andrzej105 09.02.05, 08:54 Jak nie Staniszkis to jakiś dudek. Ratunku !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ayran Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 09:07 Przełącz się na eurosport. Odpowiedz Link Zgłoś
aaniia Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 09:13 pani Staniszkis jak wynika z jej wypowiedzi medialnych nie chce oglądać swojej teczki nie chce babrać się w tym szambie, coś tam, jak twierdzi podpisała, ale inni muszą babrać się w tym szambie, boją się tak samo jak kiedyś się bali. Obecna lustracja rzuca ofiary w ramiona katów. Jedni i drudzy zamieszaqni w sprawę. Odpowiedz Link Zgłoś
kpt.ziobro Jaki pseudonim miała Staniszkis ? 09.02.05, 09:49 "Rozczochrana Jadźka" czy "Rozdygotana Wiga" Odpowiedz Link Zgłoś
b.krakus bodyguard 09.02.05, 10:35 Co prawda to prawda, ale oni są jak nieszczęścia - muszą chodzić parami. Pani Profesor bez jakiegoś IPN-owca niegdzie się już nie rusza, ponieważ zawsze musi mieć przy sobie swojego osobistego ochroniarza moralności. To niedługo będzie niezwykle intratny i poszukiwany zawód. Ludzie, uczcie się historii! Odpowiedz Link Zgłoś
indris Nie musisz 09.02.05, 10:42 Na Animal Planet jej nie ma. A są stworzenia zympatyczniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
micic ofiary i kaci 09.02.05, 11:00 ofiary i kaci zamieszni w sprawę. Nie ważne kto jest winny. Ważne złapanie osób uczestniczących w wydarzeniu :) Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 11:36 Mozesz ogladac tele-duperele jest ich w telewizji mrowie np.M jak milosc. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej105 Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 19:01 Ona zawsze jakaś podniecona taka ,zaaferowana niezdrowo. No i ten jej makijaż . Ostry taki i często szminka rozmazana. Odpowiedz Link Zgłoś
pierre_doua Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 19:07 .....podgladac tez juz nie ma co. Odpowiedz Link Zgłoś
micic Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 22:36 ladna szelma była :) Odpowiedz Link Zgłoś
b.krakus kto mieczem wojuje.. 10.02.05, 10:14 „Ona zawsze jakaś podniecona taka ,zaaferowana niezdrowo. No i ten jej makijaż . Ostry taki i często szminka rozmazana.” --- A jak ma sobie machnąć makeup, kiedy kurczowo i oburącz trzyma się teraz wyłącznie za własny tyłek? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej105 Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 10.02.05, 10:12 Zastanawiam się jak taka ciągle zaaferowana osoba będzie sie zachowywala jak zobaczy swoja teczkę. A pani Staniszkis 0 ile wiem wystąpiła o wglad do niej. Oj ,będzie chyba wesoło... Odpowiedz Link Zgłoś
los_manta Na razie tak 10.02.05, 13:59 Jest jedna z niewielu osob, ktore mowia z sensem i do rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
ucpy1 Re: Na razie tak 10.02.05, 15:19 Dyskutowałbym z tym jej sensem. Chciałbym dodać: co który z tych podziemnych zabiera głos to zaczyna od "mam status poszkodowanego, pokrzywdzonego czy jak tam jeszcze". Potem gada głupoty ale najpierw formułka. Co to wam przypomina ? Odpowiedz Link Zgłoś
ucpy1 Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 10.02.05, 15:16 Teraz taka moda nastała. 5 minut dla żadnych władzy niespełnionych tych co to tak dzielnie walczyli pod ziemią oczywiście. Może wykreują Wildsteina na super guru. Co to za buractwo. Wydaje sie im, że tym na dłużej zajmą społeczeństwo. Igrzyska się skończą a oni odpłyną w siną dal niepamięci. A Staniszkis to czego jest profesorem ? Odpowiedz Link Zgłoś
b.krakus Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 10.02.05, 15:33 Nie gadaj, to jest niegłupia baba. Chociaż irytująco pewna siebie oraz swego. Tylko że to całe jej profesorsko-wieldsteinowskie „szkiełko i oko” musiało zawieść, gdy materia okazała się zbyt subtelna. Natomiast w sytuacji osobistego zagrożenia maska opadła, a wyszła żenada. Normalnie to bym jej żałował, ale kto mieczem wojuje… Odpowiedz Link Zgłoś