Dodaj do ulubionych

Są i tacy....

12.10.16, 08:32
kresy24.pl/ukrainski-patriota-czy-sluzacy-rozpetaniu-wojny-z-polska-prowokator-trzeba-zburzyc-cmentarz-orlat-lwowskich-wideo/
www.youtube.com/watch?v=wDM6uyOglxo
www.youtube.com/watch?v=rK9JTkDf678
..... ścierają się poglądy prorosyjskich nacjonalistów ukraińskich z rozsądnymi głosami ukraińskich
polityków.
Niektóre poglądy służą pogorszeeniu stosunków polsko-ukraińskich. Komuś na tym zależy.
Obserwuj wątek
  • czuk1 A w Rosji są i tacy.... 24.11.16, 13:17   wasyl_szuja 24.11.16, 00:13
   Ale heca. Takie rzeczy tylko w Azji Rosją zwaną:

   "Dyskusja przebiegała stosunkowo spokojnie do momentu aż Maciejczuk nie porównał rosyjskiej i rumuńskiej płacy minimalnej, na co prowadzący program oraz rosyjscy goście starali się przekonać wszystkich, że w Rosji płaca minimalna jest wyższa niż jest to w rzeczywistości.

   Do dyskusji pomiędzy prowadzącym program a Maciejczukiem włączył się inny rosyjski gość, który stwierdził uszczypliwie, że Polacy i Ukraińcy sprzedają się za pieniądze zachodowi. Na to z kolei zareagował Maciejczuk, odpłacając się równie uszczypliwą uwagą, że Polacy i Ukraińcy chcą żyć jak normalni ludzie, a nie „jak Rosjanie w gó...e”.

   Do kłótni i przepychanek dołączyli się pozostali rosyjscy goście, którzy próbowali zmusić Maciejczuka do opuszczenia studia. Polak bronił się jednak twierdząc, że jego oponenci wielokrotnie używali o wiele bardziej ostrych słów w stosunku do Polaków, Ukraińców czy innych narodów – mianowicie wielokrotnie w tym programie nazywano Polaków prostytutkami zachodu i Unii Europejskiej."

   Artykuł z video:

   pikio.pl/polski-dziennikarz-pobity-w-rosyjskiej-telewizji-na-zywo-video/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka