Dodaj do ulubionych

Takie wyniki mamy, jakie mamy

19.12.16, 13:48
"Kancelaria Sejmu opublikowała protokoły z głosowań. Są ogólne, pokazują jedynie, ile osób głosowało "za", ile "przeciw", a kto wstrzymał się od głosu. Z dokumentów nie wynika, którzy posłowie wzięli udział w głosowaniu, a których rzeczywiście nie było. Wyborca nie dostaje więc pełnej informacji. Jak dowiedzieliśmy się biurze prasowym kancelarii, nie zostaną opublikowane bardziej szczegółowe raporty. - Nie sądzę. Takie wyniki mamy, jakie mamy - rozkłada ręce jeden z pracowników biura.'

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21142643,takie-mamy-wyniki-jakie-mamy-nie-poznamy-nazwisk-poslow.html
Obserwuj wątek
    • l_zaraza_l Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 19.12.16, 16:05
      Jak cała ta PiSwadza - byle jak, byle co, na kolanie.
      • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 19.12.16, 16:56
        Tym razem przegięli. To nie przejdzie.
        • pies_na_czarnych Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 15:47
          iza.bella.iza napisała:

          > Tym razem przegięli. To nie przejdzie.
          >

          Kto im przeszkodzi?
        • damakier1 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 17:48
          iza.bella.iza napisała:

          > Tym razem przegięli. To nie przejdzie.

          Przejdzie, przejdzie... Teraz na tapecie jest Petru z Kijowskim.
          • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 18:59
            A nie przejdzie!
            Karczewski już wycofuje pisdzielnie na z góry upatrzoną pozycję:)
            • damakier1 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 19:59
              Bardzo by mnie ucieszyło, gdybyś to Ty miała rację.
              • iza.bella.iza Damo! 05.01.17, 23:39
                Poniżej dowód na mały krok w tył:)

                fakty.interia.pl/raporty/raport-kryzys-sejmowy/aktualnosci/news-karczewski-jesli-bedzie-wola-zglosze-poprawki-do-budzetu-pro,nId,2333610
                • ave.duce Re: Damo! 06.01.17, 10:54
                  Żarty sobie robisz?
            • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 20:21
              iza.bella.iza napisała:

              > A nie przejdzie!
              > Karczewski już wycofuje pisdzielnie na z góry upatrzoną pozycję:)

              Iza nie wstyd wam????
              www.tvp.info/28496416/kijowski-zarabial-na-obronie-demokracji-zobacz-faktury
              • adam111115 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 20:28
                Lechu, nie bądź żenujący. Kod to kod a głosowania to inna sprawa. Nie zachowuj się jak podwładny schafernakera
                • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 20:58
                  adam111115 napisał:

                  > Lechu, nie bądź żenujący. Kod to kod a głosowania to inna sprawa. Nie zachowuj
                  > się jak podwładny schafernakera

                  To też element polityki wewnętrznej.. Jesteście żałośni....Zal mi Was,,,ale sami na to pracujecie...
                  • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 22:33
                    lech1966 napisał:


                    > To też element polityki wewnętrznej..

                    Jest bardzo wiele elementów "polityki wewnętrznej", np. niedotrzymanie obietnic przez tow. Antoniego o zakupie śmigłowców dla MON. Niemniej kłamstwa tow. Antoniego nie mają związku z głosowaniami 16.12.2016 w sali kolumnowej.

                    > Jesteście żałośni....Zal mi Was

                    Ulituj się nad sobą i swoimi żałosnymi wpisami.
                    • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 22:41
                      iza.bella.iza napisała:

                      > Ulituj się nad sobą i swoimi żałosnymi wpisami.

                      Ja nie mam powodów, mogę się z tym czuć trochę nieswojo bo to co robicie wygląda na za kiwanie się na śmierć i zbiorowe harakiri ( pewnie słuchacie Szoguna a to jednak inna kultura ), ale poczucie winy zostawiam sympatykom KOD-u i opozycji...To jedyni wydy...ni jak na razie..
                      • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 23:09
                        lech1966 napisał:

                        > to co robicie

                        Jestem skromną osobą, więc nie zwracaj się do mnie w formie pluralis majestatis :)
              • buldog2 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 20:54
                Po pierwsze, czy ktoś to pochwala?
                Po drugie, co taki fakt ma sprawy o kardynalnym znaczeniu dla państwa - fałszowaniu prawa? Przecież to już nie tworzenie pseudoprawnych ram do zamach stanu, ale realizacja w naturze.
                Nie przejdzie!!

                --
                OPTYMISTYCZNY AKCENT
              • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 22:29
                lech1966 napisał:


                > Iza nie wstyd wam????
                > www.tvp.info/28496416/kijowski-zarabial-na-obronie-demokracji-zobacz-faktury
                >

                Po pierwsze - znów piszesz nie na temat. Kijowski nie jest tematem tego wątku.
                Po drugie - Kijowski nie jest moim idolem ani swatem, ani bratem. Niech się wstydzi sam za siebie.
              • natemat22 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 23:09
                Kijowski nie jest tematem wątku .
                Ale skoro już zacząłeś , należą się podziękowania "Wiadomościom" TVP1 za wykreowanie Kossakowskiego na nowego szefa KOD od marca br
                --
                queer.pl/news/191723/palikot-o-kaczynskim-i-ziobrze-nuty-homoseksualne
        • mietowe_loczki Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 06.01.17, 10:52
          iza.bella.iza napisała:

          > Tym razem przegięli. To nie przejdzie.

          Ależ oczywiście, że przejdzie.
    • iza.bella.iza Głosowanie w Sali Kolumnowej - stenogramy 20.12.16, 14:05
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21146965,glosy-sa-liczone-na-odwal-tak-glosowano-w-sali-kolumnowej.html
      • m.c.hrabia Re: Głosowanie w Sali Kolumnowej - stenogramy 20.12.16, 14:08
        a kogo obchodzą wyniki ,fuhrer powiedział sprawa skończona.
        • iza.bella.iza Re: Głosowanie w Sali Kolumnowej - stenogramy 20.12.16, 14:11
          Nas obchodzą, bo zbieramy dowody przestępstwa;)
          • wagonetka Re: Głosowanie w Sali Kolumnowej - stenogramy 20.12.16, 14:12
            i komu je pokażesz?
            • m.c.hrabia Re: Głosowanie w Sali Kolumnowej - stenogramy 20.12.16, 14:16
              zaskarży do TK .
              a szmata się nad skargą pochyli ,jak będzie zdrowa.
              • iza.bella.iza Re: Głosowanie w Sali Kolumnowej - stenogramy 20.12.16, 14:19
                Dziś nikomu, ale ja jestem bardzo cierpliwa i doczekam się odpowiedniej chwili:)
      • iza.bella.iza Głosowanie w Sali Kolumnowej - Fakty TVN 21.12.16, 19:09
        Bardzo dobry materiał, niedługo będzie w sieci - polecam.
    • iza.bella.iza Kto liczył głosy? 22.12.16, 15:26
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21158229,kto-liczyl-glosy-podczas-posiedzenia-w-sali-kolumnowej-kancelaria.html
      • witek.bis Re: Kto liczył głosy? 22.12.16, 15:55
        Oświadczenie Członka-Kuchcińśkiego jest już chyba nieaktualne. Słyszałem, że zostało ono zdjęte po tym, jak prezes orzekł, że sektorów w dalszym ciągu było dziesięć, tylko że na miejsce dwojga nieobecnych wybrano dwóch nowych sekretarzy. No, cóż - prezes najwyraźniej wie lepiej, co zrobił marszałek, a marszałek, co oczywiste, przyznaje mu rację. Szkoda tylko, że wszystko tom działo się jakoś zakulisowo, bo nie znalazło żadnego odzwierciedlenia w stenogramie.

        Ciekawe, co jeszcze zostanie wymyślone w kwestii legalności tego "sejmu kolumnowego". A gdyby w dalszym ciągu kwestionowano to, czy było kworum, to ja proponuję pojechać tekstem, że na ścianie pojawił się wizerunek posła Lipińskiego, który płakał krwawymi łzami, ale głosował jak trzeba.
        • iza.bella.iza Re: Kto liczył głosy? 22.12.16, 16:14
          witek.bis napisał:

          > Oświadczenie Członka-Kuchcińśkiego jest już chyba nieaktualne. Słyszałem, że zo
          > stało ono zdjęte

          Ale w necie nic nie ginie:)

          bi.gazeta.pl/im/56/2d/14/z21157462Q,Kto-liczyl-glosy-podczas-glosowania-nad-budzetem.jpg
          • witek.bis Re: Kto liczył głosy? 22.12.16, 16:37
            Moim zdaniem wyglądało to tak: Członek obwieścił, ze jest 10 sektorów i sekretarzy, po czym, nie sprawdziwszy, czy wszyscy są obecni, zarządził głosowanie. Tak przynajmniej wynika ze stenogramu. I wtedy nagle "zonk!", bo do komisji skrutacyjnej spłynęły wyniki tylko z ośmiu sektorów. Na szczęście te komisje skrutacyjne są właśnie po to, by umieć oszacować wynik w dwóch brakujących sektorach, dodać go do wyników z ośmiu sektorów, podzielić to wszystko przez osiem, a następnie delikatnie to wszystko zróżnicować ale tak, by suma była właściwa i już mamy ten wynik, który mieliśmy mieć.
        • witek.bis Coraz zabawniej się robi 22.12.16, 16:17
          Podczas gdy Kaczyński twierdzi, że w zastępstwie nieobecnych sekretarzy wybrano nowych, karta pokazana w czasie rozmowy Schreibera z Dobrosz-Oracz wskazuje, że głosy liczono w ośmiu sektorach. A żeby było śmieszniej, Schreiber, który patrzy na tę kartę z ośmioma sektorami, twierdzi, że sekretarzy było dziesięciu.

          wyborcza.pl/10,155168,21151434,liczyl-poslow-recznie-na-sali-kolumnowej-a-rozpoznaje-parlamentarzystow.html
          • pkt4a Re: Coraz zabawniej się robi 27.01.17, 06:57
            ta zorganizowana szajka popada w panikę , potrzebny dalszy pressing ,
            kamerki komórkowe i vuvuzele w dłoń ! pissowczyka wszędzie i zawsze goń ! goń !goń!

            www.zbigniewstonoga.eu/post/8215/operacja-bus/
    • yoma Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 22.12.16, 16:03
      Nie dość, że oszuści, to jeszcze złodzieje


      www.tvn24.pl/lodz,69/placili-skladki-i-sadzili-ze-sa-w-pis-nie-byli,701229.html
      • iza.bella.iza Ha, ha! Rogacki!!! 22.12.16, 16:11
        Wyłapałam z tego tekstu też i to:

        "Adam Rogacki to jeden z byłych już posłów, których opinia publiczna może kojarzyć z tzw. aferą madrycką. Dwa lata temu polityk pobrał zaliczkę na przejazd do Madrytu prywatnym samochodem, a poleciał tam tanimi liniami lotniczymi. Dziś Rogacki jest członkiem zarządu Orlen Paliwa i spółki PL.2012+ "
        • pies_na_czarnych Re: Ha, ha! Rogacki!!! 05.01.17, 15:52
          Dziś Rogacki jest członkiem zarządu Orlen Paliwa i spółki PL.2012+ "

          Zna sie na oszczedzaniu paliwa w swoim samochodzie to wystarczy. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu. :)
      • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 14:17
        yoma napisała:

        > Nie dość, że oszuści, to jeszcze złodzieje
        >
        >
        > www.tvn24.pl/lodz,69/placili-skladki-i-sadzili-ze-sa-w-pis-nie-byli,701229.html

        A tu Yoma jak było??
        www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/wielka-afera-w-krakowskim-sadzie,11576876/
        >
        • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 14:31
          A nie lepiej założyć osobny wątek na ten temat?
          • adam111115 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 20:32
            Lechowi odbiło od czasu wygranej pisu. Kiedyś był rozsądny
            • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 20:38
              adam111115 napisał:

              > Lechowi odbiło od czasu wygranej pisu. Kiedyś był rozsądny

              Jak masz na myśli mnie to chyba pomyliłeś mnie z niejakim Mateuszem K.

              www.tvp.info/28496416/kijowski-zarabial-na-obronie-demokracji-zobacz-faktury
              • adam111115 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 20:44
                Ciebie Lechu ciebie. Kiedys byłeś mądrzejszy. I nie tak toporny z propaganda pisową
                • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 11.01.17, 21:17
                  adam111115 napisał:

                  > Ciebie Lechu ciebie. Kiedys byłeś mądrzejszy. I nie tak toporny z propaganda pi
                  > sową

                  Prawdę mówiąc nie wiem co Ci odpisać. Z jednej strony masz rację,,ale z drugiej znów jej nie masz Adamie. Rację masz w tym że stanąłem po stronie PIS ( ale nadal jestem niezależny) zagłosowałem na PIS,,a tak naprawdę przeciw PO i Komorowskiemu, powody są jasne, to te same powody z powodu których wielu wyborców PO zostało w domu. Oni tylko zostali w domu w proteście przeciw PO, ja zrobiłem krok więcej i oddałem głos na PIS. Jest to mój wybór i skoro tak wybrałem to wypadałoby popierać i bronić swojego wyboru. Na razie PIS nie zrobił nic (poza propozycją zaostrzenia prawa aborcyjnego) abym go krytykował. Tego się spodziewałem od partii PIS i PIS realizuje obietnice.

                  Mylisz się w kwestii że jestem "propagandzistą PIS-owskim". Gdyby opozycja przedstawiła sensowny program ( ale innej opozycyjnej partii,, już nigdy nie zaufam PO, bo to kłamcy i oszuści ) to zawsze może liczyć na to że mnie przekona w kwestii aby na nią oddać mój głos. Ale to musi być inny program niż "Obalamy demokratyczny rząd bo rządzi PIS a nam,,,opozycji się to nie podoba"
                  • adam111115 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 12.01.17, 14:43
                    Pis cie wydymal z obietnicami a Ty im nadal ufasz? Miało być na każde dziecko, Gowin miał być MO, frankowicze, kwota wolna, szacunek i współpraca z opozycją itp. Pis tylko 1 rzecz zrealizował i to polowicznie. Nic poza tym. Ale ty jako pelikan lykasz wszystko co brocha powie.
                    Natomiast jest coś co pis zrobił a nie dostał do tego mandatu: rozwalenie kraju.
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 22.12.16, 23:13
      ..i doliczyć się nie mogą :
      www.facebook.com/RacjonalnaPL/photos/a.706258126170514.1073741828.706201352842858/1063911130405210/?type=3&theater
    • iza.bella.iza Jest nagranie z trzeciej kamery! 04.01.17, 23:24
      A na nagraniu widać jakie pisdzielnia miała "kworum"!

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21204467,sa-nagrania-z-sali-kolumnowej-kancelaria-sejmu-opublikowala.html#BoxNewsImgZ19
      • ave.duce Re: Jest nagranie z trzeciej kamery! 05.01.17, 08:03
        Podpisywanie list obecności przez posłów Pi$ (np. Ziobrę) po zakończeniu obrad już zapomniane?

        polityczek.pl/images/aaziobroo.png
        • iza.bella.iza Re: Jest nagranie z trzeciej kamery! 05.01.17, 14:24
          Ja mam to udokumentowane w tym wątku:)

          Z Nowym Rokiem nowym krokiem! Oby Ci się... :)
          • ave.duce Re: Jest nagranie z trzeciej kamery! 05.01.17, 17:27
            Tobie tesz! :)
      • iza.bella.iza Re: Jest nagranie z trzeciej kamery! 06.01.17, 15:09
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21207484,obejrzelismy-ostatnie-nagranie-z-sali-kolumnowej-co-z-niego.html
    • natemat22 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 10:45
      Czy to może pokojówki z hotelu sejmowego , recepcjonistki hotelowe ,sprzątaczki i różne "astystenki" i "asystenci" ,misiewicze i "obserwatorzy" płci obojga też robili qworum ?
      żeby tylko kija od mopa który stał w rogu sali z rozpędu nie policzyli i tych kandelabrów ,
      sekretarze ich mać...

      natemat.pl/198443,opozycja-analizuje-nagrania-z-sejmu-dopatrzono-sie-kilku-nowych-twarzy-posrod-poslow-prawa-i-sprawiedliwosci
    • mazala1 Trudno mieć wyniki inne od tych, które mamy 05.01.17, 14:19
      inteligencie forumowy.
      • iza.bella.iza Re: Trudno mieć wyniki inne od tych, które mamy 05.01.17, 14:26
        Wpis godny posiadacza jednego zwoju mózgowego :P
    • natemat22 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 14:28
      "wyniki mamy jakie mamy" , i co nam zrobicie ?

      --
      " W tym roku na drzwiach piszemy kreda W+O+S+P i nie wpuszczamy do domu otylych panow w czarnych sukienkach
      alleluja i do przodu rodacy, Polacy ! "
    • taniarada Trzeba było w nie pieścić laski marszałkowskiej 05.01.17, 14:41
      I szperać posłom i posłankom PIS po rzeczach osobistych ,a głosować .Teraz pretensje do garbatego że ma proste dzieci.PS .Gdy żuczki się grzały przy koksiakach i darły mordę na ulicach.To Kijowski sobie kasiorkę nabił na konto.Lol.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Trzeba było w nie pieścić laski marszałkowski 05.01.17, 14:44
        A co z wnioskami ws. zgłoszonych wcześniej poprawek? Można było w sprawie poprawek zabierać głos na sali kolumnowej? Bo na sali plenarnej marszałek nie pozwalał wypowiadać się w sprawie poprawek.
      • iza.bella.iza Pieszczenie laski? 05.01.17, 14:50
        " Do rozpoczęcia głosowań brakuje już tylko jednego: laski marszałkowskiej. Zadanie wy­niesienia jej z sali plenarnej należy do Straży Marszałkowskiej.
        Sławomir Nitras (odbicie laski obserwował spod mównicy): - W pewnym momencie za fotelem marszałka otworzyły się drzwi. Sta­nął w nich strażnik. Zakręcił się niepewnie, powiedział, że przyszedł tylko zobaczyć, czy wszystko w porządku, i wyszedł. Po kilku mi­nutach pojawił się ponownie. Szybko chwycił laskę i zniknął za drzwiami.
        Cezary Tomczyk (był w holu między salami plenarną a Kolumnową): - Patrzę, a tu bieg­nie dwóch strażników. Z laską marszałkowską pod pachą."

        pis-da.blogspot.com/2017/01/sejmowe-zasieki.html
        r-http-9e.dcs.redcdn.pl/http/o2/tvn/web-content/m/p1/i/973a5f0ccbc4ee3524ccf035d35b284b/1d093f89-c8ac-4c99-ab11-186944a42829.jpg
    • natemat22 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 14:45
      sie czepiacie sie
      www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/poslowie-slupy-na-glosowaniach-w-sali-kolumnowej-kancelaria-sejmu-sie-tlumaczy/vqpl56x
      • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 14:50
        natemat22 napisała:

        > sie czepiacie sie
        > www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/poslowie-slupy-na-glosowaniach-w-sali-kolumnowej-kancelaria-sejmu-sie-tlumaczy/vqpl56x

        A widać na zdjęciu jak głosuje któraś z tych osób??? się czepiacie?????
        • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 14:55
          Na tym konkretnym zdjęciu nikt nie głosuje. Ale jest tylko jedna stop-klatka z całego filmu!
      • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 14:53
        Złapiesz złodzieja za rękę, to powie, że to nie jego ta ręka. Ot, pis-prawda
        • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 15:01
          iza.bella.iza napisała:

          > Złapiesz złodzieja za rękę, to powie, że to nie jego ta ręka. Ot, pis-prawda

          Nie przesadzaj. Jeśli mówisz że ktoś głosował to pokaż zdjęcie z podniesioną ręką, to będzie jakiś dowód, wypadałoby jeszcze udowodnić że ten głos był liczony jako głos posła na sejm.
          Samo szczekanie nie wystarczy w państwie prawa..

          O popatrz tu można powiedzieć że są dowody. A u ciebie tylko szczekanie..
          www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/wielka-afera-w-krakowskim-sadzie,11576876/
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 15:04
            Samo szczekanie wystarczało by oskarżać panią prezes Sądu Najwyższego.
          • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 15:12
            lech1966 napisał:

            > Jeśli mówisz że ktoś głosował to pokaż zdjęcie z podniesioną rę
            > ką, to będzie jakiś dowód, wypadałoby jeszcze udowodnić że ten głos był liczony
            > jako głos posła na sejm.

            A kiedy tak powiedziałam?

            > Samo szczekanie nie wystarczy w państwie prawa..

            Uspokój się i zacznij jeszcze raz, tylko grzecznie.

            > O popatrz tu można powiedzieć że są dowody. A u ciebie tylko szczekanie..
            > www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/wielka-afera-w-krakowskim-sadzie,11576876/

            Argument typu "a u was biją Murzynów"
            Już ci raz napisałam, żebyś sobie założył osobny wątek na ten temat, bo wklejany przez ciebie link z tematem tego wątku nie nic wspólnego.

            Żegnam.
            • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 15:36
              iza.bella.iza napisała:

              > A kiedy tak powiedziałam?

              iza.bella.iza 04.01.17, 23:24
              A na nagraniu widać jakie pisdzielnia miała "kworum"!

              A kworum to pierwszy warunek aby głosowanie było ważne, drugi warunek to odpowiednia liczba głosów. Powiedz teraz czy plątających się po sali posłów opozycji zaliczasz do kworum czy nie?

              > > O popatrz tu można powiedzieć że są dowody. A u ciebie tylko szczekanie..
              > > www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/wielka-afera-w-krakowskim-sadzie,11576876/
              >
              > Argument typu "a u was biją Murzynów"
              > Już ci raz napisałam, żebyś sobie założył osobny wątek na ten temat, bo wklejan
              > y przez ciebie link z tematem tego wątku nie nic wspólnego.

              Nie biją murzynów na szczęście, ale żeby coś bezpodstawnie zarzucać, samemu wypadałoby być w porządku.
              • religijnych.uczuc.obraza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 15:41
                A kto tu coś zarzucający sam jest nie w porządku?
                • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 15:52
                  A ty czyim jesteś adwokatem Obraza???
                  • religijnych.uczuc.obraza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 06.01.17, 13:56
                    Niczyim.
              • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 16:22
                lech1966 napisał:


                > iza.bella.iza 04.01.17, 23:24
                > A na nagraniu widać jakie pisdzielnia miała "kworum"!
                >

                Czyli jednak nic nie mówiłam o podnoszeniu rąk.

                > Powiedz teraz czy plątających się po sali posłów opozycji zaliczasz do kworum czy nie?
                >

                A możesz pokazać tych "plątających się po sali posłów opozycji'?

                "Widać natomiast, że posłowie PO i nowoczesnej, oskarżani tu o kłamstwo - nie siedzą w gronie głosujących, bo odgrodzeni są rzędem krzeseł w rzędzie "poprzecznym", najbliższym kamery i nie mają możliwości przejścia."

                forum.gazeta.pl/forum/w,28,163104925,163104925,Nagranie_z_Sali_Kolumnowej.html?p=163106997
          • pies_na_czarnych Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 16:00
            a co te osoby tam robily? Mogli zrobic glosowanie w poczekalni na dworcu kolejowym. Efekt bylby jeszcze wiekszy.
          • kmm23 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 06.01.17, 11:21
            Nie obrażaj inteligencji tu piszących.Czy krzesła w sali kolumnowej były przeznaczone dla asystentów posłów pis?Jak to się ma do regulaminu sejmu?
            • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 06.01.17, 11:43
              kmm23 napisał:

              > Nie obrażaj inteligencji tu piszących.Czy krzesła w sali kolumnowej były przezn
              > aczone dla asystentów posłów pis?Jak to się ma do regulaminu sejmu?

              Krzesła były wykorzystywane przez opozycję aby na nich stawać i robić zdjęcia sali telefonami komórkowymi. Że też wszyscy z tej strony sali sejmowej muszą naśladować byłego prezydenta i nie wiedzą do czego służy krzesło.
              Poza tym ci o których piszesz mogą teraz zeznawać jak odbywały się obrady w sali kolumnowej bez potrzeby uchylania immunitetów. Być może "pełnili rolę mediów"
              • kmm23 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 11.01.17, 09:47
                Ty naprawdę jesteś"inteligientny"
    • j-k Belkot... bez wiedzy... 05.01.17, 18:11
      Sejm nie ma obowiazku podawania nazwisk poslow i ktory jak glosowal.

      (wyjatek: - glosowania w sprawach SUMIENIA)

      Sejm ma obowiazek tylko zapodania faktu, czy bylo QUORUM i czy glosowanie jest wazne.
      • iza.bella.iza Przesławny dr nauk wszelakich! 05.01.17, 18:53
        Mógłbyś uzasadnić swój wpis podaniem nazwy odpowiedniej ustawy, regulaminu lub choćby instrukcji?
        • j-k voila: glosowanie imienne 05.01.17, 19:13
          zwykle glosowania nie sa imienne - tzn. nawet marszalek sejmu nie wie, jak kto glosowal
          (wiedza to tylko liderzy partyjni, ktorzy tego NIEFORMALNIE pilnuja).

          glowanie imienne zarzadza sie tylko w szczegolnych przypadkach (jak wspomnialem np. w sprawach sumienia - i wtedy nie ma dyscypliny partyjnej)
          poznaj.sejm.gov.pl/sejm-i-poslowie/posiedzenia-sejmu/glosowania.html
          • iza.bella.iza Przesławny dr nauk wszelakich! 05.01.17, 23:00
            j-k napisał:

            > zwykle glosowania nie sa imienne - tzn. nawet marszalek sejmu nie wie, jak kto
            > glosowal
            > (wiedza to tylko liderzy partyjni, ktorzy tego NIEFORMALNIE pilnuja).

            "Podstawowa procedura głosowania polega – zgodnie z art. 188 ust 2 pkt 1 regulaminu Sejmu – na głosowaniu przez podniesienie ręki przy równoczesnym wykorzystaniu urządzenia do liczenia głosów. Aby móc głosować za pomocą urządzenia elektronicznego, poseł musi mieć aktywną legitymację poselską, która jest jednocześnie kartą do głosowania. Aktywna karta do głosowania to taka, po włożeniu której do czytnika, na jego wyświetlaczu pojawi się pierwsza litera imienia i nazwisko posła oraz numer legitymacji.[...] Podstawą do stwierdzenia obecności posła na posiedzeniu Sejmu jest jego udział w głosowaniach potwierdzony wydrukami. [...] Możliwe jest również głosowanie imienne, które polega na użyciu kart do głosowania podpisanych imieniem i nazwiskiem posła"

            orka.sejm.gov.pl/wydbas.nsf/0/B5FA668643E89D51C1257F03002F9D51/$File/Strony%20odwyklady-3.pdf

            A pod poniższym linkiem możesz sobie kto i jak głosował w sejmie obecnej kadencji:

            www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=posglos&NrKadencji=8
            • j-k istotnie - przeslawny. 05.01.17, 23:05
              jestem tu w koncu (na tym foro) 14 lat.

              normalne glosowanie nie ma charakteru imiennego - bo poslow obowiazuje dyscyplina partyjna.
              i za jej zlamanie mozna zostac wykluczonym z danej Partii

              dotarlo - czy powtorzyc ?

              Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
              • iza.bella.iza Istotnie:) 05.01.17, 23:12
                Tkwij dalej w swojej niewiedzy. Korepetycje kosztują, więc dalszych za darmo nie udzielę ci, doktorku.
                • j-k belkotu i niewiedzy ciag dalszy. 05.01.17, 23:39
                  w normalnych glosowaniach obowiazuje dYSCYPLINA PARTYJNA:
                  oznacza to, ze polowie glosuja TAK; JAK POLECA IM LIDER


                  boli, co ?

                  Tfu(j), jaK zawsze, Dr. J.K.
                  • iza.bella.iza Re: belkotu i niewiedzy ciag dalszy. 05.01.17, 23:42
                    j-k napisał:

                    > w normalnych glosowaniach obowiazuje dYSCYPLINA PARTYJNA:
                    > oznacza to, ze polowie glosuja TAK; JAK POLECA IM LIDER

                    No i co z twojego wpisu wynika? Że głosowanie w sali kolumnowej było lege artis?

                    > boli, co ?

                    Jeśli coś cię boli, to polecam bańki chińskie :P
              • yoma Re: istotnie - przeslawny. 05.01.17, 23:17
                Obrotowy, wejdź se na stronę Sejmu, w zakładkę Głosowania, otwórz se byle które i popatrz, kto jak głosował. I nie piś głupot.
                • lech1966 Re: istotnie - przeslawny. 05.01.17, 23:20
                  yoma napisała:

                  > Obrotowy, wejdź se na stronę Sejmu, w zakładkę Głosowania, otwórz se byle które
                  > i popatrz, kto jak głosował. I nie piś głupot.

                  Nadal będę wskazywał na to że to nie PIS zablokował możliwość cywilizowanego głosowania w sejmie. Z pretensjami i uwagami proszę pod inny adres, a do płaczu polecam własny rękaw ( jak nie ma chusteczki pod ręką )..
                  • iza.bella.iza Re: istotnie - przeslawny. 05.01.17, 23:25
                    lech1966 napisał:


                    > Nadal będę wskazywał na to że to nie PIS zablokował możliwość cywilizowanego
                    > głosowania w sejmie
                    .

                    A wykazuj sobie, wykazuj, doktorku! Na zdrowie!
                    • lech1966 Re: istotnie - przeslawny. 05.01.17, 23:26
                      Ja nie jestem doktorkiem Iza.. Ja jetem...................... ale kogo to obchodzi???
                      • iza.bella.iza "Co jest, doktorku?" :) 05.01.17, 23:33
                        www.youtube.com/watch?v=CowzDq4t2ZM
                        • lech1966 Re: "Co jest, doktorku?" :) 05.01.17, 23:38
                          Nadal podtrzymuję że jestem........................... i to nie jest zawód lekarza ani tytuł doktora..
                          • iza.bella.iza Re: "Co jest, doktorku?" :) 05.01.17, 23:43
                            Bardzo mi przykro, że nie masz poczucia humoru. Serio, serio!
                            • lech1966 Re: "Co jest, doktorku?" :) 06.01.17, 00:01
                              Spoko Iza....3maj się ciepło.
                  • yoma Re: istotnie - przeslawny. 06.01.17, 08:50
                    Lesiu, bejbe, to nie było na temat.
                    • lech1966 Re: istotnie - przeslawny. 06.01.17, 11:19
                      yoma napisała:

                      > Lesiu, bejbe, to nie było na temat.
                      >
                      Yoma żuczku,,to też nie było na temat..
              • adam111115 Re: istotnie - przeslawny. 06.01.17, 10:39
                14 lat?, ta głupota jest tu od góra 2.
                • ave.duce Re: istotnie - przeslawny. 06.01.17, 11:02
                  A gdyby był nawet te 14 lat - co to zmienia? Jak widać - nic ;)
    • taniarada Nie było potrzeby pucowania fotela Marszałka 05.01.17, 18:25
      Sam widziałem jak Mucha z lubością go głaskała.Trzeba było iść i głosować .A teraz się wyszło na kretynów .Bo się okazało że pan i pani w rzyci mają cały protest.Kijowskiemu płynie na konto kaska.A kretyni na ulicach krzyczą precz z Kaczyńskim i kotem.Ale Kaczor sam dokarmia kota.
      • iza.bella.iza Re: Nie było potrzeby pucowania fotela Marszałka 05.01.17, 18:54
        taniarada napisał(a):

        > Kaczor sam dokarmia kota.

        Wzruszyłam się do łez!
    • natemat22 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 21:30
      opozycjo ! pora opublikować papierową a raczej książkową "Czarną Księgę Sejmową z dnia 16 XII 2016" a w niej tekst / zdjęcia !!! /
      i zrobić to biegusiem !
      natemat.pl/198481,tak-pis-probuje-nam-mydlic-oczy-w-sprawie-nagran-z-sejmu-to-nie-zakiet-pomaskiej-jest-problemem-a-poslowie-slupy
      • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 05.01.17, 21:51
        Poczekajmy na wewnętrzny audyt KOD-u też będzie pewnie o czym pisać.. Czym się różnicie od Rydzyka? Rydzyk zbierał na stocznie które zostały zlikwidowane,,,Wy zbieracie na KOD.......... skutek będzie ten sam,,,tylko kto na tym zarobi?? Znów WSI????
    • taniarada Dynastia 05.01.17, 23:11
      Tzw POczet tej dynastii charakteryzuje się tym, że to byli uzurpatorzy, samozwańcy, nasłani z zewnątrz.
      Ani nie dziedziczyli władzy, nie pochodzili też z wolnej elekcji.
      Po prostu osadzani przez obcych
      Dynastię tę swoistą, sześciu królami też zwaną musi otwierać Bolesław.
      Miał on co prawda pewien chwalebny okres, gdy go nawet już za życia pomnikowym uczynić chciano, ale w tych nawet bardzo skąpych zapiskach po latach odnaleziono w epistolach coś o jego czynach wręcz bardzo paskudnych, że wbrew temu co twierdził Cycero papier nie tylko mocno się zarumienił, lecz wręcz zapłonął ze wstydu.
      Mimo to Bolesław, a w epistołach zwyczajnie pospolicie Bolkiem zwany do końca wypierał się starych zapisków.
      Zasłynął on także nie ze strony językowej, gdy zaprzeczenie czynił twierdzeniem odwrotnym, a plus z minusem w pomroczności do tego stopnia skołował, że jego najwierniejsi poddani, nawet ci trochę i dużo lepiej od niego wyedukowani popadali w totalne zwątpienie co do rozumienia otaczającej ich rzeczywistości.
      Boleslaw, pospolicie Bolkiem , Bolusiem zwany miał wyjątkowy dar, to gra w kości.
      Potrafił wyrzucić niemal za każdym razem taki sam układ oczek, że jego ślubna od tych wygranych we wszelakie trudnodostępne dobra opływała.
      Niestety poddanym ta jego szczęśliwa ręka do hazardu nie wystarczała.
      I pognali go ze dworu, gdy w czasie kryzysu dynastycznego podał nogę zamiast ręki pewnemu filipińczykowi.
      Donald Plątonogi zasłynął nie tylko z wielkiego uwielbienia pewnej sąsiedniej monarchini, której podarował niemal na tacy srebra rodowe i wszelkie beneficja, które jeszcze pozostały w królestwie po poprzednikach niszczycielach.
      Swoim poddanym zaś cynicznie zapewniał jedynie ciepłą wodę.
      A jego zawołanie " by żyło się lepiej" dotyczyło oczywiście dworu i przyległości.
      I nastała Ewa szachrajka, kłamczucha.
      Ba! wielka kłamczucha zasłynęła nie tylko z tego, że szybciej od koparki wchodziła w głąb.
      Ba! twierdziła, że nawet była w stanie przesiać glebę... bagienną.
      Ewa szachrajka miała też trochę doświadczenia medyka-golibrody.
      Wtajemniczeni twierdzą, że co prawda poza chorobliwym łganiem wiedzy miała nie za wiele, ale starczało jej, aby lewatywę robić Donaldowi oraz pijawki mu przystawiać.
      Nieodłącznym elementem tej "dynastii", jeśli tak można rzec, był też Bredzisław, zwany też potocznie strażnikiem żyrandola.
      Zasłynął on głównie nie tylko z bardzo głupawych aforyzmów, lecz także ze swoistego savoir vivre'u.
      Kaszaloty, szoguny, macanie kur, to wręcz drobiazgi przy jego zachowaniu wobec głów koronowanych wizytujących jego mazgojo-mazgulską wysokość Bredzisława.
      On też miał koniec sromotny, bowiem opuszczając pałac w wielkim niezadowoleniu zagrabił wiele dóbr jemu nieprzynależnych od łyżeczek i widelczyków do bezów po obrazy ścienne.
      Czyżby potraktował je jako ekwiwalent za ten okres straży, pilnowania żyrandoli?
      Niestety trzeba trochę uwłaczyć tym powyższym i dodać im dwóch ....królików.
      Rysiek Memo!
      Niewątpliwym lider śmieszności ostatniego okresu.
      To on dosiadając Rubikonia, zdublował Magów ze wschodu, ogłaszając nowe święto Sześciu Król


      Źródło: niepoprawni.pl/blog/antysalon/krole-i-kroliki-z-tzw-dynastii-mazgojo-mazgulskiej
      • iza.bella.iza Taniusza! 05.01.17, 23:18
        Rozpisałaś się, że hoho! Wpis godzien publikacji na łamach takiej np. niezaleznej.pl!
        Powiedz jednak co twój elaborat ma wspólnego z tematem wątku?
        • dzi1a Re: Taniusza! 06.01.17, 08:58
          Ależ śmieszna spamerka z tej Taniuszy , rzuciła przed spaniem długim spamem w nielubiany wątek i uciekła chrapać.

          --
          nielekajciesie.org.pl/
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 11.01.17, 21:47
      dobra analiza sytuacji w Polsce :
      wyborcza.pl/7,95891,21219338,zarty-sie-skonczyly.html
      • lech1966 Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 11.01.17, 22:23
        pkt4a napisała:

        > dobra analiza sytuacji w Polsce :
        > wyborcza.pl/7,95891,21219338,zarty-sie-skonczyly.html

        Cytat z Twojego linka:

        Aktualna władza wydaje się zupełnie nie myśleć w tych kategoriach. Jakby rządzący byli przekonani że już raz zdobytej władzy nie oddadzą. Jaki mają plan na jej utrzymanie?


        Tylko kto to są ci rządzący??? Przecież KOD to byli rządzący nie mogący się pogodzić z przegraną,,no sorki,,to nie KOD ale wydziwiająca PO Opozycja. Oczekuję że PIS ulegnie i jutro obrady poprowadzi marszałek Tyszka i rozwiąże problem "pasztetu" w sejmie..
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 11.01.17, 21:48
      wyborcza.pl/7,95891,21219338,zarty-sie-skonczyly.html
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 12.01.17, 08:07
      dobrze byłoby wysyłać do sejmowych posłów z PiS widokówki papierowe /maile pewnie asystenci kasują hurtowo/ i grzecznie uświadamiać im że uczestniczą w działalności nielegalnej i że jeszcze mają czas aby opuścić Jarka i Nieleczonego , że obywatele im darują dotychczasowe łamanie prawa jeżeli......itd
      • iza.bella.iza Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 19.01.17, 22:37
        Bardzo dobry pomysł - zasypać ich listami od Suwerena!
        Warto założyć oddzielny wątek, Szanowny Punkcie:)
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 12.01.17, 16:50
      dobrze że wysyłają listy do posłów z PiS , papierowe wersje najlepiej wysyłać do terenowych biur poselskich aby w Sejmie nie przechwycił ich ten złodziejaszek kolejowy
      super inicjatywa !!!
      wyborcza.pl/7,95891,21233352,posle-poslanko-na-boga-opusccie-pis.html
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 19.01.17, 21:07
      komendant zbuntował się technikowi-ogrodnikowi , przezornie wszystkiego żądał na piśmie ,
      robi się coraz ciekawiej :

      wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/540613,neumann-po-zwroci-sie-do-marszalka-sejmu-ws-powodow-odwolania-komendanta-strazy-marszalkowskiej.html
    • iza.bella.iza Jest śledztwo w sprawie obrad w Sali Kolumnowej:) 19.01.17, 22:41
      Ciekawe po ilu dniach zostanie umorzone:(

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21266203,prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-posiedzenia-w-sali-kolumnowej.html#BoxNewsLinkZ21
      • lech1966 Re: Jest śledztwo w sprawie obrad w Sali Kolumnow 25.02.17, 13:17
        iza.bella.iza napisała:

        > Ciekawe po ilu dniach zostanie umorzone:(
        >
        Na dwa dni przed zmianą władzy,,już to przerabialiśmy..
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 22.01.17, 17:01
      czekam kiedy na prywatnej drodze do Beci corocznie np wiosną zrobi się legalne demo na całej długości tj około 1 km i ułoży np co 1 m kwiatek albo pomaluje szkolną kredą hasła ,itd

      --
      poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,21278180,twoje-dziecko-moze-byc-ofiara-ksiedza-protest-przed-siedziba.html
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 12.02.17, 10:06

      -kiedy legalne demo pod dębem oświęcimskim z hasłem "stop wariatom drogowym z PiS !!!" ? może robić tam "tygodnice" tj w każdy piątek na pamiątkę i ku przestrodze ?
      -kiedy legalne demo na sprywatyzowanej kilkusetmetrowej drodze asfaltowej do willi p.Beatki w Przecieszynie ?
    • pkt4a Re: Takie wyniki mamy, jakie mamy 24.02.17, 15:32
      nocą słynnego 16 XII 2016 w Sali Kolumnowej ludzie SKOK Wołomin związani z tymczasowo zapuszkowanym kochankiem łupieżastego przepchnęli w zamieszaniu Ustawę Trocinową

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka