Re: Rokitka 12.06.13, 21:08
                  Podobo nie pozwolono mu zadawać Kornatowskiemu pytań, uchlano wnioski dowodowe itp. Moża by powiedziec że skandalicznie, ale obawiam sie ze to ściema , abo zadawal pytania w stylu : czemu pan pozwolil zamordowac ....itp. No cóż , tak pokrzywdzonemu pozostaje program Państwo w państwie , Uwga , Interwencja czy podobne.
                  • spokojny.zenek Re: Rokitka 12.06.13, 21:26
                    Aha. Czyli klasyka rock and rolla...
                    Ziobro też się zapluwał, że sąd "nawet go nie przesłuchał". Ludziska to słuchały i się łapały za głowę, no bo jakże to - oskarżonego nawet nie przesłuchać? Tymczasem byłą to sprawa cywilna a w sprawie cywilnej nie przesłuchuje się stron, lecz świadków. Owszem, wyjątkowo można dopuścić dowód z przesłuchania stron (zasadniczo obu - dla równowagi) ale w sprawie Ziobry ewidentnie nie było do tego podstaw, cały materiał dowodowy była nagrany i nie było w ogóle żadnej kwestii, którą potrzeba by było wyjaśnić za pomocą takiego dowodu.
                    Zrzut "uchylania wniosków dowodowych" można postawić właściwie zawsze i w każdej sprawie. Wystarczy rzucić parę absurdalnych wniosków i juz jest się na co użalać.
                    • volupte Re: Rokitka 13.06.13, 10:25
                      Nie wiem jak ta sprawa wygladała, ile jest prawdy w tym co Rokita mówi , ale zarzut zmowy jest mało przekonujacy . Wszystkie instancje sadowe w zmowie? Za to mam pretensje do Durczoka ze nie zadal takiego pytania , jak ten zaczął o tej zmowie sądu. Gorzej , wczoraj w mediach nikt tej zmowy nie próbował wyjaśnić.
                      • mn7 Re: Rokitka 13.06.13, 11:28
                        Takie skutki bezkarnego rzucania kalumni, choćby nawet na tym forum. Już się tak wszyscy, łącznie z Durczokiem przyzwyczaili, że już zwyczajnie nie reaguje się na podobne zachowania.
                      • spokojny.zenek Re: Rokitka 14.06.13, 11:51
                        volupte napisał:

> Nie wiem jak ta sprawa wygladała, ile jest prawdy w tym co Rokita mówi

Już wiadomo, że prawie wcale.

> , ale za
                        > rzut zmowy jest mało przekonujacy .

No to dość delikatnie powiedziane. Zmowy kogo z kim?
                        W dość podobnej sprawie Ziobry jego dyżurni obrońcy na forum też bredzili o "zmowie sądów". Wtedy także grzebali w życiorysie sędziów. Ciekawe, czemu jeszcze tak się nie dzieje w tej sprawie.
    • volupte Re: Rokitka 14.06.13, 11:45
      Nie dosć że arogancki bufon , to jeszcze kłamczuch z niego wyszedł. Kornatowskiemu winien jest 9300zł, koszty przeprosi jeszcze nieznane, sam mówi w tym wywiadzie 100-200tys. Te 350tys. to nie wiadomo skad sie wzięło. I takigostek chial być premierem. Żenujący.
    • allspice Re: Rokitka 14.06.13, 11:57
      volupte napisał:

>To juz nie Rokita tylko skrzywdzona biedna Rokitka.

Nic dziwnego;) Jak panbóczek chce kogoś ukarać,to odbiera mu rozum...I tak jest w wypadku
      rokitki:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka