Dodaj do ulubionych

Prezes PiS zdezerterował

09.05.14, 09:26
Prezes PiS zamiast w Sejmie był na spotkaniu wyborczym w Pułtusku. - Polityk, który pretenduje do przejęcia władzy, nie uznał za ważne, by zaprezentować przed Sejmem i wyborcami swojej wizji polityki zagranicznej. Panie prezesie, sweterki i "słit focie" są super, ale to za mało, by uchodzić za męża stanu

I tak to prezespan podchodzi do najwazniejszych spraw w kraju.
Za co on w ogole bierze pieniadze ?
Obserwuj wątek
    • gtxl2 Re: Prezes PiS zdezerterował 09.05.14, 09:39
      Polityk, który pretenduje do przejęcia władzy, nie uznał za ważne, by zaprezentować przed Sejmem i wyborcami swojej wizji polityki zagranicznej.
      > I tak to prezespan podchodzi do najwazniejszych spraw w kraju.
      > Za co on w ogole bierze pieniadze


      Przecież stanowisko samego Kaczyńskiego i PiS u jest ogólnie znane.
      Radosław Sikorski wygłaszał wczoraj w Sejmie coroczną informację na temat głównych kierunków polskiej polityki zagranicznej.
      Donald Tusk miał tyle tylko do powiedzenia,że „kluczową sprawą jest nieobecność prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w Sejmie podczas debaty o polskiej polityce zagranicznej”.
      Przecież to jest komiczne.
      Do czego był potrzebny nagle Kaczyński Tuskowi?
      Bez Kaczora nie istnieje Polska polityka zagraniczna?

      • scoutek Re: Prezes PiS zdezerterował 09.05.14, 09:53
        gtxl2 napisał:

        > Polityk, który pretenduje do przejęcia władzy, nie uznał za ważne, by zaprezent
        > ować przed Sejmem i wyborcami swojej wizji polityki zagranicznej.

        ale co to ma do rzeczy?
        prezespan jest POSŁEM, do europarlamentu nie kandyduje, ale gdyby nawet to miejscem jego pracy jest sejm, za to mu płacimy
        (niestety wszyscy)
        jego psim obowiązkiem jest brać udział w posiedzeniach sejmu
        do tego jeśli jest odpowiedzialnym przywódcą największej partii opozycyjnej to powinien być, wysłuchać szefa MSZ i wypunktować wszystko z czym się nie zgadza on i jego partia

        jesli go tam nie ma to:
        a/ olewa pracodawcę
        b/ nie wypełnia swoich obowiązków
        c/ bierze kasę za bumelki
        d/ ma gdzieś swoich wyborców, bo również nie wypełnia swoich obowiązków jako szefa partii


        aaaa, i nie rozmawiamy tu o Tusku
        • gtxl2 Re: Prezes PiS zdezerterował 09.05.14, 10:24
          aaaa, i nie rozmawiamy tu o Tusku

          Jednak nie można było pominąć jego komicznej wypowiedzi wczoraj w sejmie, dla mnie to totalny odlot Tuska.
          Ja muszę w tej chwili być adwokatem diabła czyli Jarosława, bo jego nieobecność mnie nie obchodzi,Tusk też opuszczał posiedzenia kiedy nie był premierem a nawet drzemał jak był wicemarszałkiem podczas posiedzeń senatu.
          • scoutek Re: Prezes PiS zdezerterował 09.05.14, 10:30
            no, a u was Murzynów biją

            ;))
            • gtxl2 Re: Prezes PiS zdezerterował 09.05.14, 10:31
              scoutek napisała:

              > no, a u was Murzynów biją


              U nas nie biją, powinnaś o tym wiedzieć.


              • scoutek Re: Prezes PiS zdezerterował 09.05.14, 10:50
                gtxl2 napisał:

                > scoutek napisała:
                >
                > > no, a u was Murzynów biją
                >
                >
                > U nas nie biją, powinnaś o tym wiedzieć.

                Murzynów może nie
                sam zobacz na wątek o klapsie, ogólna zgoda na bicie jest ;))
                nie ma jak to szybka i skuteczna metoda wychowawcza
          • pis_da_deby Re: Prezes PiS zdezerterował 09.05.14, 10:34
            gtxl2 napisał:

            .
            > Ja muszę w tej chwili być adwokatem diabła czyli Jarosława, bo jego nieobecność
            > mnie nie obchodzi,...

            Ale swiadczy to o jego hierarchii waznosci spraw.
            Okazuje sie ze Pultusk byl dla niego wazniejszy niz .......
            Zreszta-szkoda gadac.
            Ktos taki nie moze rzadzic krajem no i na szczescie nie bedzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka