Gość: k.r Re: jesli nie wiesz co to judenrat to niestety IP: 62.233.129.* 30.08.04, 14:22 Rzeczywiście nie zrozumiem ... artykuł dotyczy kretynizmów fiskusa w Olsztynie... Ty w swoim poście piszesz o prokuratorze z Gdańska... a w tytule wstawiasz coś o judenratach. Nijak nie rozumie.. co to były judenraty to wiem.. ale na pweno jest tu jakiś głębszy sens.. czyz nie? No przecież bez sensu byś nie pisał takich postów? Pozdrawiam K.R. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.chello.pl 30.08.04, 14:24 Pani Kondratowicz powinna skoczyć z 10 piętra na łeb. Jak mozna mówić o odroczeniu płatności w tej sytuacji. Paranoiczna jest wypowiedź Pani Kondratowicz. Przecież to hańba dla polskiego urzędnika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrrr... Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.aster.pl 30.08.04, 14:29 I tak nie uda się wam kundelki waszym szczekaniem zatrzymać tej karawany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cezar Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 14:28 To co urzędy skarbowe robią przekracza normy cywilizowanego świata. Jest to wytwór "komuszego ścierwa". Proszę przypomnieć sobie za kadencji jakich partii wprowadzono regulacje umożliwiające tak bandyckie praktyki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: geval Re: Fiskus nęka zabużankę IP: 212.160.142.* 30.08.04, 15:25 Coś pięknego :o) Kocham ten kraj. Nigdy nie wiem czy to jawa czy sen. No bo przecież w rzeczywistości takie rzeczy nie powinny się w żanden sposób przytrafiać, no nie? Więc nie wiem w jaki stanie jestem i chodzę sobie jak we śnie i co rusz takie kiwatki się pojawiają. Toż to jakiś fantastyczny odlot. (po sld?) Ukochany kraj, umiłowany kraj... Odpowiedz Link Zgłoś
smutas3 od tego jest... 30.08.04, 15:37 Tak siE składa,że jestem pracownikiem Urzędu Skarbowego w .... Zastanawiam się,dlaczego autorzy tych wypocin nie podają swioch prawdziwych nazwisk,imion i adresów.Z przyjenmością zainteresowałbym się ich rozliczeniami z tzw.fiskusem,i,na pewno znalazłbym tyle przekrętów,że spłacaliby do końca życia. Wychodzę z założenia,że ci,którzy najwięcejplują na Urzędy Skarbowe,najwięcej mają ku temu powodów,i najwięcej mają do ukrycia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ws Re: od tego jest... IP: *.acn.pl 30.08.04, 17:08 a może coś na temat w artykule. Proponuję aby i pan się przedstawił, czy może się pan boisz? Widocznie dużo żeś pan zgrzeszył w tym urzędniczm życiu. Pokory więcej, z moich podatków jesteś pan utrzymywany darmozjadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafnucy Re: od tego jest... IP: 193.201.167.* 30.08.04, 17:13 A może ty byś się przedstawił smutasie. Po twoim poście, że paranoja i chorobliwa podejrzliwość są normą wśród urzędników US. Dowód, proszę bardzo - pisząc "Wychodzę z założenia, że ci, którzy najwięcejplują na Urzędy Skarbowe,najwięcej mają ku temu powodów,i najwięcej mają do ukrycia" stwierdzasz, że świat dzieli się tylko na takich co kradną i całą resztę, którą nic nie obchodzi. A to jest paranoja! Z tego trzeba się leczyć!!! Tak się składa, że nigdy niczego nie ukradłem i nie mam zadnych lewych dochodów, a artykuł ten cholernie mnie oburzył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obrokon Re: od tego jest... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 18:14 Smutasie. Chciałem coś napisać ale poprzednicy ci wyjaśnili gdzie powinieneś się leczyć. Weź ze soba całą partyjną rodzinę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czekam Menda skarbowa IP: 200.48.218.* 30.08.04, 18:25 Menda skarbowa to postać często spotykana w Mnisterstwie Finansów i w aparacie skarbowym. Zdaniem mendy państwo za pośrednictwem urzędnika powinno zrobić wszystko, pod byle pretekstem, żeby wydusić od obywatela tyle pieniędzy ile się da i następnie ewentualnie wspaniałomyślnie dzielić (w większości między swoich). Takie pojęcia jak "sprawiedliwość", "rozsądek" czy "logika" to dla mendy skarbowej puste hasła, które tylko przeszkadzają w realizacji jej grabieżczej misji. Potrójny smutasie! Sam podaj swoje imie i nazwisko! Mam nadzieję, że sąsiedzi będą spluwali na twój widok zamiast mówić "Dzień dobry". Nawet jeśli będziesz straszył, że ich wszystkich skontrolujesz. Wierzę, że wcześniej czy później również niektóre mendy skarbowe zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za swoją działalność, podobnie jek zbrodniarze sądowi. Nie będzie tłumaczenia, że "ja tylko wykonywałem polecenia". Do zobaczenia w lepszych czasach! Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Kiedy urząd skarbowy namierzy jakiegoś mafioza? 30.08.04, 16:05 I naliczy mu 11 tys. podatku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: długasmachlojd Re: Kiedy urząd skarbowy namierzy jakiegoś mafioz IP: *.acn.waw.pl 30.08.04, 17:15 U nasz nie ma , tej, no, mafii przecież, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Nigdy. 30.08.04, 21:11 Taki mafiozo jeszcze w mordę urzędasa strzeli i co? Lepiej do babuleńki podskoczyć, bo wiadomo że się nie obroni. A mafiozo? Urzędniczą dupę skopie, nasra na łeb i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafnucy Re: Fiskus nęka zabużankę IP: 193.201.167.* 30.08.04, 17:02 "Sprawdzę, może istnieją jakieś przesłanki do odroczenia płatności." - ma laska tupet, nie ma co. Dlaczego w tym kraju jest tylu złodzieji? Bo każdy czuje się okradany, więc uważa, że okradając innych czyni sprawiedliwość. Dlaczego każdy się czuje okradany? A dlaczego ma się czuć inaczej, jeśli nawet państwo pozwala sobie na takie akcje!!! Moi drodzy, spierdalam na Madagaskar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: us Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.aster.pl 30.08.04, 18:28 pafnucy- ja tu już jestem, twój US Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ws Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.08.04, 19:28 drętwUS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Re:TO JEST POLSKA WLASNIE !!!! IP: *.dpn.deere.com 30.08.04, 18:27 To nie jest pierwszy przypadek dranstwa Urzedow Skarbowych. Prosze przypomniec sprawe Romana Kluski. Oni tez dobrze wiedza ktorych polskich gangsterow gospodarczych nie ruszac.To polskie chamstwo i korupcja na kazdym kroku jest dobrze znana za granica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.08.04, 18:33 Jakie przesłanki DO ODROCZENIA !! ?? Nie o odroczenie chodzi, tylko o ANULOWANIE. Inaczej to by było tylko przesunięte w czasie złodziejstwo. Jeżeli nie dostała odszkodowania, to podatek naliczony został OD NICZEGO. Ja też teoretycznie mam możliwośc wygrania w Lotto np 1 miliona złotych, proszę mi wobec tego naliczyć od tego podatek - bo a nuż wygram. Taka sama jest sytuacja u wymienionej Pani. MOŻE dostać odszkodowanie (nie w gotówce nawet), ale NIE DOSTAŁA. Ja też MOGĘ wygrać, ale nie wygrałem. P A R A N O J A. A najgorsze jest, że w tym kraju na złodziei-urzędników nie ma bata. Oni nie odpowiadają za zło, które wyrządzają tylko dostają premie. Poza tym co to znaczy, że "komornik odwiedził w mieszkaniu córki"? Ta córka nie ma nic do tego. Siedem pokoleń będzie musiało odpokutować za ten niezapłacony podatek, czy co? O ile się nie mylę dziecko nie jest odpowiedzialne nawet jeśli rodzic popełni morderstwo - a co dopiero jeśli nie zapłaci podatku, zwłaszcza TAKIEGO złodziejskiego podatku. Teraz zaczynam sie bać. Bo co jeśli okaże się, że mój pra-pra dziadek nie zapłacił jakiegoś podatku i jutro przyjdzie komornik, policzy odsetki za 150 lat i: zabierze mi dom, samochód a także wejdzie na pensję. Oczywiście forsy zabraknie więc od razu zagrozi, że w przyszłości wejdzie także na pensję wszystkich moich dzieci i wnuków (aż do siódmego pokolenia). To może także dzieci urzędników wydających takie decyzje powinny odpowiadać za przewinienia swoich rodziców. Niech będzie równo! Jeśli "nasze" prawo dopuszcza takie sytuacje, to ja wysiadam z tego pociągu. To juz nie jest "mój" kraj i "moje" prawo. Przestaję się dziwić ludziom, którzy na znak protestu, doprowadzenii do ostateczności, chcieli się zrzec obywatelstwa. Oczywiście prezydent im odmówił - i wiedział co robi bo nie było by polaków 36 mln, ale 3,6 mln. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madir1 Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 20:32 Znam wiele innych przypadków kiedy fiskus ograbia w biały dzień obywateli . Przecież Oni od tego maja premie , a komornik skarbowy ściagnie koszty postepowania w pierwszej kolejności . Nawet jak później podatnik wygra w NSA , to najwyżej zwracać będzie Skarb Państwa ; czyli znowu My . Urzędnicy skarbowi NIGDY !!! Lapać prawdziwych przekrętów , to dla Urzędników zbyt męczące zajęcie . Dręczyć nieprzygotowanych i częst zagubionych obywateli , to o wiele prostsze . Nie twierdze ,że wszystkim ale wielu urzędnikom skarbowym sprawia to jescze satysfakcję , bo czuja się ważni . A i premia nie pogardzą ; oczywiście za naliczone domiary podatkowe . MOIM ZDAMIEM JUŻ NAJYŻSZA PORA SKOŃCZYĆ Z UZNANIOWOŚCIA ( A CO ZA TYM IDZIE CZĘSTO BEZKARNOŚCIĄ ) DECYZJI URZĘDNIKÓW SKARBOWYCH . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sTiLgAr Jaki podatek? Przecież rekompensata to nie dochód! IP: 80.51.47.* 30.08.04, 21:08 O jaki podatek chodzi. Przecież rekompensata to nie jest żaden dochód!!! To jest zwrot prawowitego majątku. Jak można potraktować jako dochód majątek, który od wielu lat komuś się po prostu należy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Bandycki Fiskus nęka zabużankę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 21:30 Człowiek który wymyślił takie przepisy powinien być zakatowany publicznie na głównym rynku miasta. Ale jak ukarać tych którzy wprowadzają takie bandyckie przepisy w życie tylko po to żeby sie podlizać szefom ? Oczekuję propozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Czym jest FISKUS? 30.08.04, 21:43 Zabiera obywatelom ICH pieniądze. Jeżeli ktoś zabiera mi pieniądze na ulicy to jest złodziejem i bandziorem. A jeżeli zabiera w urzędzie skarbowym lub w cenie chleba czy paliwa to kim jest? Gdyby te podatki szły na coś pożytecznego. Ale one są rozkradane przez polityków i urzędasów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 00:03 tak to jest jak dyrektorem urzedu skarbowego jest debil który zatrudnia innych debili i tak ... dalej a prawo też ustalają debile więc o czym tu mówić trzeba uciekać ...... bo niedługo każą zapłacić podatek "za żywota" Odpowiedz Link Zgłoś
prawopl Urzędnik państwowy ma zawsze rację i może wszystko 31.08.04, 14:08 Sędzia Dariusz Czajka jak podaje prasa jeździ volvo kombi (nowe kosztuje ponad 80 tys.), posiada dom w prestiżowej miejscowości pod Piasecznem k/Warszawy i jest założycielem i kanclerzem prywatnej uczelni prawniczej `Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji' właściciela największego w kraju jachtu, na pokładzie którego organizowane są prestiżowe imprezy pod patronatem J. Kwaśniewskiej.. To wszystko i jeszcze więcej, gdy średnia pensja sędziego na jego stanowisku wynosi około 3 tys. zł netto. Co na to urząd skarbowy?? A tymczasem sędzia Czajka jak podaje prasa ogłasza pośpiesznie upadłości firm, których majątek następnie trafia do biznesów powiązanych z samym sędzią Dariuszem Czajką. Co na to prokuratura?? Sędzia nadal sądzi, a efekty widać tutaj www.upadloscian.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obrokon Re: Urzędnik państwowy ma zawsze rację i może wsz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 18:30 Skoro nadal ministrem sprawiedliwości jest zdemoralizowany sędzia to, kto zajmie się tym gównem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rony_k Re: Fiskus nęka zabużankę IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 01.09.04, 23:16 Eh.. brakuje mi w słowniku obelg, które opisywałyby w sposób wystarczająco dosadny postępowanie panów z urzędu (S)karbowego. Szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś