damakier1
04.05.16, 10:48
Szydło rozwiązała Radę ds. walki z rasizmem i ksenofobią:
ZARZĄDZENIE NR 53 PREZESA RADY MINISTRÓW
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie zniesienia Rady do spraw Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji
Na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 3 i ust. 2 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392 oraz z 2015 r. poz. 1064) zarządza się, co następuje:
§ 1. Znosi się Radę do spraw Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji, zwaną dalej "Radą".
No i słusznie, po co nam ta Rada, skoro u nas problem rasizmu i ksenofobii nie istnieje?