Dodaj do ulubionych

Meteriał o Polsce i PiS w CNN

    • rzewuski1 Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 02.08.18, 19:49
      Ale wstyd.
      • pies_na_czarnych Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 02.08.18, 21:44
        rzewuski1 napisał:

        > Ale wstyd.
        >
        >

        Jak to mlodzi dzisiaj mowia? SIARA!
        • manhu Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 12:17
          Nie siara, ale Szechter. Zabawna stalinowska propagandówka (mówiona językiem i tonem kronik filmowych z PRL lub III Rzeszy). No, ale Michnik to brat zbrodniarza stalinowskiego i syn ...

          Skąd oni wiedzą co się dzieje w Polsce? OD MICHNIKA lub dziennikarzy michnikowych, jak też od Applebaum.

          Najzabawniejsza jest informacja o Kamińskim :) Dokładnie pokazująca nierzetelność dziennikarską. Przypomnę, że po 1989 roku ogromna większość rządzących to "kryminaliści" z licznymi wyrokami przeciw PZPR. Rzetelny dziennikarz powinien sprawdzić za co to kara (u Kamińskiego za naruszenie świętości korupcji przeciw partii korupcji PO).
          • spokojny.zenek Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 04.08.18, 12:28
            Bardzo łatwo można sprawdzić, za co Kamiński został skazany. Więc nie łżyj lesiu. Najlepiej wcale, ale przynajmniej tak bezczelnie.
            • lech1966 Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 04.08.18, 20:32
              spokojny.zenek napisał:

              > Bardzo łatwo można sprawdzić, za co Kamiński został skazany. Więc nie łżyj lesi
              > u. Najlepiej wcale, ale przynajmniej tak bezczelnie.

              Zeniu,,,piszesz to do manchu więc nie pisz "lesiu". A Kamiński nie został skazany prawomocnie więc pisząc "skazany" trochę naginasz fakty ( jak zwykle zresztą).
              • spokojny.zenek Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 04.08.18, 20:42
                Lesiu, piszę do ciebie łgarzu i manipulancie i od ciebie dostaję odpowiedź.
                • lech1966 Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 04.08.18, 20:48
                  A jak inaczej wyobrażasz sobie możliwość wyprostowania kłamliwego pomówienia mnie w temacie w którym się nie wypowiadałem??? Sprostowałem co miałem sprostować i tyle. Nie dostałeś sprostowania tylko wyjaśnienie.
                  Wiem że nic z tego nie zrozumiesz,,,,, ale może kumpel ci to po przyjacielsku wyjaśni...
      • 141288bs Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 00:07
        Taka jakas znajoma narracja, czy to ta POwtarzana od kilku lat przez totalna opozycje, zywcem sciagnal CNN z pomoca zony
        Zajeczej geby.
      • ent.schuldigung Tak. Tak. 04.08.18, 09:21
        CNN powinna się wstydzić.
        Tak bredzić. Ale czego można oczekiwać od tego Lewactwa z CNN. :D:D:D:D
    • yoma Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 02.08.18, 21:00
      Dzięki
      • lech1966 Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 02.08.18, 21:17
        Pewnie zrobiony przez żonę naszego Radka,,specjalistę od robienia laski.
        • buldog2 Tak. To prawda 02.08.18, 21:56
          Tak, to prawda. Jesteś swołocz.
          • buldog2 Re: Tak. To prawda 02.08.18, 21:56
            Pogardzana swołocz.
            • lech1966 Re: Tak. To prawda 02.08.18, 22:00
              Masz rację Buldog. Nigdy Radka nie szanowałem...
              • weteran-czasu Re: Tak. To prawda 03.08.18, 00:21
                W cyberprzestrzeni funkcjonuje nie tylko inwigilacja prowadzona przez sygnalistów PiSwładzy.
                Lesiu weź to pod uwagę i to jest dobra rada.
                Twój wpis może ci skutecznie "umilić" życie na dłużej.
        • eiran Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 05:50
          Pewnie jednak nie, zważywszy że Applebaum pracuje zupełnie gdzie indziej, w szczególności nie zajmując się dziennikarstwem telewizyjnym. Ale co pisiakowi szkodzi pleść głupoty, które - w jego durnowatej opinii - są dyskredytujące.

          en.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum
          • 141288bs Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 08:03
            Sadzisz,ze ten zydek z CNN co cztal tekst, to tak ze swojej wiedzy?
            • eiran Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 08:11
              A więc uważasz, pisiacki analfabeto, że Fereed Zakaria jest Żydem?
              • 141288bs Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 10:42
                eiran napisał:

                > A więc uważasz, pisiacki analfabeto, że Fereed Zakaria jest Żydem?
                >
                >
                >
                - oswiecony mule,czy ty wiesz,ze w Indiach zyje 87 mniejszosci i plemion i kazda porozumiewa
                sie swoim jezykiem ?
                • eiran Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 16:35
                  I powiadasz, że to ma świadczyć o tym, że Zakaria jest Żydem?
            • yoma Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 08:25
              A ten jak film ogląda, to myśli, że lektor pisał dialogi :)
              • spokojny.zenek Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 10:28
                Ziemiec?
                • yoma Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 13:47
                  Numerkowany.
    • szwampuch58 Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 02.08.18, 21:18
      kacapy pisowskie majOm do w kuprze
    • mariner4 Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 02.08.18, 21:27
      Dzban nosił wodę i właśnie ucho się urwało.
      M.
    • weteran-czasu To jest straszny obciach. 03.08.18, 00:26
      Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek do czasów II WŚ jakakolwiek władza ( również za czasów PRL) doczekała się czegoś takiego.
      Kaczyńskiemu pozostają torsje i zgrzytanie zębami - sam sobie winien.
      Najlepiej niech wymusi rozwiązanie rządu, przedterminowe wybory prezydenckie i do parlamentu.
      • glupota.nie.boli CNN to obecnie większy brat GW 03.08.18, 00:45

        Amen!
        • x2468 Re: CNN to obecnie większy brat GW 03.08.18, 08:30
          Potężny brat którego fanem jest "przyjaciel" pis - Prezydent Trump. Dlatego aby uchronić się przed skutkami strachu, pisięta powinny założyć pampersy.
        • x2468 Re: CNN to obecnie większy brat GW 03.08.18, 08:52
          Ty, pisduś, a jakich "wielkich braci" (po za Putinem) ma pis?
          • buldog2 Re: CNN to obecnie większy brat GW 03.08.18, 09:46
            Kim Dzong Una ma. Wzór niedościgniony, udało mu się rozmawiać z Trumpem, prezes może tylko marzyć.
      • pislamistapolski Re: Lider U2, Bono krzyczy podczas koncertu w Ams 03.08.18, 16:44
        O k......
        Pislamskie scierwa zdekomunizuja U2
    • buldog2 Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 11:27
      Tu relacja z najnowszych rozgrywek w kraju: youtu.be/Z31DkTyXHyM
    • pislamistapolski Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 16:42
      Co wy na to pislamskie przyglupy?
    • kod_matrixa Re: Meteriał o Polsce i PiS w CNN 03.08.18, 18:01
      Komuniści z juesej mają podwójny ból doopy. USA i Europa budzą się z marksizmu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka