nowy.oszolom.z.radia.maryja
03.09.04, 19:53
serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34591,2266925.html
to jest skandal! i ewidentny dowód na rozbijacką robotę GW..w ten sposób cche
trwale podzielić kosciół na ten lepszy postępowy i ten gorszy czyli radio
maryjny..nie dajmy sie podzielić! zróbmy wszystko by ta inicjatywa zostala
storpedowana juz w zarodku!