pkt4a 01.12.15, 16:18 pączki majom być z nadzieniem ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pies_na_czarnych Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 16:27 W jednej rece paczek, a w drugiej zgnile jajo. Odpowiedz Link Zgłoś
savras Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 21:54 w jednej pączek, w drugiej kartofel Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 16:45 pączki z NEDZIENIEM wiśniowym ! Odpowiedz Link Zgłoś
wsk175 Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 17:07 i termosy z "cherbatom"...... Odpowiedz Link Zgłoś
matylda1001 Re: Można wysyłać n/t 02.12.15, 22:10 pies_na_czarnych napisała: > Dobry pomysl. Daj adres.< Mickiewicza, numeru nie pamiętam ale to trzeci 'bliźniak' od Potockiej, obok jest przystanek. Tylne wejście od Solskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
matylda1001 Re: Mickiewicza 49 02.12.15, 23:40 Nie 49 ale 53, sprawdziłam na gogle maps. W prawej części bliźniaka mieszka a w lewej jest to muzeum czy coś tam imienia Nieboszczyka. To tam Duda jeździ nocami po wytyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: Mickiewicza 53 03.12.15, 08:40 ave.duce napisała: > Jakieś zaćmienie :) tam w przyszłości bedzie Muzeum Rodziny , już niektórzy przyjeżdżają tam w nocy ogladać eksponaty i spuściznę Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Mickiewicza 53 03.12.15, 08:43 pkt4a napisał: > ave.duce napisała: > > > Jakieś zaćmienie :) > > tam w przyszłości bedzie Muzeum Rodziny , już niektórzy przyjeżdżają tam w nocy > ogladać eksponaty i spuściznę I dlatego omijam wielkim łukiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 20:44 Jarkowa trauma na maxa ze stanu wojennego , na komisariacie poczęstowali onego pączkiem bez nadzienia i herbatom plujkom bez cukru a potem kazali podpisać i wypuściwszy w drzwiach grożnie pogrozili palcem: "nu nu nu.." -- www.humanizm.net.pl/thpol.htm Odpowiedz Link Zgłoś
aniechto.only Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 21:08 "Tłusta niedziela " - nowe pisowskie święto kościelne. Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 21:19 www.fakt.pl/Jaroslaw-Kaczynski-w-stanie-wojennym-obudzil-sie-dopiero-w-poludnie,artykuly,139602,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk O mało co bym zapomniał! 01.12.15, 22:15 O tej Martyrologii Pączkowej (z herbatką), co ją PrezesPan był w swej łaskawej Osobie doświadczył. Co tam tiurmy srogie, siepacze bezwzględni wyciagli na PrezesaPana oręż najstraszniejszy: pączusie z marmoladkom! Jakież to katusze..... Wzruszyłem się, i znów muszę sie napic Taniej Whisky. Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 02.12.15, 20:58 niech jemu ten dzień słodki będzie i radosny Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Pączki od Bliklego z pl.Wilsona 03.12.15, 08:44 Dla pisuarowego chamstwa,wyjaśniam,że dla was to pewnie pl.Komuny Paryskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: Pączki od Bliklego z pl.Wilsona 03.12.15, 16:34 alistair-p napisał: > Dla pisuarowego chamstwa,wyjaśniam,że dla was to pewnie pl.Komuny Paryskiej. czy ktoś ma problem z komunardami i z Komuną Paryską ? Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj A Herbatka gruzińska z cytrynkOM? 03.12.15, 09:22 pkt4a napisał: > pączki majom być z nadzieniem ! Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: A Herbatka gruzińska z cytrynkOM? 03.12.15, 11:00 i oczywista oczywistośc że z cukrem 4 łyżeczki na szklanke tak jak ony lubi ,ulepek taki Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Jak wnioskuję pod dom Walesy 03.12.15, 16:40 się wybierasz z motorówką na plecach. Odpowiedz Link Zgłoś
iza.bella.iza Re: O której godzinie? 03.12.15, 20:35 Ponawiam pytanie Ave. Prawidłowa organizacja to klucz do sukcesu. Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 04.12.15, 19:32 www.facebook.com/photo.php?fbid=1727108134186139&set=gm.1654161124859160&type=3&theater Odpowiedz Link Zgłoś