Dodaj do ulubionych

Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ?

09.02.05, 08:54
Jak nie Staniszkis to jakiś dudek. Ratunku !!!!
Obserwuj wątek
    • ayran Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 09:07
      Przełącz się na eurosport.
      • aaniia Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 09:13
        pani Staniszkis jak wynika z jej wypowiedzi medialnych nie chce oglądać swojej
        teczki nie chce babrać się w tym szambie, coś tam, jak twierdzi podpisała, ale
        inni muszą babrać się w tym szambie, boją się tak samo jak kiedyś się bali.
        Obecna lustracja rzuca ofiary w ramiona katów. Jedni i drudzy zamieszaqni w
        sprawę.
        • kpt.ziobro Jaki pseudonim miała Staniszkis ? 09.02.05, 09:49
          "Rozczochrana Jadźka" czy "Rozdygotana Wiga"
          • micic Re: Jaki pseudonim miała Staniszkis ? 09.02.05, 10:08
            Dziunia
    • b.krakus bodyguard 09.02.05, 10:35
      Co prawda to prawda, ale oni są jak nieszczęścia - muszą chodzić parami. Pani
      Profesor bez jakiegoś IPN-owca niegdzie się już nie rusza, ponieważ zawsze musi
      mieć przy sobie swojego osobistego ochroniarza moralności. To niedługo będzie
      niezwykle intratny i poszukiwany zawód. Ludzie, uczcie się historii!

    • indris Nie musisz 09.02.05, 10:42
      Na Animal Planet jej nie ma. A są stworzenia zympatyczniejsze.
      • micic ofiary i kaci 09.02.05, 11:00
        ofiary i kaci zamieszni w sprawę. Nie ważne kto jest winny. Ważne złapanie osób
        uczestniczących w wydarzeniu :)
    • m15 Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 11:36
      Mozesz ogladac tele-duperele jest ich w telewizji mrowie np.M jak milosc.
    • andrzej105 Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 19:01
      Ona zawsze jakaś podniecona taka ,zaaferowana niezdrowo. No i ten jej makijaż .
      Ostry taki i często szminka rozmazana.
      • pierre_doua Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 19:07
        .....podgladac tez juz nie ma co.
        • micic Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 09.02.05, 22:36
          ladna szelma była :)
      • b.krakus kto mieczem wojuje.. 10.02.05, 10:14
        „Ona zawsze jakaś podniecona taka ,zaaferowana niezdrowo. No i ten jej
        makijaż . Ostry taki i często szminka rozmazana.”
        ---
        A jak ma sobie machnąć makeup, kiedy kurczowo i oburącz trzyma się teraz
        wyłącznie za własny tyłek?
    • andrzej105 Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 10.02.05, 10:12
      Zastanawiam się jak taka ciągle zaaferowana osoba będzie sie zachowywala jak
      zobaczy swoja teczkę. A pani Staniszkis 0 ile wiem wystąpiła o wglad do niej.
      Oj ,będzie chyba wesoło...
    • los_manta Na razie tak 10.02.05, 13:59
      Jest jedna z niewielu osob, ktore mowia z sensem i do rzeczy.
      • ucpy1 Re: Na razie tak 10.02.05, 15:19
        Dyskutowałbym z tym jej sensem. Chciałbym dodać: co który z tych podziemnych
        zabiera głos to zaczyna od "mam status poszkodowanego, pokrzywdzonego czy jak
        tam jeszcze". Potem gada głupoty ale najpierw formułka. Co to wam przypomina ?
    • ucpy1 Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 10.02.05, 15:16
      Teraz taka moda nastała. 5 minut dla żadnych władzy niespełnionych tych co to
      tak dzielnie walczyli pod ziemią oczywiście. Może wykreują Wildsteina na super
      guru. Co to za buractwo. Wydaje sie im, że tym na dłużej zajmą społeczeństwo.
      Igrzyska się skończą a oni odpłyną w siną dal niepamięci. A Staniszkis to czego
      jest profesorem ?
      • b.krakus Re: Czy ja muszę Staniszkis wszędzie oglądać ? 10.02.05, 15:33
        Nie gadaj, to jest niegłupia baba. Chociaż irytująco pewna siebie oraz swego.
        Tylko że to całe jej profesorsko-wieldsteinowskie „szkiełko i oko” musiało
        zawieść, gdy materia okazała się zbyt subtelna. Natomiast w sytuacji osobistego
        zagrożenia maska opadła, a wyszła żenada. Normalnie to bym jej żałował, ale kto
        mieczem wojuje…

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka