fredi07 13.05.16, 22:26 Wiem, że będzie nas jeszcze więcej niż 7=go maja. Tylko bez marszu bo znowu powiedzą, że na wyjściu było 35 tys na mecie 45 tys a po trasie to turyści. Dla przypomnienia przed ,,liczeniem" www.youtube.com/watch?v=D2FhANE3p44 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
freies_man Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 13.05.16, 22:40 Ty już przed zaplanowanym marszem wiesz ilu będzie zakodowanych? Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 13.05.16, 22:40 Dziwne,że PiSuar nie zorganizował jakichś prowokacji,ale wszystko przed nami.Całkiem możliwe,że zgodnie z ustawą wprowadzą zakaz zgromadzeń.Najlepiej wychodzą zagrożenia bombowe.PiSuar już ma doświadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
fredi07 Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 13.05.16, 23:22 W 1988 roku byłem w zarządzie KO ,,Solidarność" w małym miasteczku. (Krosno Odrzańskie) Na zebrania jeździłem rowerem. Ludzie mówili nie narażaj się, po co ci to? Gdyby tak wszyscy odpuszczali dalej miałbym tamten rower. J F Kennedy: - Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, pytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju. Polityka mnie nie interesuje tylko są takie sytuacje, że przechodzić obojętnie nie można. W 1989 r wywalczyliśmy wolność a w 2016 musimy ją obronić. www.youtube.com/watch?v=iHL_xG_0ZDU&list=RDiHL_xG_0ZDU&index=1 Odpowiedz Link Zgłoś
gorszysort Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 15.05.16, 09:32 4.czerwca prezes zwali się z drabinki Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 15.05.16, 12:59 Cóż tego czerwca nic się nie stanie. Najwyżej pisuary powiedząa że było 50tys oderwanych od koryta którzy zostali słusznie oderwani Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 15.05.16, 14:19 Tak cos czuje,ze tego marszu nie bedzie...Soros zaniemogl i jest w stanie ciezkim,do czwartego moze wyciagnac kopyta Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 15.05.16, 17:16 Za Gomułki wszystkiemu był winny Hupka i Czaja, za Kaczyńskiego Rzepliński i Soros. Odpowiedz Link Zgłoś
fredi07 Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 15.05.16, 21:00 To jest obłęd. Wszędzie spiski, służby, złodzieje i komuniści. 4 czerwca 1989 Polacy zmietli komunizm, pozamiatamy i po pisdzielni Odpowiedz Link Zgłoś
danillko Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 15.05.16, 21:43 fredi07 napisał: > 4 czerwca 1989 P > olacy zmietli komunizm, pozamiatamy i po pisdzielni Rzecz w tym, że po Was, neoliberałach od Balcerowicza, kilka pokoleń będzie musiało zamiatać. Nawet Sowieci i Niemiaszki tak nie rozkradli Rzeczpospolitej przez dwie okupacje, jak Wy przez 25 lat... Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 16.05.16, 08:41 Sam bym poszedł na ten marsz gdybym był w Wawie. Może coś będzie w tym czasie w bydgoszczy? W końcu niech się synek pprzyzwyczaja, a może to bęyła by ostatnia demonstracja na którą piskomuna pozwoli? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 16.05.16, 10:17 Pewnie chcialbys tez zostac przewodnikiem tego redyku? Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 19.05.16, 10:25 Cóż jedni chodzą z Kaczką w marszu z pochodnią inni chodzą w marszu o obronę demokracji. Dopóki jeszcze pozwalacie nam chodzić to chodzić chcemy Odpowiedz Link Zgłoś
inocom 4 czerwca 15.05.16, 21:27 1811 – Otwarto Szkołę Dramatyczną przy Teatrze Narodowym. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 15.05.16, 21:48 Widać że majdan jest kwestią czasu, niestety ale obawiam się nasz kraj zmierza ku wojnie domowej i 7 czy tam 10 rozbiorowi, czyli wraca normalność. Odpowiedz Link Zgłoś
danillko Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 15.05.16, 21:59 rzewuski1 napisał: > Widać że majdan jest kwestią czasu, niestety ale obawiam się nasz kraj zmierza > ku wojnie domowej i 7 czy tam 10 rozbiorowi, czyli wraca normalność. > Nie będzie polskiego "majdanu", ponieważ nie ma u nas noenazistowskiej organizacji typu UNO-UNSA, która byłaby w stanie przeprowadzić zbrojny przewrót. Odpowiedz Link Zgłoś
fredi07 Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 16.05.16, 22:03 Pis nie ma kadr do rządzenia. Paranoja, kolesiostwo, bezczelność i bezkresna głupota. Ludzie tracą cierpliwość na ich pogrywanie. Majdanu nie będzie bo resorty siłowe to nie kółka różańcowe i ludzie tam swój rozum mają. Plusem pis jest to, że w odpowiedzi na ich poczynania rodzi nam się społeczeństwo obywatelskie. Ludzie nie godzą się na animalny gorszy sort, na rujnowanie Kraju, na odmawiania prawa do bycia Polakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.eu Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 17.05.16, 22:36 Nie wiem, czy będzie więcej. To jest dzień roboczy dla niektórych, to jedno. Przedtem też więcej było przyjezdnych, a teraz manifestacje będą w większej ilości miast więc więcej ludzi będzie manifestować u siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
fredi07 Re: 4-ty Czerwca 1989 obalił PZPR. 4 czerwca 2016 22.05.16, 00:26 Będziemy wszyscy rodzina i znajomi.Nie róbmy sobie złudzeń on raz zdobytej władzy nie oddadzą. To chory obłęd. My Naród musimy sami przewrócić nasze prawo do bycia dobrze rządzonym. Bierzmy przykład jak odpowiada się za plucie w twarz. Za gorszy animalny sort. My też powstaniemy jak Ci Rosjanie. www.youtube.com/watch?v=uDGPaJQAf1I Odpowiedz Link Zgłoś