l_zaraza_l
25.11.15, 17:36
Nie ma żadnych ustaw. PiSie chyba do dzisiaj nie mają pojęcia ile w Polsce jest dzieci. Puste gesty i mamrotanie zaklęć coby gawiedź mogła odnieść wrażenie, że "dają radę".
To tylko MATRIX tworzony przez Wybitnego Manipulatora.
Już jasno widać, że jedynym celem przejęcia władzy była chęć zemsty Jarosława Kaczyńskiego.
Chora sprawa - ten człowiek i jego otoczenie przyczynili się do straszliwej katastrofy, w której zginęło 96 osób w tym brat bliźniak. Z pewnością trudno z tym żyć i łatwiej jest tworzyć rzeczywistość alternatywną, jak kiedyś tworzyło się dla matki "gazety" opowiadające o sukcesach jej nieżyjącego już syna.
Nie chodzi o rozliczenie Komorowskiego z jumanych żyrandoli czy Tuska za rządy. Chodzi o rozliczenie urojonych morderców brata. Chodzi o zniszczenie wszystkiego, co zrobili w takim stopniu jak to będzie możliwe bez wzbudzania niepokoju ciemnego luda. Czyli raczej nie będzie bombardowania stadionów i autostrad - w każdym bądź razie jeszcze nie bo ludek chociaż rozgrzany to chyba nie aż tak. Ale to tylko kwestia czasu. Na razie musi wystarczyć cofnięcie reform i niszczenie wystawy w bibliotece.
Smoleńsk pomścimy!
Wątek założony 10 lipca 2010 roku. Trzecia miesięcznica katastrofy.
Dzisiaj Kempa zabroniła Laskowi korzystać z materiałów opracowanych przez jego komisję.. Jak wiemy, oficjalna strona faktysmolensk.gov.pl została zablokowana. To bez znaczenia, że komisja pracowała na zlecenie rządu RP i za kasę podatników a wyniki jej pracy są własnością wszystkich. Teraz będzie wersja parówkowo-bziiiiiiiitowa.
W tamtym wątku z 7 lipca 2010 napisałam:
Tak rodził się faszyzm. PiSTaibowie mają już jasno określonych wrogów. To
wszyscy, którzy nie liżą Yarowi - niewierzący, wierzący inaczej, ludzie z
wyższym, niż podstawowe wykształceniem, ludzie żyjący z pracy a nie tylko z
zasiłków, Żydzi, muzułmanie, geje, lesbijki, Niemcy, Rosjanie, osoby, które nie
posiadają kotów...
PiSowcy się duszą i potrzebują przestrzeni życiowej. Tereny, które chcą
zaanektować znaczą krzyżami.
Ani się obejrzymy, jak zapłoną stosy, w których fanatycy spopielą wszystko, co
zawiera słowo pisane a nie jest statutem PIS.
Na domach nauczycieli, którzy nie są katechetami, pojawią się napisy:
Wykształciuch! Morderca dzieci!. W siedzibach prywatnych firm polecą szyby.
Kamienie będą owinięte kartkami z hasłem: Precz z liberalnym burżujstwem!.
Zwolennicy PiS będą na piersiach nosili plakietki z orłem na niebieskim tle, by
mogli łatwo rozpoznać się w tłumie (bez obwąchiwania sobie pup) i dowalić
każdemu, kto takiej plakietki nie ma.
Obserwujemy jak w trzy miesiące, w rzeszach ludzi, zrodził się ślepy, pełen
fanatycznego uwielbienia, kult jednostki.
Problem w tym, że jednostka jest chorobowa a otaczający ją cynicy, niebezpieczni.