pies_na_czarnych 20.07.17, 00:00 Prezes wiedząc, że PiS jest już pogrzebany udawał wczoraj wariata aby uniknąć odpowiedzialności karnej. wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowy-sondaz-ponad-50-proc-przeciwnych-rzadowi-pis/8h52kzs Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xystos Re: PiS-owi spada 20.07.17, 00:05 zmianynaziemi.pl/wiadomosc/separatysci-oglosili-powstanie-malorosji-na-gruzach-ukrainy-czy-nalezy-spodziewac-sie powitajmy Braci Malorusinow Odpowiedz Link Zgłoś
rccc Re: PiS-owi spada 20.07.17, 00:07 na ratunek totalnym przychodzi z odsiecza Moskwa fakty.interia.pl/swiat/news-rosyjska-duma-o-bluznierczym-akcie-polskich-wladz,nId,2419135 a tyle sie hasbara rozpisuje, ze PiS jest agentura Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
buldog2 Re: PiS-owi spada 20.07.17, 00:38 Normalka. Rosjanie dystansują się od własnej agentury, kiedy widzą, że jest zdemaskowana i skończona. Amerykanie też tak robią ze swoimi marionetkami. Na miejscu Agenta JARa i jego najbliższego otoczenia uważałbym. Może to już nie on kieruje wizytami seryjnego przyjaciela PIS. Zresztą, co ja piszę - z zachowania Agenta JARa widać, że ma to w świadomości. Odpowiedz Link Zgłoś
buldog2 Re: PiS-owi spada 20.07.17, 00:54 Czy ja wiem... Myślę, że o ile jeszcze Putin nie postawił krzyżyka na PISie, to stał się znacznie bardziej ostrożny w otwartym poparciu. Kiedy Anton na stronie D'Amato oglosił, że się z nim (D'Amato) nie zna, znaczy się kazał naPISać takie oświadczenie przyjacielowi D'Amato, rosyjski portal mail.ru podał to do wiadomości jako fakt. Ale PIS to kłamstwo spieprzył, wszystko się wydało i teraz nikt podobnej wpadki nie zaryzykuje. Poza tym, każde rozsądne kierownictwo państwa, a rosyjskie jest rozsądne, w sytuacjach podbramkowych agentury rozważa wszystkie możliwości rozwoju sytuacji. PIS nie jest już popierany bezwarunkowo. Nie zapominajmy, jak skończył prezes afgańskiego PISu Nadżibullach. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: PiS-owi spada 20.07.17, 01:01 Może ten nagły zwrot Moskwy doprowadził wczoraj PrezesPana do załamania nerwowego? Historia może kiedyś da nam odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś
buldog2 Re: PiS-owi spada 20.07.17, 07:50 W "Wokrug sweta" czytałem kapitalne wspomnienia o obaleniu Idi Amina i o tym co teraz też kiedyś się dowiemy. Ale trzeba poczekać, aż nastąpi zmiana władzy, minie ileś lat. Pamiętniki z delegacji będą się sprzedawać tak jak książka o Macierewiczu, albo lepiej. Dlatego myślę, że możemy czekać krócej, bo oni już zaczynają pisać swoje relacje autorskie "Nasz człowiek w Warszawie" itp. Wróć, przepraszam, to będzie "Nasza brygada", bo nawiązanie do Piłsudskiego (ukłon w stronę polskiego czytelnika, to się liczy), po drugie - określenie web-brygada już się zakorzeniło i chwyci. A po trzecie, jest ich legion (nie kilku). Bo taką już mają naturę. -- Lemingi zaplute karły reakcji Odpowiedz Link Zgłoś
rccc Re: PiS-owi spada 20.07.17, 15:09 fakty.interia.pl/polska/news-pis-z-ogromna-przewaga-nad-rywalami-najnowszy-sondaz,nId,2419394 Odpowiedz Link Zgłoś
mazala1 PiS-owi spada a Opozycji rośnie! 20.07.17, 15:28 Do zobaczenia o 20-tej obok Budki pod Pałacem Prezydenckim. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: PiS-owi spada 20.07.17, 15:31 Młodzi obudzili sie. www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,22122038,mam-zla-wiadomosc-dla-kaczynskiego-zaczeli-protestowac-mlodzi.html#Czolka3Img Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 A jakie to ma znaczenie? ONI mają 20.07.17, 15:35 Mają większość. Mają prokuraturę. Mają sądy. Mają policję. Mają wojsko. Teraz to już mogą mieć suwerena w dupie. S. Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: A jakie to ma znaczenie? ONI mają 20.07.17, 15:39 snajper55 napisał: > Mają większość. > Mają prokuraturę. > Mają sądy. > Mają policję. > Mają wojsko. > Teraz to już mogą mieć suwerena w dupie. > > S. Czy w dupie to ty tak sądzisz. Żeby chociaż opozycja umiała zaśpiewać hymn to jeszcze bym zrozumiał żal.Ciekawe jak klub "konfident15" spojrzy wyborcom w oczy? Oni myślą nikt nie wie o ich agenturalności,bo ich teczki spalono. Odpowiedz Link Zgłoś
znak-wodny Nie tekie dyktatury obalano w kilka godzin! 20.07.17, 16:20 Nie martw się, jest źle! Może być tylko lepiej! Naród nabiera w płuca pary a to jest dobry objaw. Zanim sytuacja dojrzeje do apogeum trzeba jeszcze troszkę poczekać. Wszyscy, którzy przczyniają się czynnie do łamania Konstytucji RP będą siedzieć długie lata za kratami. Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Teraz to dopiero urośnie 20.07.17, 15:35 38 proc. osób deklarujących w lipcu gotowość wzięcia udziału w wyborach do Sejmu zamierza głosować na PiS - wynika z sondażu Kantar Public. Na drugim miejscu znalazła się PO z 19 proc. poparciem. Kolejne miejsca zajęły Kukiz'15 - na to ugrupowanie chce głosować 9 proc. i Nowoczesna - 8 proc. Badanie Kantar Public przeprowadzono w dniach 7-12 lipca - czyli przed sejmową awanturą o Sąd Najwyższy. fakty.interia.pl/polska/news-pis-z-ogromna-przewaga-nad-rywalami-najnowszy-sondaz,nId,2419394 Odpowiedz Link Zgłoś
znak-wodny Nie ciesz się bo tym razem opozycja 20.07.17, 16:23 wystawio jedną listę wyborczą na którą zagłosuje ponad 60% wyborców. Będzie pozamiatane i zakłady karnbe zapełnione na wiele lat. Odpowiedz Link Zgłoś