Dodaj do ulubionych

Strach widać jest.

29.06.20, 20:53
PO wysypie "świeżych" nicków widać Nowogrodzka sypnęła kasą. Wszystkie trolle na pokład.
Obserwuj wątek
    • behemot17-13 Re: Strach widać jest. 29.06.20, 21:09
      Jak mówią, pieniądze wyrzucone w błoto, taki Sasin lecz w mniejszej skali. Przekonanych nie przekonasz, zafiksowanych nie nawrócisz, wyznawców jedynie o co możesz prosić, w sumie, szkoda czasu.
      • hordol Re: Strach widać jest. 29.06.20, 22:21
        dedukcja godna Sherlocka Holmesa a może i lepsza
        po pierwszej turze sparaliżował mnie tak olbrzymi strach , że nawet nie mam siły zmieniać nicka ale nadal muszę tu pisać bo pieniądze za każdy post to istotny element mojego dochodu
    • no-popis Re: Strach widać jest. 30.06.20, 06:30
      boblebowsky napisał:

> PO wysypie "świeżych" nicków widać Nowogrodzka sypnęła kasą. Wszystkie trolle n
      > a pokład.
      Za póżno to zrobili :)
      Twoja tr o llownia już na 2 miesiące przed uaktywniła nicki i jak to piszesz, bo zapewne wiesz jak to jest, zwiększyła budżet.
      Ile więcej zarabiasz teraz ? Jest bardzo aktywny a więc budżet też zwiększony ?
      • boblebowsky Re: Strach widać jest. 30.06.20, 09:01
        no-popis napisała:

> boblebowsky napisał:
        >
        > > PO wysypie "świeżych" nicków widać Nowogrodzka sypnęła kasą. Wszystkie tr
        > olle n
        > > a pokład.
        > Za póżno to zrobili :)
        > Twoja tr o llownia już na 2 miesiące przed uaktywniła nicki i jak to piszesz, b
        > o zapewne wiesz jak to jest, zwiększyła budżet.
        > Ile więcej zarabiasz teraz ? Jest bardzo aktywny a więc budżet też zwiększony ?
        >

Naprawdę myślisz, że możesz się jeszcze bardziej skompromitować?
    • erte2 Re: Strach widać jest. 30.06.20, 09:30
      No i jest wszystko jasne - duda andrzej jest reptilianinem!
      Okazało się że amerykański naukowiec (anonimowy, gdyż ujawnienie jego tożsamości groziłoby mu niebezpieczeństwem) który opracował metodę i oprzyrządowanie do badania tzw. aury twierdzi że na podstawie jego badań należy uznać że zarówno duda jak i kaczyński, a także macierewicz i kilku innych z samej wierchuszki PiS-u to reptilianie.
      Zainteresowanych odsyłam do Wikipedii; tam jest wszystko dokładnie wyjaśnione i to co wydawało się niezrozumiałe i dziwne w ich zachowaniu po zapoznaniu się z zawartym w niej opisem staje się oczywiste.
    • xyz_xyz1 Re: Strach widać jest. 30.06.20, 09:39
      A możesz mnie oświecić jaki strach i kogo przed kim? I dlaczego? PAD w I turze całkowicie zdominował kandydata KO i kandydata znikąd. W 2 turze (choć cały czas jestem zdania iż są to zmarnowane pieniądze i niepotrzebne ryzyko wzrostu zakażeń) będzie dokładnie tak samo. Wiec dlaczego ktokolwiek z PiS ma się o cokolwiek martwić?
      • boblebowsky Re: Strach widać jest. 30.06.20, 09:50
        xyz_xyz1 napisał:

> A możesz mnie oświecić jaki strach i kogo przed kim? I dlaczego? PAD w I turze
        > całkowicie zdominował kandydata KO i kandydata znikąd. W 2 turze (choć cały cza
        > s jestem zdania iż są to zmarnowane pieniądze i niepotrzebne ryzyko wzrostu zak
        > ażeń) będzie dokładnie tak samo. Wiec dlaczego ktokolwiek z PiS ma się o cokolw
        > iek martwić?

Ale tu nie chodzi o twoja równoległą rzeczywistość.
          • boblebowsky Re: Strach widać jest. 30.06.20, 10:58
            xyz_xyz1 napisał:

> To chyba Ty żyjesz w innym świecie. Ja odnoszę się do faktów. 13% przewagi to p
            > rzepaść. Dodając wyniki Trzaskowskiego i Hołowni ledwie zyskujemy tyle co ma PA
            > D.

Przepaść to by była gdyby takie notowania były przed drugą turą. A na ten moment wszystkie sondaże wskazują bardzo wyrównany wynik w drugiej turze.
    • man_sapiens Re: Strach widać jest. 30.06.20, 10:45
      no-popis napisała:
      > Putinowi i Merkel nie uda się zainstalować własnego "długopisa" w Polsce.

Pisiewiczowi trudno sobie wyobrazić, że ktoś uprawia politykę uczciwie, samodzielnie i dla dobra obywateli - czyli inaczej niż pisowska nomenklatura
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/pa/yi/tcya/oBJaZu4DBs1uwETS2B.png
    • boblebowsky Re: Chyba w PGRach 30.06.20, 11:35
      xyz_xyz1 napisał:

> Wyborcy kandydata zapasowego zostaną w sporej części w domach podobnie Bosaka.
      > Ci co pójdą poprą raczej PAD niż Trzaskowskiego. Dlatego będzie miał szczęście
      > jak będzie 60 do 40. Ale ja raczej przewiduję 70 do 30 lub 80 do 20.

Czyli jednak rzeczywistość równoległa:))
      • boblebowsky Re: Chyba w PGRach 30.06.20, 11:58
        boblebowsky napisał:

> xyz_xyz1 napisał:
        >
        > > Wyborcy kandydata zapasowego zostaną w sporej części w domach podobnie Bo
        > saka.
        > > Ci co pójdą poprą raczej PAD niż Trzaskowskiego. Dlatego będzie miał szcz
        > ęście
        > > jak będzie 60 do 40. Ale ja raczej przewiduję 70 do 30 lub 80 do 20.
        >
        > Czyli jednak rzeczywistość równoległa:))
        >
        >

Zazdroszczę, Też bym chciał, żeby moje przewidywania stały się faktem, ale tych zdolności nie posiadam. Wynik który sugerujesz 70,80% dla pajaca jest kompletnie oderwany od rzeczywistości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka