Dodaj do ulubionych

Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwiązana

04.05.16, 10:48

Szydło rozwiązała Radę ds. walki z rasizmem i ksenofobią:

ZARZĄDZENIE NR 53 PREZESA RADY MINISTRÓW

z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie zniesienia Rady do spraw Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji

Na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 3 i ust. 2 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392 oraz z 2015 r. poz. 1064) zarządza się, co następuje:

§ 1. Znosi się Radę do spraw Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji, zwaną dalej "Radą".


No i słusznie, po co nam ta Rada, skoro u nas problem rasizmu i ksenofobii nie istnieje?
Obserwuj wątek
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 10:56
      I bardzo dobrze. Teraz będzie można do woli jeździć po pisowcach.
      • tw_wielgus Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:18
        Nie to nie jest dobrze. Jak możesz z taką lekkością ironizować gdy sprawa jest poważna a faszyści z ONR przekroczyli granice naszego umęczonego kraju i zakwaterowali się w Białymstoku. W mieście skąd pośpiesznie ewakuowano lokalną redakcję GW.
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:26
          Na szczęście ty zawsze staniesz na wezwanie Żakowskiego Jacka i odeprzesz brunatnej hydrze głowę.
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:30
            Tfu, odetniesz.
            • tw_wielgus Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:35
              To "tfu" jak rozumiem świadczy o tym że brak noża pod ręką nie powstrzymał cię przed czynem i po prostu łeb hydrze odgryzłeś?
          • tw_wielgus Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:33
            Żebyś wiedział! Nie bacząc na własne bezpieczeństwo i konsekwencje zawsze stanę w obronie europejskich wartości. Do krwi ostatniej będę bronił rewolucyjnych myśli i ich naukowych podstaw.

            W lutym 1849 roku Fryderyk Engels opublikował w redagowanym przez Marksa dzienniku " Neue Reinische Zeitung" tekst p.t. " Der magyrische Kampf", w którym omawiał rewolucję węgierską w 1848 roku. W konkluzji pisał: " Niektóre narody są nosicielami postępu, inne nie, szczególnie narody słowiańskie, ale nie tylko. Ponieważ są one kontrewolucyjne, muszą przepaść w rewolucyjnej masakrze, która nastąpi niebawem. Socjalistyczna rewolucja pozostawi niektóre ludy tak daleko w tyle za awangardą postępu, że nigdy nie będą w stanie jej dogonić. Skoro nie rozwinęły one kapitalizmu w kapitaliźmie, socjalizm wyprzedzi je na tyle, że będą bezpowrotnie stracone. Stanowią one / te ludy - przypisek autora/ Volkerabfall, rasowe odpadki i przeznaczeniem ich jest zniknąć z powierzchni ziemi wraz z nastaniem nowego porządku. Ludobójstwo jest w takim rozumieniu postępowe".
            • religijnych.uczuc.obraza Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:40
              Powinieneś usiąść z panem Englesem, porozmawiać w cztery oczy i przy pomocy argumentów wykazałbyś mu że się chłopina myli.
              • tw_wielgus Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:45
                Niestety już nie żyje i jak sądzę cały postępowy świat ubolewa nad jego przedwczesnym zejściem.
                W końcu jego nauki legły u podstaw nowoczesnych społeczeństw Zachodu i ogólnego postępu w sensie (nie)naturalnej selekcji.
              • inocom Bernard Shaw 04.05.16, 11:45
                religijnych.uczuc.obraza napisał:

                > Powinieneś usiąść z panem Englesem, porozmawiać w cztery oczy i przy pomocy arg
                > umentów wykazałbyś mu że się chłopina myli.

                Bernard Shaw prawił o utylizowaniu darmozjadów.

                • tw_wielgus Re: Bernard Shaw 04.05.16, 11:50
                  I co mnie dziwi najbardziej, że teraz marksistów odznaczają i zapraszają na wykłady na uniwersytety.
                  • religijnych.uczuc.obraza Re: Bernard Shaw 04.05.16, 11:52
                    Albo jako dowód na prawniczą wybitność J. Kaczyńskiego podają, że mistrzem J. Kaczyńskiego był marksista.
                    • tw_wielgus Re: Bernard Shaw 04.05.16, 12:11
                      Masz jakieś rasistowskie i ksenofobiczne uprzedzenia do pana J. Kaczyńskiego.
                      Jak mogę podejrzewać paroletnia działalność (aktualnie zlikwidowanego) urzędu nie przyniosła w tej dziedzinie najmniejszej poprawy. Toteż traktuję zamknięcie tej bezsensownej instytucji za przejaw "dobrej zmiany".
                      • religijnych.uczuc.obraza Re: Bernard Shaw 04.05.16, 12:21
                        Operujesz lewacką terminologią, widocznie za dużo Żakowskiego pochłonąłeś.
                        A co było do poprawiania skoro w Polsce nie ma w ogóle zjawisk rasizmu i ksenofobii?
                        • tw_wielgus Re: Bernard Shaw 04.05.16, 12:54
                          Nie zaprzeczam, że to własnie Żakowski jest odpowiedzialny za postępowe i jedynie właściwe poglądy.
                          • religijnych.uczuc.obraza Re: Bernard Shaw 04.05.16, 13:40
                            Dlatego tak się go słuchasz.
                            • tw_wielgus Re: Bernard Shaw 04.05.16, 13:52
                              Niewłaściwie sformułowałeś myśl. Ja studiuję jego opinie i na ich podstawie buduję sobie obraz otaczającej nas brunatnej "Ż"eczywistości.
                              Tak dla poprawienia humoru to Rosjanie napadli na Finlandię też pod pretekstem zwalczania faszyzmu.
    • tw_wielgus To bardzo zła wiadomość... 04.05.16, 11:02
      27 kwietnie złożyliśmy do grobu "ciało" zasłużone w walce z rasizmem i ksenofobią.
      "Ciało", które tak naprawdę nie robiło nic, poza istnieniem. Paru zasłużonych straci dodatkowe źródło utrzymania, a budżet nie wyda iluś tam milionów na "płomienne odezwy" i "zwalczające" telewizyjne spoty.

      O czym zawiadamiają nieutuleni w żalu obywatele.
      • sverir Re: To bardzo zła wiadomość... 04.05.16, 12:46
        "Paru zasłużonych straci dodatkowe źródło utrzymania"

        Udział był nieodpłatny.
    • 3alfa.alfa A zwalczyła choć jeden przypadek rasizmu albo 04.05.16, 11:09
      ksenofobi?
      • sverir Re: A zwalczyła choć jeden przypadek rasizmu albo 04.05.16, 12:43
        A Komisja Wspólna Przedstawicieli Rządu RP i KEP coś w ogóle dla kraju zrobiła?
    • qwardian Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:13
      Ujadacze na Polskę i Kościół Katolicki mieli wyjątkową ucztę na koszt podatnika. Teraz będą musieli podjąć się uczciwej pracy...
    • ave.duce Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 11:51
      § 10. 1. Udział w pracach Rady i Rady Konsultacyjnej jest nieodpłatny.

      2. Przedstawicielom organizacji pozarządowych i ekspertom uczestniczącym, na zaproszenie przewodniczącego, w posiedzeniu Rady lub Rady Konsultacyjnej przysługuje zwrot kosztów przejazdu lub noclegów, poniesionych w związku z uczestnictwem w tym posiedzeniu, obliczony zgodnie z przepisami dotyczącymi ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej na obszarze kraju. Koszty te są pokrywane
      z budżetu państwa z części, której dysponentem jest minister właściwy do spraw informatyzacji.
    • szwampuch58 Re: Jeszcze toto spalic 04.05.16, 11:53
      www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega
      i pozamiatane w panstwie wolskim
    • adalberto3 Podróże służbowe też pewnie były ? 04.05.16, 12:07
      To jakaś tajna rada. Nazwiska jej członków nieznane.
    • kylax1 PiS to partia faszystowska. 04.05.16, 12:45
      Zatem takie działanie mnie nie dziwi. Oni popierają tylko łysych bandytów stadionowych, damskich bokserów i pijanych bandytów bijących zagranicznych studentów.
    • oszolomm-z-radia-maryja Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 13:39
      ten problem jest sztucznie rozdmuchiwany ponad miarę przez lewaków z GW na czele
      • oszolomm-z-radia-maryja Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 13:40
        podonie nalezy zlikwidować rzecznika praw dziecka konsumenta itp twory
        • damakier1 Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 13:43
          Spokojnie, wszystko w swoim czasie...
        • behemot17-13 Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 19:07
          Najskuteczniej - zlikwidować strzałem w potylice.
    • az43 Re: Rada ds. walki z rasizmem i ksenofobią rozwią 04.05.16, 18:48
      Dobra zmiana??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka