Dodaj do ulubionych

Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława Ukra

03.12.13, 18:31
Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława Ukrainie! – Herojam Sława!


Sława Ukrainie! – Herojam Sława! - To oficjalne pozdrowienie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), używane także przez Ukraińską Powstańczą Armię (UPA).

A Ukraińcy patrzą ze zdumieniem i radością jak to antypolski dureń na banderowca się zgrywa!

Hasło „Sława Ukrajini! - Herojam Sława!” [pol. Chwała Ukrainie, Chwała bohaterom] to oficjalne pozdrowienie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (banderowców), ustanowione w 1940 roku.
Było również używane przez partyjną bojówkę OUN-B – Ukraińską Powstańczą Armię (UPA). Oprócz okrzyku należało wyciągnąć w górę prawą dłoń "lekko w prawo, nieco powyżej szczytu głowy”, z czego w późniejszych latach zrezygnowano.

Od lat 90. pozdrowienie to jest wykorzystywane na niepodległej Ukrainie, głównie przez ugrupowania postbanderowskie i nacjonalistyczne, m.in. przez działaczy partii „Swoboda”.

Co ten dureń tak za banderowcami?
Dość, że nie wyciągnął w górę prawej dłoni lekko w prawo, nieco powyżej szczytu głowy.
Pewnie bał się dźgnąć Kliczkę w pachwinę.
Obserwuj wątek
    • gtxl Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 18:35
      A Ukraińcy patrzą ze zdumieniem i radością jak to antypolski dureń na banderowca się zgrywa!

      Paszła ty durna sabaka w pisdzieć...
      • porannakawa01 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 18:41
        gtxl napisał:

        > A Ukraińcy patrzą ze zdumieniem i radością jak to antypolski dureń na banderowc
        > a się zgrywa!
        >
        > Paszła ty durna sabaka w pisdzieć...

        Durrnaja sabaka ujechała w Palszu!

        Dała się wsadzić do samochodu przez obstawę i pajeeeeeechała!

        A już durnej sabace wydawało się, że ramię w ramię z Kliczką.
        A to było ramię koło jaj?
    • wanda43 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 18:41
      Popatrz na foty na GW. Na fotce nr 4 Jar przemawia stojąc obok szefa nacjonalistycznej Svobody Tyahnyboka! To jest skandal! Wygląda to tak, że Polska, to tylko miejsce jego urodzenia, a korzenie wyłażą w kazdym słowie!
      • pies_na_czarnych [...] 03.12.13, 18:46
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • wanda43 cenzura 03.12.13, 19:48
          o cholera! Wykasowali! to już nawet prawdy napisać nie wolno?
          • all.correct2 Re: cenzura 09.12.13, 22:38
            wanda43 napisała:

            > o cholera! Wykasowali! to już nawet prawdy napisać nie wolno?
            A w jakim kraju Ty mieszkasz ?!!!
    • hummer Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 18:47
      A poprzedził "Smiert' Lacham"? :)
      • gtxl Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 18:49
        hummer napisał:

        > A poprzedził "Smiert' Lacham"? :)


        Posłuchałeś tych idiotów z prawicowej strony w tym wątku? Dalej uważasz,że trzeba zabrać głos wśród tych głupków?

    • dystans4 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 19:26
      Przed chwilą w tvp1 pieczony prezes na jabłkach (też pieczonych) i z rodzynkami. Przepis, co zrobić z prezesem, znaczysiem.
      Czy tvp promuje kanibalizm? PiS zdelegalizuje telewizję, czy ogłosi bojkot?
      • wanda43 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 19:50
        niedawno nijaki Hofman powiedział, że zamkną.
        • 1all.correct Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 20:13
          wanda43 napisała:

          > niedawno nijaki Hofman powiedział, że zamkną.
          Żołnierze Wyklęci (cokolwiek by to nie znaczyło) wspierani przez UPA walczyli ramię w ramię z oddziałami LWP. To może to olśniło Jarka Zawszedziewicę ?!!!
    • rzewuski1 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 21:17
      I on uważa sie za patriotę polskiego.
      Śmiech na sali.

      Swoja drogą czy takie postępowanie nie rozbija Ukrainy jako jednej całości?
      UE nie ma tyle pieniędzy by zabezpieczyć Ukrainę od Rosji.
      Moskale jak zechcą mogą zrobić z Ukrainy bankruta a wielu Ukrainitów w Rosji widzi druga ojczyznę jak nie pierwszą. Tak wiec jednostronne wpieranie jednej strony i jednej opcji na Ukrainie to defacto granie na rozbicie kraju.
      Słaba Ukraina nie będzie dla Polski żadna zaporą przed Rosja.
      • porannakawa01 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 23:02
        Dziś po ujawnieniu siatki agenturalnej zatrudnianej przez Kaczyńskiego i Macierewicza zasadnym jest pytanie - czy to dla interesów Rosji?
        Bo przecież te działania Kaczyńskiego szkodzą Polsce a służą Rosji.
        • grba Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 08:51
          Twierdzenie, że Jarosław występując na Majdanie Nezaleznosti służy Rosji, wskazuje na spory kukunamunizm u twierdzącego.

          Okrzyk "sława Ukrainii!" jest niczym innym, jak okrzykiem takim jak: "vive la France!", "niech żyje Polska!". Problemem jest odzew z tłumu "herojam sława", który jest banderowskim, dla informacji wcześniej w Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów był inny odzew: "sława wożdiu", ale że wodzów było u nich dwóch, więc go zmieniono na pozdrowienie bohaterów.

          Patrząc na las flag, widzimy wśród żowto-błokytnych flagi czerwono-czarne czyli flagi OUN, UPA... Skoro u nas w kraju usiedliśmy z gienierałem Jaruzelskim do stołu, to chyba przyjdzie czas na porozumienie z rizunami... Ale czy będzie z nimi zgoda. zgodny pogląd na naszą wspólną historię? Przypuszczam, że wątpię...
          • sverir Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 08:55
            Jaruzelski? Widzisz, to jest kolejny problem. Dla prawej strony wszelka próba traktowania Jaruzelskiego jak kogoś innego, niż zwykłego bandytę, jest dowodem na zdradę. Dlaczego współdziałanie z UPA jest czymś akceptowalnym?
            • grba Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 09:09
              Jaruzelski był obecny w 1956 roku w Poznaniu, co prawda jako przydupas gienierała Popławskiego; potem był szefem MON i mamy 1968, mamy 1970, etc, itd, itp... Raczej posiedzieć niż postać. Ale się usiadło, cyrograf podpisało, nadredaktor kazał się odpieprzyć...

              Z potomkami rizunów będzie to samo, chociaż trudno... Na przykład oglądałem sobie rosyjski film dokumentalny na kanale Zwieza czyli dla cierpiących na nostalgię po ZSRR, film o ukraińskich nacjonalistach. Ciekawa była rozmowa z kierownikiem muzeum dowódcy UPA Szuchewycza ps. Taras Cuprynka w Biłhorszczach k. Lwowa ... Ów na pytanie: kto zabił lwowskich profesorów, bez zastanowienia odrzekł: Polacy...

              Cięzko z nimi będzie...
          • porannakawa01 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 13:19
            grba napisał:

            > Twierdzenie, że Jarosław występując na Majdanie Nezaleznosti służy Rosji, wskaz
            > uje na spory kukunamunizm u twierdzącego.
            >
            > Okrzyk "sława Ukrainii!" jest niczym innym, jak okrzykiem takim jak: "vive la F
            > rance!", "niech żyje Polska!". Problemem jest odzew z tłumu "herojam sława", kt
            > óry jest banderowskim, dla informacji wcześniej w Organizacji Ukraińskich Nacjo
            > nalistów był inny odzew: "sława wożdiu", ale że wodzów było u nich dwóch, więc
            > go zmieniono na pozdrowienie bohaterów.
            >
            > Patrząc na las flag, widzimy wśród żowto-błokytnych flagi czerwono-czarne czyli
            > flagi OUN, UPA...

            Dobrze, że nie dał się zawieźć na Zachód.
            Bywały tam także marsze, wiece.
            Z pochodniami, które tak uwielbia.
            I razem z nimi, aby tłum zaryczał akceptująco - okrzyk - Heil Hitler, Sieg heil?
            On nie czuje niestosowności tego z tymi Ukraińcami, ty tego także nie czaisz?
            To nie jest zamawianie pięciu piw!
    • judeosceptyk Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 23:32
      a to dobrze, czy zle ?
    • judeosceptyk Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 03.12.13, 23:34
      A ty porannakupa tak w jeden dzień się zapisalas do NOP-u ?
      Czy może ONR ?
      Bo michnikoidzi i PO to udawali zawsze, ze banderowcow nigdy nie bylo
    • sverir Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 08:03
      Przyszła mi do głowy taka smutna myśl.

      Jeżeli Kaczyński istotnie wznosił okrzyki, które używała UPA, to ktoś powinien zareagować. Głupia czcionka litery s w haśle "Wild boys" wzbudza panikę mediów, wyciągnięta łapa w telewizji zagraża faszyzmem, a okrzyk upowski tych samych mediów nie razi?
      • 1all.correct Przecież "Żołnierze Wyklęci" ramię w ramię z UPA . 04.12.13, 08:34
        sverir napisał:

        > Przyszła mi do głowy taka smutna myśl.
        >
        Nie Tobie jednemu.
        • grba Re: Przecież "Żołnierze Wyklęci" ramię w ramię z 04.12.13, 09:39
          Mój ojciec rozmawiał w czowiekiem, który był w obstawie sztabu podczas rozmów z UPA w Rudzie Różanieckiej. Człowiek ten ciężko doświadczony przez upowskich rzeźników nie wytrzymał i zdezerterował. Czy porozumienie to wstrzymało rzeź? Nie chce mi się odpowiadać na to pytanie...
      • porannakawa01 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 08.12.13, 17:07
        sverir napisał:

        > Przyszła mi do głowy taka smutna myśl.
        >
        > Jeżeli Kaczyński istotnie wznosił okrzyki, które używała UPA, to ktoś powinien
        > zareagować. Głupia czcionka litery s w haśle "Wild boys" wzbudza panikę mediów,
        > wyciągnięta łapa w telewizji zagraża faszyzmem, a okrzyk upowski tych samych m
        > ediów nie razi?

        Któryś z prokuratorów?
        Z urzędu?
    • pis_da_deby Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 08:43
      porannakawa01 napisała:

      > Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława Ukrainie! – Herojam Sława!
      >
      >
      > Sława Ukrainie! – Herojam Sława! - To oficjalne pozdrowienie Organizacji
      > Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), używane także przez Ukraińską Powstańczą Armi
      > ę (UPA).

      Panowie z PiSu maja talent do takich rzeczy

      metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,14983671,_Obudz_sie__Polsko___jak_hitlerowskie__Deutschland_.html
    • zapijaczony_ryj Ale dobrze mu było na Majdanie 04.12.13, 10:23
      i1.ryjbuk.pl/af7825879ae4adc99361213a5d772387db355251/jarek-na-majdanie-jpg
      • grba Re: Ale dobrze mu było na Majdanie 04.12.13, 10:59
        Kogo nie było na Majdanie... Wczoraj w lewizorze pokazały Janusza Palikota pilegrzymującego na Majdan... Majdan słowo pochodzenia tureckiego oznaczającego plac wewnątrz obozu wojskowego...
        • zapijaczony_ryj Na tym Majdanie 04.12.13, 11:01
          grba napisał:

          > Kogo nie było na Majdanie... Wczoraj w lewizorze pokazały Janusza Palikota pil
          > egrzymującego na Majdan... Majdan słowo pochodzenia tureckiego oznaczającego pl
          > ac wewnątrz obozu wojskowego...

          ma tym:
          i1.ryjbuk.pl/af7825879ae4adc99361213a5d772387db355251/jarek-na-majdanie-jpg
          • 1all.correct Re: Na tym Majdanie 04.12.13, 11:25
            zapijaczony_ryj napisał:

            > grba napisał:
            >
            > > Kogo nie było na Majdanie... Wczoraj w lewizorze pokazały Janusza Paliko
            > ta pil
            > > egrzymującego na Majdan... Majdan słowo pochodzenia tureckiego oznaczając
            > ego pl
            > > ac wewnątrz obozu wojskowego...
            >
            > ma tym:
            > i1.ryjbuk.pl/af7825879ae4adc99361213a5d772387db355251/jarek-na-majdanie-jpg
            Chyba nie sugerujesz, że doszło do ostrego i zwierzęcego w swej namiętności seksu pomiędzy bramkarzem a Jarosławą Zawszedziewicą ?!!!! Zgroza !!!!
      • all.correct2 Re: Ale dobrze mu było na Majdanie 09.12.13, 14:44
        zapijaczony_ryj napisał:

        > i1.ryjbuk.pl/af7825879ae4adc99361213a5d772387db355251/jarek-na-majdanie-jpg
        A ja myślałem, że Jarek to "dziobak" a tu wyraźnie widać, że to "lala.
    • bard333 pokaż jakieś nagranie z tego 04.12.13, 11:30

    • bard333 i weź od razu czopek na ból doopy..;) 04.12.13, 11:46
      www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PzIIC4xnIDM
      tutaj ktoś krzyczy, ale to jakis gościu z boku Kaczora i zobacz jak witany jest człowiek, którego tak nienawidzisz...
      • zapijaczony_ryj NI wygwizdany na Majdanie 04.12.13, 12:04
        bard333 napisał:

        > www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PzIIC4xnIDM
        > tutaj ktoś krzyczy, ale to jakis gościu z boku Kaczora i zobacz jak witany jest
        > człowiek, którego tak nienawidzisz...
        • bard333 noo... 04.12.13, 12:16
          to tak jak kiedys breżniew i regan ściagali się na rowerach, i ten drugi wygrał, prawda podała, że breżniew był drugi, a regan przedostatni...;)
          • zapijaczony_ryj Re: noo... 04.12.13, 13:21
            bard333 napisał:

            > to tak jak kiedys breżniew i regan ściagali się na rowerach, i ten drugi wygrał
            > , prawda podała, że breżniew był drugi, a regan przedostatni...;)

            Gwizdów było znacznie wiecej niż braw-znaczy wygwizdali!
          • all.correct2 Re: noo... 10.12.13, 18:02
            bard333 napisał:

            > to tak jak kiedys breżniew i regan ściagali się na rowerach, i ten drugi wygrał
            > , prawda podała, że breżniew był drugi, a regan przedostatni...;)
            Dobre. Masz coś jeszcze równie rewelacyjnego ... ?
      • 99venus Re: i weź od razu czopek na ból doopy..;) 04.12.13, 13:54
        cyrk był ulubioną rozrywką w Związku Radzieckim i taką pozostał w krajach postsowieckich.
    • 99venus Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 13:57
      przecież to mały człowiek pod każdym względem.żeby dorwać się do władzy zrobi wszystko.gdyby pocalowanie puboliczne Tuska w dupę dawało mu gwarancję wygranych wyborów to zrobi to bez wahania.on i cała podła zgraja,która go otacza.
      • 1all.correct "Żołnierze Wyklęci" ramię w ramię z UPA ... . 04.12.13, 14:49
        99venus napisał:

        > przecież to mały człowiek pod każdym względem.żeby dorwać się do władzy zrobi w
        > szystko.gdyby pocalowanie puboliczne Tuska w dupę dawało mu gwarancję wygranych
        > wyborów to zrobi to bez wahania.on i cała podła zgraja,która go otacza.
        PiSdziaki tak mają.
      • bard333 Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 15:34
        Poki co, to tusek i komorusek caluja kaczora w kuper, zeby wogole zaczal z nimi rozmoawiac...
        • 1all.correct Re: Jarosław Kaczyński publicznie wołał - Sława 04.12.13, 18:24
          bard333 napisał:

          > Poki co, to tusek i komorusek caluja kaczora w kuper, zeby wogole zaczal z nimi
          > rozmoawiac...
          Na to wygląda. POPiS się szykuje ... .
          • cronny Czy Kaczyński zaprosił "Ukraińskiego Mussoliniego" 09.12.13, 15:47
            na "marsz wolnosci" 13 grudnia?

            www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ukrainski-mussolini-prowadzi-do-zwyciestw-swoboda-rosnie-w-sile,339591.html
            • all.correct2 Re: Czy Kaczyński zaprosił "Ukraińskiego Mussolin 09.12.13, 16:43
              cronny napisał:

              > na "marsz wolnosci" 13 grudnia?
              >
              > www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ukrainski-mussolini-prowadzi-do-zwyciestw-swoboda-rosnie-w-sile,339591.html
              Przecież już Żołnierze Wyklęci ramię w ramię z UPA walczyli z komuną. To co Jarek jest gorszy od Kurasia ?!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka