Dodaj do ulubionych

Lewacka dyktatura PiSu

21.12.16, 15:33
Komuchy z PiSu wolą wprowadzac lewacka dyktature niż uwolnic potencjhał ekonomiczny Polaków poprzez obniżenie absurdalnie wysokich podatków.
Kaczy Causescu mysli, że trzymając kraj za morde stworzy jakies zródło geopolitycznej siły. Tymczasem wzrost PKB zaczał spadać, armia jest za słabo uzbrojona na ewentualną konfrontację z ruskimi, gwarancje NATO niepewne. A raczej pewne jest to, że siły NATO w takiej ilosci nie sa w stanie obronić panstw bałtyckich i Polski.
To ten komuch wymyslil sobie plan, którym jeszcze bardziej dusi potencjał tego kraju.
Kaczynski komuchu, opamiętaj sie!
Obserwuj wątek
  • l_zaraza_l Re: Lewacka dyktatura PiSu 21.12.16, 16:14
   Wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w budownictwie ukształtował się w grudniu br. na poziomie minus 17,4 pkt wobec minus 12,3 pkt w poprzednim miesiącu, podał Główny Urząd Statystyczny.
   Poprawę koniunktury sygnalizuje 8,4 proc. przedsiębiorstw, a jej pogorszenie – 25,8 proc. (przed miesiącem odpowiednio 9,5 proc. i 21,7 proc.). Pozostałe przedsiębiorstwa uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.   Wskaźnik ogólnego klimatu w przetwórstwie przemysłowym ukształtował się w grudniu br. na poziomie minus 2,6 pkt wobec minus 1,8 pkt w listopadzie, podał Główny Urząd Statystyczny.
   Poprawę koniunktury sygnalizuje 12,4 proc. badanych przedsiębiorstw, a jej pogorszenie – 15,0 proc. (przed miesiącem odpowiednio 12,3 proc. i 14,1 proc.). Pozostałe przedsiębiorstwa uważają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.   W grudniu oceny koniunktury w handlu hurtowym i detalicznym są gorsze niż w listopadzie. Diagnozy sprzedaży są pozytywne, ale w przypadku handlu hurtowego osiągnęły najniższy poziom od marca br. - podał GUS. Prognozy sprzedaży są negatywne. Wszystko mimo Świąt Bożego Narodzenia.

   Ogólny klimat koniunktury w handlu hurtowym kształtuje się w grudniu na poziomie plus 0,1 (plus 2,6 w listopadzie).
   "Poprawę koniunktury sygnalizuje 13,6 proc. badanych przedsiębiorstw, pogorszenie - 13,5 proc. (przed miesiącem odpowiednio 14,5 proc. i 11,8 proc.). Pozostałe podmioty uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie. - napisano w komunikacie.

   Według GUS, ogólny klimat koniunktury w handlu detalicznym kształtuje się w grudniu na poziomie 0,0 (plus 4,0 w listopadzie).
   Jak podano zarówno poprawę, jak i pogorszenie koniunktury sygnalizuje 14,3 proc. badanych przedsiębiorstw (przed miesiącem odpowiednio 16,5 proc. i 12,5 proc.). Pozostałe podmioty uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.


Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka