Dodaj do ulubionych

Hit internetu! oderwanie od koryta - przyczyna

25.05.15, 16:50
m.facebook.com/Rebelya/posts/883282631714741

No i po was, lenie śmierdzące, mordy przebrzydłe, wyniosłe pawiany. To nie rywal wygrał, to wy przegraliście. Myśleliście, że to wszystko telewizyjna reklama. Że wystarczy się otoczyć znanymi z telewizji postaciami i nas mamić, dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Wydawało się wam, że wystarczy nas straszyć „tymi złymi”, jasno pokazując, że macie nas tylko za stado baranów, które ma siedzieć w zagrodzie i nie wychylać się, bo w lesie czeka zły wilk. Mówiliście: wybierzcie doświadczenie. Ale jeśli doświadczenie polegać ma na pierdzeniu w stołek, na chrapaniu na kanapie przez pięć lat i na kontrolowaniu mediów – to my tego doświadczenia nie chcemy. My w takim razie chcemy kogoś niedoświadczonego. A raczej – nieskażonego.

Dopuszczaliście się oszustw i manipulacji, wylewaliście medialne pomyje na „tych drugich” i wydawało wam się, że nas macie w garści, ogłupionych. Że przy takim parasolu ochronnym możecie wszystko. Że wystarczy siedzieć w knajpie, jeść ośmiorniczki, pstrykać fotki z celebrytami i później w kampanii coś głupiego obiecać. Ale dzisiaj jest internet, jest drugi obieg informacji, gdzie jesteście non stop dekonspirowani. Jest wreszcie normalne życie. Nie życie gwiazd filmu, nawet nie życie Warszawy, ale normalna, codzienna egzystencja w różnych zakątkach kraju. Was tam nie było, wy tego świata nie znacie. To nie „Sowa i Przyjaciele” na fakturę, to nie 6 tysięcy złotych, za które „pracować mógłby tylko dureń”.

Oderwaliście się od rzeczywistości. I dlatego zostaliście oderwani od koryta.
Obserwuj wątek
    • zuzkazuzka111 Re: Hit internetu! oderwanie od koryta - przyczyn 25.05.15, 16:55
      Piękne.
      A tu na FK trolle dalej nie kumają o co chodzi.
      Im się wydaje, że dalej będą pluć na PiS i to załatwia sprawę.
      :-)))
    • wiosnaludzikow Re: Hit internetu! oderwanie od koryta - przyczyn 25.05.15, 17:09
      laweta2014 napisała:
      > No i po was, lenie śmierdzące, mordy przebrzydłe, wyniosłe pawiany. To nie rywa
      > l wygrał, to wy przegraliście. Myśleliście, że to wszystko telewizyjna reklama.
      > Że wystarczy się otoczyć znanymi z telewizji postaciami i nas mamić, dzień po
      > dniu, tydzień po tygodniu. Wydawało się wam, że wystarczy nas straszyć „t
      > ymi złymi”, jasno pokazując, że macie nas tylko za stado baranów, które m
      > a siedzieć w zagrodzie i nie wychylać się, bo w lesie czeka zły wilk. > Dopuszczaliście się oszustw i manipulacji, wylewaliście medialne pomyje na R
      > 22;tych drugich” i wydawało wam się, że nas macie w garści, ogłupionych.
      > Że przy takim parasolu ochronnym możecie wszystko. Że wystarczy siedzieć w knaj
      > pie, jeść ośmiorniczki, pstrykać fotki z celebrytami i później w kampanii coś g
      > łupiego obiecać. Ale dzisiaj jest internet, jest drugi obieg informacji, gdzie
      > jesteście non stop dekonspirowani. Jest wreszcie normalne życie. Nie życie gwia
      > zd filmu, nawet nie życie Warszawy, ale normalna, codzienna egzystencja w różny
      > ch zakątkach kraju. Was tam nie było, wy tego świata nie znacie. To nie „
      > Sowa i Przyjaciele” na fakturę, to nie 6 tysięcy złotych, za które „
      > ;pracować mógłby tylko dureń”.
      >
      > Oderwaliście się od rzeczywistości. I dlatego zostaliście oderwani od koryta.
      Brutalny ale bardzo trafny moim zdaniem tekst.
      • rozbawiony77 Re: Hit internetu! oderwanie od koryta - przyczyn 25.05.15, 17:25
        10/10 przyznam z przykrością.
    • snajper55 Oto dudowy język jednoczenia Polaków /nt 25.05.15, 17:38

      • sverir Re: Oto dudowy język jednoczenia Polaków /nt 25.05.15, 18:02
        Już po wyborach, więc można:)
      • kotek.filemon Indyk się wzruszy zapewne n/t 25.05.15, 18:37

    • kotek.filemon Re: Hit internetu! oderwanie od koryta - przyczyn 25.05.15, 18:36
      A co na to twój lekarz ortopeda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka