13.04.18, 20:35
Zdobycze socjalne PiS utrzymamy.:)


wiadomosci.onet.pl/kraj/czarzasty-jezeli-sld-wroci-do-sejmu-kwestie-socjalne-ktore-wprowadzil-pis-beda/8xse7zn
Obserwuj wątek
    • cossa.nostra Głos spoza grobu:) 13.04.18, 20:40

      Ogórek:)
    • jochnny_walker4 Re: SLD 13.04.18, 20:46
      Należało by tylko zapytać Czarzastego, co przeszkadzało SLD w kwestiach socjalnych być takim jak PiS kiedy rządzili.
      • wtop.ek Re: SLD 13.04.18, 20:51
        znowu zbanowali cię wiosenko?

        ot uroki nadmiaru czasu na emeryturce :)))
    • ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 20:50
      Do polityki idzie sie właśnie po te zdobycze.
      • ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 20:51
        Czarzasty też ma swoich Misiewiczów, I Tusk ma, Petru też. Generalna różnica między PIS a resztą sceny politycznej polega na tym, że tylko PIS to obca agentura, a reszta sceny nie.
        • jochnny_walker4 Re: SLD 13.04.18, 20:56
          ultimate.strike napisał:

          > Czarzasty też ma swoich Misiewiczów, I Tusk ma, Petru też. Generalna różnica mi
          > ędzy PIS a resztą sceny politycznej polega na tym, że tylko PIS to obca agentur
          > a, a reszta sceny nie.
          >


          Bardzo interesująca opinia. Z jaką obcą agenturą jest związany PiS?
          Bo wiem z jaką agenturą był związany SLD i z jaką PO.
          • ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 21:03
            Z GRU. Kaczyński od roku 1983, Morawiecki od 1987, Rydzyk swoją rozygodę z radiem rozpoczynał w radzieckiej bazie w NRD, czyli to czerwonoarmijny politruk.
            • ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 21:04
              Errata: Przygodę.
            • jochnny_walker4 Re: SLD 13.04.18, 21:09
              ultimate.strike napisał:

              > Z GRU. Kaczyński od roku 1983, Morawiecki od 1987, Rydzyk swoją rozygodę z radi
              > em rozpoczynał w radzieckiej bazie w NRD, czyli to czerwonoarmijny politruk.
              >


              Kaczyński i Morawiecki związani z GRU?
              Robi się coraz ciekawiej, ale o dowody nie poproszę bo chcę mieć spokojny sen.
              Mój syn uważa, że Morawiecki jest związany z Izraelem.
              • ultimate.strike Re: SLD 13.04.18, 21:12
                Obaj we wspomnianych latach zniknęli z akt SB, aby dokonać takiego cudu trzeba było podjąć współpracę z: Kiszczakiem (wykluczone), KGB (mało prawdopodobne) albo właśnie GRU.
    • j-k SLD - oczywiscie, ze tak. 13.04.18, 21:13
      gdyz to jedno jedyne, co nas z PiS-em laczy.
      (z wylaczeniem Millera)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka