Dodaj do ulubionych

z pączkami 13 XII na Zoliborz ?

01.12.15, 16:18
pączki majom być z nadzieniem !
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 16:27
      W jednej rece paczek, a w drugiej zgnile jajo.
      • savras Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 21:54
        w jednej pączek, w drugiej kartofel
    • pkt4a Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 16:45
      pączki z NEDZIENIEM wiśniowym !
      • wsk175 Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 17:07
        i termosy z "cherbatom"......
    • ukos Można wysyłać n/t 01.12.15, 17:20

      • pies_na_czarnych Re: Można wysyłać n/t 02.12.15, 03:41
        Dobry pomysl. Daj adres.
        • matylda1001 Re: Można wysyłać n/t 02.12.15, 22:10
          pies_na_czarnych napisała:

          > Dobry pomysl. Daj adres.<

          Mickiewicza, numeru nie pamiętam ale to trzeci 'bliźniak' od Potockiej, obok jest przystanek. Tylne wejście od Solskiego.
          • ave.duce Mickiewicza 49 02.12.15, 22:47
            • matylda1001 Re: Mickiewicza 49 02.12.15, 23:40
              Nie 49 ale 53, sprawdziłam na gogle maps. W prawej części bliźniaka mieszka a w lewej jest to muzeum czy coś tam imienia Nieboszczyka. To tam Duda jeździ nocami po wytyczne.
              • ave.duce Mickiewicza 53 03.12.15, 00:11
                Jakieś zaćmienie :)
                • pkt4a Re: Mickiewicza 53 03.12.15, 08:40
                  ave.duce napisała:

                  > Jakieś zaćmienie :)

                  tam w przyszłości bedzie Muzeum Rodziny , już niektórzy przyjeżdżają tam w nocy ogladać eksponaty i spuściznę
                  • ave.duce Re: Mickiewicza 53 03.12.15, 08:43
                    pkt4a napisał:

                    > ave.duce napisała:
                    >
                    > > Jakieś zaćmienie :)
                    >
                    > tam w przyszłości bedzie Muzeum Rodziny , już niektórzy przyjeżdżają tam w nocy
                    > ogladać eksponaty i spuściznę

                    I dlatego omijam wielkim łukiem ;)
    • pkt4a Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 20:44
      Jarkowa trauma na maxa ze stanu wojennego , na komisariacie poczęstowali onego pączkiem bez nadzienia i herbatom plujkom bez cukru a potem kazali podpisać i wypuściwszy w drzwiach grożnie pogrozili palcem: "nu nu nu.."


      --
      www.humanizm.net.pl/thpol.htm
    • aniechto.only Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 21:08
      "Tłusta niedziela " - nowe pisowskie święto kościelne.
    • lumpior Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 01.12.15, 21:19
      www.fakt.pl/Jaroslaw-Kaczynski-w-stanie-wojennym-obudzil-sie-dopiero-w-poludnie,artykuly,139602,1.html
    • dr.krisk O mało co bym zapomniał! 01.12.15, 22:15
      O tej Martyrologii Pączkowej (z herbatką), co ją PrezesPan był w swej łaskawej Osobie doświadczył. Co tam tiurmy srogie, siepacze bezwzględni wyciagli na PrezesaPana oręż najstraszniejszy: pączusie z marmoladkom!
      Jakież to katusze.....
      Wzruszyłem się, i znów muszę sie napic Taniej Whisky.
    • wiarus-pl Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 02.12.15, 00:21
      To już za 11 dni!
    • pkt4a Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 02.12.15, 20:58
      niech jemu ten dzień słodki będzie i radosny
      • alistair-p Pączki od Bliklego z pl.Wilsona 03.12.15, 08:44
        Dla pisuarowego chamstwa,wyjaśniam,że dla was to pewnie pl.Komuny Paryskiej.
        • pkt4a Re: Pączki od Bliklego z pl.Wilsona 03.12.15, 16:34
          alistair-p napisał:

          > Dla pisuarowego chamstwa,wyjaśniam,że dla was to pewnie pl.Komuny Paryskiej.

          czy ktoś ma problem z komunardami i z Komuną Paryską ?
    • zapijaczony_ryj A Herbatka gruzińska z cytrynkOM? 03.12.15, 09:22
      pkt4a napisał:

      > pączki majom być z nadzieniem !
      • pkt4a Re: A Herbatka gruzińska z cytrynkOM? 03.12.15, 11:00
        i oczywista oczywistośc że z cukrem 4 łyżeczki na szklanke tak jak ony lubi ,ulepek taki
    • pies_na_czarnych Już dzisiaj należy mu wysyłać pączki! 03.12.15, 16:33

    • tw_wielgus Jak wnioskuję pod dom Walesy 03.12.15, 16:40
      się wybierasz z motorówką na plecach.
      • pkt4a Re: Jak wnioskuję pod dom Walesy 03.12.15, 17:40
        ???
    • ave.duce O której godzinie? 03.12.15, 20:00
      • iza.bella.iza Re: O której godzinie? 03.12.15, 20:35
        Ponawiam pytanie Ave. Prawidłowa organizacja to klucz do sukcesu.
    • pkt4a Re: z pączkami 13 XII na Zoliborz ? 04.12.15, 19:32



      www.facebook.com/photo.php?fbid=1727108134186139&set=gm.1654161124859160&type=3&theater

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka