Dodaj do ulubionych

GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln wybor

03.09.04, 19:53
serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34591,2266925.html
to jest skandal! i ewidentny dowód na rozbijacką robotę GW..w ten sposób cche
trwale podzielić kosciół na ten lepszy postępowy i ten gorszy czyli radio
maryjny..nie dajmy sie podzielić! zróbmy wszystko by ta inicjatywa zostala
storpedowana juz w zarodku!
Obserwuj wątek
    • warka_strong Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 20:04
      nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał:

      >
      > to jest skandal! i ewidentny dowód na rozbijacką robotę GW..w ten sposób cche
      > trwale podzielić kosciół na ten lepszy postępowy i ten gorszy czyli radio
      > maryjny..nie dajmy sie podzielić! zróbmy wszystko by ta inicjatywa zostala
      > storpedowana juz w zarodku!
      >
      ===
      Jak zwykle za szybko piszesz. Kościół sam dokłada wiele starań, aby wrażenie
      takiego podziału umacniać. Część księży ze swoimi poglądami nie wyszła jeszcze
      z wieków średnich; część jest nadto "nowoczesnych".
      Niestety, instytucjonalny kościół nie stanowi monolitu sam w sobie.
      Nadmierny konserwatyzm szkodzi lecz kapłani pracujący w tej instytucji tego nie
      zauważają.
      • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 20:10
        to raczej nadmierna uległość lewackim środowiskom części duchownych szkodzi
        polskiemu kosciolowi
        • warka_strong Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 20:24
          nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał:

          > to raczej nadmierna uległość lewackim środowiskom części duchownych szkodzi
          > polskiemu kosciolowi
          >
          ===
          Taak, tego się mogłem spodziewać. Jedyna odpowiedź na jaką Cię stać to kolejny
          raz "winne są lewackie środowiska". Tymczasem:
          "lewak
          rz. mos IIa ‘zwolennik, wyznawca skrajnie lewicowych poglądów i radykalnych
          metod działania (często z użyciem przemocy)’"

          portalwiedzy.onet.pl/szukaj.html?S=lewak&pw=1&x=9&y=5
          No cóż, zapewne Młodzież Wszechpolska jest skrajnie lewicowa.
          • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 20:28
            jak można być zwolennikiem aborcji i jednoczesnie być felietonistą w katolicki
            (ponoć) tygdoniku?
            • warka_strong Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 20:33
              Czy można uzurpować sobie prawo do "monopolu na moralność", jak czyni to KK w
              Polsce?
            • Gość: Ed Re: Obłuda aborcjonistów IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 03.09.04, 21:00
              Jak można być przeciwnukiem skracania czyjegośżycia i jedocześnie wysyłać
              swoich księży na wojnę???
        • nastepny.oszolom.z.radia.m Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 21:04
          Z lewactwem kojarzy mi się inkwizycja. Ta przemoc...
    • yossarian18 Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 20:18
      Wspolczesna bolszewia nazywa sie teraz feminizm, aborcjonisci, ruchy gejowskie,
      itd. Mam nadzieje, ze Kosciol od razu odrzuci te idiotyczne, lewackie pomysly
      na feministyczna sekte. Ale chociaz wiemy kogo sie wystrzegac-lewacka
      bojowniczka o "lepszy swiat" chwali Tygodnik Powszechny, a gani Niedziele.
      Widac jak na dloni kto jest koniem trojanskim w KK...
      • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 20:25
        TP promując panią Środę p[o prostu uderza we wszystko to o czym naucza kościół
        • yossarian18 Re: GW chce tworzyć polski oddz.katolicy za woln 03.09.04, 20:28
          TP udostepnia swoje lamy na gledzenie Srody o prawach czlowieka? Masz moze
          linka???
          • neceser slabi jestescie, rydzyki 03.09.04, 20:31
            yossarian18 napisał:

            > TP udostepnia swoje lamy na gledzenie Srody o prawach czlowieka? Masz moze
            > linka???
      • Gość: Ed Re: A co z pomysłami faszystowskimi? Tak czy Nie? IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 03.09.04, 21:02
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=15296682&a=15469889
    • neceser Rydzyk ma monopolo na slowo "katolicki" 03.09.04, 20:30
      Raczej na faszystowski i antysemicki.

      nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał:

      > serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34591,2266925.html
      > to jest skandal! i ewidentny dowód na rozbijacką robotę GW..w ten sposób cche
      > trwale podzielić kosciół na ten lepszy postępowy i ten gorszy czyli radio
      > maryjny..nie dajmy sie podzielić! zróbmy wszystko by ta inicjatywa zostala
      > storpedowana juz w zarodku!
      • Gość: Marianna Re: Rydzyk ma monopolo na slowo "katolicki" IP: *.dial.proxad.net 03.09.04, 20:32
        Oszol! Toz ty wyraznie nawolujesz do aborcji!!!! LOL
      • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Rydzyk ma monopolo na slowo "katolicki" 04.09.04, 08:02
        dobrze by było by tak sie stało..
    • Gość: stary byk Re: Totalna cenzura (pseudo)katolicka? IP: *.imgw.pl 05.09.04, 11:38
      Czy przeprowadzenie z kimś wywiadu oznacza, że GW zgadza się z jego (jej)
      wypowiedziami?
      Czy gdyby to był wywiad np. z Rydzykiem, oznaczałoby, że GW zgadza się z jego
      poglądami?
      Chcesz wszystkim zamknąć pysk? To tylko Twoje poglądy mają być ogłaszane?
      • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Totalna cenzura (pseudo)katolicka? 05.09.04, 13:19
        GW nigdy nie przeprowadzi wywyiadu z ojcem dyrektorem..bo z nie udziela sie
        wywiadu manipulatorom i wrogom polskości
        • Gość: oszołomiony Re: Totalna cenzura (pseudo)katolicka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 13:32
          Zwłaszcza jak się nie ma nic do powiedzenia poza durnymi i smiesznymi
          komunałami i "odkryciami" w rodzaju: znak pacyfy to satanistyczny odwrócony i
          złamany krzyż.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka