Dodaj do ulubionych

Fiskus nęka zabużankę

    • Gość: k.r Re: jesli nie wiesz co to judenrat to niestety IP: 62.233.129.* 30.08.04, 14:22
      Rzeczywiście nie zrozumiem ... artykuł dotyczy kretynizmów fiskusa w
      Olsztynie... Ty w swoim poście piszesz o prokuratorze z Gdańska... a w tytule
      wstawiasz coś o judenratach.
      Nijak nie rozumie.. co to były judenraty to wiem.. ale na pweno jest tu jakiś
      głębszy sens.. czyz nie? No przecież bez sensu byś nie pisał takich postów?

      Pozdrawiam
      K.R.
    • Gość: kris Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.chello.pl 30.08.04, 14:24
      Pani Kondratowicz powinna skoczyć z 10 piętra na łeb. Jak mozna mówić o
      odroczeniu płatności w tej sytuacji. Paranoiczna jest wypowiedź Pani
      Kondratowicz. Przecież to hańba dla polskiego urzędnika
      • Gość: wrrr... Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.aster.pl 30.08.04, 14:29
        I tak nie uda się wam kundelki waszym szczekaniem zatrzymać tej karawany.
    • Gość: Cezar Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 14:28
      To co urzędy skarbowe robią przekracza normy cywilizowanego świata. Jest to
      wytwór "komuszego ścierwa". Proszę przypomnieć sobie za kadencji jakich partii
      wprowadzono regulacje umożliwiające tak bandyckie praktyki.
    • Gość: qwer opodatkować pielęgniarki IP: 194.204.163.* 30.08.04, 14:46
    • Gość: geval Re: Fiskus nęka zabużankę IP: 212.160.142.* 30.08.04, 15:25
      Coś pięknego :o) Kocham ten kraj. Nigdy nie wiem czy to jawa czy sen. No bo
      przecież w rzeczywistości takie rzeczy nie powinny się w żanden sposób
      przytrafiać, no nie? Więc nie wiem w jaki stanie jestem i chodzę sobie jak we
      śnie i co rusz takie kiwatki się pojawiają. Toż to jakiś fantastyczny odlot.
      (po sld?) Ukochany kraj, umiłowany kraj...
    • smutas3 od tego jest... 30.08.04, 15:37
      Tak siE składa,że jestem pracownikiem Urzędu Skarbowego w ....
      Zastanawiam się,dlaczego autorzy tych wypocin nie podają swioch prawdziwych
      nazwisk,imion i adresów.Z przyjenmością zainteresowałbym się ich rozliczeniami
      z tzw.fiskusem,i,na pewno znalazłbym tyle przekrętów,że spłacaliby do końca
      życia.
      Wychodzę z założenia,że ci,którzy najwięcejplują na Urzędy Skarbowe,najwięcej
      mają ku temu powodów,i najwięcej mają do ukrycia.
      • Gość: ws Re: od tego jest... IP: *.acn.pl 30.08.04, 17:08
        a może coś na temat w artykule. Proponuję aby i pan się przedstawił, czy może
        się pan boisz? Widocznie dużo żeś pan zgrzeszył w tym urzędniczm życiu. Pokory
        więcej, z moich podatków jesteś pan utrzymywany darmozjadzie.
      • Gość: pafnucy Re: od tego jest... IP: 193.201.167.* 30.08.04, 17:13
        A może ty byś się przedstawił smutasie. Po twoim poście, że paranoja i
        chorobliwa podejrzliwość są normą wśród urzędników US. Dowód, proszę bardzo -
        pisząc "Wychodzę z założenia, że ci, którzy najwięcejplują na Urzędy
        Skarbowe,najwięcej mają ku temu powodów,i najwięcej mają do ukrycia"
        stwierdzasz, że świat dzieli się tylko na takich co kradną i całą resztę, którą
        nic nie obchodzi. A to jest paranoja! Z tego trzeba się leczyć!!! Tak się
        składa, że nigdy niczego nie ukradłem i nie mam zadnych lewych dochodów, a
        artykuł ten cholernie mnie oburzył.
        • Gość: obrokon Re: od tego jest... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 18:14
          Smutasie.
          Chciałem coś napisać ale poprzednicy ci wyjaśnili gdzie powinieneś się leczyć.
          Weź ze soba całą partyjną rodzinę.
      • Gość: czekam Menda skarbowa IP: 200.48.218.* 30.08.04, 18:25
        Menda skarbowa to postać często spotykana w Mnisterstwie Finansów i w aparacie skarbowym. Zdaniem mendy państwo za pośrednictwem urzędnika powinno zrobić wszystko, pod byle pretekstem, żeby wydusić od obywatela tyle pieniędzy ile się da i następnie ewentualnie wspaniałomyślnie dzielić (w większości między swoich). Takie pojęcia jak "sprawiedliwość", "rozsądek" czy "logika" to dla mendy skarbowej puste hasła, które tylko przeszkadzają w realizacji jej grabieżczej misji.
        Potrójny smutasie! Sam podaj swoje imie i nazwisko! Mam nadzieję, że sąsiedzi będą spluwali na twój widok zamiast mówić "Dzień dobry". Nawet jeśli będziesz straszył, że ich wszystkich skontrolujesz. Wierzę, że wcześniej czy później również niektóre mendy skarbowe zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za swoją działalność, podobnie jek zbrodniarze sądowi. Nie będzie tłumaczenia, że "ja tylko wykonywałem polecenia".
        Do zobaczenia w lepszych czasach!
    • douglasmclloyd Kiedy urząd skarbowy namierzy jakiegoś mafioza? 30.08.04, 16:05
      I naliczy mu 11 tys. podatku?
      • Gość: długasmachlojd Re: Kiedy urząd skarbowy namierzy jakiegoś mafioz IP: *.acn.waw.pl 30.08.04, 17:15
        U nasz nie ma , tej, no, mafii przecież, nie?
      • wielki_czarownik Nigdy. 30.08.04, 21:11
        Taki mafiozo jeszcze w mordę urzędasa strzeli i co? Lepiej do babuleńki podskoczyć, bo wiadomo że się nie obroni. A mafiozo? Urzędniczą dupę skopie, nasra na łeb i tyle.
    • Gość: pafnucy Re: Fiskus nęka zabużankę IP: 193.201.167.* 30.08.04, 17:02
      "Sprawdzę, może istnieją jakieś przesłanki do odroczenia płatności." - ma laska
      tupet, nie ma co. Dlaczego w tym kraju jest tylu złodzieji? Bo każdy czuje się
      okradany, więc uważa, że okradając innych czyni sprawiedliwość. Dlaczego każdy
      się czuje okradany? A dlaczego ma się czuć inaczej, jeśli nawet państwo pozwala
      sobie na takie akcje!!! Moi drodzy, spierdalam na Madagaskar.
      • Gość: us Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.aster.pl 30.08.04, 18:28
        pafnucy- ja tu już jestem,
        twój US
        • Gość: ws Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.08.04, 19:28
          drętwUS
    • Gość: Roman Re:TO JEST POLSKA WLASNIE !!!! IP: *.dpn.deere.com 30.08.04, 18:27
      To nie jest pierwszy przypadek dranstwa Urzedow Skarbowych. Prosze przypomniec
      sprawe Romana Kluski. Oni tez dobrze wiedza ktorych polskich gangsterow
      gospodarczych nie ruszac.To polskie chamstwo i korupcja na kazdym kroku jest
      dobrze znana za granica.
    • Gość: Tadeusz Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.08.04, 18:33
      Jakie przesłanki DO ODROCZENIA !! ??
      Nie o odroczenie chodzi, tylko o ANULOWANIE. Inaczej to by było tylko
      przesunięte w czasie złodziejstwo.
      Jeżeli nie dostała odszkodowania, to podatek naliczony został OD NICZEGO.
      Ja też teoretycznie mam możliwośc wygrania w Lotto np 1 miliona złotych, proszę
      mi wobec tego naliczyć od tego podatek - bo a nuż wygram.
      Taka sama jest sytuacja u wymienionej Pani. MOŻE dostać odszkodowanie (nie w
      gotówce nawet), ale NIE DOSTAŁA. Ja też MOGĘ wygrać, ale nie wygrałem.
      P A R A N O J A.
      A najgorsze jest, że w tym kraju na złodziei-urzędników nie ma bata. Oni nie
      odpowiadają za zło, które wyrządzają tylko dostają premie.
      Poza tym co to znaczy, że "komornik odwiedził w mieszkaniu córki"? Ta córka nie
      ma nic do tego. Siedem pokoleń będzie musiało odpokutować za ten niezapłacony
      podatek, czy co? O ile się nie mylę dziecko nie jest odpowiedzialne nawet jeśli
      rodzic popełni morderstwo - a co dopiero jeśli nie zapłaci podatku, zwłaszcza
      TAKIEGO złodziejskiego podatku.
      Teraz zaczynam sie bać. Bo co jeśli okaże się, że mój pra-pra dziadek nie
      zapłacił jakiegoś podatku i jutro przyjdzie komornik, policzy odsetki za 150
      lat i: zabierze mi dom, samochód a także wejdzie na pensję. Oczywiście forsy
      zabraknie więc od razu zagrozi, że w przyszłości wejdzie także na pensję
      wszystkich moich dzieci i wnuków (aż do siódmego pokolenia).
      To może także dzieci urzędników wydających takie decyzje powinny odpowiadać za
      przewinienia swoich rodziców. Niech będzie równo!
      Jeśli "nasze" prawo dopuszcza takie sytuacje, to ja wysiadam z tego pociągu. To
      juz nie jest "mój" kraj i "moje" prawo. Przestaję się dziwić ludziom, którzy na
      znak protestu, doprowadzenii do ostateczności, chcieli się zrzec obywatelstwa.
      Oczywiście prezydent im odmówił - i wiedział co robi bo nie było by polaków 36
      mln, ale 3,6 mln.
    • Gość: madir1 Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 20:32
      Znam wiele innych przypadków kiedy fiskus ograbia w biały dzień obywateli .
      Przecież Oni od tego maja premie , a komornik skarbowy ściagnie koszty
      postepowania w pierwszej kolejności . Nawet jak później podatnik wygra w NSA ,
      to najwyżej zwracać będzie Skarb Państwa ; czyli znowu My . Urzędnicy skarbowi
      NIGDY !!!
      Lapać prawdziwych przekrętów , to dla Urzędników zbyt męczące zajęcie . Dręczyć
      nieprzygotowanych i częst zagubionych obywateli , to o wiele prostsze . Nie
      twierdze ,że wszystkim ale wielu urzędnikom skarbowym sprawia to jescze
      satysfakcję , bo czuja się ważni . A i premia nie pogardzą ; oczywiście za
      naliczone domiary podatkowe .
      MOIM ZDAMIEM JUŻ NAJYŻSZA PORA SKOŃCZYĆ Z UZNANIOWOŚCIA ( A CO ZA TYM IDZIE
      CZĘSTO BEZKARNOŚCIĄ ) DECYZJI URZĘDNIKÓW SKARBOWYCH .
    • Gość: sTiLgAr Jaki podatek? Przecież rekompensata to nie dochód! IP: 80.51.47.* 30.08.04, 21:08
      O jaki podatek chodzi. Przecież rekompensata to nie jest żaden dochód!!! To jest
      zwrot prawowitego majątku. Jak można potraktować jako dochód majątek, który od
      wielu lat komuś się po prostu należy.
    • Gość: Jerzy Bandycki Fiskus nęka zabużankę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 21:30
      Człowiek który wymyślił takie przepisy powinien być zakatowany publicznie na
      głównym rynku miasta.
      Ale jak ukarać tych którzy wprowadzają takie bandyckie przepisy w życie tylko
      po to żeby sie podlizać szefom ?
      Oczekuję propozycji.
    • wielki_czarownik Czym jest FISKUS? 30.08.04, 21:43
      Zabiera obywatelom ICH pieniądze. Jeżeli ktoś zabiera mi pieniądze na ulicy to jest złodziejem i bandziorem. A jeżeli zabiera w urzędzie skarbowym lub w cenie chleba czy paliwa to kim jest?
      Gdyby te podatki szły na coś pożytecznego. Ale one są rozkradane przez polityków i urzędasów.
    • Gość: gość Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 00:03
      tak to jest jak dyrektorem urzedu skarbowego jest debil który zatrudnia innych
      debili i tak ... dalej a prawo też ustalają debile więc o czym tu mówić trzeba
      uciekać ...... bo niedługo każą zapłacić podatek "za żywota"
    • prawopl Urzędnik państwowy ma zawsze rację i może wszystko 31.08.04, 14:08
      Sędzia Dariusz Czajka jak podaje prasa jeździ volvo kombi (nowe kosztuje ponad
      80 tys.), posiada dom w prestiżowej miejscowości pod Piasecznem k/Warszawy i
      jest założycielem i kanclerzem prywatnej uczelni prawniczej `Europejska Wyższa
      Szkoła Prawa i Administracji' właściciela największego w kraju jachtu, na
      pokładzie którego organizowane są prestiżowe imprezy pod patronatem J.
      Kwaśniewskiej..

      To wszystko i jeszcze więcej, gdy średnia pensja sędziego na jego stanowisku
      wynosi około 3 tys. zł netto. Co na to urząd skarbowy??

      A tymczasem sędzia Czajka jak podaje prasa ogłasza pośpiesznie upadłości firm,
      których majątek następnie trafia do biznesów powiązanych z samym sędzią
      Dariuszem Czajką. Co na to prokuratura??

      Sędzia nadal sądzi, a efekty widać tutaj www.upadloscian.org.pl
      • Gość: obrokon Re: Urzędnik państwowy ma zawsze rację i może wsz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 18:30
        Skoro nadal ministrem sprawiedliwości jest zdemoralizowany sędzia to, kto
        zajmie się tym gównem?
    • Gość: rony_k Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 01.09.04, 23:16
      Eh.. brakuje mi w słowniku obelg, które opisywałyby w sposób wystarczająco
      dosadny postępowanie panów z urzędu (S)karbowego. Szkoda słów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka