iza.bella.iza
19.12.16, 13:48
"Kancelaria Sejmu opublikowała protokoły z głosowań. Są ogólne, pokazują jedynie, ile osób głosowało "za", ile "przeciw", a kto wstrzymał się od głosu. Z dokumentów nie wynika, którzy posłowie wzięli udział w głosowaniu, a których rzeczywiście nie było. Wyborca nie dostaje więc pełnej informacji. Jak dowiedzieliśmy się biurze prasowym kancelarii, nie zostaną opublikowane bardziej szczegółowe raporty. - Nie sądzę. Takie wyniki mamy, jakie mamy - rozkłada ręce jeden z pracowników biura.'
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21142643,takie-mamy-wyniki-jakie-mamy-nie-poznamy-nazwisk-poslow.html