superspec 13.04.18, 20:35 Zdobycze socjalne PiS utrzymamy.:) wiadomosci.onet.pl/kraj/czarzasty-jezeli-sld-wroci-do-sejmu-kwestie-socjalne-ktore-wprowadzil-pis-beda/8xse7zn Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jochnny_walker4 Re: SLD 13.04.18, 20:46 Należało by tylko zapytać Czarzastego, co przeszkadzało SLD w kwestiach socjalnych być takim jak PiS kiedy rządzili. Odpowiedz Link Zgłoś
wtop.ek Re: SLD 13.04.18, 20:51 znowu zbanowali cię wiosenko? ot uroki nadmiaru czasu na emeryturce :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 20:50 Do polityki idzie sie właśnie po te zdobycze. Odpowiedz Link Zgłoś
ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 20:51 Czarzasty też ma swoich Misiewiczów, I Tusk ma, Petru też. Generalna różnica między PIS a resztą sceny politycznej polega na tym, że tylko PIS to obca agentura, a reszta sceny nie. Odpowiedz Link Zgłoś
jochnny_walker4 Re: SLD 13.04.18, 20:56 ultimate.strike napisał: > Czarzasty też ma swoich Misiewiczów, I Tusk ma, Petru też. Generalna różnica mi > ędzy PIS a resztą sceny politycznej polega na tym, że tylko PIS to obca agentur > a, a reszta sceny nie. > Bardzo interesująca opinia. Z jaką obcą agenturą jest związany PiS? Bo wiem z jaką agenturą był związany SLD i z jaką PO. Odpowiedz Link Zgłoś
ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 21:03 Z GRU. Kaczyński od roku 1983, Morawiecki od 1987, Rydzyk swoją rozygodę z radiem rozpoczynał w radzieckiej bazie w NRD, czyli to czerwonoarmijny politruk. Odpowiedz Link Zgłoś
jochnny_walker4 Re: SLD 13.04.18, 21:09 ultimate.strike napisał: > Z GRU. Kaczyński od roku 1983, Morawiecki od 1987, Rydzyk swoją rozygodę z radi > em rozpoczynał w radzieckiej bazie w NRD, czyli to czerwonoarmijny politruk. > Kaczyński i Morawiecki związani z GRU? Robi się coraz ciekawiej, ale o dowody nie poproszę bo chcę mieć spokojny sen. Mój syn uważa, że Morawiecki jest związany z Izraelem. Odpowiedz Link Zgłoś
ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 21:12 Obaj we wspomnianych latach zniknęli z akt SB, aby dokonać takiego cudu trzeba było podjąć współpracę z: Kiszczakiem (wykluczone), KGB (mało prawdopodobne) albo właśnie GRU. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k SLD - oczywiscie, ze tak. 13.04.18, 21:13 gdyz to jedno jedyne, co nas z PiS-em laczy. (z wylaczeniem Millera) Odpowiedz Link Zgłoś